quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:55 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Nou die indruk krijg ik niet. Je bent haar woorden namelijk erg aan het nuanceren. Copycat zie ik als trol van de hoogste orde trouwens. Overal tegenaan schoppen en tegenin gaan voor de lol. En ergens lees ik dat ze Ali B geweldig vindt. tsja.. Hoe serieus neem je mensen en hun meningen nog op internet?
[..]
Maar je moet toch ergens beginnen. Iedereen stottert en hakelt als ze iets nieuws leren. En volgens mij gaat het niet enkelt om de "pickup-lines" ed. Ik denk dat critici (vooral vrouwen) daar onterecht de nadruk leggen. Bij assertiviteits-training krijg je toch ook kaartjes met opdrachten als "vraag je buuf mee uit naar de bios" enzo? Je kan het ook zien als aanloop naar .. eh..tja een beter begrip?. Dat je gewoon leert om je over angsten heen te zetten door specifieke opdrachten uittevoeren. Is dat zo erg fout?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:58 schreef Catbert het volgende:
[..]
Alsof je als sociale nul iets met een RP date aan zou kunnen.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vind ik Ali B. gewéldig? Ik vind hem overkomen als een aardige gozer, maar verder?
En voor de umpth time: ga die cursus volgen als je denkt dat je er baat bij hebt. Verwacht echter niet dat vervolgens elke vrouw in katzwijm gaat vallen.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:59 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Het ging niet over muzieksmaak dacht ik. meer wie heeft flair/wie vind je een schatje ofzo.
Dat is dus waar het hiervoor al eens over ging, weet niet meer wie het zei: onbewust onbekwaam --> bewust onbekwaam --> bewust bekwaam --> onbewust bekwaam.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:55 schreef lichtekooi het volgende:
Dat is oefening. Daar gaan jarens overheen denk ik.maar dan heb je in het begin wel handvaten. Als je een taal leert klinkt dat in het begin ook gekunsteld en als een truc. Later wordt dat steeds natuurlijker. Natuurlijk heeft de een meer aanleg dan de ander, maar iedereen kan het leren. Dat denk ik ook echt.
Aanmaken gaat te snel hierquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:05 schreef Goldfoxx het volgende:
Misschien kan de mod één van beide topics verwijderen. Als je deze laat staan, zet dan (4) achter de topictitel
Maar buiten dat zette hij wel een feilloze karakterschets van je neer hè.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:07 schreef Copycat het volgende:
Ik neem aanstoot aan de suggestie dat ik een Ali-B fan zou zijn.
Ja! Ik ben een troll pur sangquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:10 schreef Garisson72 het volgende:
Maar buiten dat zette hij wel een feilloze karakterschets van je neer hè.
Dit is helemaal waar, dit heb ik zelf op verschillende manieren al doorgemaakt. Alleen sommige mensen komen niet op het bewustzijnsniveau dat zij daadwerkelijk zichzelf kunnen veranderen als zij zich hiervoor inspannen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:07 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dat is dus waar het hiervoor al eens over ging, weet niet meer wie het zei: onbewust onbekwaam --> bewust onbekwaam --> bewust bekwaam --> onbewust bekwaam.
Die laatste stap wordt vaak niet gemaakt, men heeft wel geleerd hoe het moet en blijft dat té bewust zo doen. Vervolgens wil het nog wel eens gebeuren dat men weer terugglijdt naar onbekwaam.
Maar je hebt gelijk: er is meer mogelijk aan persoonlijke verandering dan je misschien zou denken!!
Ik zat er over te twijfelen, maar het is toch catbert weer hé?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:17 schreef Catbert het volgende:
Wauw, was dat een belangrijke post van me? Cool
De self help methoden geven je hierbij een eerste aanzet, dus zijn ergens toch best nog wel nuttigquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:15 schreef Goldfoxx het volgende:
[..]
Dit is helemaal waar, dit heb ik zelf op verschillende manieren al doorgemaakt. Alleen sommige mensen komen niet op het bewustzijnsniveau dat zij daadwerkelijk zichzelf kunnen veranderen als zij zich hiervoor inspannen.
Ik vind het mooi om zelf te kunnen zien dat ik kan verbeteren, en zie hier uitdagingen en mogelijkheden in. Je kan veel meer bereiken als je jezelf pusht om op geestelijk niveau nieuwe dingen aan te leren.
Die Catbert toch!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:19 schreef Goldfoxx het volgende:
Ik zat er over te twijfelen, maar het is toch catbert weer hé?
Google is cool.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:39 schreef Disorder het volgende:
[..]
Ik denk toch echt dat er sprake is van een sterke emotionele behoefte (beter woord) als je het zo belangrijk vind mooie vrouwen te kunnen scoren dat je bereid bent er grof geld voor neer te leggen (er zijn complete seminairs met betrekking tot dit onderwerp).
Ik denk dat zonder uitzondering bij iedereen een leegte ontstaat en de behoefte om het over een onderwerp te hebben waar je erg mee zit. Dan ben je toch niet zwak ofzo enkelt menselijk en sociaal. En voortplanting en sex ed. zit iedereen hoog omdat dat zit ingebakken. Als je niet makkelijk aan sex kan komen dan gaat je lichaam gewoon te keer. Ik vind het eigenlijk petje af dat zeker 98% van alle gefrustreerde mannen zich toch kunnen indammen en geen rare dingen gaan doen. Dat vergt zo ontzettend veel energie want die behoefte is sterk. Dat zie je bij dieren ook. Welles een kater zichzelf helemaal lam zien botsen tegen de deur naar het balkon omdat ie graag wilt neuken? Ik bedoel maar.quote:En bij sommige mensen ontstaat die behoefte uit een leegte, dat geloof ik. Die vriend van mij die zo zit te patsen, is eigenlijk ontzettend onzeker. Zijn grandiose imago dient ter bescherming van zijn ego.
t is maar waar je trots op bent. maar whatever makes you happyquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |