quote:Op maandag 5 oktober 2009 09:39 schreef Copycat het volgende:
Mijn God, wat een slappe dweil is TS.
Misschien wil je moeder het aan je vrouw vertellen?
Het had een huwelijk van 15 jaar kunnen zijn, als TS"s ballen tenminste ingedaald waren.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:13 schreef Duikelaar het volgende:
Nee, maar ik denk dat je je wel moet realiseren dat een relatie van 3, 7, 10 of misschien zelf 15 heel anders is dan eentje van 25 en dat het veel moeilijker is om er dan een punt achter te zetten. Wij kennen TS zijn omstandigheden niet.
Het feit dat je dan eerlijk moet zijn tegen je partner wordt minder waar naarmate de relatie langer voortduurt?quote:Op maandag 5 oktober 2009 11:57 schreef Duikelaar het volgende:
Slappe dweil. Slappe lul, Geen ruggegraat, watje enz.
Ben benieuwd welke Fokkers die dit zeggen ook de ervaring hebben van een 25 jarige relatie en alles wat daarbij komt kijken....
idd leg de schuld verder bij de vrouwquote:Op maandag 5 oktober 2009 12:13 schreef OeJ het volgende:
De vrouw van TS kan het toch ook geen bal schelen dat hij niet echt voor haar kiest, al jaren niet meer, en geloof me, dat merkt ze heus wel.
Doet zij daar iets mee? NEE!
Kortom: laat TS lekker zelf beslissen wat hij wil.
Nou ja, zijn ballen hebben het werk al gedaan hoor, 2 kinderenquote:Op maandag 5 oktober 2009 12:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het had een huwelijk van 15 jaar kunnen zijn, als TS"s ballen tenminste ingedaald waren.
Ik wil natuurlijk niks insinueren ...quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:19 schreef Pheno het volgende:
Nou ja, zijn ballen hebben het werk al gedaan hoor, 2 kinderen
Ergens ben ik 't er wel mee eens... Alleen zij kiest er bewust voor te blijven. Is zich wellicht er niet van bewust dat hij echt weg wil, of praat zichzelf aan dat alles prima is...quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:17 schreef DarkElf het volgende:
[..]
idd leg de schuld verder bij de vrouw
hoe typisch
The plot thickens! De melkboer!quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik wil natuurlijk niks insinueren ...
Ze zijn er beiden wel schuldig aan dat de situatie nu is zoals die is, ja. Daar ben ik het ook mee eens.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:21 schreef Cat_Tank het volgende:
Ergens ben ik 't er wel mee eens... Alleen zij kiest er bewust voor te blijven. Is zich wellicht er niet van bewust dat hij echt weg wil, of praat zichzelf aan dat alles prima is...
Ho ho ik zeg niet dat ik het met zijn manier van doen eens benquote:Op maandag 5 oktober 2009 12:24 schreef DarkElf het volgende:
dan nog.
hij is de lul die vreemdgaat, hij wil weg dus hij moet t doen.
niet wachten tot zij haar spullen eens pakt, wat een zák ben je dan
wat zeg je dat netjes, zonder te rellen.. je zou mod moeten wordenquote:Op maandag 5 oktober 2009 12:14 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nou, TS vraagt om advies. Dat is zijn beslissing.
Zij heeft hem eens vergeven dat hij vreemd is gegaan. Ik denk niet dat ze weet dat hij nu nog 0,0 gevoelens voor haar heeft. Nou ja, wel iets, want anders had hij al lang verlaten. Hij weet in ieder geval dat ze pijn gaat hebben als hij het zegt. Maar ja, zelf ongelukkig zijn in een huwelijk lijkt mij niets. Dus hij zal moeten kiezen: eerlijk zijn, zijn huidige vrouw pijn doen, of zelf ongelukkig verder gaan. Met de kans op meer vreemdgaan, dus dat het alsnog uitkomt.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:21 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
Ergens ben ik 't er wel mee eens... Alleen zij kiest er bewust voor te blijven. Is zich wellicht er niet van bewust dat hij echt weg wil, of praat zichzelf aan dat alles prima is...
als zij hem echt nog steeds als haar ware ziet, is het toch niet zo raar dat ze niet zomaar haar spullen pakt? er zijn mensen, jaja echt waar, die wel nog bij hun partner blijven en willen doorgaan als er ellende is..quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:25 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
Ho ho ik zeg niet dat ik het met zijn manier van doen eens benIk zeg alleen wel dat zij ook wel erg veel over zich heen laat gaan. Jammer
De realiteit is helaas vaak anders... Zoals Copycat al zei, had hij het misschien na 15 jaar al moeten doen. Maar ik kan me gewoon wel voorstellen dat het echt alleen maar moeilijker wordt om zoiets 'gewoon' te zeggen. Heb er zelf ook niet een direct antwoord op hoor hoe dit wel te doen, maar veel reacties hier zijn wel erg kort door de bocht.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:17 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Het feit dat je dan eerlijk moet zijn tegen je partner wordt minder waar naarmate de relatie langer voortduurt?
Of een bloemetje!quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:32 schreef Pheno het volgende:
Maar TS is drank gaan kopen om zich moed in te gaan zuipen, hoop ik.
Dit geldt voor álle raad die op Fok gegeven wordt natuurlijk - we hebben allemaal makkelijk praten vanaf de zijlijn, en degene die ermee zit vindt dat hij allemaal redenen heeft om te roepen dat 'het allemaal zo makkelijk niet is'.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:30 schreef Duikelaar het volgende:
De realiteit is helaas vaak anders... Zoals Copycat al zei, had hij het misschien na 15 jaar al moeten doen. Maar ik kan me gewoon wel voorstellen dat het echt alleen maar moeilijker wordt om zoiets 'gewoon' te zeggen. Heb er zelf ook niet een direct antwoord op hoor hoe dit wel te doen, maar veel reacties hier zijn wel erg kort door de bocht.
Ik denk juist eerder dat zn vrouw haar man verdomd goed afgericht heeft en haar man volledig onder controle heeft...quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:25 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
Ik zeg alleen wel dat zij ook wel erg veel over zich heen laat gaan. Jammer
IMHO kun je ook vanaf de "zijlijn" prima bedenken dat dit geen makkelijk iets is. Na 25 jaar zeg je niet even "toedeledokie" ofzo. Natuurlijk weet de TS ook prima wat de oplossing is, maar het doen is gewoon een tweede stap. Dat hij niet meer gek op d'r is betekent niet dat hij niet meer om haar geeft. Ik vind het na 6 maanden al moeilijk een relatie stop te zetten (stel het steeds uit totdat ik het echt niet meer trek), kan me goed voorstellen dat het na zo lang een enorme stap is.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:39 schreef Garisson72 het volgende:
Dit geldt voor álle raad die op Fok gegeven wordt natuurlijk - we hebben allemaal makkelijk praten vanaf de zijlijn, en degene die ermee zit vindt dat hij allemaal redenen heeft om te roepen dat 'het allemaal zo makkelijk niet is'.
Wat ik zou doen (maar dat is puur persoonlijk) is het gewoon proberen. 25Jaar kan je niet zomaar weggooien..en er moet toch nog enige liefde zijn anders was je in de eerste instantie nooit getrouwdquote:Op maandag 5 oktober 2009 08:10 schreef ajwOnline het volgende:
Zij is erg afhankelijk van mij en ziet me (weer) als de prins op het bekende witte paard..
Ja zeker, dat snap ik ook allemaal prima.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:45 schreef Catbert het volgende:
IMHO kun je ook vanaf de "zijlijn" prima bedenken dat dit geen makkelijk iets is. Na 25 jaar zeg je niet even "toedeledokie" ofzo. Natuurlijk weet de TS ook prima wat de oplossing is, maar het doen is gewoon een tweede stap. Dat hij niet meer gek op d'r is betekent niet dat hij niet meer om haar geeft. Ik vind het na 6 maanden al moeilijk een relatie stop te zetten (stel het steeds uit totdat ik het echt niet meer trek), kan me goed voorstellen dat het na zo lang een enorme stap is.
Tuurlijk. En daar is 'ie zich, gezien de TT, ook zeker wel van bewust. Ik vond een aantal reacties op de eerste pagina vooral gewoon echt enorm triest.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:56 schreef Garisson72 het volgende:
Ja zeker, dat snap ik ook allemaal prima.
Het doet echter niets af aan het feit dat TS (oversimplified en cru gezegd, zeg ik er ongetwijfeld ten overvloede nógmaals bij) wel gewoon moet vertellen dat hij het niet meer ziet zitten. Droog naar de feiten kijkend is dat wat er moet gebeuren, linksom of rechtsom.
Tru dat.quote:Overigens, het kan allemaal nóg zo moeilijk zijn; 10 jaar lang zo blijven doorkloten is gewoon te lang by any standard.
Waar lees je dat allemaal? Mij komt het over dat hij het zichzelf kwalijk neemt, niet zijn vrouw.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:13 schreef LoudGirl het volgende:
Als ik het goed begrijp ben je vreemd gegaan, en nu neem je het haar kwalijk dat ze toch bij je is gebleven?Tel je zegeningen vriend, het huwelijk is geen wegwerpartikel en je vrouw ook niet.
Fijne genuanceerde en overdachte reactie trouwens. Kinderen hebben er natuurlijk ook last van , maar een van de twee woont al niet meer thuis en de ander is 16 en doet een jaartje school over. Er bestaat natuurlijk geen goed moment voor, maar er zijn ook ergere momenten te verzinnen..quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:53 schreef LetoII het volgende:
[..]
Achterlijke idioten die maar door fokken zonder ook maar enig moment van nadenken wat de gevolgen zijn voor het nageslacht. Modieus lekker een partner nemen... trouwen... kindjes... ow heb er nu geen zin meer in, bye bye. IDIOOT!
Gecondoleerd en gefeliciteerd. Laat je nog eens weten hoe het gaat?quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:53 schreef ajwOnline het volgende:
[..]
Fijne genuanceerde en overdachte reactie trouwens. Kinderen hebben er natuurlijk ook last van , maar een van de twee woont al niet meer thuis en de ander is 16 en doet een jaartje school over. Er bestaat natuurlijk geen goed moment voor, maar er zijn ook ergere momenten te verzinnen..
Lieve Fokkers, dank voor jullie reacties. Ik ben inderdaad nog niet veel opgeschoten tov een jaar geleden, maar toch ook weer wel. Ik ben er klaar voor. Let's go.
Let gewoon op de topics 'mist ex vrouw 'quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:01 schreef sigme het volgende:
[..]
Gecondoleerd en gefeliciteerd. Laat je nog eens weten hoe het gaat?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |