Ik moest steeds aan Hellen Helmink denken "poliesie"quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 23:44 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Zeker, dit nummer is op-en-top K3
Dat Politie-nummer wat ze in de show lieten horen is ook weer leuk. Hopelijk komt daar een leuke clip van met die uniformen
quote:Op zondag 4 oktober 2009 00:53 schreef Smikke het volgende:
Of zou ze allang blij zijn niet voor een Ahoy krijsende kleuters te hoeven staan.
bronquote:Finale K2 zoekt K3 trekt bijna 2,5 miljoen kijkers
Finale K2 Zoekt K3: De Beslissing (SBS6, 22:31) - Maar liefst 2.449.000 mensen (madl: 36.0%) keken zaterdag- avond tussen 22.30 en 22.50 uur naar de ontknoping van de zoektocht naar de nieuwe zangeres van de populaire meidengroep K3. Dit zorgde voor een marktaandeel van maar liefst 44 procent in de voor SBS 6 belangrijke doelgroep 20 tot 49 jarigen. De avondvullende finaleshow van K2 Zoekt K3 trok tussen 20.20 en 22.30 uur 2.048.000 kijkers (madl: 29.9%) naar SBS.
Nou, een bitch valt wel mee, ik vond haar heus niet onaardig. Maar Noa straalt in alles uit, ook met haar verleden (heeft al eens een single uitgebracht enz) dat ze dit nu heel leuk vindt, maar er over een paar maanden eigenlijk al wel weer op uitgekeken is. Alsof het haar helpt aan bekendheid voor een solo-carrière, maar ze nooit echt van plan zou zijn dit jaren te doen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 22:50 schreef FlyingLikeAnAngel het volgende:
[..]
Waarom vind je Noa dan zo erg?
Ik heb het programma niet goed gevolgd maar het schijnt dat ze echt een bitch is?
Oh dat heb ik gemist zeker? Hopelijk nog terug te kijken...quote:Op zondag 4 oktober 2009 07:55 schreef Koningin het volgende:
Trouwens wat had Kathleen een triest optreden zeg
Doe maar nietquote:Op zondag 4 oktober 2009 10:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh dat heb ik gemist zeker? Hopelijk nog terug te kijken...
Bron: PrimeurJagers.quote:Belgen voorspellen einde K3!
Dit bericht is geplaatst op 04-10-2009 om 10:35:00
De winst van de Nederlandse Josje Huisman als nieuwe K3 voorspelt weinig goeds...
In Belige is men alles behalve blij dat de Nederlandse Josje Huisman het nieuwe K3 lid is geworden. Belgen hebben nu eenmaal geen warme gevoelens voor hun noorderburen en hadden daarom liever hun Vlaamse kandidate zien winnen.
Velen in Belgie voorspellen dan ook het einde van K3. En wellicht hebben ze gelijk. Immers: K3 is een Belgisch succes en nu er een Nederlanse lid is geworden van de groep is het puur Belgische eraf.
Het is wellicht de prijs die wordt betaald voor het feit dat het programma K2 zoekt K3 vanaf het begin Nederlands getint was. Daar komt bij dat dergelijke programma's zoals Popstars, Idols, Holland Got Talent of de nieuwe Uri Geller ook maar 1 winnaar heeft voortgebracht die daarna een grote carriere heeft gekend.
De tijd zal het leren of de Belgen gelijk hebben!
quote:Heb vijf minuten van een aflevering gezien en ben heel blij dat die beue Noa niet gewonnen heeft. Een strekenwijf tot en met. En ja, er moest een Nederlandse winnen, maar 't is ook wel terecht. Ben alvast blij dat de Belgische nationalisten er weer een maagzweer bij hebben. Get a life, losers.
quote:
quote:Een verdiende overwinning van Josje! Ben er oprecht fier op een hedendaags K3-fan te zijn. Nu staan ook de pooorten naar de rest van europa open en biedt er wellicht ruimte om engelstalige hits te maken en het brave imago van zich af te gooien. Fijn voor Josje!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |