Ga je bij die parkeerplaats daar een auto kopen of wat?quote:Op maandag 12 oktober 2009 21:22 schreef Renesite het volgende:
Jo!
Wij moeten donderdagavond in de Harmonie zijn voor Jochem Myjer!
Nu willen we de auto betalen bij Fonteinland, alleen wat ik me u afvraag: kom ik vanuit daar het water over? Harmoniebrug staat er op googlemaps... maar ik vertrouw dat zaakje niet helemaal![]()
!
Betalen=parkerenquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:31 schreef neen het volgende:
[..]
Ga je bij die parkeerplaats daar een auto kopen of wat?
De Harmoniebrug zoals die op google maps staat bestaat (volgens mij) helemaal niet. Je zult dus een klein stukje om moeten lopen. Ik zou de westersingel aflopen en dan daar de brug over Dan gewoon de hele tijd door blijven lopen... kan niet missenquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:33 schreef Renesite het volgende:
[..]
Betalen=parkeren!!
Dat begreep je niet denk ik?
Ja, ik dacht al zoiets gegooglet te hebben. Vond het al een beetje raarquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:34 schreef neen het volgende:
[..]
De Harmoniebrug zoals die op google maps staat bestaat (volgens mij) helemaal niet. Je zult dus een klein stukje om moeten lopen. Ik zou de westersingel aflopen en dan daar de brug over Dan gewoon de hele tijd door blijven lopen... kan niet missen
Tenks!quote:Op maandag 12 oktober 2009 21:42 schreef neen het volgende:
O ja, dat is inderdaad dichterbijveel plezier in ieder geval
Klanderij is langer lopen... Dus is oldehove een betere optiequote:Op maandag 12 oktober 2009 21:43 schreef justmattie het volgende:
De Oldehove zou ik wel doen. Is nog bewaakt ook, en niet duur !
Doet me denken aan het Groningse grote broertje, 'Markt'quote:
Oldehove is dag en nacht open dacht ikquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:46 schreef Renesite het volgende:
[..]
Klanderij is langer lopen... Dus is oldehove een betere optie! Aan de weg mag maar 2 uur geparkeerd worden. Best jammer dat Zaailand dicht is.
Kom er niet vandaanquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:53 schreef neen het volgende:
Oldehove is dag en nacht open ja
Dat die brug er niet is maakt volgens mij niet zoveel uit, als je even om je heen kijkt zie je al wel een andere brug... misschien 5 minuutjes meer lopen
Vanaf Fonteinland kun je ook bij de Achmeatoren langs, is wel iets verder omquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:53 schreef neen het volgende:
Oldehove is dag en nacht open ja
Dat die brug er niet is maakt volgens mij niet zoveel uit, als je even om je heen kijkt zie je al wel een andere brug... misschien 5 minuutjes meer lopen
Ik moet naar de Harmonie voor een cabaretvoorstellingquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:59 schreef neen het volgende:
Fonteinland is ook een tijdelijke parkeerplaats ivm bouw nieuw museum. Ander zet je hem onder het zaailand en rol je zo de kroeg in/uit.
Maar goed, Leeuwarden is geen Groningen qua stappen.
Ja, dat snap ik. Maar je begon over klandizie van studenten. Studenten drinken bier.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:00 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik moet naar de Harmonie voor een cabaretvoorstelling
Ik bedoel kiddo's die een broodje willen halen of eventjes willen shoppenquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:01 schreef neen het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik. Maar je begon over klandizie van studenten. Studenten drinken bier.
Een stel aktievoerende studenten hewwe de website fan 'e NHL gekaapt. Ze gaan ut domyn www.nhlhogeschool.com nu gebruke om kritische stukken over ut College van Bestuur te skrijven.quote:
oke, genotquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:02 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik bedoel kiddo's die een broodje willen halen of eventjes willen shoppen
Kiek daar kenne we wat met Ensaf.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:02 schreef Ensaf het volgende:
[..]
Een stel aktievoerende studenten hewwe de website fan 'e NHL gekaapt. Ze gaan ut domyn www.nhlhogeschool.com nu gebruke om kritische stukken over ut College van Bestuur te skrijven.
De studenten vinde ut apart dat ut bestuur miljoenen uitgeeft aan nieuwbouw en tonnen aan een nieuwe huisstijl, maar niet een tientsje over hewwe voor de domeinnaam die hoort bij de nieuwe naam van de hogeskool, su skrijfe ze in ut persbericht.
Op 'e nieuwe protestblog gaan de studenten de gang van saken by de NHL de komende tijd in 'e gaten houwe.
Die ligt nog minder openquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:50 schreef Renesite het volgende:
[..]
Doet me denken aan het Groningse grote broertje, 'Markt'
Donderdagavondquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:36 schreef justmattie het volgende:
Rene, hoe ging het parkeren nouEn hoe was de voorstelling
![]()
Oproep op hyves... eeuh kamernet, marktplaats...quote:Op maandag 19 oktober 2009 01:45 schreef BluesRebel het volgende:
Iemand enig idee hoe je snel een appartement of kamer in Lwd kan krijgen? Niet sociale huur want daar sta ik al ingeschreven en dat schiet niet op.
Kamer vind ik best zolang ik niet/zo weinig mogelijk deel met anderen. Anders kan ik net zo goed in Groningen gaan wonen (daar studeer ik).
Cambuur bovenaan
Kamernet kun je proberen.quote:Op maandag 19 oktober 2009 01:45 schreef BluesRebel het volgende:
Iemand enig idee hoe je snel een appartement of kamer in Lwd kan krijgen? Niet sociale huur want daar sta ik al ingeschreven en dat schiet niet op.
Kamer vind ik best zolang ik niet/zo weinig mogelijk deel met anderen. Anders kan ik net zo goed in Groningen gaan wonen (daar studeer ik).
Cambuur bovenaan
http://home.wanadoo.nl/dbpel/wonen/592runhrwon.htmlquote:
Dacht t nietquote:Wachttijden lopen inmiddels op tot vier jaar.
Marktplaats nog niet gekeken. Dankjequote:Op maandag 19 oktober 2009 10:30 schreef DaCybrSrfr het volgende:
[..]
Oproep op hyves... eeuh kamernet, marktplaats...
Heb mijn appartement via marktplaats... binnen 1 dag alles geregeld.
Waarom?quote:
Kamernet hou ik al in de gaten.quote:Op maandag 19 oktober 2009 13:11 schreef Ensaf het volgende:
[..]
Kamernet kun je proberen.
En verder het via-via circuit natuurlijk.
Dan kun je het beter op Mercurius beluisterenquote:
En ik pak die sneltrein van 35 minuten altijd. Dan is mijn faculteit op loopafstand. Alleen als ik klaar ben kan ik het natuurlijk niet afstemmen op de treintijden en dan duurt t wat langer. Maar het is te doenquote:Op maandag 19 oktober 2009 15:55 schreef neen het volgende:
Iedere dag naar school in die godse kuttrein, das ist kein genot. Daarom zou ik mooi naar Groningen gaanaan de andere kant... 35 minuten intercity? 50 ofzo stoptrein...dat valt nog wel mee
Ik moet vrijdag weer 3 uren reizen om naar Cambuur te kunnenmisschien langer omdat er schijnbaar geen treinen tot aan Deventer rijden
lekker hoor.
Done.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:32 schreef justmattie het volgende:
[..]
Post eens wat vaker in het Leeuwarden topic![]()
Was ist loss?quote:
Ik wil bier maar ben even te lui om naar beneden te lopenquote:
Dat is nou jammer.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 23:15 schreef justmattie het volgende:
[..]
Ik wil bier maar ben even te lui om naar beneden te lopen
Wezequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |