abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 8 oktober 2009 @ 18:40:15 #1
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73494834


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en misbruikt indien nodig zijn modrechten. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila.
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zijn voor veel geld te koop bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen...
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten. Is beroemd om zijn kwaliteiten in SingStar.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet, maar probeert in te burgeren. Heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet (Vincent), maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem maar irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126 Doet niet meer mee
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
CraniuM: Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss.


DE OP IS HIER TE VINDEN
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73494886
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:39 schreef Nebo het volgende:

[..]

Serieus, ze heeft een verloofde en alles, wat zou het haar moeten schelen
Geen idee
pi_73494894
* Chanty87 meldt zich
pi_73494913
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:42 schreef Chanty87 het volgende:
* Chanty87 meldt zich
Wanneer ga jij trouwens je tieten posten ?
pi_73494914
Oeh lekker eten, broodje kipburger met knoflooksaus
pi_73494933
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:42 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Wanneer ga jij trouwens je tieten posten ?
Nooit, wat denk je wel niet van me
pi_73494944
hallooooooo
pi_73494951
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:43 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Nooit, wat denk je wel niet van me
Het is een algemene vraag in dit topic hoor. Sorry
  donderdag 8 oktober 2009 @ 18:43:55 #9
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73494963
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:43 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Nooit, wat denk je wel niet van me
Preutse snol
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73494985
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:43 schreef Lyzio het volgende:

[..]

Preutse snol
Maakt niet uit. Weten we tenminste voldoende
  donderdag 8 oktober 2009 @ 18:45:11 #11
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73495004
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:44 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Maakt niet uit. Weten we tenminste voldoende
En da's ook weer wat waard.
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73495032
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:45 schreef Lyzio het volgende:

[..]

En da's ook weer wat waard.
Gewoon meteen vragen, hoef je ook niet constant te hopen.
pi_73495039
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:43 schreef Lyzio het volgende:

[..]

Preutse snol
Dat heet zelfrespect

En "preuts" en "snol" gaan niet samen jwz
pi_73495061
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:45 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Dat heet zelfrespect
Post dan een foto van je kut.
pi_73495128
Beetje één van de 2 vrouwelijke GAM SC'ers proberen weg te jagen hier Poit doe er es wat aan
pi_73495131
pi_73495236
Ed, wat ben af af en toe toch een mongool
pi_73495256
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:51 schreef Misan het volgende:
Ed, wat ben af af en toe toch een mongool
pi_73495302
Kijk. Een foto van een kut is niet zo erg, want een vrouw pronkt niet met haar kut.
Een vrouw pronkt wel met haar tieten, die zijn ook vaak aanwezig mits ze een mooi formaat hebben.

Als een kut van een vrouw mooi was hadden ze em wel op hun voorhoofd gehad
pi_73495958
gekke edje
pi_73495987
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:51 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

pi_73496003
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 19:09 schreef Misan het volgende:

[..]

pi_73497178
Ballen tot we vallen
pi_73497353
Ja toch.

Jij speelt toch Halo?
pi_73497823
Beter post iedereen wat meer.

Anders halen jullie me nooit in.
  donderdag 8 oktober 2009 @ 20:02:42 #26
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_73498047
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 19:56 schreef Edwinuss het volgende:
Beter post iedereen wat meer.

Anders halen jullie me nooit in.
Wees maar niet bang, daar heb ik simpelweg de tijd niet eens voor.
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_73498058
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 19:56 schreef Edwinuss het volgende:
Beter post iedereen wat meer.

Anders halen jullie me nooit in.
Qua posts per dag zit ik wel lekker hoog, maar als je dat van mn vorige accounts zou meetellen lang niet, van 2003 tot 2007 ofzo maar een paar honderd per jaar
pi_73498088
aantal posts: 30131 (gemiddeld 33 per dag)

pi_73498124
7677 (gemiddeld 49 per dag)

pi_73498133
95% ook hier
pi_73498143
95%?
pi_73498144
80% daarvan omdat ik nooit edit
pi_73498151
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 20:05 schreef Edwinuss het volgende:
95%?
wilde gok
pi_73498167
95% wat bedoel ik
pi_73499076
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 19:44 schreef Edwinuss het volgende:
Jij speelt toch Halo?
Ja
pi_73499080
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 20:28 schreef Reintji het volgende:

[..]

Ja
Ok.
pi_73499111
Dacht ik
pi_73499116
pi_73499572
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 20:06 schreef Edwinuss het volgende:
95% wat bedoel ik
95% van mijn posts zijn hier
pi_73499579
Ow zo
pi_73501686
ja
pi_73501824
mooi.
pi_73502176
Godverdomme!!!
Ed! Lyzio!!
Billenkoek voor jullie beide! Zo hoort men niet met een dame om te gaan!
Beetje respect hebben voor de schone deernes in ons midden.. Gofferedomme.. Anders gaan we KLAPPEN! JEWAIT!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73502210
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 18:48 schreef Chanty87 het volgende:
Beetje één van de 2 vrouwelijke GAM SC'ers proberen weg te jagen hier Poit doe er es wat aan
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73502287
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:43 schreef Poit het volgende:
Godverdomme!!!
Ed! Lyzio!!
Billenkoek voor jullie beide! Zo hoort men niet met een dame om te gaan!
Beetje respect hebben voor de schone deernes in ons midden.. Gofferedomme.. Anders gaan we KLAPPEN! JEWAIT!
Kom maar
pi_73502321
Zo, klaar met werken, tijd voor eten!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73502340
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:46 schreef koei het volgende:
Zo, klaar met werken, tijd voor eten!
Wat ga je eten?
pi_73502437
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:46 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Kom maar
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73502625
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:44 schreef Poit het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
pi_73502637
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:49 schreef Poit het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik heb geen grootouders meer

Poit gelooft in god?
  donderdag 8 oktober 2009 @ 21:56:57 #51
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73502773
HOI
Do androids dream of electric sheep?
  donderdag 8 oktober 2009 @ 21:57:14 #52
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73502787
Bitche's
Do androids dream of electric sheep?
pi_73502798
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:53 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik heb geen grootouders meer

Poit gelooft in god?
Wa denktegij godverdomme zelf!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73502818
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:53 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73502856
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 21:57 schreef Poit het volgende:

[..]

Wa denktegij godverdomme zelf!!
pi_73502994
Ben ffies Bayonetta demo spelen.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73503045
pi_73503126
ik ben nog steeds brak trouwens. potjandrie
pi_73503134
Ik ga lekker vroeg slapen denk ik..
pi_73503266
ik hoef niet vroeg te beginnen morgen maar ik denk dat ik t ook niet te laat maak. hele dag al vet moe : o
pi_73503336
pi_73503444
Ik ga tv kijken dag
pi_73503470
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:11 schreef Fipotje het volgende:
Ik ga tv kijken dag
pi_73503539
laaaaaaalaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaa
pi_73503750
mn telefoon heeft nog steeds soms gekke dingen in het scherm. dus morgen maar eens laten repareren. heb nu een oude telefoon geleend van mn vader. dat internet veel kutter
pi_73503790
Kan dat?
pi_73503803
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:01 schreef Poit het volgende:
Ben ffies Bayonetta demo spelen.
Niks voor mij
Ziet er wel nais uit
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73504105
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:18 schreef Poit het volgende:

[..]

Niks voor mij
Ziet er wel nais uit
wat voor tv heb jij eigenlijk pooit
pi_73504164
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:25 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

wat voor tv heb jij eigenlijk pooit
32" Sony Bravia
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73504269
Lennie, Poit! Killzone 2?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  donderdag 8 oktober 2009 @ 22:30:32 #71
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_73504338
Hoiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Please sir. When moon? When Mustang?
pi_73504367
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:29 schreef koei het volgende:
Lennie, Poit! Killzone 2?
Juah, is goed. Knal hem er ffies in.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73505134
Lennie, waar blijf je? Zit ik straks alleen met Poit
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73505217
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:48 schreef koei het volgende:
Lennie, waar blijf je? Zit ik straks alleen met Poit
Sorry superkoei, ik ben niet thuis Ik zal je alleen moeten laten, weerloos tegen Poits avances
pi_73505230
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:30 schreef Rossdale het volgende:
Hoiiiiiiiiiiiiii!!!!!


HALLO!
pi_73505289
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 22:50 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Sorry superkoei, ik ben niet thuis Ik zal je alleen moeten laten, weerloos tegen Poits avances
moehaha
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73505394
v d horny
pi_73505544
Djuhwaitz auwuh!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73505597
die hitmachiiiineeeeeeeeeeeeeeee, die hitmachiiiineeeeeeeeeeee, die hitmachiiiiiineeeeeeeeeeeeeeee, whoooooohoeooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawhooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pi_73505646
Killzone is maar moeilijk
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73505690
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73505971
Ik ben benieuwd naar jullie skillzzzzzz
pi_73506079
Oh, Killzone is gisteren ook aangekomen in OPW
pi_73506129
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:14 schreef Reintji het volgende:
Oh, Killzone is gisteren ook aangekomen in OPW
OPW representin

Binnenkort een potje doen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_73506179
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:11 schreef lkb9000 het volgende:
Ik ben benieuwd naar jullie skillzzzzzz
Ik zuig stiereballen...
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73506240
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:17 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik zuig stiereballen...
Ja dat weet ik maar hoe goed ben je in killzone?
pi_73506255
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:19 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ja dat weet ik maar hoe goed ben je in killzone?
I crack me up!
pi_73506257
Ik ben heul niet kaal, gewoon veel hoofdhuid
pi_73506271
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:19 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ja dat weet ik maar hoe goed ben je in killzone?
Whehe
pi_73506294
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:19 schreef Reintji het volgende:
Ik ben heul niet kaal, gewoon veel hoofdhuid
Ik heb weinig hoofdhuid, daarom groei ik haar op mn schedel om dat te verhullen
pi_73506645
AWSOME!
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73506770
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:32 schreef Nebo het volgende:
AWSOME!
HIHIHIHIHI
pi_73507343
Waar is iedereen? Ik verveel me!
pi_73507361
ok dan ga ik ff pitten
pi_73507397
quote:
Op donderdag 8 oktober 2009 23:59 schreef Misan het volgende:
ok dan ga ik ff pitten
DECAPITATION!

pi_73507438
Ik ga ook maar eens pitten
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73507490
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:02 schreef Nebo het volgende:
Ik ga ook maar eens pitten
DECAPITATIOOOON!

  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:05:40 #99
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73507519
aantal posts: 11393 (gemiddeld 15 per dag)

Of waren we daar niet meer mee bezig?
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:07:03 #100
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73507562
Hoe een Game Event organiseren?

Check dat gruwelijk slecht topic 12-jarige kutkoters
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:07:57 #101
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73507591
En dan nog even dit. Om verliefd op te worden Zal vast wel oud zijn en bekend en weet ik wat, maar ik kom er pas sinds vandaag achter dat deze band steent!

live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73507801
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:07 schreef Lyzio het volgende:
En dan nog even dit. Om verliefd op te worden Zal vast wel oud zijn en bekend en weet ik wat, maar ik kom er pas sinds vandaag achter dat deze band steent!


Klinkt wel leuk, zal hem thuis eens beter beluisteren

Dan gooi ik deze erin:



  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:17:28 #103
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73507831
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:16 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Klinkt wel leuk, zal hem thuis eens beter beluisteren

Dan gooi ik deze erin:






Ze maken eigenlijk meer gruntpunk. Dit is veruit het mooiste en rustigste nummer. Je moet het op waarde kunnen schatten zullen we maar zeggen
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73507867
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:17 schreef Lyzio het volgende:

[..]



Ze maken eigenlijk meer gruntpunk. Dit is veruit het mooiste en rustigste nummer. Je moet het op waarde kunnen schatten zullen we maar zeggen
Dat nummer van chevelle is ook hun rustigste, het enige rustige nummer wat ik van ze ken zelfs

Echt een prachtig nummer, al kwam ik daar zelf na 5x luisteren pas achter hoe mooi hij is
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:19:49 #105
111656 Poit
12-08-12
pi_73507893
District 9 is een bizarre film!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73507916
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:19 schreef Poit het volgende:
District 9 is een bizarre film!
op een goede manier?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:23:48 #107
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73507992
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:18 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Dat nummer van chevelle is ook hun rustigste, het enige rustige nummer wat ik van ze ken zelfs

Echt een prachtig nummer, al kwam ik daar zelf na 5x luisteren pas achter hoe mooi hij is
Dan is het meestal uniek, en dus tijdloos. Ik moet er nog even aan wennen, maar kan het zeker waarderen.
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73508033
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:19 schreef Poit het volgende:
District 9 is een bizarre film!
De trailer zag er erg goed uit, en de reacties op de sneak waren ook erg postief. Ik ga komende week denk ik, lijkt me wel een toffe film!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73508036
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:23 schreef Lyzio het volgende:

[..]

Dan is het meestal uniek, en dus tijdloos. Ik moet er nog even aan wennen, maar kan het zeker waarderen.
In het begin vond ik hem een beetje saai, gewoon een rustig nummer, maar na een paar keer luisteren is dat helemaal veranderd, ik ga er heeeelemaal in op

Sowieso is Chevelle geweldig, luister alleen nog maar dat En Dance Gavin Dance natuurlijk

Vena Sera is een album wat je zeker moet hebben
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:27:10 #110
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73508089
Heb toen jij het over hen had een hele sloot Dance Gavin Dance geladen. Nog niet aan toegekomen om het te luisteren. Ben tegenwoordig helemaal into Sinatra.
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73508121
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:27 schreef Lyzio het volgende:
Heb toen jij het over hen had een hele sloot Dance Gavin Dance geladen. Nog niet aan toegekomen om het te luisteren. Ben tegenwoordig helemaal into Sinatra.
Je moet het zeker een keer een kans geven, het geschreeuw kan een beetje teveel zijn, maar daar moet je even omheen kijken

Open your eyes and look north

Nog minder dan een maand en ik ga ze live zien
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 00:34:20 #112
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73508265
Deze G gaat even fors verder met FIFA10
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73508625
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:34 schreef Lyzio het volgende:
Deze G gaat even fors verder met FIFA10
KICK SOME ASS!
pi_73508731
Ik speeeeel The Legend of Kage (nes), mijn favoriete spel vroeger
pi_73508805
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:55 schreef dreejt het volgende:
Ik speeeeel The Legend of Kage (nes), mijn favoriete spel vroeger
Klinkt als een waar feest!
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 01:01:46 #116
111656 Poit
12-08-12
pi_73508843
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:20 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

op een goede manier?
AbsofuckingLUUT!
Hij is echt enorm nice!!
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:25 schreef koei het volgende:

[..]

De trailer zag er erg goed uit, en de reacties op de sneak waren ook erg postief. Ik ga komende week denk ik, lijkt me wel een toffe film!
Film ziet er inderdaad gruwelijk nice uit en heeft ook nog eens een behoorlijk pakkend verhaal. Manier van filmen is bizar te noemen en het eerste half uur denk je echt waar de neuk kijk ik naar maar het blijft boeiend.
Onverwachte topper!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73508917
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 01:01 schreef Poit het volgende:

[..]

AbsofuckingLUUT!
Hij is echt enorm nice!!
[..]

Film ziet er inderdaad gruwelijk nice uit en heeft ook nog eens een behoorlijk pakkend verhaal. Manier van filmen is bizar te noemen en het eerste half uur denk je echt waar de neuk kijk ik naar maar het blijft boeiend.
Onverwachte topper!
Je suis benieuwd
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 01:09:47 #118
111656 Poit
12-08-12
pi_73508973
Hij is als zeer goede R5 te vinden op teh interwebz maar als je de mogelijkheid hebt deze in de bios te zien is het zeker aan te raden.

Ohja, sowieso, áls je hem download, regel even wat ondertitels. Het is engelstalig maar dan met zuid afrikaans accent. Soms, in the heat of the moment, willen er nog wel wat woorden wegvallen.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73508986
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 01:09 schreef Poit het volgende:
Hij is als zeer goede R5 te vinden op teh interwebz maar als je de mogelijkheid hebt deze in de bios te zien is het zeker aan te raden.

Ohja, sowieso, áls je hem download, regel even wat ondertitels. Het is engelstalig maar dan met zuid afrikaans accent. Soms, in the heat of the moment, willen er nog wel wat woorden wegvallen.
Ik heb zo'n Pathe pas dus ik zal m wel ff in de bios checke
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 01:15:57 #120
111656 Poit
12-08-12
pi_73509056
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 01:10 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ik heb zo'n Pathe pas dus ik zal m wel ff in de bios checke
NAIS!!

http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-the-last/57431

Komt allen op de HYPE TREIN!!! Tsjoeke tsjoeke tsjoeke TOET TOET!!!
Godverdomme wat heb ik weer zin in een team ico avontuur!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 01:16:16 #121
111656 Poit
12-08-12
pi_73509060
Ik ga pitten trouwens.. Ben KAPOT!!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73510884
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 00:07 schreef Lyzio het volgende:
En dan nog even dit. Om verliefd op te worden Zal vast wel oud zijn en bekend en weet ik wat, maar ik kom er pas sinds vandaag achter dat deze band steent!


Erg mooi nummer dat inderdaad. Het meeste van ze vind ik wat schreeuwerig, maar als je deze mooi vindt dan raad ik je ook aan om If It Means A Lot To You eens te proberen
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73510943
Morgeh,
pi_73511287
Mogguh. bijna weekend
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73511479

Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 09:52:52 #126
111656 Poit
12-08-12
pi_73512258
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 09:14 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]

mogguh.. ben gewoon al aan het werk
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73512355
Mogguh, vanaf de MRI maar weer eens
pi_73512464
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 01:15 schreef Poit het volgende:

[..]

NAIS!!

http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-the-last/57431

Komt allen op de HYPE TREIN!!! Tsjoeke tsjoeke tsjoeke TOET TOET!!!
Godverdomme wat heb ik weer zin in een team ico avontuur!!

MIJN GOD DAT WORDT AWESOME Ik schep de kolen!

Al had hij het wel over interesse voor de motion controller
pi_73512472
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 09:14 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]

  vrijdag 9 oktober 2009 @ 11:13:10 #131
111656 Poit
12-08-12
pi_73514150
Whooooooooop
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73514392
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 11:13 schreef Poit het volgende:
Whooooooooop
WHOOOOP WHOOOOP
pi_73514409
Whooooooooop Whooooooooop Whooooooooop
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73514708
quote:
chipotlaway nodig dus?
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73514894
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 11:29 schreef Tain het volgende:

[..]

chipotlaway nodig dus?
Watteh?
pi_73514934
Chipolata?
pi_73514992
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73516277
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 11:39 schreef Tain het volgende:

Die kende ik helemaal niet
pi_73516381
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 12:21 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Die kende ik helemaal niet
! Dat is van de nieuwe aflevering !
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73516424
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 12:25 schreef Tain het volgende:

[..]

! Dat is van de nieuwe aflevering !
De laatste paar afleveringen heb ik niet gezien, ik ben er een beetje klaar mee eigenlijk
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 12:28:12 #142
111656 Poit
12-08-12
pi_73516464
what what WHAAAT!?!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73516494
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 12:28 schreef Poit het volgende:
what what WHAAAT!?!
How do you spell blah blah blah, H's or no?
pi_73516524
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 12:27 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

De laatste paar afleveringen heb ik niet gezien, ik ben er een beetje klaar mee eigenlijk
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73516696
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 12:30 schreef Tain het volgende:

[..]


Juist
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:20:39 #147
111656 Poit
12-08-12
pi_73518083
Rustig in de winkel vandaag.. Misschien moet ik een shirt aantrekken
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73518498
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 13:20 schreef Poit het volgende:
Rustig in de winkel vandaag.. Misschien moet ik een shirt aantrekken
je hebt je zwemspullen alvast aangetrokken?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:33:50 #149
111656 Poit
12-08-12
pi_73518546

Inderdaad
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73518571
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 13:20 schreef Poit het volgende:
Rustig in de winkel vandaag.. Misschien moet ik een shirt aantrekken
pi_73518639
Heb je uberhaupt al klanten gehad dan vandaag?
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:54:55 #152
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_73519222
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 13:36 schreef Tain het volgende:
Heb je uberhaupt al klanten gehad dan vandaag?
waarschijnlijk 1tje van greenpeace die hem wou beschermen
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_73519367
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 13:54 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

waarschijnlijk 1tje van greenpeace die hem wou beschermen
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 14:17:51 #154
111656 Poit
12-08-12
pi_73519828
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 13:54 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

waarschijnlijk 1tje van greenpeace die hem wou beschermen


Sinds wanneer beschermt greenpeace ook Wookies?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73519883
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 14:17 schreef Poit het volgende:

[..]



Sinds wanneer beschermt greenpeace ook Wookies?
What do you call a Jewish Wookie?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 14:22:40 #156
111656 Poit
12-08-12
pi_73519950
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73520253
Zo ken ik er nog wel één:

How do you call a Jewish Jedi?
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73520307
Ik heb al twee gratis Mega Mindy horloges bij elkaar gespaard Nog even doorsparen en ik ben eindelijk de lievelingstante
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 14:46:16 #159
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73520684
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 14:33 schreef Nebo het volgende:
Zo ken ik er nog wel één:

How do you call a Jewish Jedi?
Jewdi ?
Do androids dream of electric sheep?
pi_73521092
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 14:35 schreef koei het volgende:
Ik heb al twee gratis Mega Mindy horloges bij elkaar gespaard Nog even doorsparen en ik ben eindelijk de lievelingstante
Mega Mindy
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73521587
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 14:58 schreef Tain het volgende:

[..]

Mega Mindy
Pas maar op hoor, of Mega Mindy komt achter je aan!



Maar het is idd wel een erg sneue kinderheld. Zelfs Kabouter Plop en Piet Piraat waren toffer, maar momenteel zijn mijn nichtjes én neefjes fan van Mega Mindy
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 15:18:20 #162
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73521668
Ik vind mega max toffer, die heeft tenminste een snor en een bier pens.
Do androids dream of electric sheep?
pi_73521917
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 15:15 schreef koei het volgende:

[..]
maar momenteel zijn mijn nichtjes én neefjes fan van Mega Mindy
Daar gaat de toekomst van je familie koei
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73523111
wiekent!
pi_73523286
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 16:04 schreef lkb9000 het volgende:
wiekent!
nog een uurtje
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73523287
Nog 15 minuten
pi_73523332
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 16:10 schreef Chanty87 het volgende:
Nog 15 minuten
Of jij hebt zo'n kutbaan/school dat 15min al te lang is, of zulk geweldig werk/school dat je geen zin hebt in weekend
pi_73523392
Deze jongen mag vanavond en morgen de hele dag werken, en zondag weer keihard aan de studie. Lekker... weekend
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73523457
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 16:14 schreef Nebo het volgende:
Deze jongen mag vanavond en morgen de hele dag werken, en zondag weer keihard aan de studie. Lekker... weekend
hihi
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 16:17:47 #170
111656 Poit
12-08-12
pi_73523496
vanavond party in rottjeknor!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73523702
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 16:17 schreef Poit het volgende:
vanavond party in rottjeknor!
pi_73524417
Nieuwe Fantasy Factory & Nitro Circus
pi_73524770
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 16:46 schreef lkb9000 het volgende:
Nieuwe Fantasy Factory & Nitro Circus
Rob & Big was leuker
pi_73524792
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 16:59 schreef Cliffy het volgende:

[..]

Rob & Big was leuker
Klopt, maar nog steeds tof
pi_73524798
straks 500GB'tjes extra in mijn bak plaatsen

Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 17:01:09 #176
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73524829
lekkah.

Te weinig ruimte voor je jailbait collectie?
Do androids dream of electric sheep?
pi_73524830
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 17:00 schreef Tain het volgende:
straks 500GB'tjes extra in mijn bak plaatsen

  vrijdag 9 oktober 2009 @ 17:08:34 #178
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73525065
HALLO!
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 17:10:25 #179
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73525121
Hoe een Game Event organiseren?

Op een of andere rare manier heb ik een gruwelijke hekel aan dat jong (Susteren)
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 17:11:04 #180
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73525140
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 17:09 schreef Lyzio het volgende:
PICS VAN JE ZUSJE!
Vat het topic in een zin samen

[ Bericht 1% gewijzigd door RitseB op 09-10-2009 18:29:51 ]
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 17:12:05 #181
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73525156
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 17:11 schreef RitseB het volgende:

[..]

Vat het topic in een woord samen
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73525435
Nitro Circus gaat best vaak op bezoek bij de fantasy factory tof
pi_73525450
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 17:01 schreef RitseB het volgende:
lekkah.

Te weinig ruimte voor je jailbait collectie?
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 17:27:13 #184
111656 Poit
12-08-12
pi_73525546
Moogguuuuuh
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73525568
Dat einde van de nieuwe Nitro Circus aflevering, sick
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:11:33 #186
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73526661
KIP MET FRIET
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:25:13 #187
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73527007
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:28:33 #188
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_73527093
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 17:11 schreef RitseB het volgende:

[..]

Vat het topic in een woord samen
dan heb ik 2 woorden voor je: leer tellen
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:30:14 #189
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73527142
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 18:28 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

dan heb ik 2 woorden voor je: leer tellen
iets te late ninja edit
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:35:22 #190
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_73527269
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 18:30 schreef RitseB het volgende:

[..]

iets te late ninja edit
Als je hier post moet je wel heel scherp zijn
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:36:59 #191
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73527304
Ik merk het, het was gisteravond laat geworden
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:40:30 #192
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_73527380
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 18:36 schreef RitseB het volgende:
Ik merk het, het was gisteravond laat geworden
hier ook
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_73527655
Dacht dat Forza pas aan het einde van de maand zou komen, Rossdale speelt nu al!
pi_73527939
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 18:51 schreef Reintji het volgende:
Dacht dat Forza pas aan het einde van de maand zou komen, Rossdale speelt nu al!
review versie denk ik
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73527951
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 18:51 schreef Reintji het volgende:
Dacht dat Forza pas aan het einde van de maand zou komen, Rossdale speelt nu al!
Reviewcopy volgens mij Hij kreeg hem vandaag binnen zei ie in het 360topic
pi_73528824
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73528924
Na eerst al 5673 updates te hebben gedaan voor het downloaden van de MAG beta, wachten op een tijd waarop die servers wel eens doen zijn begin ik vandaag hopelijk toch een potje.

Maar eerst;
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 19:30:52 #198
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73528928
quote:
Klote petjes
Do androids dream of electric sheep?
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 20:02:11 #199
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73529848
CCCCCCCCCCHECK DIE G!
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73529957
Ik denk dat de MW2 singleplayer 1 van de meest epische singeplayers ooit gaat worden.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 21:10:52 #201
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73532174
Prince - Little Red Corvette
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73532237
Je gaat toch geen homo muziek luistere jonge.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 21:19:24 #203
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73532441
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 21:12 schreef Edwinuss het volgende:
Je gaat toch geen homo muziek luistere jonge.
Nee
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73532452
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 21:19 schreef Lyzio het volgende:

[..]

Nee
Dan is het goed.
pi_73532609
Niet boos zijn hea!
pi_73535223
slapen
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_73535800
Kokende padvinders

Om half 8 zijn we boodschappen gaan doen en daarna gaan koken, en uiteindelijk zaten we om 22.00 uur aan het hoofdgerecht En ik kan zonder te overdrijven zeggen dat mijn tomatensoep met vermicelli en balletjes overduidelijk het beste gelukt was! Maar echte concurrentie had ik dan ook niet
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73535850
SOEP
pi_73538778
quote:
Op vrijdag 9 oktober 2009 23:08 schreef koei het volgende:
Kokende padvinders

Om half 8 zijn we boodschappen gaan doen en daarna gaan koken, en uiteindelijk zaten we om 22.00 uur aan het hoofdgerecht En ik kan zonder te overdrijven zeggen dat mijn tomatensoep met vermicelli en balletjes overduidelijk het beste gelukt was! Maar echte concurrentie had ik dan ook niet
Kan ook niet zo heel veel aan mislukken lijkt me
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 01:09:25 #210
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73539284
GODVERDOMME KANKER HOERE REGEN STERF AAN INGEGROEIDE TEELBALHAAR
Do androids dream of electric sheep?
pi_73539293
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 01:09 schreef RitseB het volgende:
GODVERDOMME KANKER HOERE REGEN STERF AAN INGEGROEIDE TEELBALHAAR
Beetje nattig geworden?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73539303
Het ritje terug van rotterdam was anders heerlijk droog
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73539312
In de auto
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 01:11:09 #214
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73539321
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 01:09 schreef Poit het volgende:

[..]

Beetje nattig geworden?
Tien minuten op de fiets en helemaal doorweekt
Do androids dream of electric sheep?
pi_73539343
Geen last van gehad
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73539374
Sterven aan ingegroeid teelbalhaar lijkt me best naar trouwens
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73539402
Best leuke ibood vandaag voor de analoge gamert. Genius is een geniaal spel
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 01:19:09 #218
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73539450
mijn ook, ik ga slapen. Morgen sollicitatie gesprek bij de xenos
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Do androids dream of electric sheep?
pi_73539828
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 01:17 schreef Poit het volgende:
Best leuke ibood vandaag voor de analoge gamert. Genius is een geniaal spel
Is dat hetzelfde spel als deze: http://www.bol.com/nl/p/g(...)DVNLGOO0020122035gaa

Die hebben mn ouders namelijk al wel, maar diegene op ibood niet. Samen met kolonisten van de lage landen is dat nog wel een prima sinterklaaskado...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73539851
En weerwolven is grappig als je een suffe verjaardag hebt met 20 vrienden die niets zeggen Dus altijd handig om bij je te hebben
Speaking is not communicating.
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
pi_73539887
ja, ik heb het laatst op familieweekend voor het eerst gedaan, en daarna ook op leidingweekend. Was beide keren erg geslaagd Wel mooi dat het spel ook op twee verschillende manieren werd gespeeld, bij familie lette iedereen goed op wie wie verdacht, terwijl op leidingweekend mensen standaard andere mensen verdachten door hoe ze keken, en niet op wie ze stemden.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73539933
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 01:45 schreef koei het volgende:

[..]

Is dat hetzelfde spel als deze: http://www.bol.com/nl/p/g(...)DVNLGOO0020122035gaa

Die hebben mn ouders namelijk al wel, maar diegene op ibood niet. Samen met kolonisten van de lage landen is dat nog wel een prima sinterklaaskado...
Zelfde game dacht ik zo..
Maar Genius mag je anders best aan mij geven hoor
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73540013
ja, maar ik vier geen sinterklaas met jou! En kolonisten van de lage landen vind ik alleen niet de moeite waard.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 02:27:56 #224
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73540290
HOERE TERING KANKER REGEN
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73541537
mogguh
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 02:00 schreef koei het volgende:
ja, maar ik vier geen sinterklaas met jou! En kolonisten van de lage landen vind ik alleen niet de moeite waard.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 10:23:55 #226
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_73542016
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 02:27 schreef Lyzio het volgende:
HOERE TERING KANKER REGEN
Vanmiddag een tof bedrijfuitjes, Solex-rijden Als het niet een beetje droger wordt, wordt dat zoooo dodelijk
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_73542095
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 10:23 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Vanmiddag een tof bedrijfuitjes, Solex-rijden Als het niet een beetje droger wordt, wordt dat zoooo dodelijk
Het zonnetje zou tussendoor wel flink gaan schijnen
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73542129
Goedemorgen batsers!
pi_73542446
Hallo nakkers
pi_73542576
Nakkers
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 11:07:43 #231
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73542610
IN DE KUT
Do androids dream of electric sheep?
pi_73542826
druk in de gamemania
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 11:28:20 #233
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73542927
DRUK IN DE KUT
Do androids dream of electric sheep?
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 11:29:19 #234
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_73542937
Forza 3
Please sir. When moon? When Mustang?
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 11:30:47 #235
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73542963
Doe maar zo ja
Do androids dream of electric sheep?
pi_73542966
Australië - Nederland is op SBS6!
pi_73543052
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 11:30 schreef Edwinuss het volgende:
Australië - Nederland is op SBS6!
boeie
pi_73543077
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 11:35 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

boeie
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 11:52:34 #239
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73543329
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 11:36 schreef Edwinuss het volgende:

[..]


MOET JE KOME JONGUH
Do androids dream of electric sheep?
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 11:59:41 #240
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_73543435
Tsk, niet boeiend! Ik ga weer dik Forza 3 spelen jeweets!
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_73543475
Tsk, lekker boeiend! Ik ga weer keihard vloerkleedjes verkopen bij de Ikea jeweets!!
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 12:04:12 #242
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73543514
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 12:02 schreef Nebo het volgende:
Tsk, lekker boeiend! Ik ga weer keihard vloerkleedjes verkopen bij de Ikea jeweets!!
En ik ga mooi mijn kranten doen en voetbal
Do androids dream of electric sheep?
pi_73543528
Zo, ik heb Batman en Marvel Ultimate Alliance 2

Geruild voor 6 kutgames in de gamemania

XX Rumble Roses
NBA 2k7
NHL 2k7
MotoGP 06
Alone in the Dark
Perfect Dark Zero


Leek me een goede deal
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 12:58:25 #244
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73544633
Wahhoe fok op mijn iPod
Do androids dream of electric sheep?
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 13:08:47 #245
188728 Lyzio
why do we fall
pi_73544854
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 12:04 schreef lkb9000 het volgende:
Zo, ik heb Batman en Marvel Ultimate Alliance 2

Geruild voor 6 kutgames in de gamemania

XX Rumble Roses
NBA 2k7
NHL 2k7
MotoGP 06
Alone in the Dark
Perfect Dark Zero


Leek me een goede deal
Perfect Dark Zero een kutgame noemen
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
pi_73545235
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 12:58 schreef RitseB het volgende:
Wahhoe fok op mijn iPod
pi_73545758
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 13:08 schreef Lyzio het volgende:

[..]

Perfect Dark Zero een kutgame noemen
nooit gespeeld
pi_73551104
topic kill.
pi_73552393
Nou inderdaad. Ik ga maar eens even de frituurpan aanzetten
pi_73552725
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 17:49 schreef Chanty87 het volgende:
Nou inderdaad. Ik ga maar eens even de frituurpan aanzetten
Hier bij de papa en de mama wordt hevig kroepoek gebakken voor de nasi
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 18:07:33 #251
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73552795
Klote voetbal, enkel omgezwikt
Do androids dream of electric sheep?
pi_73552849
Ja gofter is m'n moeder WEER uitgerekend nu lasagne aan het maken en dus geen ruimte voor de frituurpan
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 18:11:47 #253
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73552899
Regel 1: Er is altijd ruimte voor een frietpan
Do androids dream of electric sheep?
pi_73552901
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:09 schreef Chanty87 het volgende:
Ja gofter is m'n moeder WEER uitgerekend nu lasagne aan het maken en dus geen ruimte voor de frituurpan
Ik zou ook geen lasagne uit de frituurpan eten
Speaking is not communicating.
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
pi_73552966
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:11 schreef RitseB het volgende:
Regel 1: Er is altijd ruimte voor een frietpan
Op ons fornuis niet Zeker niet als één gigantische pan al het halve fornuis in beslag neemt...
pi_73552985
Ik heb geen frituurpan!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 18:16:07 #257
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73552990
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:15 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Op ons fornuis niet Zeker niet als één gigantische pan al het halve fornuis in beslag neemt...
Op de vloer
Do androids dream of electric sheep?
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 18:16:26 #258
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73553002
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:15 schreef Poit het volgende:
Ik heb geen frituurpan!
Jij doet niet meer mee
Do androids dream of electric sheep?
pi_73553044
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:16 schreef RitseB het volgende:

[..]

Jij doet niet meer mee
Djoed! Ik heb 2 frituurzaken om de hoek zitten. Ga zelf een beetje met die stinktroep in huis zitten
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 18:18:58 #260
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73553069
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:17 schreef Poit het volgende:

[..]

Djoed! Ik heb 2 frituurzaken om de hoek zitten. Ga zelf een beetje met die stinktroep in huis zitten
Beetje geld betalen voor een berelul of een jos brinkje
Do androids dream of electric sheep?
pi_73553151
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:18 schreef RitseB het volgende:

[..]

Beetje geld betalen voor een berelul of een jos brinkje
Jij hebt een aardappelboom in de tuin

Of een berenlullenstruik
Speaking is not communicating.
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 18:29:36 #262
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73553359
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:22 schreef disjfa het volgende:

[..]

Jij hebt een aardappelboom in de tuin

Of een berenlullenstruik
Extra geld dan
Do androids dream of electric sheep?
pi_73553485
Damn ik maak de beste burgers ooit
pi_73554154
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:33 schreef lkb9000 het volgende:
Damn ik maak de beste burgers ooit
Jij speelt als god?
Speaking is not communicating.
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
pi_73554491
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:55 schreef disjfa het volgende:

[..]

Jij speelt als god?
ja, mijn bevolking is echt voorbeeldig braaf
pi_73554604
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 18:33 schreef lkb9000 het volgende:
Damn ik maak de beste burgers ooit
Foto
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 19:10:54 #267
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73554687
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 19:08 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Foto
maak er 2 ik wil er ook 1
Do androids dream of electric sheep?
pi_73554784
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 19:08 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Foto
dan hebben we reintji nodig
pi_73554821
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 19:13 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

dan hebben we reintji nodig
pi_73555644
Whooooooooooooooooooop
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_73557201
WhooooooooooooooooooopWhooooooooooooooooooop
pi_73557393
weer battlestar galactica aan t spelen
pi_73557627
Beter gaan we Killzone 2 spelen.
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 20:55:20 #274
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_73558155
Knowing is best tof
Do androids dream of electric sheep?
pi_73558251
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 20:55 schreef RitseB het volgende:
Knowing is best tof
pi_73558413
Whatup G ed
pi_73558585
Alles rustig en goed.
Morgen met de familie wokken, dat gaat nog wat worden
pi_73558713
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:12 schreef Edwinuss het volgende:
Alles rustig en goed.
Morgen met de familie wokken, dat gaat nog wat worden
Wokken is iig wel erg lekker
pi_73558734
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:17 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Wokken is iig wel erg lekker
Ik ben benieuwd of het wat is

Ach, het is gratis eten
pi_73558758
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:18 schreef Edwinuss het volgende:

[..]



Ach, het is gratis eten
Thats the spirit
  zaterdag 10 oktober 2009 @ 21:20:05 #281
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_73558779
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 20:58 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik heb die film nog in de bios gezien, het einde negerend, was het Final Destination-gedeelte van de film erg leuk gedaan
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_73558809
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:20 schreef Gamer_V het volgende:

[..]

Ik heb die film nog in de bios gezien, het einde negerend, was het Final Destination-gedeelte van de film erg leuk gedaan
Nou vond knowing best tegenvallen.
pi_73558816
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:20 schreef Gamer_V het volgende:

[..]

Ik heb die film nog in de bios gezien, het einde negerend, was het Final Destination-gedeelte van de film erg leuk gedaan
Ja, de special effects waren tof. Je kan dan van elke film een toffe film maken als je bepaalde elementen negeert

Maar maakt niet uit. Ik heb gister besloten dat Vanilla Sky mijn favo film is
pi_73558844
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:21 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ja, de special effects waren tof. Je kan dan van elke film een toffe film maken als je bepaalde elementen negeert

Maar maakt niet uit. Ik heb gister besloten dat Vanilla Sky mijn favo film is
zucht.
pi_73558857
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:22 schreef CraniuM het volgende:

[..]

zucht.
Maar dat heb ik niet zelf besloten
pi_73558901
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:22 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Maar dat heb ik niet zelf besloten
pi_73558927
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:24 schreef CraniuM het volgende:

[..]

  zaterdag 10 oktober 2009 @ 21:34:03 #288
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_73559127
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:21 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ja, de special effects waren tof. Je kan dan van elke film een toffe film maken als je bepaalde elementen negeert
Niet eens zozeer wat ik bedoelde...


maar je hebt wel gelijk!



Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_73559178
Wtf
pi_73560531
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 21:21 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ja, de special effects waren tof. Je kan dan van elke film een toffe film maken als je bepaalde elementen negeert

Maar maakt niet uit. Ik heb gister besloten dat Vanilla Sky mijn favo film is
Vanilla Sky Ga dan voor Abre los ojos...

Ik heb vanavond gegourmet en daarna iedereen gepwnt met Thurn & taxis! Had 24 punten tegenover 21 van mn zus, 18 van mn vader en 5 ( ) van mn moeder
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_73561077
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 22:26 schreef koei het volgende:

[..]

Vanilla Sky Ga dan voor Abre los ojos...
Koei
pi_73562157
Zojuist A Few Good Men gezien, dat blijft echt een geweldig film
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73562547
En die dudes van Nitro Circus hebben echt te relaxed werk
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_73562909
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 23:41 schreef Nebo het volgende:
En die dudes van Nitro Circus hebben echt te relaxed werk
pi_73564676
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 23:41 schreef Nebo het volgende:
En die dudes van Nitro Circus hebben echt te relaxed werk
  zondag 11 oktober 2009 @ 02:12:12 #296
111656 Poit
12-08-12
pi_73565973
jaahoorrrrrrr!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zondag 11 oktober 2009 @ 04:06:21 #297
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_73566933
Poit, ik wist niet dat je Viefje ook 120 kon! Ik bleef maar 100 rijden want ik dacht: "die jongens hebben vast geen uit elkaar vallende auto nodig", maar ze haalde het! Ik ben zo trots op dr!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_73566977
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 22:26 schreef koei het volgende:
[..]
Vanilla Sky Ga dan voor Abre los ojos...
Dat zijn de antwoorden!

En spankert. Ik zat de hele tijd te denken dat we op een 100 weg reden en vond geen bordje erover dus ik zat al te denken wat die lompe auto zo langzaam deed
Speaking is not communicating.
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
  zondag 11 oktober 2009 @ 04:19:52 #299
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_73566991
quote:
Op zondag 11 oktober 2009 04:15 schreef disjfa het volgende:

[..]

Dat zijn de antwoorden!

En spankert. Ik zat de hele tijd te denken dat we op een 100 weg reden en vond geen bordje erover dus ik zat al te denken wat die lompe auto zo langzaam deed
hihi!

Maargoed, nu maar schlap'n!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  zondag 11 oktober 2009 @ 04:39:31 #300
111656 Poit
12-08-12
pi_73567063
Zooo, Viefje heeft me prima thuis gebracht! Lekker slapen nu

Ken je jullie deze nog nog nog.....
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  zondag 11 oktober 2009 @ 04:40:23 #301
111656 Poit
12-08-12
pi_73567067
Ik maak een nieuwe aan en ga dan pitten
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')