Dat meen je niet...quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:29 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik verwacht ook dat DNB de DSB niet laat omvallen... Dus zo vreemd is die opmerking niet.
Ik hoop dan ook dat hij aansprakelijk gesteld wordt. Kijken of hij dan nog zo stoer is.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:05 schreef MikeyMo het volgende:
Wat zal die lakeman trots op zichzelf kunnen zijn; tig man werkloos dankzij hem
Wel als je het op tijd weg had gehaald. Anders had je nu kunnen fluiten naar een deel van je geld!quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:25 schreef Pietverdriet het volgende:
Waarom, het is stemmen met je euro, als ik daar een paar ton had staan was ik blij met een waarschuwing als dat.
Denk je dat DSB nog overeind had gestaan zonder die oproep?quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:33 schreef dennisdotcom het volgende:
[..]
Wel als je het op tijd weg had gehaald. Anders had je nu kunnen fluiten naar een deel van je geld!
Zou je niet eerder Dirk Scheringa en de rest van de directie aansprakelijk stellen?quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:33 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik hoop dan ook dat hij aansprakelijk gesteld wordt. Kijken of hij dan nog zo stoer is.
Hij bracht geen slecht nieuws... hij riep op tot het weghalen van geld met het doel DSB failliet te laten gaan, omdat volgens hem DSB boeven zijn (dat laatste is mijn vrije vertaling en komt dus geheel voor mijn rekening).quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:06 schreef capricia het volgende:
Ik denk dat dat meer te verwijten valt aan Dirk dan bij de brenger van het slechte nieuws...
quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:32 schreef LXIV het volgende:
Pinnen bij andere banken kan nog met je DSB-pas. Tot woensdag 24:00. Dus je kunt nog 1500 euro redden!
mag je gewoon blijven lappenquote:Op maandag 12 oktober 2009 12:36 schreef Lama-Zuid het volgende:
Weet iemand hoe het dan zit met de hypotheken die lopen bij DSB?
250,- per dag dus 750,- toch? Of is die limiet "dagelijjks bij pinautomaat andere bank pinnen" 500,- bij de dsb?quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:32 schreef LXIV het volgende:
Pinnen bij andere banken kan nog met je DSB-pas. Tot woensdag 24:00. Dus je kunt nog 1500 euro redden!
Dat eerste is natuurlijk gewoon waar. De oproep echter was alleen maar bedoeld om zijn eigenlijk stichting sterker te doen laten staan. Dat heeft zijn advocaat in zijn persconferentie zelfs toegegeven.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:26 schreef MrX1982 het volgende:
Als de DSB mensen niet allerlei nutteloze koopsompolissen had aangesmeerd met dikke provisies waren deze problemen dan ook ontstaan. De oproep van Lakeman is ook niets meer dan een gevolg van handelen van de DSB.
Volgens mij is het idd 250,- per dag bij een vreemde bank. En aangezien DSB geen eigen automaten heeft voor zover ik weet...quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:38 schreef Eg_Wel het volgende:
[..]
250,- per dag dus 750,- toch? Of is die limiet "dagelijjks bij pinautomaat andere bank pinnen" 500,- bij de dsb?
Als ik oproep dat morgen de wereld vergaat en jij onderneemt daarop allerlei acties...dan zijn die acties toch echt jouw eigen verantwoordelijkheid en niet de mijne...quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:35 schreef DS4 het volgende:
[..]
Hij bracht geen slecht nieuws... hij riep op tot het weghalen van geld met het doel DSB failliet te laten gaan, omdat volgens hem DSB boeven zijn (dat laatste is mijn vrije vertaling en komt dus geheel voor mijn rekening).
Nog een tijdje sowieso. Ik ben geen expert, maar als ik de berichten zo lees was hij vroeg of laat omgevallen.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:34 schreef Pietverdriet het volgende:
Denk je dat DSB nog overeind had gestaan zonder die oproep?
Precies, oorzaak en gevolg.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:26 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Als de DSB mensen niet allerlei nutteloze koopsompolissen had aangesmeerd met dikke provisies waren deze problemen dan ook ontstaan. De oproep van Lakeman is ook niets meer dan een gevolg van handelen van de DSB.
Het was alleen geen waarschuwing, maar een oproep om de zaak failliet te laten gaan. Zonder die oproep was DSB nog gezond genoeg geweest om zelfstandig door te gaan, althans, zo maak ik op uit het feit dat pas in HB DSB niet meer gezond genoeg werd geacht (dubbeltje op zijn kant dus) en dat er weldegelijk is geluisterd naar de oproep.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:25 schreef Pietverdriet het volgende:
Waarom, het is stemmen met je euro, als ik daar een paar ton had staan was ik blij met een waarschuwing als dat.
Kromme vergelijking. Ook dan kan het voorkomen dat mensen geld weghalen. Toen ABN Amro niet goed ging hebben is ook daar veel geld weggehaald. Maar die hebben slimme marketingmensen in dienst.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:40 schreef capricia het volgende:
Als ik oproep dat morgen de wereld vergaat en jij onderneemt daarop allerlei acties...dan zijn die acties toch echt jouw eigen verantwoordelijkheid en niet de mijne...![]()
Het heeft allemaal gewoon met vertrouwen te maken.
Had Lakeman opgeroepen om je geld bij de Rabo weg te halen, dan had niemand dat gedaan...rara hoe komt dat?
Aegon, Rabobank, enz. hebben ook allemaal met deze praktijken meegedaan. Laten we nu niet net doen alsof DSB hier uniek in was (helaas niet...).quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:26 schreef MrX1982 het volgende:
Als de DSB mensen niet allerlei nutteloze koopsompolissen had aangesmeerd met dikke provisies waren deze problemen dan ook ontstaan.
Gevolg... ja. Geen logisch gevolg.quote:De oproep van Lakeman is ook niets meer dan een gevolg van handelen van de DSB.
Open een condoleanceregister voor Dirk, zou ik zeggen...quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:43 schreef dennisdotcom het volgende:
[..]
Kromme vergelijking. Ook dan kan het voorkomen dat mensen geld weghalen. Toen ABN Amro niet goed ging hebben is ook daar veel geld weggehaald. Maar die hebben slimme marketingmensen in dienst.
Ik vind dat het blijft neigen tot smaad. Want het is wel eigen verantwoordelijkheid, maar niet iedereen kan zo rationeel beslissen als jij en ik misschien als het op geld aankomt. Dus is het gewoon zaak dat verstandige mensen, en ik schat meneer Lakeman zeker zo in, dit soort dingen niet roepen.
Jawel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |