Nee. Als leegstaande panden misbruikt worden om de prijs op te drijven terwijl duizenden mensen op de wachtlijst staan voor een woning ben je een fascistische dief en verdien je de galg.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:15 schreef DeWaasheid het volgende:
[..]
Nog niet, iig, maar die keuze heb je dus niet en dan is het automatisch van eenieder die er met z'n stinkende werkschuwe kop in wil gaan.
Ik zou ze er keihard uitstampen, dat zeker.
Ik vind het principiële probleem van kraken oftewel diefstal veel groter.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:35 schreef speknek het volgende:
[..]
Daar zal veel minder behoefte aan zijn bij een kraakverbod. Dan zullen veel corporaties liever hun panden leeg laten staan.
Dan zijn we verplicht alle allochtonen terug te schoppen naar land van herkomst.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:00 schreef LambertoBava het volgende:
Zolang hier in Nederland woningnood is, moeten al die zielige sukkels in dit topic die tegen kraken zijn hun bek houden, dan wel zorgen dat er geen woningnood meer is. Aangezien ze dat laatste niet kunnen:
Wat ik zei, een doorgeflipte communist.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:02 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Nee. Als leegstaande panden misbruikt worden om de prijs op te drijven terwijl duizenden mensen op de wachtlijst staan voor een woning ben je een fascistische dief en verdien je de galg.
Tsja, klinkt me op het eerste gezicht ook goed, maar dan ga je het weer institutionaliseren. Dan krijg je dat de lokale overheid de boetes voor leegstand opneemt in haar budget, targets gehaald moeten worden, en dat ze vervolgens leegstand gaan bevorderen zodat ze het boetegeld vervolgens weer op kunnen strijken.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:02 schreef ZureMelk het volgende:
Ik vind het principiële probleem van kraken oftewel diefstal veel groter.
Neemt niet weg dat het goed zou zijn om bij leegstand antikraak te gaan verplichten of gewoon een financiële sanctie op te leggen.
waar slaat dit nou weer opquote:Op maandag 12 oktober 2009 13:04 schreef ZureMelk het volgende:
[..]
Dan zijn we verplicht alle allochtonen terug te schoppen naar land van herkomst.
Is de hele woningnood in 1 klap opgelost (en tegelijk het fileprobleem).
Idd. Anti-kraak is best een goede tijdelijke oplossing voor dat soort leegstaande panden.quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:50 schreef _evenstar_ het volgende:
Of gewoon anti-kraak maken, hier in helmond wordt momenteel veel afgebroken, , de panden/huizen die leeg staan omdat bijv. de helft van de straat nog geen andere woning heeft toegeknd gekregen worden door interveste verhuurd voor 90 per maand, voor tijdelijke antikraak.
Zo wordt ook het oude UWV gebouw verhuurd als antikraak want afbraak is geen optie, en nog geen potentieel huurder.
Dus betalen ze een schappelijk prijsje om echt kraken et voorkomen
... aangezien blijkbaar niemand een normale uitkomst heeft (behalve 6 jaar wachten op een studentenwoning).quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:22 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Nee dat is waar, je hebt ook nog wat schooierige studenten die het als een uitkomst zien.
Dan blijf je maar bij mama en papa, of je huurt een huisje met financiële hulp, maar je blijft met je poten af van andermans eigendom. Als het geen huizen waren geweest dan was het gewoon diefstal.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:17 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
... aangezien blijkbaar niemand een normale uitkomst heeft (behalve 6 jaar wachten op een studentenwoning).
6 jaar voor een studentenwoningquote:Op maandag 12 oktober 2009 13:17 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
... aangezien blijkbaar niemand een normale uitkomst heeft (behalve 6 jaar wachten op een studentenwoning).
Hoe kom je aan personeel in de Randstad als iedereen thuis moet blijven wonen?quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:21 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dan blijf je maar bij mama en papa,
Zodat speculanten de volgede ronde NOG meer geld kunnen stelen.quote:of je huurt een huisje met financiële hulp,
Van wie is de grond waar al die lege kantoorpanden op staan? Wie pakt die diefstal aan? Niemand? Dan kraken we.quote:maar je blijft met je poten af van andermans eigendom.
De speculanten en projectontwikkelaars zin hier de dieven, we're stealing it back.quote:Als het geen huizen waren geweest dan was het gewoon diefstal.
De politie neemt ook regelmatig bijvoorbeeld auto's in beslag die zijn gekocht met crimineel geld. Dan is investeren in vastgoed een betere oplossing, want daar hoor je met je poten vanaf te blijven. Het is immers jouw eigendom.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:21 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dan blijf je maar bij mama en papa, of je huurt een huisje met financiële hulp, maar je blijft met je poten af van andermans eigendom. Als het geen huizen waren geweest dan was het gewoon diefstal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat ben je toch een enorme grapjas. Het is zo enorm grappig dat ik mij van mn stoel rol van het lachen.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:35 schreef DeWaasheid het volgende:
Veel werkschuw tuig hier in dit topique... zelf heb ik vandaag vrij genomen maar de rest zal wel helemaal niet werken.
Of je doet niet moeilijk en kraakt niet, klaar.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:29 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hoe kom je aan personeel in de Randstad als iedereen thuis moet blijven wonen?![]()
[..]
Zodat speculanten de volgede ronde NOG meer geld kunnen stelen.![]()
[..]
Van wie is de grond waar al die lege kantoorpanden op staan? Wie opakt die diefstal aan? Niemand? Dan kraken we.
[..]
De speculanten en projectontwikkelaars zin hier de dieven, we're stealing it back.
Witteboorden-criminaliteit is geen criminaliteit eh.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:39 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Of je doet niet moeilijk en kraakt niet, klaar.
Doet pijn he, om zo geconfronteerd te worden met de waarheid.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat ben je toch een enorme grapjas. Het is zo enorm grappig dat ik mij van mn stoel rol van het lachen.
Daar ben ik het wel mee eens, ware het niet dat er een ontzettend kromme situatie is in Nederland. Je hebt aan de ene kant de sociale woningbouw waardoor mensen voor een scheet en drie knikkers op een ideale plaats wonen, ver onder de marktprijs. De woningen die overblijven gaan in de vrije sector en door een woningtekort betaal je dan bij wijze van spreken 500,- voor een bezemhok. Om die prijs nog wat verder op te drijven worden woningen door allerlei procedures (renovatie aanvragen, verbouwingen aanvragen etc) kunstmatig lang leeg gehouden om zo het aanbod nog verder te verkleinen en daardoor de prijs nog verder op te drijven. Tel daar bij op dat bouwen in Nederland ontzettend duur is gemaakt door de overheid en het voor ontwikkelaars totaal niet interessant is om laaggeprijsde woningen te bouwen (~100k-200k) en je hebt er zojuist voor gezorgd dat er voor de grootste groep huizen zoekers het kleinste aanbod is.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:02 schreef ZureMelk het volgende:
[..]
Ik vind het principiële probleem van kraken oftewel diefstal veel groter.
Neemt niet weg dat het goed zou zijn om bij leegstand antikraak te gaan verplichten of gewoon een financiële sanctie op te leggen.
Tuurlijk. Miljoenen mensen slapen buiten onder bruggen of in de bosjes. Waarom onze Nederlandse studenten niet? Voelen ze zich te goed of zo? Ze moeten er iets voor over hebben dat speculanten rijk kunnen worden aan de woningnood.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:39 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Of je doet niet moeilijk en kraakt niet, klaar.
Proest.quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:35 schreef DeWaasheid het volgende:
Veel werkschuw tuig hier in dit topique... zelf heb ik vandaag vrij genomen maar de rest zal wel helemaal niet werken.
Je vergeet alleen te vermelden dat dit alleen is toegestaan bij oneigenlijk gebruik door de eigenaar.quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:36 schreef Dragorius het volgende:
Kraken (inbreken in andermans eigendom en het je onrechtmatig toe-eigenen)
Huren/Kopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |