Ja, als je naar die verhouding van de winners kijkt, klopt dat wel. Nadal kwam er niet echt aan te pas.quote:Op zondag 18 oktober 2009 12:48 schreef TheGeneral het volgende:
Nadal weer weggevaagd![]()
Al zou de score, zeker die van de 1e set, niet zeggen. Maar het was wel degelijk zo.
Je bdoelt omdat Davydenko choket tegen Federer? Dat is inderdaad zo, Wel vond ik Davydenko erg goed vandaag. Overigens lijkt het alsof Nadal zijn dominantie kwijt is. Hoop dat die weer terugkomt, want hij is in een paar opzichte minder indrukwekkend dan voorheen (lichamelijk en qua spel). De angel lijkt er uit te zijn.quote:Op zondag 18 oktober 2009 13:01 schreef TheGeneral het volgende:
[...]
En in de finale tegen Davydenko was ook vrijwel zeker een overwinning geweest.
Maar goed, dat is achteraf natuurlijk
Ja, zeker hoor. Topspelers zien er alleen zo kwetsbaar uit als ze niet spelen op het niveau dat we gewend zijn vind ik.quote:Op zondag 18 oktober 2009 13:42 schreef danusz1986 het volgende:
Geef hem de tijd om te trainen tot de AO. Hij komt er wel. Hij heeft zelf nog gezegd dat hij niet verwachtte dat ie meteen weer aan de top zou staan en meedoen om grote titels.
Ik denk niet zozeer omdat Davy choket, maar omdat Federer gewoon de betere is.quote:Op zondag 18 oktober 2009 13:23 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Je bdoelt omdat Davydenko choket tegen Federer? Dat is inderdaad zo, Wel vond ik Davydenko erg goed vandaag. Overigens lijkt het alsof Nadal zijn dominantie kwijt is. Hoop dat die weer terugkomt, want hij is in een paar opzichte minder indrukwekkend dan voorheen (lichamelijk en qua spel). De angel lijkt er uit te zijn.
Ach, een speler van Davydenko's kwaliteiten zou dan wel 1 overwinning tegen Federer gepakt moeten hebben. Hij kan ook spelers als Murray, Nadal, Del Potro of Djokovic verslaan, in heel wat minder pogingen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 14:12 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik denk niet zozeer omdat Davy choket, maar omdat Federer gewoon de betere is.
Volgens mij is dat niet (altijd) zo. Ik herinner me een partij van Federer tegen Davydenko op RG waarin Davydenko geweldig speelde. Maar als hij kansen kreeg aan het einde van de set sloeg hij steeds UE's. Vooral in die partij maar ook in andere partijen gebeurde dat. Maar goed, het geldt ook voor talloze anderen waartegen Federer een perfect record heeft.quote:Op zondag 18 oktober 2009 14:12 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik denk niet zozeer omdat Davy choket, maar omdat Federer gewoon de betere is.
Ik vind dat altijd een anticlimax. Ik vind het veel mooier als iemand een winner slaat of een fout maakt dan dat ze een beetje bij het net staan te wachten of die bal nu in of uit was. Het is wel spannend, maar vooral de winnaar is volgens mij altijd minder uitbundig dan als hij gewoon duidelijk het punt heeft gewonnen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 15:07 schreef Norrage het volgende:
Davydenko, wat een held! Mooie beelden hoor nog...Ook de manier waarop hij de wedstrijd wint met die challenge
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |