quote:Op donderdag 31 december 2009 23:22 schreef Bouke-p het volgende:
Ze kunnen zoals t hoort bij Coons ontzettend boos kijkenFrench is een behoorlijk eigenwijs mormel en Kelly is gewoon niet boos te krijgen.
Allemaal die kant op kijkenquote:
Ja gaat ontzettend hard. Wat een mooi beestje trouwen zo witquote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:16 schreef ferrari_rood het volgende:
Ah Romey alweer een jaar wat gaat het snel he?
[ afbeelding ]
Rossi
quote:Op zaterdag 2 januari 2010 00:36 schreef Chanty het volgende:
Coontopic![]()
![]()
Onze coon Romey is vandaag precies een jaar
Zal na een nachtje slapen eens wat nieuwe foto's maken
Op deze foto werden we toen op slag verliefd op d'r
Hier hadden we haar net een dag
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Samen met haar broers
[ afbeelding ]
Inmiddels is ze de 5 kilo gepasseerd
Lijkt idd sprekend! Eergister maar weer eens een poging gedaan French en Kelly te kammen. Kelly is vorige week bij een trimster geweest, het beestje heeft zo'n moeilijke vacht dat er bijna niet tegen te kammen is. gelukkig is het de trimster wel gelukt en hoefde ze niet geschoren te worden.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 13:01 schreef ferrari_rood het volgende:
[ afbeelding ]
Zorro lijkt op Kelly
Wij blijven hopen dat alles met Rossi oke is. hij heeft mij vandaag wel aangevallen. 2 krassen op mijn gezicht
Het is slopend als je niet weet wat er mis is, ik duimquote:Op zaterdag 2 januari 2010 13:01 schreef ferrari_rood het volgende:
[ afbeelding ]
Zorro lijkt op Kelly
Wij blijven hopen dat alles met Rossi oke is. hij heeft mij vandaag wel aangevallen. 2 krassen op mijn gezicht
Dozen, checkquote:Op zaterdag 2 januari 2010 13:15 schreef Bouke-p het volgende:
Zijn jullie katten ook ze gek op dozen? Die van ons wel, daar vechten ze gewoon om.
Pfoeh spannend zeg.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Woensdag krijgt Rossi een buikecho. De DA heeft gebeld dat ze toch verdenkingen met FIP heeft. Ze gaf ook aan dit bij Snowy altijd gedacht te hebben maar dit is er nooit helemaal uitgekomen. Hopelijk heeft hij gewoon een darminfectie oid.
Kut sterkte ik hoop dat ze het mis hebbenquote:Op maandag 4 januari 2010 18:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Woensdag krijgt Rossi een buikecho. De DA heeft gebeld dat ze toch verdenkingen met FIP heeft. Ze gaf ook aan dit bij Snowy altijd gedacht te hebben maar dit is er nooit helemaal uitgekomen. Hopelijk heeft hij gewoon een darminfectie oid.
Hoe merk je dat dan?quote:Op maandag 4 januari 2010 23:00 schreef Chanty het volgende:
[..]
Kut sterkte ik hoop dat ze het mis hebben
Onze vorige kat is aan FIP overleden, maar dan de droge variant
Ze zijn beiden dodelijk. Alleen met de natte variant zie je het aankomen, met de droge weet je niet wat er loos is totdat het beestje bijna dood is. Wij hebben destijds weken lang gezocht naar wat er aan de hand is met Bounty want het kon vanalles zijn. Uiteindelijk bleek het het ergste te zijn. Ik hoop dat jullie lange zoektocht leidt tot een postief resultaat. Moed houdenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 08:08 schreef ferrari_rood het volgende:
Voor zover ik weet is de natte variant snel dodelijk en zit er veel vocht in de buik. De droge variant is minder snel dodelijk. Maar precies weet ik het niet en ik wil het denk ik nog niet weten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |