Met Volkshuisvesting heb ik eigenlijk nooit problemen gehad, als er iets met mijn huis is reageren ze altijd snel en adequaatquote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:04 schreef Dwyn het volgende:
Ik denk het. Ik zit al drie weken met een los aanrechtblad. Ik heb een nieuwe keuken gekregen, maar het aanrechtblad was niet besteld, waardoor mijn oude er weer op moest. Binnen twee weken zou het nieuwe blad binnenkomen. Dat was vorige week.
Same here.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:27 schreef remlof het volgende:
Met Volkshuisvesting heb ik eigenlijk nooit problemen gehad, als er iets met mijn huis is reageren ze altijd snel en adequaat
*afklopt
Het is ook echt geen gezicht dat ze een gedeelte al wel gedaan hebben.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:28 schreef remlof het volgende:
Ow alleen het schilderen van het houtwerk buiten wordt steeds uitgesteld, gaat nu volgend jaar maart worden geloof ik
Het bouwbedrijf belde vandaag eindelijk op om een afspraak te maken (voicemail) en om de een of andere reden had ik een briefje in mijn brievenbus liggen dat ze vandaag waren langs gekomen om 'door mij aangevraagde werkzaamheden' te komen doen, maar dat ik niet thuis was.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Met Volkshuisvesting heb ik eigenlijk nooit problemen gehad, als er iets met mijn huis is reageren ze altijd snel en adequaat
*afklopt
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 00:27 schreef GimmeGore het volgende:
Ok jongens, biecht het maar op...
Wie heeft onze kliko gestolen!?![]()
Hebben ze dat groot onderhoud ook ingepland of gaat dat "ooit" gebeuren?quote:Vivare is echt kut, ze hebben beloofd het houtwerk bij de deur te repareren tijdens groot onderhoud.
Je kijkt nu van buiten recht tegen het binnenwerk van het slot aan. Als het 1x vriest zitten we binnen vast omdat het slot vastgevroren is.
Daarbij kan ik mij huissleutel gewoon zonder moeite ofzo in de kier naast het slot steken.
Heb het er met een huisgenoot overgehad, zij zit met een bijna doorgerot balkon en de pilaar voor het balkon boven en de brandtrap is ook doorgerot
En Vivare zegt maar: komt met het groot onderhoud...
Jahoor, moet ik me nog verkleden ookquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 18:48 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
Gaan hier nog mensen heen?
Ja of je moet voor 10 euro extra drinken om de kosten eruit te krijgenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 19:27 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Jahoor, moet ik me nog verkleden ookjammer, anders was het opzich wel een optie geweest...
Ach, je bent Nederlander of nietquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 19:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja of je moet voor 10 euro extra drinken om de kosten eruit te krijgen
Als piraat. Har harquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 19:35 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Ach, je bent Nederlander of nietHoe ga jij verkleed?
Mijne stond er nogquote:Op zondag 1 november 2009 04:58 schreef remlof het volgende:
Godverdomme, m'n fiets is gejat![]()
Hij stond voor De Slegte in de Varkensstraat. naast de laaste deur van het pand. Als het een FOK!ker was kan ie een ban voorkomen door 'm morgen voor 12 uur terug te zetten
Heeft de gemeente of politie m niet weggehaald? Ze houden nogal veel fietsen opruimacties de laatste tijd. Verkeerd geparkeerde fietsen worden zonder pardon meegenomen.quote:Op zondag 1 november 2009 04:58 schreef remlof het volgende:
Godverdomme, m'n fiets is gejat![]()
Hij stond voor De Slegte in de Varkensstraat. naast de laaste deur van het pand. Als het een FOK!ker was kan ie een ban voorkomen door 'm morgen voor 12 uur terug te zetten
Ik weet dat er bij het Willemsplein en bij de V&D van die gratis bewaakte stallingen zijn. Daar zet ik m dan maar in. En verder dat ze in de rekken moeten staan...quote:Op zondag 1 november 2009 11:38 schreef GimmeGore het volgende:
op het Johnny van Doornplein staat zelfs zo n kar die je dat meedeelt...
Nou heb ik er nooit op gelet omdat ik niet op de fiets naar de stad ga, maar zo veel fietsenstallingen zijn er toch niet?
Lijkt me apegeil om 4 uur 's ochtendsquote:Op zondag 1 november 2009 11:34 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Heeft de gemeente of politie m niet weggehaald? Ze houden nogal veel fietsen opruimacties de laatste tijd. Verkeerd geparkeerde fietsen worden zonder pardon meegenomen.
Issie 's morgens weggehaald/gestolen dan?quote:Op zondag 1 november 2009 11:54 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Lijkt me apegeil om 4 uur 's ochtends
Denk het, na onze nachtelijke escapadesquote:Op zondag 1 november 2009 13:35 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Issie 's morgens weggehaald/gestolen dan?
Proest. Wat ook grappig was bedacht ik me nog:quote:Op zondag 1 november 2009 15:02 schreef remlof het volgende:
Nah het was inderdaad om een uur of half vier 's nachts, heb nog een politieagent aangesproken maar die moest vooral heel erg lachen omdat ik zo dronken was"Weet je wel zeker dat je 'm hier hebt neergezet?"
Nou ja, ik ga zo wel effe kijken.
quote:Op zondag 1 november 2009 17:13 schreef remlof het volgende:
Oeps, hij stond er toch nog, alleen 5 meter verder dan waar ik dacht dat ie stond
Op gratis bier komen anders ook heel veel mannen afquote:Op zondag 1 november 2009 17:23 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik ben een meisje en ik hou van muziek waar 98% mannen op af komt
Kreunende vrouwen?quote:Op zondag 1 november 2009 17:23 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik ben een meisje en ik hou van muziek waar 98% mannen op af komt
Neuh, brutal death metal...quote:
quote:Op zondag 1 november 2009 17:13 schreef remlof het volgende:
Oeps, hij stond er toch nog, alleen 5 meter verder dan waar ik dacht dat ie stond
ah, een vrouw met smaak.quote:Op zondag 1 november 2009 17:36 schreef GimmeGore het volgende:
Neuh, brutal death metal...
Ach, gevolg is wel dat er allerhande dronken kerels onsamenhangende praatjes met je komen maken, vind ik altijd wel vermakelijk.quote:Heb zelfs in de Willemeen ooit eens de twijfelachtige eer gehad om het enige betalende meisje bij een concert te zijn
*checkt FoBo*quote:Op maandag 2 november 2009 10:34 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
![]()
Waar blijven de foto's van je verkleedactie?![]()
[..]
ah, een vrouw met smaak.
[..]
Ach, gevolg is wel dat er allerhande dronken kerels onsamenhangende praatjes met je komen maken, vind ik altijd wel vermakelijk.
Ik vond het alleen niet leuk bij een concert van The Ministry (of Prong, dat weet ik niet meer) toen ik door een groepje dronken Friezen ervan werd beschuldigd dat ik eruit zag als een Marco Borsatofan.
quote:Op maandag 2 november 2009 10:36 schreef AMDB het volgende:
*checkt FoBo*
Katten zijn ook wel héél erg Marco Borsato!
quote:Op zondag 1 november 2009 17:13 schreef remlof het volgende:
Oeps, hij stond er toch nog, alleen 5 meter verder dan waar ik dacht dat ie stond
quote:Op maandag 2 november 2009 10:41 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik zal de belediging aan de heren en dames Kat overbrengen.
![]()
Er zat ook wel een kern van waarheid in trouwens, ik heb niet echt een stoer uiterlijk ofzo.
Nou ja, ze hebben natuurlijk altijd rode kleren aan en dat is niet echt een stoere kleur.quote:Op maandag 2 november 2009 11:38 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
en alle Marco Borsato fans zien er natuurlijk niet stoer uit ofzo
Was het niet wit?quote:Op maandag 2 november 2009 12:03 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Nou ja, ze hebben natuurlijk altijd rode kleren aan en dat is niet echt een stoere kleur.
Ik ga eens een ommetje maken vanavond om te zien of er nog wat te doen is bij Hotel Haarhuis, of dat er vier man met een gebluste fakkel staanquote:Arnhem staat op scherp voor Wilders
ARNHEM - Politie en de gemeente Arnhem staan op scherp om de komst van Geert Wilders naar Hotel Haarhuis maandagavond en de gelijktijdige protestmars in goede banen te leiden. Er zijn een hoop veiligheidsmaatregelen genomen. Zoals gebruikelijk doet de politie geen mededelingen over het aantal agenten dat op de been is en welke maatregelen achter de hand worden gehouden.
"We zijn er zeker druk mee bezig", zegt een politiewoordvoerder. " We leggen ons oor te luister bij alle ons beschikbare kanalen zodat we alle nodige informatie hebben. Op basis daarvan bepalen we onze inzet. Wilders heeft onze volle aandacht, tot hij Arnhem weer verlaat."
De burgemeester heeft een vergunning afgegeven voor een 'fakkeloptocht tegen racisme en uitsluiting'. Die mag tussen acht en tien uur 's avonds worden gehouden.
Politie, gemeente, burgemeester en organisatie hebben strenge regels afgesproken. Zo moet de organisatie voor een eigen ordedienst zorgen. De route is zo gepland, dat die niet in de buurt van Haarhuis komt. Als er meer dan tweehonderd deelnemers zijn, moet de burgemeester dat terstond weten. Deelnemers mogen geen maskers of bivakmutsen dragen. Spandoeken mogen niet beledigend zijn.
Hotel Haarhuis heeft weinig te maken met de beveiliging. Daar zorgt de PVV zelf voor. "Ze huren een zaal en regelen zelf de rest", zegt het hotelmanagement. De controle bij de entree zal streng zijn."
Die paar man (m/v) met die gebluste fakkel ben ik niet zo bang voor, wel voor die >200 Wilders-aanhangers.quote:Op maandag 2 november 2009 13:32 schreef Adelante het volgende:
Ik ga eens een ommetje maken vanavond om te zien of er nog wat te doen is bij Hotel Haarhuis, of dat er vier man met een gebluste fakkel staan![]()
het zijn er toch beduidend meer dan 4. Ze komen net hier voor de deur langs.quote:Op maandag 2 november 2009 13:32 schreef Adelante het volgende:
, of dat er vier man met een gebluste fakkel staan![]()
Meer dan 200 lees ik: http://www.omroepgelderla(...)ht-tegen-Wilders.htmquote:Op maandag 2 november 2009 21:27 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
het zijn er toch beduidend meer dan 4. Ze komen net hier voor de deur langs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |