Ik ben benieuwd.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:35 schreef Japsnars het volgende:
Yep, leuke dingen. Je moet even een supercard kopen (10-30 euro online) en dan kan je spellen downloaden voor op je DS
En jij begint met verzieken door iedere KLB'er een autist te noemen
Nouja, ik rijd weer met IQM terug naar de KLB SC [ afbeelding ]
Jij mag wel blijven trouwens al heb ik al helemaal geen recht van spreken volgens Elixanogwat.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:31 schreef IQM het volgende:
Laten we deze verder uiterst toffe reeks niet bederven met onze aanwezigheid, Japsnars. Wij staan hier boven. Wij zijn goede mensen, want we geven aan goede doelen en spreken niet af met minderjarige meisjes. Heb ik al gezegd dat we aan goede doelen geven?
Hop hop, op naar de verderfelijke poel die KLB SC heet.
Klaar is klaar he?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:38 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd.
De meeste zijn er ernstig aan toe, het idee dat ik belasting betaal om IQM te steunen steekt me bijna.
Maar veel plezier in klb, mij zal je er niet meer vinden, en dat is een goed iets toch?
Iedereen blij, en I have been called worse, trouwens...maar ik moest het toch allemaal niet zo serieus nemen?
Thanks, much obliged. Ik ben hier al vaker geweest, maar het feit dat ik hier niet op regelmatige basis kom, zegt misschien wel genoeg. Niets ten nadele van jullie overigens.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:40 schreef Stali het volgende:
[..]
Jij mag wel blijven trouwens al heb ik al helemaal geen recht van spreken volgens Elixanogwat..
Ik ben van het rechtzetten en van het aantonen van hypocrisie. Vergeef me mijn enthousiasme.quote:He maar kom op zeg, venijnigheid kan geinig zijn maar niet dat KLB hier komt jengelen om aandacht van Lamon he. Hij heeft er voor gekozen om dat subforum te laten voor wat het is. En dan is het klaar en dan moet je hem ook niet gaan zoeken he.
Al dat geouwehoer, kom op zeg, het gaat allemaal helemaal nergens over.
Idd.quote:
Elixabete noemde me een newbie en in deze reeks hoop ik dat toch wel te blijven inderdaad.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:44 schreef IQM het volgende:
[..]
Thanks, much obliged. Ik ben hier al vaker geweest, maar het feit dat ik hier niet op regelmatige basis kom, zegt misschien wel genoeg. Niets ten nadele van jullie overigens.
P.S.
Elixabete?
[..]
Ik ben van het rechtzetten en van het aantonen van hypocrisie. Vergeef me mijn enthousiasme.
Ken het niet, Heb je een toeplinkje?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:46 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Idd.
Even iets wat me wel interesseert op dit moment, ken jij The Editors? Zo ja, heb je het nummer In this light and on this evening al gehoord?
En zo ja, kan jij opmaken waar de tekst over gaat, ik vind het een boeiend nummer, maar ik kan de lyrics niet helemaal volgen.
Ik heb nogal... aparte ervaringen met Elixabete.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:57 schreef Stali het volgende:
[..]
Elixabete noemde me een newbie en in deze reeks hoop ik dat toch wel te blijven inderdaad.
Neemt niet weg dat het een aardige en toch niet gezapige maar wel langlopende reeks is verder.
Jou ken ik weer als een leuke user all over FOK!
Nee, maar ik begrijp het wel, alleen het is nou wel klaar hoor. Point taken en dat moet hier gewoon niet verder gaan.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:58 schreef Stali het volgende:
[..]
Ken het niet, Heb je een toeplinkje?
Luister graag he, maar wel in hapklare brokken..
Zij met jou dus*quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 01:59 schreef Ofyles2 het volgende:
Ik wilde ooit een romance aangaan met Elixabete, maar gelukkig dat ik niet ingestemd heb.
Maar ik zie het niet, dus het heeft zo weinig zin.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:07 schreef Siniti het volgende:
IQM kan niet zonder Lamon., post Lamon. eindelijk eens buiten de KLB SC gaat IQM in de SC posten waar Lamon. post.
Niet zeuren. Het is toch prima zo?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:07 schreef Siniti het volgende:
IQM kan niet zonder Lamon., post Lamon. eindelijk eens buiten de KLB SC gaat IQM in de SC posten waar Lamon. post.
Nee, niet echt.quote:
Relaxte punk/alternative.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:12 schreef tong80 het volgende:
Vrienden van me speelden in deze band. Ze waren hun tijd vooruit 20 jaar geleden.
Vind je het wat Lamon ?
Sinds wanneer noemen we ElizabethR ineens Elixabete?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:16 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Nee, niet echt.
Maar qua karakter verschillen we niet. Al scoor ik wel met mijn cynisme en Elixabete juist niet.
Het ging om Elixabete, niet om ElizabethR.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:19 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Sinds wanneer noemen we ElizabethR ineens Elixabete?
Nee niet gek. Ze hadden wel dit soort heldenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:18 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Relaxte punk/alternative.
Ik vind het wel okee, ben ik gek als ik zeg dat het hier een beetje op lijkt:
Ghehe, wilde al zeggen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:20 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Het ging om Elixabete, niet om ElizabethR.
ElizabethR, ik ben een newbie he. Daar kwam je zelf ook al rap mee.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 02:20 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Het ging om Elixabete, niet om ElizabethR.
ElizabethR is gezond verstand vergeleken met die Baskische.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |