Dat komt door de veel interessantere gespreksonderwerpen die we in dit topic hebbenquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:14 schreef Viper86 het volgende:
Pfff, wat gaat dit topic toch snel!
Straks halen we het AH - medewerkerstopic nog in!![]()
Nou dat doe je dan beter dan ik. Ik had nu eigenlijk een college van 13.00 tot 15.00 uur moeten volgen maar ik zit lekker thuisquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:54 schreef Viper86 het volgende:
Zeker interessanter dan het college wat ik nu volg.![]()
( gelukkig bijna afgelopen.)
Ga je schamenquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:58 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Nou dat doe je dan beter dan ik. Ik had nu eigenlijk een college van 13.00 tot 15.00 uur moeten volgen maar ik zit lekker thuis
Neuh. Rechtsfilosofie is niet echt mijn ding. En ik heb vanochtend wel heel braaf de werkgroep gevolgd.quote:
Pfff, die hoorcolleges zijn dan ook altijd zòòò slaapverwekkend.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:58 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Nou dat doe je dan beter dan ik. Ik had nu eigenlijk een college van 13.00 tot 15.00 uur moeten volgen maar ik zit lekker thuis
Haha ja helemaal als je een laptop meeneemtquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:24 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Pfff, die hoorcolleges zijn dan ook altijd zòòò slaapverwekkend.
Serieus, volgens mij onthoud je alleen maar iets van 1% van wat er gezegd is.
Ik doe dit vanaf mijn iphonequote:Op maandag 5 oktober 2009 15:50 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Haha ja helemaal als je een laptop meeneemtDe reden dat ik die in ieder geval altijd thuis laat
Als ik internet op mijn mobiel dan verbrand ik mijn handen, zo heet wordt dat ding. Is ook een simpeler mobieltjequote:Op maandag 5 oktober 2009 16:09 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Ik doe dit vanaf mijn iphone
Erg verslavend moet ik zeggen, als je ff niks te doen hebt lkkr fok! en op je mobiel.
Ik ook.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:52 schreef Peterselieman het volgende:
College![]()
Vandaag gewoon een middagdienst gedraaid hoor
Ah, da's wel relaxt. Vooral met de huidige weersomstandigheden. Herfstquote:Op maandag 5 oktober 2009 16:56 schreef Peterselieman het volgende:
Hahaha.
Ik had een autodienstje en moet even wat postbussies ingooien
Als het vrijdag en zaterdag maar droog is (de dagen dat ik moet werken)quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:13 schreef MissSpooky het volgende:
Dit weer is indd echt niksregen/wind, bahbah.
Maja, dat ene dagje in de week
Je hebt wel wat te zien danquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:30 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Ik heb wel weer mazzel morgen, lekker langs weilanden, woonboten, molens en jachthavens in de regen, met als hah een hele dikke gemeentegids. Jay!
Same here, alleen dan kassen, een niewbouw villawijk en Veslavingszorg. 2 buitenwijken omdat niemand anders ze kent. ( en in plaats van de gemeentegids 2 maal ???) standaardlooptijd 5:30.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:30 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Ik heb wel weer mazzel morgen, lekker langs weilanden, woonboten, molens en jachthavens in de regen, met als hah een hele dikke gemeentegids. Jay!
Is dat bij de Haagweg?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 06:22 schreef TokenW het volgende:
[..]
Same here, alleen dan kassen, een niewbouw villawijk en Veslavingszorg. 2 buitenwijken omdat niemand anders ze kent. ( en in plaats van de gemeentegids 2 maal ???) standaardlooptijd 5:30.
Ik mag lijden dat het straks opzeggingen en klachten regent bij Veronica!quote:06-10-2009 - Na een jarenlange en intensieve samenwerking met TNT Post heeft Veronica Uitgeverij besloten om per 1 januari 2010 de distributie van o.a. het Veronica Magazine onder te brengen bij Selektmail. Het gaat hierbij om zo’n 43 miljoen stuks post per jaar.
Met ingang van de eerste week van november zullen wekelijks al 100.000 magazines via Selektmail worden bezorgd. In januari bezorgt Selektmail alle gidsen. Ook de buitenlandse abonnees en krijgen met ingang van 1 januari a.s. via ditzelfde netwerk hun magazine. Hetzelfde geldt voor de nazendingen.
Reden voor overstap naar Selektmail
De reden van deze overstap naar Selektmail heeft niets te maken met de kwaliteit en service van TNT Post. Veronica is altijd uitermate tevreden geweest over de prestaties van TNT Post. De prijs die Selektmail heeft geoffreerd was voor TNT Post onhaalbaar. Daarnaast heeft Selektmail garanties afgegeven voor de kwaliteit, abonneewerving en advertenties.
Met het verlies van het Veronica Magazine verliezen we het grootste RTV-blad van Nederland. Alle overige RTV-gidsen worden nog wel door TNT Post bezorgd.
bron: Commercie
....quote:Op woensdag 7 oktober 2009 14:47 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik mag lijden dat het straks opzeggingen en klachten regent bij Veronica!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |