Lekkerquote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:11 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
http://www.egypte.nl/duiken/
Nee écht? Wow, waar ga je héén dan!!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:02 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Waar was je!![]()
Waar gaat Noek heen!![]()
Ik ga 26 November naar Het Buitenland![]()
Voor 2 euro vlucht en overnachting voor 5 dagen
Fijn dat daar alles in orde is, je weet het gewoon niet he, het kan zo anders zijn natuurlijkquote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:20 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee écht? Wow, waar ga je héén dan!!![]()
En dan met zo'n écht vliégtuig? Mijn hemel!
Ik heb gisteren het gebied ten zuiden van de landsgrenzen verkend.
Alles was in orde daar.
Noek gaat het oostelijke grensgebied checken.
We zoeken alleen nog iemand die op zee de boel kan inspecteren.
Het zou wel héél toevallig zijn hoor, maar ga jij met het vliegtuig ook de Noordzee over?
Want ik zeg altijd maar zo: als je een oogje in het zeil houdt, dan heb je het andere oogje nog over om de boel in de gaten te houden!
Top!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:29 schreef CarOnline het volgende:
Ik ga toevallig genoeg inderdáád de Noordzee over![]()
Waarom telt Zweden niet mee?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:36 schreef Gert het volgende:
Enige blinde vlek is dan nog het gebied ten noorden van de waddenzee. Maar als iemand dan zo vriendelijk wil zijn om een keer naar Oslo te vliegen vanaf schiphol. Dan kom je er precies overheen!
Zit je dan niet ín de Waddenzee?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 18:37 schreef debuurvrouw het volgende:
Hoi!![]()
Het toeval wil dat ik volgende week ook naar het buitenland gaHet lijkt wel ferkansie. als ik nou bij Groningen de grens overga dan kan ik bíjna de waddenzee zien.
nee, die andere grens.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 18:37 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Zit je dan niet ín de Waddenzee?
Ik begrijp 'm wel, hij speelt gewoon op safe. Na Sinterklaas zal hij wel weer zeggen dat Sint niet bestaat, maar stel je voor dat hij "nat" gaat door jou volledig te volgen en dan straks niets te krijgen. Hij slim, 't zal die vast van z'n vader hebbenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:51 schreef Noek het volgende:
[..]
De beslissing om mijn verhaal te verdringen en een motie van wantrouwen in te dienen was nog voordat Intertoys of Bart Smit in huis lag.
Anders kreeg hij zijn cadeau ook wel. Die guppenkop had dus sowieso zijn pakjesavond wel gehad en dat wist die. Zij bekkie was ook wit toen hij vroeg of hij dan nooit meer iets zou krijgen op 5 december.
quote:
Ik zie niets meer, als ik thuis kom steek ik die houtkachel aan, zit ik wat dromerig naar die vlammen te staren en tief ik in slaapquote:
én expeditie robinson, 3 leuke programma's dusquote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:18 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
![]()
ja een vrouw met een dubbeltje op z'n kant die mij zooooooooooo bekend voorkomt
en het zesde zintuig
dan laat je de houtkachel vandaag voor wat ie isquote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:20 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik zie niets meer, als ik thuis kom steek ik die houtkachel aan, zit ik wat dromerig naar die vlammen te staren en tief ik in slaap
Te laat, hij brand al weer als een tierelier, vanavond nog mooier dan eerst, want ik mag nu de deurtjes sluiten, na twee dagen flink inbranden.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:21 schreef Marrije het volgende:
[..]
dan laat je de houtkachel vandaag voor wat ie is
Nee mij niet.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:22 schreef Marrije het volgende:
Over bekend voorkomen gesproken. Die Mirjam uit bzv, die bij boer Jos logeert. komt mij zoooooo beked voor, maar waarvan geen idee. . .
helaas, dan geen leuke tv voor jouquote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Te laat, hij brand al weer als een tierelier, vanavond nog mooier dan eerst, want ik mag nu de deurtjes sluiten, na twee dagen flink inbranden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |