op fok of door instellingen?quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 11:06 schreef Troel het volgende:
Wel jammer dat er dus compleet geen aandacht gegeven wordt aan zo'n dag.
Als ik niet zo moe was geweest had ik ook gegaan. Volgende keer ben ik er misschien weer.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:57 schreef sempron2400 het volgende:
Deze avond ben ik bij de autismesoos geweest.
Helaas merkte ik tijdens een driegesprek dat ik er helemaal niet tussenkwam. Ik vond het een beetje jammer om als medewerker bij een ministerie buiten de boot te vallen (ik heb verder niet echt iets gezegd over mijn werk of zo). Maar hij kon er ook niet echt iets aan doen, dat de mannelijke groepsgenoot maar met één persoon wilde praten (overprikkeling). Dat ik langzaam praatte was voor hem moeilijk. Er waren ook positieve kanten; mijn eerste indruk was dat de bezoekers vrij goed in het leven staan en ik heb weer eens een spel gespeeld.
Dankjequote:Op zaterdag 10 oktober 2009 00:15 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Dit dus. Weinig zelfvertrouwen, terwijl anderen vaak toch wel tegen je opkijken. Verder loop je rustig door de straat, je merkt wel dat vrouwen naar je kijken maar je vraagt je af waarom. Om 10 minuten later er achter te komen waarom, maar ja, te laat.
Overigens, veel plezier en succes
Vreemd wel of je wild bent weet ik nietquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 09:36 schreef Cassandra87 het volgende:
Misschien ben ik in februari geen wildvreemde meer haha
Maar goed ik vind valentijnsdag overigens complete hypocrisie, alsof je op de 14e meer van iemand houdt dan op de 13e of 15e. Dat terzijde.
In mijn voorstelpost gaf ik al aan dat ik een enorme flapuit benIk zal er op letten maar ik denk dat jullie er ook aan moeten wennen, water bij de wijn
Is wel langs gekomen hier, maar begraven onder andere posts.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 10:10 schreef Feestkabouter het volgende:
Ik heb even de posts van de afgelopen week doorgekeken (ook in het vorige deel), maar niets gezien over dit:
"Elk jaar is op 10 oktober de Landelijke Dag Psychische Gezondheid. Een dag waarop wereldwijd aandacht wordt besteed aan een thema binnen de psychische gezondheidszorg.
....
Tijdens de Landelijke Dag Psychische Gezondheid staat dit jaar het thema Autisme centraal. Kijk op onze site voor meer informatie over autisme."
http://www.psychischegezondheid.nl/landelijkedag
Of:
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=landelijke+dag+autisme+10+oktober
op zich ga ik er niks bijzonders mee doen vandaag (Asperger, bekend sinds kleine 2 jaar), maar misschien voor anderen interessant.
er zijn op enkele plekken wel wat dingen te doen, vriendin van me (die pas sinds een paar maanden van haar Asperger weet en nog ontdekkende is) gaat wel op pad vandaag.
heb ik net 1 dag te weinig teruggekekenquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:24 schreef Stupendous76 het volgende:
Is wel langs gekomen hier, maar begraven onder andere posts.
Waar wordt de serie uitgezonden?quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:06 schreef TheVotary het volgende:
Voor de deelnemers aan dit topic met gevoel voor humor en niet al te lange tenen. Er is in Amerika een serie van start gegaan genaamd 'Community' waarin 1 van de hoofdrolspelers iemand is met Asperger. Ik lig elke keer weer dubbel om die gast.![]()
http://www.nbc.com/community/quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:11 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Waar wordt de serie uitgezonden?
Ik kijk soms (on)bewust mensen niet aan. Maar als ze zeggen kijk mij aan dan kijk ik ze wel aan. Alleen soms vind ik het prettiger om ze niet aan te kijken en mijn te concentreren op het gesprek ipv het gezicht.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:51 schreef DeepChord het volgende:
Beste mensen. Even een vraag van een totaal andere orde:
Het schijnt een van de problemen bij autisme moeite met oogcontact te zijn. Nou heb ik daar zelf lang niet altijd last van, en meestal kan ik mensen gewoon goed aankijken. Maar af en toe doet het soort van pijn aan mijn ogen en voelt het gewoon ronduit vervelend om iemand aan te kijken.
Hoe manifesteert dat zich nou bij jullie (als er überhaupt al sprake van is), want ik vraag me af of wat ik ervaar nou met autisme samenhangt of het "gewoon" een kenmerk is dat bij mij hoort.
...before I came to this school shaped toilet.quote:
Maar als zo iemand zegt "Kijk mij aan!" en je doet het dan ook, voelt het dan niet vervelend ofzo?quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:55 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik kijk soms (on)bewust mensen niet aan. Maar als ze zeggen kijk mij aan dan kijk ik ze wel aan. Alleen soms vind ik het prettiger om ze niet aan te kijken en mijn te concentreren op het gesprek ipv het gezicht.
Ik krijg dan echt dat kleinerende beeld van mijn moeder van vroeger terug..quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 17:00 schreef DeepChord het volgende:
[..]
Maar als zo iemand zegt "Kijk mij aan!" en je doet het dan ook, voelt het dan niet vervelend ofzo?
Ja dan kijk ik die persoon aan. Dat is wel vervelend.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 17:00 schreef DeepChord het volgende:
[..]
Maar als zo iemand zegt "Kijk mij aan!" en je doet het dan ook, voelt het dan niet vervelend ofzo?
Ik kijk altijd naar de mond, en af en toe ff oogcontact maken. Soms ook naar het gezicht in het algmeen. Ondertussen laten zien dat je het snapt door te knikken etceteraquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:51 schreef DeepChord het volgende:
Beste mensen. Even een vraag van een totaal andere orde:
Het schijnt een van de problemen bij autisme moeite met oogcontact te zijn. Nou heb ik daar zelf lang niet altijd last van, en meestal kan ik mensen gewoon goed aankijken. Maar af en toe doet het soort van pijn aan mijn ogen en voelt het gewoon ronduit vervelend om iemand aan te kijken.
Hoe manifesteert dat zich nou bij jullie (als er überhaupt al sprake van is), want ik vraag me af of wat ik ervaar nou met autisme samenhangt of het "gewoon" een kenmerk is dat bij mij hoort.
Sowieso wel een goede methode ja, naar de mond kijken bijvoorbeeld. Bij het geven van een presentatie wordt meestal een soortgelijke aanbeveling gedaan als je daarbij last van zenuwachtigheid hebt: naar het voorhoofd kijken in plaats van naar de ogen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 17:38 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik kijk altijd naar de mond, en af en toe ff oogcontact maken. Soms ook naar het gezicht in het algmeen. Ondertussen laten zien dat je het snapt door te knikken etcetera
Lijkt me wel vervelend, als iemand concludeert dat je hem/haar niet aankijkt en dan zo vermanend zegt "waarom kijk je mij niet aan?!". Dan wordt het misschien nog wel moeilijker ineens wél te kijken.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 17:23 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ja dan kijk ik die persoon aan. Dat is wel vervelend.Vaak heb ik niet eens door dat ik de ander niet aan kijk. Tot dat die ander het tegen mij zegt.
Dat is precies de reden waarom ik nooit zal zeggen dat iemand mij aan moet kijken.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 18:09 schreef DeepChord het volgende:
[..]
Lijkt me wel vervelend, als iemand concludeert dat je hem/haar niet aankijkt en dan zo vermanend zegt "waarom kijk je mij niet aan?!". Dan wordt het misschien nog wel moeilijker ineens wél te kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |