abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 8 oktober 2009 @ 10:14:26 #1
174134 skittelman
Blijf kalm en grappig
pi_73479287
Welkom bij het 1756ste deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1750, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1751 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Tussenstand na deel 1755

    24 ScottTracy
    16 skittelman
    15 qonmann
    15 tomtomaat
    11 De_Hertog
    11 Ofyles2
    11 PhysicsRules
    10 nightcowboy
    10 Cobra4
    9 conleche
    8 banaantjeEE
    7 Yankee
    6 iggyinthehouse
    6 GimmeGore
    6 Rucebo
    5 Erkel
    5 mr_anonimous
    5 Tanjaa
    5 Terpentin07
    4 lubje25
    3 slaveloos
    3 thomaster
    2 Hi_flyer
    2 Siniti
    2 Tong80
    2 Yurithemaster
    1 DiabloSam
    1 Dagobert
    1 C_a_K_e
    1 barney74
    1 Mark
    1 YoshiBignose


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ # 1750 Het laatste deel voor de grote reset!
    AkQ # 1751 - Een nieuw begin, een schone lei voor een ieder
    AKQ 1753 pratende hoofden
    AKQ 1754: Met neighbours in een Vogelaarwijk
    AKQ # 1755 op een Wicked Wednesday

    [ Bericht 9% gewijzigd door skittelman op 08-10-2009 10:25:13 ]
  • Lege virente, virent cuncta
    pi_73479318
    Goedemorgen
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:17:33 #3
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73479374
    Marc Marie was het goede antwoord dus de punten van Yuri worden in de OP toegevoegd.

    een vraagje om de vaart er in te houden:
    Welke kleuren skittels zitten er in een zakje Skittels?
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73479395
    rood, groen en geel?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73479411
    blauw bruin oranje?
    pi_73479500
    paars?
    pi_73479551
    rood, groen, geel, bruin en oranje...
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73479588
    En ik zit maar te F5'en in het vorige topic. Het (enige) nadeel van de oude layout.
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:26:20 #9
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73479598
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:24 schreef banaantjeEE het volgende:
    rood, groen, geel, bruin en oranje...
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73479613
    rood groen geel oranje paars?
    pi_73479631
    Is dat ook niet afhankelijk van zakje? Je hebt toch rode en groene zakjes, nee?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:29:09 #12
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73479673
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:27 schreef nightcowboy het volgende:
    rood groen geel oranje paars?
    de vaart zit er in!


    +1 Nightcowboy

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73479754




    Wat voor soort hond is dit?
    pi_73479783
    Een lelijke?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73479940
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:29 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    de vaart zit er in!
    [ afbeelding ]

    +1 Nightcowboy

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    Ik zie wel bruine, maar geen paarse skittels buiten het zakje???
    pi_73479943
    Chow Chow?
    pi_73480015
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:38 schreef tomtomaat het volgende:
    Chow Chow?


    tomtomaat +1

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:47:00 #18
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73480178
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:38 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    Ik zie wel bruine, maar geen paarse skittels buiten het zakje???
    wil je nu zeggen dat je een vraag over skittles van skittelman in twijfel trekt?!

    haha, het zijn echt paarse hoor (kijk maar op het zakje) ze lijken soms wel bruin. maar volgens mij zit er geen bruin in de regenboog. (Skittles taste the rainbow remember?)

    http://nl.wikipedia.org/wiki/Skittles
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73480247
    Er bestaan wel degelijk meerdere kleuren:

    Originele (rode) verpakking

    Deze verpakking bevat 5 smaken:

    * Sinaasappel (Oranje)
    * Aardbei (Rood)
    * Citroen (Geel)
    * Limoen (Groen)
    * Druiven (Paars)

    In Zuid Korea, Armenië, China, Taiwan en Australië heeft de groene Skittle geen limoensmaak, maar een appelsmaak. Dit is in 2001 ook kort zo geweest in de VS, maar dat is later weer terugveranderd.
    [bewerken] Tropische Skittles (lichtblauwe verpakking)

    Ook deze verpakking heeft 5 smaken:

    * Mango, Tangelo (Oranje)
    * Kiwi, Limoen (Groen)
    * Strawberry, Carambola (Roze)
    * Banaan, Bosbes (Geel)
    * Ananas, Passievrucht (Blauw)

    [bewerken] Bessen Skittles (paarse verpakking)

    Deze smaken zijn:

    * Framboos (Blauw)
    * Kers (Rood)
    * Aardbei (Magenta)
    * Bes, Punch (Paars)
    * Meloen, Bes (Groen)

    bron: wikipedia
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73480327
    (Moengo Tapoe, 7 of 27 maart 1962) is een Surinaams rebellenleider, zakenman en politicus.
    In de tweede helft van de jaren tachtig was de leider van het Junglecommando (JC) in Suriname.

    Wie?
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:53:19 #21
    259233 GimmeGore
    Dat is mevrouw Gore voor jou!
    pi_73480365
    Ik ken alleen Desi Bouterse, maar die is volgens mij een stuk ouder
    pi_73480376
    Brunswijk?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:55:15 #23
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73480407
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:49 schreef banaantjeEE het volgende:
    ho rustig maar het was maar een vraag om de vaart er in te houden!
    maar ik weet dat er meer skittles zijn, maar kunnen we ophouden over skittles? Ik ben namelijk al 5 jaar gestopt met het gebruiken van skittles
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 10:56:40 #24
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73480450
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:53 schreef banaantjeEE het volgende:
    Brunswijk?
    Ruige Ronnie
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73480535
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:55 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    ho rustig maar het was maar een vraag om de vaart er in te houden!
    maar ik weet dat er meer skittles zijn, maar kunnen we ophouden over skittles? Ik ben namelijk al 5 jaar gestopt met het gebruiken van skittles
    Ja weet ik Ik bedoelde er ook niets mee hoor.
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73480642
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 10:53 schreef banaantjeEE het volgende:
    Brunswijk?
    banaan +1

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    1 banaantjeEE
    pi_73480665
    Wat is een landvorm die bestaat uit een ketting van eilanden?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73480669
    atol?
    pi_73480670
    archipel
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_73480698
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:04 schreef PhysicsRules het volgende:
    archipel
    +1 PR

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    1 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73480934
    vraag onderweg
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_73480967
    Hoe heet de nieuwe premier van Griekenland. Voor en achternaam!
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_73481033
    geen idee
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:26:51 #34
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73481198
    euhh ja opa en papa waren ook premier van griekenland...euhhhh..... george papandreou o.i.d.?
    .
    pi_73481396
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:26 schreef Yankee het volgende:
    euhh ja opa en papa waren ook premier van griekenland...euhhhh..... george papandreou o.i.d.?
    Ja! de correcte spelling is Γιώργος Α. Παπανδρέου (Giorgos Papandreou)

    Yankee +1

    Stand AKQ # 1756:

    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    1 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    1 Yankee
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:34:58 #36
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73481446


    Welke serie?
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:36:55 #37
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73481501
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:34 schreef Yankee het volgende:
    [ link | afbeelding ]

    Welke serie?
    ken geen een van de acteurs,
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:41:28 #38
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73481644
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:36 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    ken geen een van de acteurs,
    dat is jammer want het is wel een prima serie
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:45:55 #39
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73481792
    is een Amerikaanse televisieserie, oorspronkelijk uitgezonden door HBO, over de opkomende filmster Vincent Chase en zijn vriendengroep.
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:53:29 #40
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73482024
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:45 schreef Yankee het volgende:
    is een Amerikaanse televisieserie, oorspronkelijk uitgezonden door HBO, over de opkomende filmster Vincent Chase en zijn vriendengroep.
    mn serie heeft een 9.2 op imdb, ik ga aflevering 1 van seizoen 1 downloaden! kijken of het iets is
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:54:47 #41
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73482073
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:53 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    mn serie heeft een 9.2 op imdb, ik ga aflevering 1 van seizoen 1 downloaden! kijken of het iets is
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:06:14 #42
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_73482351
    entourage
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:08:02 #43
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73482395
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 12:06 schreef lubje25 het volgende:
    entourage

    Absoluut, lubje25 +1


    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    1 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    1 Yankee
    1 lubje25
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:16:29 #44
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_73482610
    Wat is en wie is M... S....?


    is net als M... S..... overige strips een humoristische reeks vol kolder, absurde grappen en antihelden met herkenbare menselijke gebreken. S..... tekenstijl is erg soepel en los. In de reeks werden amper close-ups of blow ups gebruikt, kaders werden nooit overschreden, vogel- of een ander perspectief kwamen niet voor, ... Dit had vooral met de snelheid te maken waarmee M... S..... zijn strips diende te tekenen en weinig tijd liet voor zulke zaken. Om die reden zitten zijn verhalen ook vol met continuïteitsfouten. (auto's met plotseling drie i.p.v. vier wielen, mensen die plots anders gekleed gaan, ...). In tegenstelling tot andere strips wordt dit bij M... S..... echter geduld.
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:18:53 #45
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73482671
    Nero en Marc Sleens!
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:20:02 #46
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_73482695
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 12:18 schreef skittelman het volgende:
    Nero en Marc Sleens!


    liefhebber?

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    1 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    1 Yankee
    1 lubje25
    1 Skittelman
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:44:32 #47
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73483264
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 12:20 schreef lubje25 het volgende:

    [..]



    liefhebber?
    van strips.. ja

    moest even seedorf uit de selectie zetten, mijn excuus

    Waar werden de meeste Power Rangers afleveringen geschoten (als in welk land)
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73483332
    Amerika?
      donderdag 8 oktober 2009 @ 12:49:25 #49
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_73483395
    Japan?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_73483401
    Nieuw-Zeeland?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73483789
    Canada?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_73484295
    Nieuw Zeeland?
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:21:24 #53
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73484338
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 12:49 schreef banaantjeEE het volgende:
    Nieuw-Zeeland?
    sorry dit word niks internet lag er weer 30min uit. ik ga het eerst fixen dan speel ik pas weer mee

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    1 Yankee
    1 lubje25
    1 Skittelman
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73484369
    Als ik zo kijk op Wikipedia is het 50-50 tussen twee landen. Ik ben dus benieuwd wat skittleman wil horen
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_73484562
    Waar zetelt het Europese parlement?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:32:18 #56
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73484656
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:22 schreef PhysicsRules het volgende:
    Als ik zo kijk op Wikipedia is het 50-50 tussen twee landen. Ik ben dus benieuwd wat skittleman wil horen
    quote:
    Although most episodes were shot in New-Zealand the series where never aired because the New-Zealand Broadcasting Standards Authority found the series to violent
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:33:18 #57
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73484691
    strassburg
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:33:35 #58
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73484697
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:29 schreef banaantjeEE het volgende:
    Waar zetelt het Europese parlement?
    toch gewoon Brussel?
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73484780
    Het is een reizend circus, vergaderingen vinden plaats in 2 steden
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:38:10 #60
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73484835
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:36 schreef banaantjeEE het volgende:
    Het is een reizend circus, vergaderingen vinden plaats in 2 steden
    brussel en strassburg dan?
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73484893
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:38 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    brussel en strassburg dan?
    +1 skittelman

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    2 Yankee
    1 lubje25
    2 Skittelman

    [ Bericht 8% gewijzigd door banaantjeEE op 08-10-2009 13:47:44 ]
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:44:29 #62
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73485012
    in een protocol bij het Verdrag van Amsterdam van 1997 is bepaald dat de zetel van het Parlement zich in Straatsburg bevindt waar 12 maandelijkse plenaire vergaderingen worden belegd, met inbegrip van de begrotingszitting. De andere plenaire vergaderingen vinden in Brussel plaats.

    Oftewel het zetelt lijkt me in Straatsburg
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:47:21 #63
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73485106
    Hoe heet deze talentvolle landgenoot?
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73485111
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:44 schreef Yankee het volgende:
    in een protocol bij het Verdrag van Amsterdam van 1997 is bepaald dat de zetel van het Parlement zich in Straatsburg bevindt waar 12 maandelijkse plenaire vergaderingen worden belegd, met inbegrip van de begrotingszitting. De andere plenaire vergaderingen vinden in Brussel plaats.

    Oftewel het zetelt lijkt me in Straatsburg
    Ja, daar heb je een punt, ik doelde feitelijk op de vergaderingen, sorry, mijn fout.
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73485128
    Ik heb je een puntje bijgegeven, eerlijk is eerlijk
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:49:21 #66
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73485172
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:47 schreef banaantjeEE het volgende:
    Ik heb je een puntje bijgegeven, eerlijk is eerlijk
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:55:50 #67
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73485368
    die goof heet Bruma dacht ik
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 13:58:20 #68
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73485451
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 13:55 schreef Yankee het volgende:
    die goof heet Bruma dacht ik
    yup onze hoop in bange defensieve dagen

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    3 Yankee
    1 lubje25
    2 Skittelman
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:00:37 #69
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73485535
    Onder welke naam kennen we varicella ook wel?
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:07:47 #70
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73485764
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:00 schreef Yankee het volgende:
    Onder welke naam kennen we varicella ook wel?
    dat zijn waterpokken
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:09:02 #71
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73485806
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:07 schreef skittelman het volgende:

    [..]

    dat zijn waterpokken
    skittelman +1

    Stand AKQ # 1756:

    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    3 Yankee
    1 lubje25
    3 Skittelman
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:13:04 #72
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73485978
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:09 schreef Yankee het volgende:

    [..]

    skittelman +1
    Waar staat OPEC voor (als in de organisatie (ja nu heb ik de eerste letter al verklapt )
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:15:46 #73
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73486080
    organisation petroleum exporting countries
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:23:58 #74
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73486361
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:15 schreef Yankee het volgende:
    organisation petroleum exporting countries
    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    4 Yankee
    1 lubje25
    3 Skittelman
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:24:51 #75
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73486389


    Van welk land is deze vlag?
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:27:58 #76
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_73486501
    Koeweit?(hopende dat het een vervolg vraag is )
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:28:38 #77
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73486526
    hehe, nee. Je zit ook in het verkeerde werelddeel.
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:30:07 #78
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_73486566
    Ik moet weg want ik moet werken, antwoord staat in de spoiler, zou iemand anders het zo even willen nakijken?
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    .
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:33:57 #79
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_73486702
    Honduras
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_73486856
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:33 schreef Yurithemaster het volgende:
    honduras
    Yurithemaster +1

    Stand AKQ # 1756:

    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    4 Yankee
    1 lubje25
    3 Skittelman
    1 Yurithemaster
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:43:45 #82
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_73487021
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:39 schreef PhysicsRules het volgende:
    Yurithemaster +1
    Jeej

    Frans Bauer speelde een kabouter in een kabouterplop film maar in welke andere serie speelde hij al eerder een kabouter
    pi_73487432

    In pittige tijden
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      donderdag 8 oktober 2009 @ 14:56:59 #84
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_73487486
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:55 schreef Tanjaa het volgende:

    In pittige tijden
    Tanjaa+1

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    4 Yankee
    1 lubje25
    3 Skittelman
    1 Yurithemaster
    1 Tanjaa
    pi_73487523
    In die rare aflevering waar linda (?) de boskabouters wou verdelgen of zoiets
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_73487590
    En welke kabouter is dit?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_73487667
    Kwebbel
    Alleen de overwinnaars beslissen wat de oorlogsmisdaden waren.
    pi_73487668
    Kabouter Kwebbel!

    Waarom weet ik dit.
      donderdag 8 oktober 2009 @ 15:03:05 #89
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73487678
    kwebbel
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73487744
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 15:02 schreef C_a_K_e het volgende:
    Kwebbel
    Idd

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    4 Yankee
    1 lubje25
    3 Skittelman
    1 Yurithemaster
    1 Tanjaa
    1 C_a_K_e
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_73487822
    Basic staat voor?

    (beetje connection issue atm)
    Alleen de overwinnaars beslissen wat de oorlogsmisdaden waren.
      donderdag 8 oktober 2009 @ 15:15:06 #92
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73488078
    heb je het dan over Beginners All Purpose Symbolic Instruction Code?
    Lege virente, virent cuncta
      donderdag 8 oktober 2009 @ 15:20:15 #93
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_73488250
    middahg
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_73488951
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 15:15 schreef skittelman het volgende:
    heb je het dan over Beginners All Purpose Symbolic Instruction Code?
    skittelman +1

    Stand AKQ # 1756:

    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    2 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    4 Yankee
    1 lubje25
    4 Skittelman
    1 Yurithemaster
    1 Tanjaa
    1 C_a_K_e
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      donderdag 8 oktober 2009 @ 15:50:42 #95
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73489370

    is een poprock-kwartet uit het Californische Orange County.
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73489870
    The Fray?
      donderdag 8 oktober 2009 @ 16:09:50 #97
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_73490010
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 16:06 schreef nightcowboy het volgende:
    The Fray?
    je zit in de buurt:

    laatste album heette Angels & Demons
    Lege virente, virent cuncta
    pi_73490532
    geen enkel idee..
    pi_73490864
    Melee?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_73490912
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 16:35 schreef banaantjeEE het volgende:
    Melee?
    gecheckt

    Stand AKQ # 1756:
    1 nightcowboy
    1 tomtomaat
    3 banaantjeEE
    1 PhysicsRules
    4 Yankee
    1 lubje25
    4 Skittelman
    1 Yurithemaster
    1 Tanjaa
    1 C_a_K_e
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')