Ga jij geen eenderde van die 50 euro in aandelen DSB stoppen?quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:50 schreef Five_Horizons het volgende:
Ik ben rekeninghouder bij DSB, maar ben eigenlijk nooit echt overgestapt. De ¤50 die er nu nog stond, was ik eigenlijk vergeten
Die haal ik uiteraard gewoon terug.
Anyway: Amerikanen weg, dus. Ik verwacht eerlijk gezegd weinig van het alternatieve plan met als grootste reden dat ik denk dat DNB en het MvF sowieso niet verder willen met de bank. (even buiten de realiteitszin van het aandelenplan)
Ga je een bank beginnen dan?quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:04 schreef Five_Horizons het volgende:
Ik heb m'n eigen startkapitaal nodig
Neuh, zoveel startkapitaal heb ik niet. Alhoewel: de Nederlandsche Bank schijnt kort geleden ineens de beschikking te hebben gekregen over 800 miljoen euro. Misschien mag ik dat lenenquote:
ten eerste sns bank heeft er weinig, het zijn de verzekeraars die de polissen verkochten. Bijna alle oude verzekeraars hebben rotte polissen in huis , door dat vroeger ze niet aan de zorgplicht hoefden te voldoen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:11 schreef dewaal het volgende:
Is SNS de volgende die gaat omvallen? Ze hebben ook erg veel van die woekerpolissen verkocht volgens de kassa uitzending van afgelopen zaterdag.
je bent bezig met stemmingmakerij net als de grappenmakers op twitterquote:Op zondag 18 oktober 2009 21:35 schreef dewaal het volgende:
ja maar de dsb bank heeft ze ook en die heeft ook een verzekeringstak,
Wij hebben er een betaalrekening voor al onze vaste (woon) lasten, en dat hele bedrag voor 1 maand moeten we nu voorschieten van een spaarrekening, dus ja, dat halen we er meteen weg om de spaarrekening weer aan te vullen. We hebben inmiddels alle belangrijke incasso's om laten zetten naar een andere rekening, oa dankzij snelle inzet van de belastingdienst, florius, essent en nog een paar clubs (Niet reaal, die stug volhielden aan de schriftelijke procedure via de tussenpersoon, erg jammer..) dus dat doen we nu niet nog een keer...quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:41 schreef caspergf1 het volgende:
Een vraagje aan alle rekeninghouders bij de DSB:
Als de DSB bank niet failliet raakt, stort je je geld dan toch over naar een andere bank?
Waarom wel? of Waarom niet?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:04 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
SNS Reaal is een verzekeraar die, blijkbaar (maar ik kende dat Kassa-rijtje, net als iedereen die maar een beetje thuis is in de financiële dienstverlening, al lang en wel meer ook) hoge provisies gaf aan tussenpersonen (SNS Reaal is geen 'thuisverzekeraar', zoals DSB met haar eigen polissen).
Dat die provisies niet zijn terugbetaald aan de klanten, ligt niet aan SNS Reaal. Je moet bij de tussenpersoon zijn (en dat is nu exact wat het punt is met DSB Bank)
Als de DSB bank niet failliet gaat dan blijft mijn geld er gewoon staan.quote:Op zondag 18 oktober 2009 20:41 schreef caspergf1 het volgende:
Een vraagje aan alle rekeninghouders bij de DSB:
Als de DSB bank niet failliet raakt, stort je je geld dan toch over naar een andere bank?
Waarom wel? of Waarom niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |