quote:
Je bedoelt die homo's die meteen herkenbaar zijn als homo's...quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:43 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
maar daar werkt de grootste groep homosexuelen ook niet aan mee , zijn alleen de extraverte homos
Welnee, Ratelband wint al jaren niets meer.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij wint het wel van die sukkel.
Gelukkig is Witteman er nog
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:47 schreef Politiek het volgende:
Dus Dirk Scheringa heeft ook een afwijking.
Een kwaadaardig kankergezwel zo als Lakeman zou zeggen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:47 schreef Politiek het volgende:
Dus Dirk Scheringa heeft ook een afwijking.
Gelukkig slaat ie nog niet met de vuist op tafelquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:48 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Ratelband in al zijn misselijkheid....
Hij heeft last van Waldemarquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:48 schreef capricia het volgende:
Jammer dat die pvda gast zo slecht uit zijn woorden komt...
Dat bedoel ik.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:48 schreef capricia het volgende:
Jammer dat die pvda gast zo slecht uit zijn woorden komt...
Hij heeft niet op alle punten ongelijk, waar hij fout gaat is die punten waar hij gelijk in heeft , deze totaal uit zijn verband te trekken tot het uiterste.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:50 schreef tong80 het volgende:
Ratelband heeft niet verloren in deze discussie.
Ben het niet met hem eens, maar dat is wat anders.
Goede analysequote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:52 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Hij heeft niet op alle punten ongelijk, waar hij fout gaat is die punten waar hij gelijk in heeft , deze totaal uit zijn verband te trekken tot het uiterste.
Het is dus net zoiets als zeggen dat linkshandigen abnormaal zijn...quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:54 schreef AryaMehr het volgende:
Opzich heeft Ratelband gewoon gelijk:
Homo's zijn wel degelijk abnormaal. Al is het maar omdat het normaal zijn gebaseerd is op wat de meerderheid doet. Is de meerderheid hetero, dan zijn homo's abnormaal. En de fout die de heer Witteman maakt is hetgeen dat het abnormale gelinkt wordt aan de handelingen. Dus de minderheden in de samenleving zijn niet abnormaal, aangezien het ''zijn'' geen handeling is.
Al vraag ik me wel af wat de heer Ratelband hiermee wil zeggen. Het geeft geen enkel nut om dit te benadrukken, aangezien het nergens toe bijdraagt. Begrijp me niet verkeerd: ik heb niets tegen homo's.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:54 schreef AryaMehr het volgende:
Begrijp me niet verkeerd: ik heb niets tegen homo's.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |