zit toch niet zo te mauwen...quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:28 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ik verdenk jou ervan mij kat te hebben ontvoert, geeft dat mij het recht om met een paar maten jou een stuk kleiner te slaan? Flapdrol
Net als wetshandhaving niet jou afdeling is, is de kraakscene niet mijn afdeling. Als het probleem met de marokkanen zichzelf niet oplost dan hoort de overheid ook in te grijpen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:34 schreef fs180 het volgende:
Afgezien van de rest, hoe had jij gezien dat de kraakscene zelf alles zou oplossen? Dat is imo hetzelf als verwachten dat problemen met marokkanen vanzelf worden opgelost..
Je kunt nu inderdaad de politie bellen en hopen dat ze eruit blijven. Maar de drempel het legaal te doen is verdwenen, dus zodra jij niet elke dag langs je pand gaat acht ik de kans groot dat het wel gekraakt zal worden. Maar gelijk heb je ja, het zal in de praktijk waarschijnlijk sneller gaan. Toch vind ik de wetswijziging geen goede oplossing.
Mee eens.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:26 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Heeft iemand ze gezien in de Tweede Kamer te schreeuwen? Wat een typisch volk is het toch ook weer, 9 van de 10 hebben weer van dat onverzorgde rasta haar en kleren van 40 jaar oud.
Het zijn gewoon (socialistische) hippies die weigeren te werken en betalen voor een woning, laat ze lekker creperen onder deze regel. De tijden dat dit soort ideeën gewaardeerd werden liggen sinds Woodstock al achter ons, en laat het daar lekker blijven, de profiteurs dat het zijn.
Maar dan kunnen ze er wel uitgesmeten worden.....quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:42 schreef huhggh het volgende:
[..]
Mee eens.
Ik ben erg benieuwd hoe dit zal uitpakken.
Want ze zullen hoogstwaarschijnlijk linksom toch door gaan met kraken, in een of andere vorm.
quote:De antikraakwet van CDA, VVD en ChristenUnie is aangenomen door de Tweede Kamer.
Het aannemen van de wet zorgde voor een storm van tumult op de publieke tribune. Kamervoorzitter Gerdi Verbeet greep in door de vergadering te schorsen.
Het voorstel kreeg een meerderheid toen de PVV ermee akkoord ging. Vorige week toonde de fractie zich al voorstander, maar gisteravond wilde de partij van Geert Wilders nog enkele amendementen eruit hebben. De straffen voor kraken zouden te laag zijn.
Vandaag noemt de PVV de antikraakwet 'een grote overwinning voor het eigendomsrecht'. De maximumstraf is verhoogd van vier maanden naar een jaar. De straf voor kraken met intimidatie of geweld is verdubbeld tot maximaal twee jaar. Ook kunnen krakers worden aangehouden als ze niet op heterdaad zijn betrapt.
Nee uiteraard zijn de tijden anders, alleen al dat er geen lui van de dam af worden gespoten door de me. Ik ken via de indie scene twee soorten krakers, de krakers zoals we die ooit overal kenden. Bijvoorbeeld; standaard gezin met 2 thuiswonende kinderen in een normale buurt (geen krakers/tokkies/kampers/tuig whatsoever) waar van de een op andere dag de vader vertrekt. Moeder zorgte voor de kinderen en de vader had eigen praktijk en dus kostwinner. Inkomsten vallen weg, zij moet verhuizen/uitkering aanvragen en werk zoeken maar ook voor de kinderen zorgen, hoe het balletje precies is gaan rollen heb ik niet gevraagd maar uiteindelijk zijn ze met zn drieen in een oud bedrijfpand gaan zitten. Hier hebben ze denk een jaar of twee gewoond en nu hebben ze weer een eigen huis. En daar willen bepaalde personen graag met een knuppel naar binnen vallen..quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:41 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Net als wetshandhaving niet jou afdeling is, is de kraakscene niet mijn afdeling. Als het probleem met de marokkanen zichzelf niet oplost dan hoort de overheid ook in te grijpen.
Mijn beeld van de krakersscene is niet meer het romantische beeld van vroeger, vechten tegen de leegstand. Het lijkt meer een hoe krijg ik zo goedkoop mogelijk een woning in/nabij het centrum van een stad.
Onderschat het probleem in ieder geval niet, ze grijpen heel snel en makkelijk naar geweld.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:54 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Maar dan kunnen ze er wel uitgesmeten worden.....
Het enige wat gaat gebeuren is dat er nog meer geweld gebruikt gaat worden. Dit verbieden is hetzelfde als drugs verbieden: het helpt geen klap, alleen de gevolgen van het verbod zullen schadelijker zijn dan het huidige beleid wat we hadden.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:42 schreef huhggh het volgende:
[..]
Mee eens.
Ik ben erg benieuwd hoe dit zal uitpakken.
Want ze zullen hoogstwaarschijnlijk linksom toch door gaan met kraken, in een of andere vorm.
Hebben we het over Vrankrijk? Dat was toch dat incidentje waar iemand een verlamming werd geslagen met een steigerpijpquote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:01 schreef fs180 het volgende:
[..]
Nee uiteraard zijn de tijden anders, alleen al dat er geen lui van de dam af worden gespoten door de me. Ik ken via de indie scene twee soorten krakers, de krakers zoals we die ooit overal kenden. Bijvoorbeeld; standaard gezin met 2 thuiswonende kinderen in een normale buurt (geen krakers/tokkies/kampers/tuig whatsoever) waar van de een op andere dag de vader vertrekt. Moeder zorgte voor de kinderen en de vader had eigen praktijk en dus kostwinner. Inkomsten vallen weg, zij moet verhuizen/uitkering aanvragen en werk zoeken maar ook voor de kinderen zorgen, hoe het balletje precies is gaan rollen heb ik niet gevraagd maar uiteindelijk zijn ze met zn drieen in een oud bedrijfpand gaan zitten. Hier hebben ze denk een jaar of twee gewoond en nu hebben ze weer een eigen huis. En daar willen bepaalde personen graag met een knuppel naar binnen vallen..![]()
Laatste voorbeeldje; Achter de dam zat een cafe wat al 25 jaar lang gekraakt was. Wat is daar mis mee? Het vervuld een sociale controlerende functie, mensen kunnen daar met bandjes spelen en alle kosten wordten vrijwel rechtgetrokken door verkoop van eten en drinken (nee, daar betaal je geen 2,50 voor een cola). Dit is afgelopen jaar allemaal teniet gedaan door één incident. Naast het vondelpark (zuidoost) is een soortgelijke, alleen minder cafe maar meer poppodium, vrijwel elke avond van de week de hele avond bandjes die optreden.
Tja zolang men maar gemachtigd is om dat geweld te gebruiken vind ik het best. Wie niet horen wil moet maar voelen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:15 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Het enige wat gaat gebeuren is dat er nog meer geweld gebruikt gaat worden. Dit verbieden is hetzelfde als drugs verbieden: het helpt geen klap, alleen de gevolgen van het verbod zullen schadelijker zijn dan het huidige beleid wat we hadden.
Vrankrijk ja, het exact verhaal weet ik niet, maar zat wel anders dan wiki het vertelt. Wat ik wel zeker van weet is dat vrankrijk gesloten moest worden totdat er zekerheid was dat dit soort incidenten nooit meer zouden voorkomen, dat is natuurlijk onmogelijk, iedereen heeft daar vrije toegang. In reactie hierop hebben ze het maar dichtgegooid.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:38 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Hebben we het over Vrankrijk? Dat was toch dat incidentje waar iemand een verlamming werd geslagen met een steigerpijp
Je begrijpt trouwens zelf ook wel dat men hier geen knokploeg op een moeder met twee kinderen af wil sturen, maar niet alle krakers zijn zo. Die moeder laat het pand waarschijnlijk in betere staat achter dan wat er op de foto's op pagina 1 staat.
Meer geweld tegen deze mensen juich ik enkel toe, luie profiteurs dat het zijn. Overigens, dat geweld maken ze er helemaal zelf van, als er ME voor de deur staat dan kunnen ze ook kiezen vredig weg te gaan, maar dat doen ze niet.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:15 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Het enige wat gaat gebeuren is dat er nog meer geweld gebruikt gaat worden. Dit verbieden is hetzelfde als drugs verbieden: het helpt geen klap, alleen de gevolgen van het verbod zullen schadelijker zijn dan het huidige beleid wat we hadden.
Ik kom niet om te trollen....alleen jij ziet alles zo pro kraker en ik ben gewoon fel tegen die rooie niet werkende kutprofiteurs. Dat het jou niet bevalt, tja dan ga je toch in een ander topic hangen?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:55 schreef fs180 het volgende:
[..]
Vrankrijk ja, het exact verhaal weet ik niet, maar zat wel anders dan wiki het vertelt. Wat ik wel zeker van weet is dat vrankrijk gesloten moest worden totdat er zekerheid was dat dit soort incidenten nooit meer zouden voorkomen, dat is natuurlijk onmogelijk, iedereen heeft daar vrije toegang. In reactie hierop hebben ze het maar dichtgegooid.![]()
Ik wou dan ook alleen even aangeven hoe idioot mensen zijn die enkel met stereotype lulkraak argumenten komen. Dat je mensen letterlijk aan het discrimineren bent en je volkomen gek bent mensen zonder aanleiding te willen mishandelen. (ja het blijft fok ja).
Nogmaals; als je alleen komt trollen ga maar naar KLB
Dat is het wel, of beter gezegd, waarom zou het dat niet zijn?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:03 schreef fs180 het volgende:
Gebruik dan argumenten. Laat je persoonlijke mening niet in de weg staan om rationele beslissingen te nemen, zie krakers als mensen, probeer het eens.
al dat vuige luike werkeloze kankertuig moet maar een van andersman spullen afblijven is GEEEN argument.
Jij snapt mijn standpunt eigenlijk nieteens, ik ben geen voorstander van de huidige (nouja van gisteren dan) regels, zeker niet. Er zijn een hoop dingen mis met het kraakgebeuren maar Nog meer mis met het verbod. Alles legaal of alles verbieden kan, maar dat lost niets op, de politiek dient onderzoek te doen naar de mogelijkheden en deze afwegen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:59 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ik kom niet om te trollen....alleen jij ziet alles zo pro kraker en ik ben gewoon fel tegen die rooie niet werkende kutprofiteurs. Dat het jou niet bevalt, tja dan ga je toch in een ander topic hangen?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:03 schreef fs180 het volgende:
Gebruik dan argumenten. Laat je persoonlijke mening niet in de weg staan om rationele beslissingen te nemen, zie krakers als mensen, probeer het eens.
al dat vuige luike werkeloze kankertuig moet maar een van andersman spullen afblijven is GEEEN argument.
Dat is toch sociaal!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
[/b]
Dat is juist wél een heel goed argument.
Of wil jij graag dat vuig werkloos tuig jouw huis in beslag neemt?
ik gebruik het woord kanker al niet en zolang ze niet willen werken verdienen ze ook geen respect en mogen ze van mij alle tegenwerking krijgen, in elke vorm.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:03 schreef fs180 het volgende:
Gebruik dan argumenten. Laat je persoonlijke mening niet in de weg staan om rationele beslissingen te nemen, zie krakers als mensen, probeer het eens.
al dat vuige luike werkeloze kankertuig moet maar een van andersman spullen afblijven is GEEEN argument.
Blijf dan gewoon weg, je gaat hier zelfs in andere topic tegen over beginnenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:10 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
ik gebruik het woord kanker al niet en zolang ze niet willen werken verdienen ze ook geen respect en mogen ze van mij alle tegenwerking krijgen, in elke vorm.
Hoe is dat een argument en geen mening?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
[/b]
Dat is juist wél een heel goed argument.
Of wil jij graag dat vuig werkloos tuig jouw huis in beslag neemt?
Een mening is een argument, of is een mening niet belangrijk? Wat ben jij eigenlijk voor een dictatoriale socialist dat meningen er niet toe doen en je je maar moet onderwerpen aan je eigendom delen, bijna eng jij.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:13 schreef fs180 het volgende:
[..]
Hoe is dat een argument en geen mening?
ach het komt je zeker weer niet goed ui hahaha afijn, ik neem krakers ook niet serieus, doe eerst maar eens nuttig mee met de maatschappij.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:13 schreef fs180 het volgende:
[..]
Blijf dan gewoon weg, je gaat hier zelfs in andere topic tegen over beginnenDenk je nou echt dat ik je nu ooit serieus ga nemen?
Alsof speculanten wel nuttig met de maatschappij meedoen? Hmmm?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:17 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
ach het komt je zeker weer niet goed ui hahaha afijn, ik neem krakers ook niet serieus, doe eerst maar eens nuttig mee met de maatschappij.
Dat filmpje is veel gemoedelijker dan wat ik rond 18:00 zag bij de Tweede Kamer.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:38 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Tja zolang men maar gemachtigd is om dat geweld te gebruiken vind ik het best. Wie niet horen wil moet maar voelen.
Ik kijk net het filmpje op GS waarin Rutger aan een gast vraagt waarom hij niet werkt....'ja uh...uh...ikkuh......ik ben hier niet zo goed in geloof ik'. Kortom, als je niet werkt kun je inderdaad geen huur betalen maar kom dan niet met je levensbehoefte aan. Wie wil leven moet er iets voor geven (ik vind hem sterk van mezelf) en als je dus wilt wonen moet je huur betalen,...en als je huur moet betalen moet je nu eenmaal werken. Het kan zo simpel zijn. Tenzij je bewust tegen de maatschappij wilt schoppen natuurlijk. Maar dan kies je daar dus zelf voor en nu weet men wat de gevolgen zijn.
Visionairs zijn niet alleen nuttig, maar ook noodzakelijk.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:20 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Alsof speculanten wel nuttig met de maatschappij meedoen? Hmmm?
Als iemand een visie heeft met een pand, een plan, een project, een renovatie of wat ook, dan vraagt ie daar een vergunning voor aan en mag het niet gekraakt worden. Dat heeft in zo'n situatie ook nooit gemogen. Dus wat bedoel je met visionair?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:22 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Visionairs zijn niet alleen nuttig, maar ook noodzakelijk.
Zie je wel dat je het leuk vond dat ze er ook iemand in gemonteerd hadden die het niet helemaal snapte. Dat heet sensatie. Dat heet Telegraaf. Telegraaf is eigenaar van Geenstijl.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:26 schreef onearmedman het volgende:
http://www.geenstijl.tv/2(...)ffelen_met_krak.html
Wie zei ook alweer dat het stereotype kraker niet klopt?Beetje sneu van die mensen die demonstreren, en dan niet eens fatsoenlijke argumenten kunnen verzinnen.
Ohja, en al die andere mensen die er zijn ook ingemonteerd, alle keurige burgers zijn weggemonteerd.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:28 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Zie je wel dat je het leuk vond dat ze er ook iemand in gemonteerd hadden die het niet helemaal snapte. Dat heet sensatie. Dat heet Telegraaf. Telegraaf is eigenaar van Geenstijl.
'het stereotype klopt want Telegraaf laat het goed zien!'.
Iemand die hetzelfde doet alleen dan zonder alle administratieve rompslomp al dan wel of niet naar aanleiding van de gedachte dat zijn/haar eigendom ook daadwerkelijk niet ingevallen wordt door werkschuw tuig.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:23 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Als iemand een visie heeft met een pand, een plan, een project, een renovatie of wat ook, dan vraagt ie daar een vergunning voor aan en mag het niet gekraakt worden. Dat heeft in zo'n situatie ook nooit gemogen. Dus wat bedoel je met visionair?
Wat bedoel je nu te zeggen met iets als administratieve rompslomp?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:50 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Iemand die hetzelfde doet alleen dan zonder alle administratieve rompslomp al dan wel of niet naar aanleiding van de gedachte dat zijn/haar eigendom ook daadwerkelijk niet ingevallen wordt door werkschuw tuig.
Erg aannemelijk en logisch lijkt me, als je een pand koopt dan ga je er van uit dat er geen anderen in gaan wonen.
Dat noem ik altijd: cursus statistieken lezen. Wanneer dit soort ludieke acties opzet trek je altijd hetzelfde soort mensen aan. Mensen die antikraak zitten het het gezin zullen geen trek hebben hierbij aanwezig te zijn. Dat zullen studenten en andere werklozen zijn. Tevens, je kent de bronquote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:26 schreef onearmedman het volgende:
http://www.geenstijl.tv/2(...)ffelen_met_krak.html
Wie zei ook alweer dat het stereotype kraker niet klopt?Beetje sneu van die mensen die demonstreren, en dan niet eens fatsoenlijke argumenten kunnen verzinnen.
Er werd in het vorige deel al aangegeven dat je moest aangeven dat je gebouw vrij dient te staan, maar naar mijn mening behoort dat een gegeven te zijn.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:54 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Wat bedoel je nu te zeggen met iets als administratieve rompslomp?
Belachelijk. Niet de eerste keer. Je mag ook niks meer in dit land. Rechts maakt van dit land een totalitaire politiestaat. Het verschil tussen dit land en China/Chili/DDR is minder groot als vele mensen denken. Bah.quote:Politie beëindigt krakersprotesten 15-10-09
Krakers hebben de hele dag in Den Haag in en bij het gebouw van de Tweede Kamer gedemonstreerd tegen de anti-kraakwet. Die wet is vandaag aangenomen.
De krakers hadden een tentenkamp opgebouwd op het Plein en waren van plan daar de nacht door te brengen. De politie heeft echter ingegrepen. Er zijn tientallen krakers gearresteerd.
Tribune
Een aantal krakers woonde het Kamerdebat over de anti-kraakwet bij. Toen bleek dat deze werd aangenomen, joelden ze: "Kraken gaat door".
Kamervoorzitter Verbeet liet daarop de publieke tribune ontruimen. Het debat werd kort geschorst.
Het Binnenhof was een groot deel van de avond afgezet door ME, omdat krakers van plan zouden zijn een zitactie te houden voor het Torentje van premier Balkenende.
Celstraf
De anti-kraakwet is een initiatief van CDA, VVD en ChristenUnie. Als de wet is ingegaan, riskeren krakers een jaar celstraf. Wanneer ze als groep geweld gebruiken, kunnen ze twee jaar en acht maanden krijgen.
De PVV hielp het initiatiefwetsvoorsteld aan een meerderheid. De partij van Wilders besloot vóór te stemmen nadat de initiatiefnemers hun oorspronkelijke idee voor maximaal vier maanden cel omruilden voor een jaar zitten.
Foei, het is me toch wat: niet klakkeloos naar de politie luisteren ook al voer je vreedzaam protest.quote:Aanhoudingen bij krakersprotest
DEN HAAG - De politie heeft donderdagavond op en rond het Plein in Den Haag enkele tientallen mensen aangehouden die daar actie voerden tegen de nieuwe antikraakwet, die eerder op de avond werd goedgekeurd in de Tweede Kamer.
Krakers hadden hadden zich met tent en al bij het parlement verzameld.
Volgens de zegsvrouw begon de politie rond tien uur het tentenkamp dat de betogers op het Plein hadden opgetuigd, te ontruimen. Rond elf uur was dat gelukt. De krakers die zijn aangehouden, weigerden aanwijzingen van de politie op te volgen. Het precieze aantal kon de zegsvrouw nog niet melden.
Eerder hadden de krakers de vergadering van de Tweede Kamer verstoord waarin gestemd werd over de nieuwe wet die kraken verbiedt. Daarop liet voorzitter Gerdi Verbeet hen van de publieke tribune verwijderen. Daarna zorgden de demonstranten voor onrust op het Plein. Tot grote ongeregeldheden kwam het evenwel niet.
Volgens de politie zijn de meeste betogers in de loop van de avond uit zichzelf vertrokken. 's Middags waren er nog enige honderden krakers op de been. Enkele tientallen bleven zitten totdat zij door de ME werden verwijderd. Dat gebeurde af en toe met harde hand, waarbij de ME volgens omstanders rake klappen uitdeelde met de wapenstok.
Vergunning voor demonsterenquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:04 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Ze hadden een vergunning aan kunnen vragen, of is dat een heel raar idee?
"als" zou "dan" moeten zijn.
Terecht, die kutjosti's zoeken maar eens legale woonruimte.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:02 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Belachelijk. Niet de eerste keer. Je mag ook niks meer in dit land. Rechts maakt van dit land een totalitaire politiestaat. Het verschil tussen dit land en China/Chili/DDR is minder groot als vele mensen denken. Bah.
edit:
De leugenachtige Telegraafmanier van berichtgeving zie je hieronder:
[..]
Foei, het is me toch wat: niet klakkeloos naar de politie luisteren ook al voer je vreedzaam protest.
Dit land is dankzij rechts een politiestaat geworden. Ik ben er echt pissig om.
Vergunning aan vragen om te protesteren.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:04 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Ze hadden een vergunning aan kunnen vragen, of is dat een heel raar idee?
"als" zou "dan" moeten zijn.
Meen je dit serieus? Wat is dan de waarde van een protest?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:04 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Ze hadden een vergunning aan kunnen vragen, of is dat een heel raar idee?
"als" zou "dan" moeten zijn.
Helemaal mee eens. Overigens, om 12 uur 's avonds een groep krakers op het Plein die zich eerder al toegang tot het Binnenhof hebben willen verschaffen is geen wenselijke situatie. Ontruiming dus terechtquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:12 schreef Yi-Long het volgende:
Misschien dat de politiek nu ook eindelijk eens haar verantwoordelijkheid kan oppakken om gewoon voor voldoende betaalbare woonruimte te zorgen voor studenten en starters!?!?
Moeten ze in China ook doen en daar wordt door de NL media zo beschimpend over geschreven. Net zoals vandaag in de krant stond dat China het internet censureert maar tegelijkertijd op internet wel allemaal sites uit het zwarte circuit zijn op te vragen (mbt orgaanhandel, maar ook met andere dingetjes natuurlijk). Niet beseffende dat het hier ook gebeurd.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:09 schreef captainkid het volgende:
[..]
Vergunning aan vragen om te protesteren.![]()
Moet niet gekker worden. Oh wacht zo gek is het al.
Edit
Hallo, wij willen protesteren tegen het kabinet en de kamer. Wij willen dat ze aftreden. Mogen wij een vergunning?
Ja dat gaat werken.
Behalve protesteren want daar heb je een vergunning voor nodig.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 00:14 schreef Schuifpui het volgende:
Terecht. Je blijft met je poten van andermans spullen af. What's next? Auto's stelen, omdat ze op de parkeerplaats staan en niet gebruikt worden?
Ik kots echt op die linkse kut hippies die altijd via geweld en ordeverstoringen hun mening moeten opleggen. We zijn een democratie, maar dat soort mensen schijnen dat niet te snappen. Houd je gvd toch eens aan de regels en ben je het niet met regels eens, dan zijn er andere manieren om ze proberen te veranderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |