dat dus, als je het wist heb je geen poot om op te staan.quote:
Mag een speeltuin dan maar 1 set schommels hebben (2 stuks)? Als TS al wist dat er een speeltuin ging komen, wist je sowieso dat er geluidsoverlast zal ontstaan, moet je achteraf niet over zeuren.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:46 schreef lezzer het volgende:
Er is toch wel een verschil in het plaatsen van een speeltuintje naast jouw huis, en een 6-persoonsschommel 1 meter van je huis af?
Volgens mij zei ik dat nietquote:Op maandag 12 oktober 2009 13:50 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Mag een speeltuin dan maar 1 set schommels hebben (2 stuks)? Als TS al wist dat er een speeltuin ging komen, wist je sowieso dat er geluidsoverlast zal ontstaan, moet je achteraf niet over zeuren.
quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:46 schreef lezzer het volgende:
een 6-persoonsschommel 1 meter van je huis af?
Over de afstand tot de woning zegt de TS niets:quote:
De woning kan wel op een erf liggen of met een tuin rondom.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:30 schreef nelkie1 het volgende:
Ik zit met de volgende vraag;
de gemeente heeft op 1 meter van onze erfgrens pal voor onze deur een speeltuin geplaatst.
Pal voor onze deur, lijkt me dat dat voor de woning is.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:21 schreef barman het volgende:
[..]
[..]
Over de afstand tot de woning zegt de TS niets:
[..]
De woning kan wel op een erf liggen of met een tuin rondom.
Graag wat meer details over de geplaagde woning.
Schopje Werk Geldzaken en Recht.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:50 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Trouwens, dit moet mss in WGR geplaatst worden
Hoezo juridisch gezien mag het? Binnen 2 meter van de erf grens mag niks gebouwd/geplaatst worden als het in de ogen van de bewoner voor overlast zorgt. Mits er toestemming is gegeven mag de schommel geplaatst worden. Maar zo te lezen is ze de schommel liever kwijt dan rijk.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:55 schreef error_404 het volgende:
Juridisch gezien mag het. Voor zulke speeltoestellen is ook geen bouwvergunning nodig.
Blijft wel een feit dat het knap lullig dat het pal voor je deur staat.
Er is niet zo veel wat je kunt doen. Wat je wel moet doen is de bouwinspecteur te vriend houden en regelmatig informeren naar de stand van zaken etc.
Wat ook uitkomst zou kunnen bieden is dat je misschien te weinig ruimte hebt om je tuin uit te lopen (1 meter is wel minimaal). Kun je met grote spullen / boodschappen langs de schommel, zonde kleine kinderen te raken?
Maar goed, dat zijn meer noodsprongen.
TVP voor de foto..quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:58 schreef ktnxbye het volgende:
Misschien zou een foto handig zijn zodat wij een beeld kunnen vormen.
Wat een onzin. Ten eerste bepaalt een rechter of er overlast is, en niet de bewoner.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:18 schreef The_Chosen_1 het volgende:
Hoezo juridisch gezien mag het? Binnen 2 meter van de erf grens mag niks gebouwd/geplaatst worden als het in de ogen van de bewoner voor overlast zorgt. Mits er toestemming is gegeven mag de schommel geplaatst worden. Maar zo te lezen is ze de schommel liever kwijt dan rijk.
Dat is onjuist; op de erfgrens mag gebouwd worden, mits aan bepaalde eisen voldaan wordt. Echter; een schommel wordt niet door elke bouwinspecteur gezien als een bouwwerk. Verder is overlast totaal subjectief.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:18 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Hoezo juridisch gezien mag het? Binnen 2 meter van de erf grens mag niks gebouwd/geplaatst worden als het in de ogen van de bewoner voor overlast zorgt. Mits er toestemming is gegeven mag de schommel geplaatst worden.
Er is hier een groot verschil; in jouw situatie gaat het (waarschijnlijk) om 2 aan elkaar grenzende privetuinen. Verder klinkt het alsof het huisje een bepaalde hoogte had, waardoor er makkelijk over een schutting heen gekeken kon worden.quote:Laatst had ik op het bedrijf waar ik stage loop een zaak gezien waarin iemand een soort van houten speel huisje. Waar je in kan klimmen etc. Direct tegen erfgrens aangezet. Deze moest verwijderd worden door o.a. Privacy maar ook de regel dat het binnen de 2 meter staat werd hier toegepast. Het lijkt mij dat kinderen die de hele tijd lopen te schreeuwen bij die toestellen toch voor redelijk wat overlast zorgen...
Maar ik denk dat het huisje uit mijn tekst te vergelijken is met die schommel. Dus ik denk wel dat je sterk staat. Maar ja dan schuiven ze gewoon 1-2 meter op.
1 meter van de erfgrens zal wss ~3m van de gevel van het huis zijn?quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:46 schreef lezzer het volgende:
Er is toch wel een verschil in het plaatsen van een speeltuintje naast jouw huis, en een 6-persoonsschommel 1 meter van je huis af?
Mooi. Mensen die zeiken, terwijl je iets van te voren kunt incalculeren.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:39 schreef Armageddon het volgende:
Je woont zeker ook bij Schiphol en je hebt last van vliegtuigen?
Precies.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:58 schreef ktnxbye het volgende:
Misschien zou een foto handig zijn zodat wij een beeld kunnen vormen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |