Ik post voldoende serieuse posts en dan word ik direct voor kleuter uitgemaakt als ik es een tegenreactie geefquote:Op woensdag 28 oktober 2009 11:54 schreef Dragorius het volgende:
En dan blijven we die shit weghalen, mensen leren het schijnbaar niet.
Het moge nu duidelijk zijn dat het afgelopen is met dat ge-moddergooi en uitgelach.
Ik heb wijselijk niet persoonlijk gereageerd op de Einstein-opmerking (bedankt voor het verwijderen btw), wel met 'n quote van Einsteinquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:51 schreef Dragorius het volgende:
Precies, nog even snel ben nu weg voor vergadering > BNW moet juist die plek zijn waar men zonder angst voor ridiculisering zijn/haar visie kan ventileren
Vergadering nog niet begonnenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:53 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ik heb wijselijk niet persoonlijk gereageerd op de Einstein-opmerking (bedankt voor het verwijderen btw), wel met 'n quote van Einstein
Nog niet, nanobot v.171rev.18 brengt daar verandering in, maar die kunnen we pas op globaal niveau implementeren met de Haïtiaanse-griep-vaccinatie, maar over de releasedate van het Haïtiaanse griepvirus moet eerst nog vergaderd worden!quote:
Dus onnodig omdat jij het onnodig vindt. En de rest is nodig of 'oke' ook omdat jij dit vindt.quote:Op woensdag 4 november 2009 13:02 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Doe eens even normaal, je komt het topic binnenvallen met een onnodige opmerking, in mijn rol als BNW-mod spreek ik je daarop aan.
Verder commentaar op moderatie mag gewoon in BNW-feedback.
_Led_ > Minder persoonlijk, meer on-topic. Einde dienstmededeling.
Beginnen met het matigen van je toon lijkt me een goede eerste stap op weg naar een goede samenwerkingquote:Op woensdag 4 november 2009 13:34 schreef Trippii het volgende:
Aangezien onze hoge pief Dragorius nog wel even snel een zegje kan doen, omdat hij mod is, maar eerst zelf ook de fout in moet gaan en pas daarna zegt 'niet hier'. Hier opnieuw mijn post, aangezien hij zoals verwacht verwijderd zou worden.
_Led_ heb ik evengoed aangesproken op zijn off-topic gepost, jij stormt echter binnen met een persoonlijke aanval. Mijn on-topic melding geldt voor beiden.quote:Dus onnodig omdat jij het onnodig vindt. En de rest is nodig of 'oke' ook omdat jij dit vindt.
Ik postte in dat topic enkel als moderator om te voorkomen dat het zou eindigen in een moddergevecht tussen jou en _Led_ en dat staat los van wat ik als user in zo'n topic zou posten. "Spierballentaal" als dat ik dan maar mijn rol moet reconstructureren leidt natuurlijk nergens toe.quote:Misschien eens tijd om je 'rol als BNW-mod' te reconstructureren voordat je met je voorbarige conclusies komt. En daarbij ook eens wat vaker naar jezelf kijken, voordat je een ander op zijn ''fouten'' aanspreekt. Zoals ook al in dat topic gezegd, je vraagt om het goede voorbeeld te geven zonder dit zelf te doen, nota bene als mod van BNW.
Mijn manier van werken...aha... Gelukkig zijn er dozen vol voorbeelden van mijn "wanpraktijken" maar hopelijk is de kwestie bij deze beantwoord.quote:Ik vind het prima dat je mod bent, heb ook helemaal niks tegen jou, tegen niemand overigens, maar ik vind je manier van werken soms tekort schieten.
Het ging niet om die post, want die staat er nog. Het ging er ook niet om dat die andere verwijderd is, maar de manier waarom hij het bracht en hierbij zelf geen haar beter is.quote:Op woensdag 4 november 2009 20:23 schreef ToT het volgende:
Tripii niet moeilijk doen, ikzelf zou jouw post zelfs verwijderd hebben, dus wees blij dat het Dragorius was die 'm als eerste zag.
Tuurlijk, ik begrijp je opmerking wel; de reacties op de OP waren eigenlijk allemaal wel van een bedenkelijk niveau, maar jouw opmerking ( "Reacties.. same as always:').") toont aan dat je vindt dat BNW niets meer dan ONZ 2.0 is, en dat is gewoon beledigend. Daarom zou ik jouw post dus hebben verwijderd; aan bashing hebben we hier gewoon niks.
Over welk topic heb je het nu? Of kom je alleen maar een duit in het zakje doen?quote:Op donderdag 5 november 2009 00:06 schreef mediaconsument het volgende:
Ruis noemt men dat. Daar heb je niet veel aan.
quote:Op woensdag 4 november 2009 21:47 schreef Trippii het volgende:
[..]
Het ging niet om die post, want die staat er nog. Het ging er ook niet om dat die andere verwijderd is, maar de manier waarom hij het bracht en hierbij zelf geen haar beter is.
Je opmerking over 'ONZ 2.0' is puur jou opvatting, maar mijn reactie is op geen enkele manier een belediging.
Verder vind ik wel dat het niveau flink achteruit gaat. Bijna elke topic, zowel in TRU als BNW, wordt direct vol gepropt met troll reacties (dezelfde 'bashing') en zoals ik nu zie moet je vaak letterlijk scrollen om bij een inhoudelijke reactie te komen. Ik probeer ook op geen enkele manier 'moeilijk te doen', als dat zo opgevat wordt is dat best jammer.
Het was inderdaad klaar, totdat jij zo nodig nog even moest reageren, remember?quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:05 schreef Dragorius het volgende:
Feedback is niet > bash de mod omdat het leuk is om te bashen. Je hebt je zegje gedaan, ToT heeft er ook nog op gereageerd en daarmee was het klaar. Toch meen je alsnog iets te moeten zeggen, enkel om het zeggen.
Vooral het argument dat ik als BNW-mod niks bijdraag is kul, omdat er nog altijd een verschil is tussen user en mod qua rol. Als user post ik mee in zaken, als mod waak ik ervoor de discussie op gang te houden.
Feedback die enkel bestaat uit >" je bent zeer ongeschikt" is geen feedback maar enkel simpel gebash, zeker omdat je dan zou verwachten dat je legio voorbeelden hebt dat ik ongeschikt zou zijn.
En die zijn er niet.
Dit heeft niks met bashen te maken. Eerder met oprechte kritiek. Als jij niet wil accepteren hoe je overkomt, dan moet je dat niet op een dergelijke manier proberen weg te werken. Dat komt nogal onbetrouwbaar over.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:05 schreef Dragorius het volgende:
Feedback is niet > bash de mod omdat het leuk is om te bashen. Je hebt je zegje gedaan, ToT heeft er ook nog op gereageerd en daarmee was het klaar. Toch meen je alsnog iets te moeten zeggen, enkel om het zeggen.
Vooral het argument dat ik als BNW-mod niks bijdraag is kul, omdat er nog altijd een verschil is tussen user en mod qua rol. Als user post ik mee in zaken, als mod waak ik ervoor de discussie op gang te houden.
Feedback die enkel bestaat uit >" je bent zeer ongeschikt" is geen feedback maar enkel simpel gebash, zeker omdat je dan zou verwachten dat je legio voorbeelden hebt dat ik ongeschikt zou zijn.
En die zijn er niet.
Jij snapt het blijkbaar ook nog niet wat ik precies bedoel.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:35 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Dit heeft niks met bashen te maken. Eerder met oprechte kritiek. Als jij niet wil accepteren hoe je overkomt, dan moet je dat niet op een dergelijke manier proberen weg te werken. Dat komt nogal onbetrouwbaar over.
Dan moet men met voorbeelden komen. Of heb je ook moeite met het gedrag van ToT, die had zijn post namelijk naar eigen zeggen HELEMAAL verwijderd.quote:Mjah, alle kritiek neem jij op als persoonlijke aanval, omdat jij altijd anders bent dan de kritiek doet denken. Misschien hebben deze mensen het niet slecht met je voor, maar hebben ze soms moeite met je gedrag.
Op het moment dat het wat uitgebreider word verteld, dan ontken je alles? Waarom zouden mensen nog de moeite nog doen om dit uitgebreid uit te leggen?quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:37 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Jij snapt het blijkbaar ook nog niet wat ik precies bedoel.
Prima dat men kritiek heeft, maar als men vervolgens enkel zegt JE BENT ONGESCHIKT!!! zonder met duidelijke argumenten te komen, is het geen opbouwende kritiek. Dan is het schreeuwen om het schreeuwen.
quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:38 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Op het moment dat het wat uitgebreider word verteld, dan ontken je alles? Waarom zouden mensen nog de moeite nog doen om dit uitgebreid uit te leggen?
Je verwijdert ze keer op keerquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:39 schreef Dragorius het volgende:
[..]![]()
Ok, kom eens met voorbeelden dan?
Je hoeft maar een keer wat discussies die wij hebben gehad, na te lezen en te beoordelen, en telkens kom je weer tot deze conclusie. Daarom vind ik het erg knap dat mensen zo coulant zijn omgegaan met jou. Niet om het een of ander, jij had voordat je BNW begon te modden, nauwelijks raakvlak met dat onderwerp. Je begint langzaam wat kritischer te worden, dat valt me dan ook weer op, echter blijf ik sommige meningen van je erg barbaars vinden. Jij gaat zelfs lopen afgeven op huisartsen, die naar jouw mening een verkeerd advies hebben gegeven over een onderwerp waar niemand ter wereld duidelijkheid over heeft. Dat nederige mis ik dan weleens in je post, de vraag om duidelijkheid!quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:39 schreef Dragorius het volgende:
[..]![]()
Ok, kom eens met voorbeelden dan?
Dat is onzin, de enige posts die ik verwijderd heb zijn simpele one-liner natrap-posts.quote:
En dat heeft te maken met modereren omdat? Je hebt het nu over de user Dragorius. Dat snap je zelf ook wel neem ik aanquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:42 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Je hoeft maar een keer wat discussies die wij hebben gehad, na te lezen en te beoordelen, en telkens kom je weer tot deze conclusie. Daarom vind ik het erg knap dat mensen zo coulant zijn omgegaan met jou. Niet om het een of ander, jij had voordat je BNW begon te modden, nauwelijks raakvlak met dat onderwerp. Je begint langzaam wat kritischer te worden, dat valt me dan ook weer op, echter blijf ik sommige meningen van je erg barbaars vinden. Jij gaat zelfs lopen afgeven op huisartsen, die naar jouw mening een verkeerd advies hebben gegeven over een onderwerp waar niemand ter wereld duidelijkheid over heeft. Dat nederige mis ik dan weleens in je post, de vraag om duidelijkheid!
Dat is dus pertinent onzin.quote:Niet om het een of ander, jij had voordat je BNW begon te modden, nauwelijks raakvlak met dat onderwerp
Het zijn wel telkens de mensen die de topics maken, die klagen. Uiteindelijk denk ik dat jullie binnen dit forum erg weinig invloed hebben, en dat jullie erg blij mogen zijn, dat er een aantal mensen toch de moed heeft gevonden om goede topics te blijven maken.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:42 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dat is onzin, de enige posts die ik verwijderd heb zijn simpele one-liner natrap-posts.
Feedback is niet "schop hier zomaar tegen een moderator aan".
Je hebt een normaal antwoord van beide mods gehad op je kwestie, en toch moet je natrappen.
"Een betere wereld begint bij jezelf" > als mensen blijven roepen dat het nergens om gaat in BNW, dan dragen ze zelf ook niks bij. Snappez-vous?
Makkelijk om te zeggen dat het pertinent onzin is, je kunt ook toegeven, en eens eerlijk zijn. Daarom gaf ik trippii ook groot gelijk met zijn opmerking over de spiegel. Die accepteer jij namelijk niet, jij weet het namelijk beter dan de spiegel. Althans zo kom je over op mij.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:43 schreef Dragorius het volgende:
[..]
En dat heeft te maken met modereren omdat? Je hebt het nu over de user Dragorius. Dat snap je zelf ook wel neem ik aan
Oh en
[..]
Dat is dus pertinent onzin.
Het zou juist oneerlijk zijn als ik zou zeggen dat ik nooit wat heb gehad met BNW.quote:Op vrijdag 6 november 2009 13:45 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Makkelijk om te zeggen dat het pertinent onzin is, je kunt ook toegeven, en eens eerlijk zijn. Daarom gaf ik trippii ook groot gelijk met zijn opmerking over de spiegel. Die accepteer jij namelijk niet, jij weet het namelijk beter dan de spiegel. Althans zo kom je over op mij.
Mjah, kap wel weer met deze discussie, heb wel wat beters te doen eigenlijk.
Terechtquote:Op vrijdag 6 november 2009 15:38 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Ja, heel eventjes telkens, en dan worden we gedelete
Hij post zijn mening over beroepsgroepen, ik over groepen mensen die rare brieven versturen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 11:20 schreef ToT het volgende:
[..]
Feedback s.v.p. in het FB topic, maar hij post hier zijn mening over beroepsgroepen. Da's wat anders dan dat users hier elkaar gaan lopen afzeiken.
Nee, niks 'feitelijk'quote:Op vrijdag 20 november 2009 11:51 schreef ToT het volgende:
Mwah, feitelijk geef je daarmee aan dat de groep waar BNW om draait dus gek is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |