Die betaal je al lang.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:20 schreef Q.E.D. het volgende:
Feit is wel dat die Club of Rome in veel landen de beleidsmakers beïnvloeden met hun dogmatische eco-verhaaltjes. Straks krijgen we belasting op vlees en plastic zakken
Ik luister hoor.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:22 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Club van Rome zou eerder een alternatief er voor aandragen ipv het enonomisch afstraffen.
Ik ben om vind al tijden dat Georgina leuk isquote:Op maandag 26 oktober 2009 23:22 schreef alexis_ het volgende:
Georgina Verbaaan... AAaaaaarrrggg...
Ziet er wel weer lekker uit, maar mond dicht!
Levert altijd wel hylarische gesprekken opquote:Op maandag 26 oktober 2009 23:25 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben om vind al tijden dat Georgina leuk is
Ik vind dat een belediging voor die autoverkopers.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:27 schreef Adelante het volgende:
Die Brinkman wil je toch niet als volksvertegenwoordigerDie man is een prototype tweedehands autoverkoper
Hero is het met je eens met zijn 4 kerncentrales erbij.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:27 schreef Q.E.D. het volgende:
Verhoogd aantal zonnevlekken/vlammen. Daardoor is in de Middeleeuwen ook twee keer een warme periode gweest (en een kleine ijstijd door minder zonnevlammen).
En uranium is er nog wel een paar honderd jaar.
Ja... Dat is ook meteen het enige punt uit het partijprogramma dat ik goed vind.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:28 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Hero is het met je eens met zijn 4 kerncentrales erbij.
Wordt ook wel gedaan, ze breken huizen af met huur van 300 euro, zetten daar vrije sector woningen op met mensen erin die er geen fuck omgevenquote:Op maandag 26 oktober 2009 23:33 schreef henkway het volgende:
Als men die oude woningwetwoningen eens afbreekt en vervangt door energiezuinig bouw , dat zal de economie aanjagen
Ik zou het heerlijk vinden. Ik eet bergen vlees maar ga niet individueel actie ondernemen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:20 schreef Q.E.D. het volgende:
Feit is wel dat die Club of Rome in veel landen de beleidsmakers beïnvloeden met hun dogmatische eco-verhaaltjes. Straks krijgen we belasting op vlees en plastic zakken
ik weet niet waarom, maar ik vind deze huppelkut wel leuk eigenlijkquote:Op maandag 26 oktober 2009 23:33 schreef Omnifacer het volgende:
Tief op met die huppelkut
als biologisch nou eens qua prijzen op gelijk niveau zou komen of iets je duurder zou zijn als niet biologisch zou het een kans van slagen hebben. het nu geen moeilijke keus om niet voor biologisch te kiezen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:35 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik zou het heerlijk vinden. Ik eet bergen vlees maar ga niet individueel actie ondernemen.
Mocht de overheid mij en vele anderen echter beperken in mijn keuze dan moet ik in het collectieve belang wel om.
En nee, dat voel ik niet als vrijheidsberoving, maar als terechte maatregel bij gebrek aan collectieve actie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |