Zo makkelijk is dat niet. Onze Aarde is vrijwel geheel uniek. De "nieuwe" aarde die is ontdekt, staat vrij dicht bij zijn zon, waardoor het daar veel heter is dan hier. Voor de mensheid die onder milde temperatuur beter kan leven, zal die nieuwe aarde een soort hel zijn vanwege alleen al de hete temperaturen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:00 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Zou wel prettig zijn, hoeven we ons geen zorgen meer te maken over ijsberen en broeikasgassen. Gewoon lekker doorstoken en als het hier te dol wordt allemaal in het moederschip en op naar een nieuwe groene weideNa een paar honderd miljoen jaar is de Aarde dan ook weer vanzelf bewoonbaar geworden en kunnen er eventueel nog wat mensen teruggestuurd worden.
5:44 wtfquote:
dat is relatief kort en behapbaarquote:Op maandag 5 oktober 2009 19:59 schreef TNA het volgende:
[..]
[..]
Gast, hoeveel vakantiedagen denk je dat ik heb
Bepaalde chemische processen, die verantwoordelijk zijn voor (ontstaan van) het levensproces, moeten binnen een bepaalde marge plaatsvinden. Als het veel te heet of veel te koud is, vinden die reacties niet plaats.quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:28 schreef Wheelgunner het volgende:
Ik blijf het kortzichtig vinden om aan te nemen dat leven overal hetzelfde nodig zou hebben. Zinnen als 'te heet om leven mogelijk te maken' slaan dan ook puur op het leven zoals we dat kennen op aarde...
Ach we hebben sowieso al een schat aan informatie doorgespeeld aan de hand van onze radio en televisie uitzendingen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Met die Voyager-sonde hebben we een schat aan informatie doorgespeeld. Van de precieze locatie van de aarde tot onze anatomie. Wellicht was dat niet zo'n verstandige actie. Ik ben weliswaar 110% voorstander van het verkennen van het heelal, maar nu lok je evt boosaardige aliens onze kant op. Weten ze gelijk dat we geen reet voorstellen.
Dat zou nog eens een koude douche zijn, kom je daar na je "cryogenic sleep" na een paar honderd jaar aan met je moederschip, en dan zijn er alleen wat uit elkaar geplofte rotsen terug te vinden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:16 schreef Bastard het volgende:
Misschien is die 'nieuwe aarde' al 300 lichtjaren geleden ontploft.. weten we het alleen nog niet.
Haha geweldigquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:45 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ach we hebben sowieso al een schat aan informatie doorgespeeld aan de hand van onze radio en televisie uitzendingen.
[ afbeelding ]
Beschamend, wat moeten ze wel niet van ons denken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:07 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Haha geweldigIn het stelsel van Alfa Centauri hebben ze dus net kennisgemaakt met nipplegate.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:07 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Haha geweldigIn het stelsel van Alfa Centauri hebben ze dus net kennisgemaakt met nipplegate.
Hij reageert toch ook niet op jouw bijdrage van de discussie, maar op die van Whiskey_Tango.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 00:40 schreef kingmob het volgende:
[..]
Uh, volgens mij begrijp je de discussie niet...
300 jaar bedoel je, een lichtjaar is een afstandquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:16 schreef Bastard het volgende:
Misschien is die 'nieuwe aarde' al 300 lichtjaren geleden ontploft.. weten we het alleen nog niet.
Wezens danquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:53 schreef Sturmvogel het volgende:
Waarom spreken jullie uberhaupt over rassen? We kunnen alleen over rassen spreken als ze klaarblijkelijk tot onze diersoort behoren en de kans is vrijwel nihil dat dit het geval zal zijn.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:28 schreef Wheelgunner het volgende:
Ik blijf het kortzichtig vinden om aan te nemen dat leven overal hetzelfde nodig zou hebben. Zinnen als 'te heet om leven mogelijk te maken' slaan dan ook puur op het leven zoals we dat kennen op aarde...
quote:These beautifully stunning videos show the formidable power of the Ad Astra's VASIMR VX-200, the most powerful space engine in existence. Running at 1,800,000ºF, it looks like Satan opened the peephole of the doors of hell.
The plama engine was tested on September 30, breaking the 200kW maximum power milestone. According to the company, the design has exceeded the predicted performance by 25%. The VASIMR VX-200 has two electromagnetic stages: The first one runs at 32kW and generates plasma from Argon gas, while the second one uses the plasma to output an additional 168kW.
This plasma engine will cut the need for massive amounts of fuel, taking down the current consumption of 7.5 tons of propellant per year—used in the shuttle and other spaceships—down to 0.3 tons. It will also be extremely fast, cutting down the travel to Mars from six months to just 39 days.
The VASIMR will be tested in late 2013 at the International Space Station. Hopefully those guys will pull the handbrake before they find themselves halfway to Saturn.
Ik was in1 minuut klaargeweest. De kunst volgens de TT is een tweede aardachtige te vinden en dan nog wel 'nabij'. Dat lijkt me onmogelijk.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 00:28 schreef kingmob het volgende:
[..]
Lijkt me wel tof hoor![]()
Was niet voor niets 1 van mijn afstudeeronderzoeken om een aardachtige planeet te vinden. Niet gelukt alleen
Komt allemaal door de middeleeuwen en de daarbij horende politiek gebaseerd op strenge religie. Eigenlijk ben ik wel benieuwd hoe onze wereld eruit zou zien als het Romeinse Rijk had blijven bestaan. Die waren vooruitstrevend en hadden de stoommachine al een eeuwen eerder kunnen uitvinden en toepassen. Helaas waren ze maatschappelijk gezien erg conservatief en vertoonden veel nazi trekjes.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 05:04 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Er is een docu, kom even niet op de naam, maar daar hebben ze het over een schaalverdeling wat intelligentie betreft in het universum.
Om het simpel te houden, ze hebben het eea berekend en de conclusie is ongeveer:
Er zijn verschillende niveaus/klasses, en wij komen niet eens voor (als mens) op/in de laagste klasse, zo achterlijk zijn we wanneer je het vergelijkt met wat ze denken wat er is aan intelligentie in het universum. Je kan ons vergelijken met een plank hout en een supercomputer in het bezit van de Amerikaanse overheid. Wij zijn die plank hout.
In onze omgeving zijn we onsterfelijk en ontwikkeld, daarbuiten zijn we niets. Slechts een planeet vol krioelende wezentjes die maar wat doen.
We zijn qua ontwikkeling zo traag als dikke stront in een trechter. Simpel voorbeeld, kijk eens naar de ontwikkelingen van de afgelopen 150 jaar. Daarvoor gebeurde er feitelijk geen zak. Een simpele ziel moest 100 jaar geleden ergens de gloeilamp ontdekken. Ontdekken met middelen die er al heul lang waren.
Ons ontwikkelen is teveel gebaseerd op toevalligheden. En daarom zijn we een domme planeet. Anderzijds is wellicht het universum een toevalligheid.
De kunst zit 'em dan ook om de afstand te verkorten door vervorming van de ruimte, niet de snelheid te vergroten door deze ruimte heen. Raar genoeg is volgens de natuurkunde het eerste wel mogelijk, alhoewel daar massa's hoeveelheid energie voor nodig zijn. Alleen als wij exotische technologie bezitten om deze werkelijk gigantisch hoeveelheden energie op te wekken (zelfs kernfusie is niet toereikende (!), misschien zoiets als nulpuntsenergie?) dan zal dit vervolgens de deuren openen naar technologie om de ruimte te kunnen vervormen en daarmee te verkleinen. Maar in theorie is het wel (nog) mogelijk.quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:04 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Lichtsnelheid is toch echt een harde grens. Hoe dichter je die nadert, hoe meer en meer energie het kost om nog verder te versnellen. Lichtsnelheid zelf kost oneindig veel energie. Dus dat is onbereikbaar. En zelfs lichtsnelheid is traag op universele schaal. Dus als je nog trager bent, kom je helemaal nergens.
F*ck, moet ik helemaal naar Mu Arae om de orginele uitzending van m'n favo serie de Twilights Zone te kunnen zien! Hoeveel strippenkaarten gaat dit me wel niet kostenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:45 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ach we hebben sowieso al een schat aan informatie doorgespeeld aan de hand van onze radio en televisie uitzendingen.
[ afbeelding ]
Is 'gewoon' een sterke ionenmotor, zoals de esa hem al succesvol heeft gebruikt. NASA heeft alleen een betere PR afdelingquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |