ik moet nu vandaag gaan shoppen voor 75H. De 75G snijdtquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:05 schreef Ticootje het volgende:
Ik ben opgehouden bij F. Groter weigerde ik te passen, ik vrotte ze daar wel in. Ik heb de bh nog steeds, Jezus wat een ding!
Thanksquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 09:11 schreef Nijna het volgende:
Ben blij te lezen dat de boel weer terugkrimpt na bv...
Ik vond dat ik al meer dan genoeg had voor ik zwanger was, nu 2 cupmaten meer
Succes miss
lol ik moest lachenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 22:05 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Ca.ra en ik vroegen ons vanmiddag nog af: komt het ooit goed?Maw krijg je uiteindelijk je 'oude' cupmaat weer terug of moeten we er mee leren leven dat we nu een bos hout voor de deur hebben waar je niet meer om heen kan
![]()
Ze hadden geen 75H, maar wel een 80Gquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 08:54 schreef Asyniur het volgende:
[..]
ik moet nu vandaag gaan shoppen voor 75H. De 75G snijdt![]()
Als ik ooit stuwing krijg dan val ik voorover![]()
En is dat dan ongeveer de maat die je voorheen ook had?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:14 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
lol ik moest lachen
Ik ging een cupmaat en omvangmaat na 9 maand volledige bv achteruit, van een d cup naar een mooie c cup.
en nu zit ik daar volgens mij nog steeds in, heb niet het gevoel dat m'n bh's niet meer voldoende ondersteunen of juist groter zijn.
Ee fatsoenlijke thermoskan kan dat natuurlijk ook. Ik gebruikte die voorheen bij B ook om gekolfde melk in te doen op mijn werkquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 13:49 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Miss_Sly misschien wat laat... maar ik heb pas een soort van koeltasje voor flesjes gekocht bij de prenatal. Hierin had ik melk voor Finn mee naar de begravenis van mijn opa en na 3,5 uur was de melk nog koud!
dit is de maat die ik overgehouden heb van nadat thijs stopte met de bv.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:09 schreef Asyniur het volgende:
[..]
[..]
En is dat dan ongeveer de maat die je voorheen ook had?
Dat is zo maar daar passen denk ik niet alle flesjes in? Deze is breed genoeg om de meeste flesjes in te doen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 15:18 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Ee fatsoenlijke thermoskan kan dat natuurlijk ook. Ik gebruikte die voorheen bij B ook om gekolfde melk in te doen op mijn werkEn dat ga ik deze keer weer doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |