Belgische treinen zijn de bom, altijd nog beter dan dat suffe Nederlandse spul.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 18:01 schreef sander89 het volgende:
[..]
Nice, alleen die lelijke treinen zijn jammer, eigenlijk zijn alleen de ICE/Thalys dat station waardig.![]()
Machinisten communiceren gewoon via portofoonquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:19 schreef crossover het volgende:
Hoi, ik heb een vraag.
Wat is het communicatiemiddel voor machinisten? Hoe weet een machinist dat er een trein voor of achter 'm zit?
Inderdaad. Ze mogen dan wel lelijk zijn, qua comfort wint die trein waar ik in zat (I11 rijtuigen) het met een enorme voorsprong van élke Nederlandse trein. Ze trekken heerlijk rustig, geleidelijk op en idem remmen ze af en bij het bereiken van de topsnelheid gaat niet de hele bak opeens schudden (*kuch* ICRm *kuch*). Daarnaast wordt er gewoon op topsnelheid gereden op een heerlijk glad HSL-spoortje zonder kansloze extra toeslag. Oh, en in de trein is het muisstil, ook met open coupédeuren en zelfs op de balkons.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 16:49 schreef Hr-Flip het volgende:
[..]
Belgische treinen zijn de bom, altijd nog beter dan dat suffe Nederlandse spul.
Ik kom ze er regelmatig tegen. Afgelopen zaterdag nog en vandaag alweer.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:40 schreef brandsrus het volgende:
Ach en bij Arriva wordt je haast nooit gecontroleerd in de trein(zeker niet tussen Lw en Gn), na een week treinen geen enkele tegengekomen.
De vraag is nu of het drukker zal worden als ze met de nieuwe treinen 250 km/h gaan rijden.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:51 schreef James1988 het volgende:
Ik zit nu in de Fyra*, in de achterste bak. In dit rijtuig zit nu 12 man waarvan 4 man dacht dit dit de Benelux was. Druk is het dus niet, ik durf te zeggen nog rustiger dan op de eerste dag.
* Ja, ik zei dat ik dat niet meer zou doen, maar ik miste mijn trein van .37 net, en had geen zin om later thuis te zijn.
Nee, niet voor die prijs.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:39 schreef Yreal het volgende:
Dan is de toeslag het tenminsten nog waard
Wil graag een keertje met m'n 2 kids een tripje Schiphol-Rotterdam vv met de Fyra maken....quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:58 schreef James1988 het volgende:
[..]
Nee, niet voor die prijs.
Ze durven zelfs ¤ 2,- toeslag te vragen voor het stukje Amsterdam - Schiphol, terwijl je absoluut geen seconde sneller daar bent.
Nee, want de Fyra is meer voor zakenlui etcquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:58 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Wil graag een keertje met m'n 2 kids een tripje Schiphol-Rotterdam vv met de Fyra maken....
Is er uberhaupt nog iets als een kinderkorting? Kan er op de Hispeed site niets over terug vinden.....
Ik zie het nu toch ook op de site:quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:59 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Nee, want de Fyra is meer voor zakenlui etc
Je kan het proberen met een railrunner en een toeslag kaartje![]()
Mijn zus rijd dagelijks, in de spits, Leeuwarden naar Groningen en Gn naar Lwdquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik kom ze er regelmatig tegen. Afgelopen zaterdag nog en vandaag alweer.
Niets nieuws.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:58 schreef James1988 het volgende:
Ze durven zelfs ¤ 2,- toeslag te vragen voor het stukje Amsterdam - Schiphol, terwijl je absoluut geen seconde sneller daar bent.
Een quote van Wikipediaquote:Opmerkelijk is dat anno 2007 niet mogelijk is een kaartje te kopen naar station Achter de Hoven, maar het station wel staat aangegeven op de haltevertrekstaat van de Nederlandse Spoorwegen en de dienstregelingstabel van Arriva. Ook is er OV-chipkaartapparatuur geplaatst bij het station en zijn er ribbeltegels aangelegd om blinden te begeleiden op het station.
Ik weet dat dit station zich bevindt bij de Friesche Vlag fabriek en er is een (aantal?) school in de buurt.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 01:09 schreef greavy het volgende:
Nog even iets, ik zit te lezen over treinstations bij Leeuwarden (Zat even op Somda)
Het blijkt dat Leeuwarden Achter de Hoven bestaat.
NS kent dit station niet op hun website.
Aldus wikipedia is het geen officieel station, en word het niet als volwaardig gewaardeerd.
Stoppen hier eigenlijk wel treinen?
[..]
Een quote van Wikipedia
Hoe kan je dan eigenlijk naar dat station gaan? Het bestaat, er stoppen zeer zelden treinen.
Zit zojuist in de Reisinformatie van Arriva, waarbij Leeuwarden Achter de Hoven bestaat.
Richting Groningen om 16.06 en 17.06 een trein.
Richting Leeuwarden alleen maar om 7.52 een trein.
Hoe kan je uberhaupt vanaf dit station reizen (LEGAAL) als je geen kaartje kan kopen?
En is er al meer bekend over het volwaardig worden van dit station?
Mooi! Weer een kleinserie spoor N-model?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:57 schreef NikkelCobalt het volgende:
Aangezien er nog maar één plaatje op deze pagina gepost is door mij, hierbij een tweede:
[ afbeelding ]
Vandaag gescoord
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |