Ja, nu weet ik het weer. Vond het toen al zo knap dat je een stapje terug (of eigenlijk dus vooruit) hebt gedaan.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:19 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
Ik werk inderdaad in de zorg (op de intensive care in het ziekenhuis), erg boeiend, maar ook enorm zwaar werk. En ik werkte fulltime en raakte daar totaal van uitgeput...
(en had best vaak harde buiken, hield veel vocht vast en kwam gewoon niet aan bijkomen toe).
Ik heb 2 weken geleden een gesprek gehad met mijn teamleider en heb, in overleg, besloten om minder dagen te gaan werken; dus werk nu 67%. (das 3 dagen per week, maar ik kan ze goed verspreiden aangezien ik natuurlijk ook weekenden werk)
en mijn teamleider was erg aardig, en gaf ook aan, dat als dat nog teveel is; ik het moet aangeven en we dan kijken hoe we verder gaan....
Mijjn vriendin die in april is bevallen kwam bij mij aan met dit ding als cadeau. Vond ook echt dat je die moest hebben, omdat ze zo handig zijn.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:29 schreef Incantrix het volgende:
BJ, dat was ook mijn plan, heb 'm toch maar even aangevraagd nu bleek dat ze stoppen met van die dames langssturen om je zooi te verkopenEn bij de Hema hebben ze een wikkeldoekje van ¤ 7,= die echt superlief is en mijn twee reeds bevallen vriendinnen hebben zonder dat ze het van elkaar wisten die doek aangeraden omdat 'ie zo makkelijk is. Ik heb wel 2 badcapes, maar deze erbij is misschien toch wel handig, dus denk dat ik 'm maar ga halen voor die zeven euro. Het is deze, overigens, en dan de multi-print (je ziet het niet zo goed, maar die lichtblauwe dingetjes erop zijn giraf-jes)
Nee, en op aanraden van mijn moeder ga ik vanmiddag ook echt gewoon even contact opnemen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:34 schreef DaviniaHR het volgende:
Troel, zijn jouw krampen nou minder geworden?
Heerlijk! Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:35 schreef Poppejans het volgende:
Voordat ik ga bijlezen eerst even een ego post
IK HEB VERLOF!!!![]()
![]()
![]()
Raar hoor!
Ik snap het ook niet helemaal, maar geloof dat het iets met verzekering te maken heeft. Vind het ook niet zo erg, hoef ik ook niet naar arbo....quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:34 schreef DaviniaHR het volgende:
DJRandall, fijn dat je zo’n goed gesprek had! Ik snap alleen niet waarom je niet de ziektewet ingaat, want dat lijkt me goedkoper voor je werkgever, maar heel fijn iig!Succes met het wennen aan de nwe situatie
Ik hoop dat de gyn iets voor je kan doen, en dat ze iig wel eventjes voelt of het wat oplevert ja of neequote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:36 schreef Troel het volgende:
[..]
Nee, en op aanraden van mijn moeder ga ik vanmiddag ook echt gewoon even contact opnemen.
Ik heb gelukkig veel lieve mensen om me heen die me bijstaan waar nodig, dat scheeltquote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:41 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Ik hoop dat de gyn iets voor je kan doen, en dat ze iig wel eventjes voelt of het wat oplevert ja of nee![]()
Ik kan me voorstellen dat jij helemaal niet meer aan je rust toekomt zo, toch?
Wat fijn Poppejans, geniet ervan!!![]()
Hier (nog) geen oproep, maar ik haal hem ook niet. Gewone griep heb ik ook nooit *afklopt* + ik niet meer werk en dus veel minder in contact met heel veel mensen ben(werk in de zorg)+ ik het toch niet zo vertrouw dat het echt wel 100% veilig is v mijn nog ongeboren baby.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 09:56 schreef Tan het volgende:
Ik kreeg trouwens gister de Mex.griepprikoproep. Ik vind het nog steeds moeilijk, maar ik haal hem niet. Denk ikJullie?
Neequote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:34 schreef DaviniaHR het volgende:
Freecell, weet je nog hoe dat topic heet?
Dat is wel heerlijk! Je hebt tenslotte ook nog een kleintje rondlopen, volgens mij is het dan echt wel een stuk zwaarderquote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:43 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik heb gelukkig veel lieve mensen om me heen die me bijstaan waar nodig, dat scheelt
Ik heb een fase gehad in de zwangerschap dat ik het fijn vond om me voor te stellen hoe de bevalling zou zijn, met name het moment dat de baby op je wordt gelegd. Ssserpente postte toen ook een filmpje van een badbevalling dat erg ontroerend was.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:55 schreef Twinkly het volgende:
Ik krijg steeds een emotioneel gevoel als ik aan de bevalling denk en dat druk ik dan snel wegEeks!! Ook bij de films van bevallingen die we keken op de cursus liet ik de emoties niet doordringen.
Ik meende gelezen te hebben dat ze jou niet langer dan 37 weken door zouden laten lopen. Heb ik dat verkeerd begrepen?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:36 schreef Troel het volgende:
[..]
Nee, en op aanraden van mijn moeder ga ik vanmiddag ook echt gewoon even contact opnemen.
ja, dat was ook zo, maar omdat ze al zo aan het krampen was,dachten ze dat het kind eerdaags vanzelf zou komen, dus hebben ze gecancelled.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 12:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik meende gelezen te hebben dat ze jou niet langer dan 37 weken door zouden laten lopen. Heb ik dat verkeerd begrepen?
Volgens mij zit er bij nieuwe kleren een vuilafstotend laagje er op. Dan blijft het mooier in de winkel. Dus dat zou je er wel af moeten wassen, maar ik weet het ook niet zeker.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 12:19 schreef Claudia_x het volgende:
Mag ik nog even een vraag stellen? Ik weet dat de meeste vrouwen driftig aan het wassen slaan net voor de bevalling. Is het echt nodig om nieuwe kleertjes en nieuw beddengoed eerst te wassen? Ik weet dat er vroeger stijfsel in die spullen zat, maar is dat tegenwoordig ook nog zo? Volgens mijn schoonmoeder niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |