Je vergeet heineken.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:01 schreef IHVK het volgende:
Apple, Starbucks en Coca Cola.
In zowat elke film/serie terug te zien.
En de Toyota Prius, maar dat is meer op alternatieve zenders.quote:
Weedsquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:17 schreef APK het volgende:
[..]
En de Toyota Prius, maar dat is meer op alternatieve zenders.
Is dat die serie waar iedereen in dat type auto rijdtquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:20 schreef portie het volgende:
[..]
en Heroes ... en niet zo'n klein beetje ook
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 02:09 schreef wonderer het volgende:
Microsoft wil geld zien als ze windows en aanverwante producten willen laten zien in films/tv-series, voor zover ik weet. Apple niet.
Is dat tegenwoordig nog steeds zo?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 02:09 schreef wonderer het volgende:
Microsoft wil geld zien als ze windows en aanverwante producten willen laten zien in films/tv-series, voor zover ik weet. Apple niet.
Veronica Mars / Kristen Bell.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:29 schreef Magere_Gein het volgende:
Hoe het ook anders kan: [ afbeelding ]
Zeker weten bij GTST.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 01:25 schreef Pulu het volgende:
Bij GTST volgens mij ook....wat ook altijd grappig was waren de rolletjes chip die ze aan de balie bestelde...Ik wil graag zo'n rolletje...Pringles kwam dan vervolgens levensgroot in beeld
Geen flauw idee, ik lepel ook alleen maar op wat ik een keer gehoord hebquote:Op donderdag 8 oktober 2009 02:15 schreef klaasdj het volgende:
[..]
[..]
Is dat tegenwoordig nog steeds zo?
Dan zou ik wel nog even een scene doen met een blauw scherm, om ze te pesten.
Msn is in Amerika dan ook niet zoals hier.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 02:00 schreef Waaghals het volgende:
om te webcammen gebruikt nooit iemand msn maar altijd een cisco applicatie, zag het vandaag ook toevallig weer in Transformers 2
en jaren geleden speelde bijna elke scene zich rond de keukentafel af zodat ze de jam / chocopasta uit zo'n tube 'ongemerkt' konden tonenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 02:21 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Zeker weten bij GTST.
Daar komt soms ook ineens in de collecteweek van stichting X een collectant aan de deur.
Omdat mac het beste zijn!!!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 01:03 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ben laatst begonnen met Weeds kijken, viel me idd op dat iedereen daar Macbooks gebruikt.
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 08:19 schreef zovty het volgende:
[..]
Omdat mac het beste zijn!!!
Je ziet mensen op tv ook niet patat eten maar altijd friet.
RTL4 is zelfs bereid tegen betaling het script van GTST wat aan te passen. Kijk maar naar wat radar/kassa gedaan heeft met dat middel tegen winderigheid. RTL was bereid dit in GTST naar voren te laten komen.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 01:25 schreef Pulu het volgende:
Bij GTST volgens mij ook....wat ook altijd grappig was waren de rolletjes chip die ze aan de balie bestelde...Ik wil graag zo'n rolletje...Pringles kwam dan vervolgens levensgroot in beeld
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |