Ja, dat wel, maar diegene zit zeker niet bij Sony.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:17 schreef Zapato het volgende:
Er zal toch wel iemand zijn met respect voor en verstand van zijn muzikale legacy
Je hebt een te negatief beeld.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:21 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Ja, dat wel, maar diegene zit zeker niet bij Sony.
Dat krijg je wel met al die pessimisten hier op Fok!.quote:
Jij bent gewoon gehersenspoeld door Michael Rnnz.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:24 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Dat krijg je wel met al die pessimisten hier op Fok!.![]()
Naja, oke, hopelijk wordt het wat.Kijk wel uit naar de film overigens.
Het is een outtake van Triumph, dus iemand moet 'm inderdaad ooit hebben gehoordquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:35 schreef Cavalier1 het volgende:
Maar This is It is toch helemaal geen nieuw nummer? Dan moet iemand het toch hebben (gehoord)?
Ja maar jij bent helemaal geen echte fan eigenlijk.quote:
Met Streetwalker vind ik dat niet echt verwonderlijkquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:59 schreef Zapato het volgende:
Een nummer die t niet heeft gehaald in de shiftings. Net als Streetwalker op Bad zeg maar, niet goed genoeg bevonden uiteindelijk (of in michaels geval ook nog wel eens niet hitgevoelig genoeg).
Vergeet One More Chance niet.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:07 schreef Zapato het volgende:
[..]
Ja maar jij bent helemaal geen echte fan eigenlijk.![]()
En This Is It moet al bekend zijn bij mensen, tis wel bijzonder natuurlijk. Na acht jaar weer een nieuwe single
Het was juist Michael die Streetwalker op Bad wilde uitbrengen maar Quincy vond Another Part of Me beter passen, toen hebben ze een vriend ofzo erbij gehaald en die luisterde naar beide nummers en koos uiteindelijk voor Another Part Of me.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:59 schreef Zapato het volgende:
Een nummer die t niet heeft gehaald in de shiftings. Net als Streetwalker op Bad zeg maar, niet goed genoeg bevonden uiteindelijk (of in michaels geval ook nog wel eens niet hitgevoelig genoeg).
Klopt, maar t was maar een voorbeeldje van een andere outtake.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 15:06 schreef MervinMinky het volgende:
[..]
Het was juist Michael die Streetwalker op Bad wilde uitbrengen maar Quincy vond Another Part of Me beter passen, toen hebben ze een vriend ofzo erbij gehaald en die luisterde naar beide nummers en koos uiteindelijk voor Another Part Of me.
One More Chancequote:
vind t een vet nr, another part is wel veel beter, maar ik vind t wel een toppertje.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:57 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Met Streetwalker vind ik dat niet echt verwonderlijk![]()
one more chance gaat toch wel, wel een lekkere beat enzoquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 15:44 schreef Zapato het volgende:
[..]
Klopt, maar t was maar een voorbeeldje van een andere outtake.
[..]
One More Chance![]()
Wil k graag vergeten
Frankie Dileo ging helemaal los op Another Part of Me, en toen hebben ze die maar gekozen, dacht ik.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 15:06 schreef MervinMinky het volgende:
[..]
Het was juist Michael die Streetwalker op Bad wilde uitbrengen maar Quincy vond Another Part of Me beter passen, toen hebben ze een vriend ofzo erbij gehaald en die luisterde naar beide nummers en koos uiteindelijk voor Another Part Of me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |