Mn nespresso's zijn bijna op.. straks moet ik ook aan de koffie van de plebsquote:
Hier ook...zo maar eens bijbestellen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 09:08 schreef Bastard het volgende:
[..]
Mn nespresso's zijn bijna op.. straks moet ik ook aan de koffie van de plebs
Ik kijk ook niet,... dit spel heerst van top tot teen!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:02 schreef Strolie75 het volgende:
Uncharted 2 review op Gametrailers.
http://www.gametrailers.c(...)ted-2/57258?type=mov
Ik durf hem niet te kijken, ik ben bang voor spoilers.![]()
![]()
Hij lijkt op Jack Blackquote:
Jaquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:20 schreef Strolie75 het volgende:
Uncharted 2, Brutal Legend...zin in!
Jij volgende week Demons Souls wa?
Je gaat genieten Gijs!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:21 schreef Chocobo het volgende:
[..]
JaEindelijk,... mijn 3e game dit jaar
Voorlopig niet inderdaadquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:31 schreef Strolie75 het volgende:
Mijn RE5-maatje is trouwens voor de 2e keer vader geworden. Kindje is 3 weken te vroeg geboren maar gelukkig wel gezond.Dat betekent wel dat ik RE5 waarschijnlijk in 2012 uitspeel.
Resident Evil 5 en Batmanquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:30 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Je gaat genieten Gijs!3 games pas?
![]()
Ben weer verslaafd aan Left4Dead. Ik ben hyped voor deel 2!
Toch wel de heilige 3 dat, komen alleen 7 dagen na elkaar uit, impossible. Ik vind DS meer een Juni game, dus koop ik hem daar maar ook.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 10:20 schreef Strolie75 het volgende:
Uncharted 2, Brutal Legend...zin in!
Jij volgende week Demons Souls wa?
Het is jammer dat je niet voor Persona 4 bent gegaan! Zo'n goede RPG.quote:
Altijd welkom Gijs!quote:Demon's Souls wordt mijn derde! Ik ga ook voor Left 4 Dead 2 trouwens,... wil graag mee doen met jullie!
Het pak of de chick!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 11:12 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Het is jammer dat je niet voor Persona 4 bent gegaan! Zo'n goede RPG.
[..]
Altijd welkom Gijs!![]()
Wie wil jij zijn?
[ afbeelding ]
Mis achievements,.......quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 11:12 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Het is jammer dat je niet voor Persona 4 bent gegaan! Zo'n goede RPG.
quote:
neequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 13:30 schreef Wessiej het volgende:
UFC 104 binnenkort op de Nederlandse televisie
Prachtig, kunnen jullie allemaal kijken
Nee hoor Gijs,... ben niet zo erg als Noot! Ben nu bezig met Shadow of the Colossus! Heerlijk om weer eens te spelen. Heb heel veel moeite met de rare setting van Persona. Is er in de endurance run een specifiek filmpje die me kan overhalen? Kan je me wat later zien? Iets met een bosrijke omgeving ofzo?quote:
Ik denk Iphone.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:07 schreef Chocobo het volgende:
SERIEUUSSSSS![]()
Voor Nintendo DS en een ander platform staat er op het einde? Enig idee welke?
Dat is de Studio Ghibli gamequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:07 schreef Chocobo het volgende:
SERIEUUSSSSS![]()
Voor Nintendo DS en een ander platform staat er op het einde? Enig idee welke?
ZIEK!!!! Droomgame,... must have klaar!!!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:20 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Dat is de Studio Ghibli game![]()
![]()
Kijk ik al sinds de vorige TGS naar uit! Eerste keer dat Ghibli samenwerkt een met een gameontwikkelaar.
Hopelijk ook op de iPhone.
Niet de Iphone? Noem een ander dan die ook een scherm heeft wat horizontaal staat, graphics aan kan en ook een kans maakt om uitgebracht te worden.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:21 schreef Chocobo het volgende:
[..]
ZIEK!!!! Droomgame,... must have klaar!!!
Zal overigens wel niet de iPhone zijn
Wiiquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:24 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Noem een ander dan die ook een scherm heeft wat horizontaal staat, graphics aan kan en ook een kans maakt om uitgebracht te worden.
Geen idee wat Pure is, maar dit ziet er goed uit!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:30 schreef Wessiej het volgende:
Ook ziek, Epic Mickey. Platform is nog onbekend. Zelfde makers van bijv. Pure.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ken je Pure niet? Zeer goede game op de 360/ps3, SSX maar dan op een quad.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 15:43 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Geen idee wat Pure is, maar dit ziet er goed uit!
Ah,... ik snap al waarom ik het niet ken!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 15:45 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ken je Pure niet? Zeer goede game op de 360/ps3, SSX maar dan op een quad.
[ afbeelding ]
Als die dinsdag uitkomt verzenden ze hem meestal maandag avond @ 23.00quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 17:42 schreef Chocobo het volgende:
Iemand ervaring met levertijden van VGP.ca? Heb Demon's Souls Deluxe gekocht daar en die wordt aankomende dinsdag verstuurd. Zou heel graag dat weekend daarop willen gamen
Als dat zou kunnen!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 17:43 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Als die dinsdag uitkomt verzenden ze hem meestal maandag avond @ 23.00
Komt die vrijdag/zaterdag aan.
Hier en daar al wat gilletjes opgevangen van mensen die het gamen.. maar ze moeten nog 4 dagen hun mond houdenquote:
Als je hem goedkoop kunt krijgen zou ik het absoluut doen! Volgens mij nog genoeg mensen die het spelen, ik heb gister nog een aantal quick matches gedaan. In je eentje is het wel grappig om te oefenen en de levels te leren kennen. Maar met 1 of 2 bekenden is het toch een stuk leuker!quote:Op zondag 4 oktober 2009 13:20 schreef Chocobo het volgende:
Strol,... L4D deel 1 kopen of niet? Denk je dat mensen dit spel blijven spelen? Servers nog vol? Is het in je eentje ook te doen?
Thanks Gijs! Klinkt allemaal heel cool. Ik ga ervoor! Ik wil ook heel graag met je gamen,.... eigenlijk nooit echt gedaan!quote:Op zondag 4 oktober 2009 13:35 schreef Strolie75 het volgende:
Ik wil trouwens graag met je zombies schieten!
Het is trouwens geen game die je in sjotijd kunt spelen! Te lang treuzelen en de AI director grijpt in!
quote:Op zondag 4 oktober 2009 13:41 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Thanks Gijs! Klinkt allemaal heel cool. Ik ga ervoor! Ik wil ook heel graag met je gamen,.... eigenlijk nooit echt gedaan!
Ja zo nu en dan een co-op game, maar hij gamed inderdaad niet zoals wij hier met zijn allen.quote:Op zondag 4 oktober 2009 13:50 schreef Strolie75 het volgende:
[..]![]()
http://www.amazon.co.uk/Left-Dead-Game-Year-Xbox/dp/B0026RHD5A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=videogames&qid=1254656971&sr=1-1
Wordt lachen Gijs! Dit is ook een game die je leuk even een uurtje tussendoor kunt gamen!Gamed Surfer eigenlijk nog?
Ja... nou zeker niet slecht, zeker niet maar er had meer spannende momenten mogen zijn, of meer brutaliteit.. was ergens te soft. Maar wel boeiend!quote:
Pwaaaa...ziet er goed uit zeg! Is dat Washington op het einde?quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:08 schreef gijsje79 het volgende:
http://www.xboxonly.nl/vi(...)_2_-_Infamy_Trailer/
Ziet er wel zo uit uit als Washington DC.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:10 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Pwaaaa...ziet er goed uit zeg! Is dat Washington op het einde?
O! Dus toch de SP gaan spelen dat ziet er erg lekker en goed uit!quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:08 schreef gijsje79 het volgende:
http://www.xboxonly.nl/vi(...)_2_-_Infamy_Trailer/
Dit weekend alleen maar Left4Dead gespeeld.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:14 schreef Bastard het volgende:
Oh wat een najaar weer mensen.. godverdommetoch 2 en halve week.. gaming gallore!
Kun je niet met elkaar vergelijken Gijs.quote:
Kinderloos Gijs.. lekker voor je gametijdquote:Op maandag 5 oktober 2009 08:16 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Dit weekend alleen maar Left4Dead gespeeld.
Verder een superverkouden hoofd.
Kun je niet vergelijken? Er word in geschoten en je moet de tegenpartij dood maken.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:18 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Kun je niet met elkaar vergelijken Gijs.
Ik ben benieuwd naar de reviews van Flashpoint. Wordt denk ik mijn november game.
Ff kijken of ik me pa kan overhalen, dat ie ook een 360 haalt.quote:
Operation Flashpoint is een realistische infanteriesimulator die zich afspeelt in een grote open wereld. Veel lopen afgewisseld door korte maar intense vuurgevechten. Die gevechten vinden vooral op de lange afstand plaats. Kogels uitwisselen met stipjes in de verte. En een kogel door je kop en het is afgelopen. Call of Duty is een shooter vol scripted events. Een pretparkrit met een Hollywood oorlogssetting. Continu actie en ontploffingen om je hoofd. Vuurgevechten vinden vooral van heel dichtbij plaats.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:20 schreef Bastard het volgende:
Kun je niet vergelijken? Er word in geschoten en je moet de tegenpartij dood maken.
Ja.. Opertiion is meer coop te spelen en daardoor aantrekkelijk voor mensen die daar van houden.
Persoonlijk moet ik een hoger trial and error game hebben.. .raggen, binnenstormen, schieten nog meer schieten of mol geschoten worden en weer opnieuw proberen
Gister weer ff CoD4 gespeeld.. blijft deze week er ook weer inzitten !
Ala Ghost Recon, Battlefield.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:30 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Operation Flashpoint is een realistische infanteriesimulator die zich afspeelt in een grote open wereld. Veel lopen afgewisseld door korte maar intense vuurgevechten. Die gevechten vinden vooral op de lange afstand plaats. Kogels uitwisselen met stipjes in de verte. En een kogel door je kop en het is afgelopen. Call of Duty is een shooter vol scripted events. Een pretparkrit met een Hollywood oorlogssetting. Continu actie en ontploffingen om je hoofd. Vuurgevechten vinden vooral van heel dichtbij plaats.
Nee, nog realistischer. Eerder Rainbow Six denk ik.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:31 schreef gijsje79 het volgende:
Ala Ghost Recon, Battlefield.
Haal het spel wel op, maar niet met de release misschien met de kerst.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:30 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Kogels uitwisselen met stipjes in de verte.
Ja dat vond ie wel tof vlgs mijquote:Op maandag 5 oktober 2009 08:30 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Ff kijken of ik me pa kan overhalen, dat ie ook een 360 haalt.
Vond het wel meevallen eigenlijk,... merkte dat ik een beetje doorklikte!quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:10 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Pwaaaa...ziet er goed uit zeg! Is dat Washington op het einde?
Beide games lijken me wel wat, maar inderdaad,... voor later ergens. Sowieso de reviews afwachten. MW2 zal sowieso wel weer goed scoren,... toch lijkt OF2 me veel en veel beter. Tactischer en realistischer.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:30 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Operation Flashpoint is een realistische infanteriesimulator die zich afspeelt in een grote open wereld. Veel lopen afgewisseld door korte maar intense vuurgevechten. Die gevechten vinden vooral op de lange afstand plaats. Kogels uitwisselen met stipjes in de verte. En een kogel door je kop en het is afgelopen. Call of Duty is een shooter vol scripted events. Een pretparkrit met een Hollywood oorlogssetting. Continu actie en ontploffingen om je hoofd. Vuurgevechten vinden vooral van heel dichtbij plaats.
Ik weet wel zekerquote:Op maandag 5 oktober 2009 09:17 schreef Chocobo het volgende:Ik denk dat je het in beweging moet zien!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee ben er klaar mee,.... wil meer spelen, maar dan moet ik ook wat weg doen! Sowieso is dit wat je noemt een eerste ervaring game. Een tweede keer is dan al snel wat saaier! Ga van dit geld L4D kopen!quote:Op maandag 5 oktober 2009 09:30 schreef Strolie75 het volgende:
Toch maar niet op Hard Gijs?
[TK] Batman: Arkham Asylum (Xbox 360)
quote:Op maandag 5 oktober 2009 10:47 schreef Bastard het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)p_gear_bloopers.html
Top Gear, dus leuk!
Inderdaad. Iedereen een beetje een relaxt weekend gehad? Ik niet helemaal, weinig geslapen en vol met blauwe plekken van de wildwaterbaanquote:
Kom maar op met die blog dan!quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Inderdaad. Iedereen een beetje een relaxt weekend gehad? Ik niet helemaal, weinig geslapen en vol met blauwe plekken van de wildwaterbaan. Ook wéér niet gewonnen met bowlen (ik was de eerste verliezer op één puntje
). Het was echter wel weer gewoon gaaf. Center Parks
Die komt er nog wel denk ik. Eerst bijkomen en opruimenquote:
Bijkomen,....................................quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Die komt er nog wel denk ik. Eerst bijkomen en opruimen
NSB tour geweest?quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:54 schreef Wessiej het volgende:
Vandaag was ik een toeristen attractie voor 40 duitsers
Gingen ze allemaal om mij heen staan met een gids erbij toen ik een fiets zat te maken, foto's maken ed, wtf
Gaan we bijdehand doen mevrouwtje?quote:
Vertel het haar Gijsquote:Op maandag 5 oktober 2009 17:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Gaan we bijdehand doen mevrouwtje?
Doe even lekker een pamper omquote:Op maandag 5 oktober 2009 17:11 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Vertel het haar GijsIk heb deze shit elke dag!
[ afbeelding ]
quote:
Geometry Wars Waves zit in PGR4quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:06 schreef Wessiej het volgende:
Denk dat ik PGR4 koop ipv Forza 3, waarschijnlijk meer plezier voor mij
Zou het gewoon doen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:06 schreef Wessiej het volgende:
Denk dat ik PGR4 koop ipv Forza 3, waarschijnlijk meer plezier voor mij
Doet mij denken aan iemand van school. Die jij als advies gaf zijn eigen sperma te drinken omdat het helpt tegen puisjesquote:
Hij deed het inderdaadquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:51 schreef Quinny het volgende:
[..]
Doet mij denken aan iemand van school. Die jij als advies gaf zijn eigen sperma te drinken omdat het helpt tegen puisjes![]()
En hij had het volgens mij nog gedaan ook![]()
En dat allemaal dankzij één manquote:
Of 'het'quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En dat allemaal dankzij één man
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En dat allemaal dankzij één man
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En dat allemaal dankzij één man
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 16:34 schreef Chocobo het volgende:
Strol,... ik krijg Left 4 Dead morgen
[ afbeelding ]
Als ik je morgenavond zie, join ik je game! Zombies schieten!quote:
Ben zo benieuwd,... las dat je in de SP wat bekend kan worden met de levels. Lijkt me wel een goede anders bak er online niet veel vanquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:57 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Als ik je morgenavond zie, join ik je game! Zombies schieten!
Zeker geen slechte game.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:06 schreef Wessiej het volgende:
Denk dat ik PGR4 koop ipv Forza 3, waarschijnlijk meer plezier voor mij
SP is echt oefenen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:58 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ben zo benieuwd,... las dat je in de SP wat bekend kan worden met de levels. Lijkt me wel een goede anders bak er online niet veel van
Oud? Left4Dead noem ik niet oud. DLC is net verschenen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:40 schreef gijsje79 het volgende:
Iedereen die maar oude games speelt.
Als ik hem zou halen was het sowiezo pas met de kerst. En ik heb altijd gezegd dat ik de reviews zou afwachten. En die vallen me wel een beetje tegen.quote:Iemand dan al Operation Flashpoint: Dragon Rising gehaald.
Nee natuurlijk niet, we hypen alleen.
Had mooi kunnen zijn, is het niet.. maar goed ook is het ook niet jammerquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:40 schreef gijsje79 het volgende:
Iedereen die maar oude games speelt.
Iemand dan al Operation Flashpoint: Dragon Rising gehaald.
Nee natuurlijk niet, we hypen alleen.
Nee,.. ik zou wachten op de reviewsquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:40 schreef gijsje79 het volgende:
Iedereen die maar oude games speelt.
Iemand dan al Operation Flashpoint: Dragon Rising gehaald.
Nee natuurlijk niet, we hypen alleen.
Uitgespeeld al zelfs! Stomme eindbaasquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:40 schreef gijsje79 het volgende:
Iedereen die maar oude games speelt.
Iemand dan al Operation Flashpoint: Dragon Rising gehaald.
Nee natuurlijk niet, we hypen alleen.
Oh ik lig al lekker onder een 'wollie' hoor.. dubbel dekbed zeg maar... mmmmmquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:24 schreef gijsje79 het volgende:![]()
Haal het spel ook pas later op, nog lekker bezig met ODST en IL2.
Eerst Forza 3 en MW2.
@B misschien dekbed heb alleen zomer dekbed.
Als dat genoeg is dan alleen hoofdkussen en gezelschap.
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 08:01 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh ik lig al lekker onder een 'wollie' hoor.. dubbel dekbed zeg maar... mmmmm
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 08:25 schreef gijsje79 het volgende:
Heb anders ook nog wel een wolle deken nog van dienst, warm zat lijkt me.
Hier check dit Forza Motorsport 3 #3 Met een kaasschaaf over de tijden..quote:Op woensdag 7 oktober 2009 08:25 schreef gijsje79 het volgende:
Heb anders ook nog wel een wolle deken nog van dienst, warm zat lijkt me.
Coole bakquote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:10 schreef Bastard het volgende:
[..]
Hier check dit Forza Motorsport 3 #3 Met een kaasschaaf over de tijden..
Word er niet warm vanquote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:19 schreef Chocobo het volgende:
OMG,.... wat een game![]()
http://www.gametrailers.c(...)t-demons-souls/57332
Ik kende d'r ook al, maar ja, die laat je niet buiten staan he.quote:
Nee is ook echt niks voor jou Gijs. Ouderwets goede dungeon crawler! Geweldige reviews,... ik wacht momenteel op mijn exemplaar!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:29 schreef Bastard het volgende:
[..]
Word er niet warm vancamerastanden lijken me ook niet jovel.
Inderdaad,... niks is meer echt! Wel heel cool gedaan!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Weet niet of dit al een baard is of niet, maar damn! Nothing is real anymore
http://gizmodo.com/537489(...)-and-it-blew-my-mind
Nog even en we kunnen straks zonder photoshop gewoon ruwe plaatjes uitknippen en bij elkaar gooien, software maakt er dan een juist plaatje van met juiste belichting.. 'awesome'quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Weet niet of dit al een baard is of niet, maar damn! Nothing is real anymore
http://gizmodo.com/537489(...)-and-it-blew-my-mind
Ik was echt verbaasd hoe echt sommige foto's lijken. Ik zou het verschil niet zomaar zien denk ikquote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:46 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Inderdaad,... niks is meer echt! Wel heel cool gedaan!
Je gebruikt awesome! B wordt volwassenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:53 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nog even en we kunnen straks zonder photoshop gewoon ruwe plaatjes uitknippen en bij elkaar gooien, software maakt er dan een juist plaatje van met juiste belichting.. 'awesome'
Tussen haakjes he.. ik quote iemand andersquote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Je gebruikt awesome! B wordt volwassen![]()
Nu nog awesomesaus!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Je gebruikt awesome! B wordt volwassen![]()
Fucking wespen. DOOD moeten ze. Zijn alleen goed voor het opeten van muggen, maar die voegen ook niets toe volgens mij dus mogen die ook allemaal DOOD.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:54 schreef Chocobo het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_wespensteken__.html
Wil het niet wetenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:54 schreef Chocobo het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_wespensteken__.html
Maturity comes in steps.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:55 schreef Bastard het volgende:
[..]
Tussen haakjes he.. ik quote iemand anders
In dezelfde categorie:quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:58 schreef Chocobo het volgende:
http://www.break.com/index/smell-my-finger.html
Smile you're on the internet!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:58 schreef Chocobo het volgende:
http://www.break.com/index/smell-my-finger.html
GIJS WHAT THE FUCK DAN!!!!!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
In dezelfde categorie:
http://www.efukt.com/20570_Boyfriend_Of_The_Month.html
Oh men.. ik kon het gewoon niet aanzien zelfs!! Wilde het niet weten.. waar zit de eraseknop in mn hoofd??quote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zo, nu ben ik niet meer de enige die getraumatiseerd is. KPD is niet altijd een feest![]()
Hoofdpijn en mn neus zit vol.. maar dat heet gewoon verkouden zijn toch?quote:
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 20:26 schreef Magneet het volgende:
ja hoi zijn we weer. Heerlijk gehad in Eurodisney
Teeeeringquote:Op woensdag 7 oktober 2009 20:53 schreef Bastard het volgende:
Featuring the latest and greatest production offerings as well as the world's fastest and most exotic street cars, "Forza Motorsport 3" offers more than 400 fully customizable and tunable cars from over 50 of the world's leading manufacturers. Whether your passion is classic American muscle cars, European roadsters, purpose-built race cars or high-tech Asian imports, "Forza Motorsport 3" puts you in the cockpit of the cars you love. Now, at long last, we can finally reveal the entire car list for Forza Motorsport 3.
The Cars of Disc 1: 2008 Acura #15 Lowe's Fernandez ARX-01b
2008 Acura #26 Andretti-Green Racing ARX-01b
2002 Acura #42 Realtime Racing NSX
2008 Acura #66 de Ferran Mortorsports ARX-01b
2009 Acura #66 de Ferran Mortorsports ARX-02a
2005 Acura NSX
2002 Acura RSX Type-S
2007 Alfa Romeo 8C Competizione
2009 Alfa Romeo Brera Italia Independent
2008 Alfa Romeo Mito
2006 Aston Martin #007 Aston Martin Racing DBR9
2008 Aston Martin #008 Bell Motorsports DBR9
2008 Aston Martin #009 Aston Martin Racing DBR9
2005 Aston Martin DB9 Coupe
2003 Audi #1 Champion RS 6
2008 Audi #2 Audi Sport North America R10 TDI
2006 Audi #2 FSI Champion Racing R8
2006 Audi #8 Audi Sport Team Joest Audi R10 TDI
2008 Audi A4 Touring Car
2009 Audi Q7 V12 TDI
2010 Audi R8 5.2 FSI quattro
2006 Audi RS 4
2003 Audi RS 6
2000 Audi S4
2004 Audi S4
2007 Audi S5
1983 Audi Sport Quattro
2004 Audi TT Coupe 3.2 quattro
2007 Audi TT Coupe S-Line
2004 Bentley Continental GT
2009 BMW Motorsport 135i Coupe
1971 BMW Motorsport 3.0 CSL
2001 BMW Motorsport #6 Prototype Technology Group M3-GTR
2009 BMW Motorsport #92 Rahal Letterman Racing M3 GT2
1997 BMW Motorsport M3 E36
2005 BMW Motorsport M3 E46 Coupe
1991 BMW Motorsport M3 E30
2008 BMW Motorsport M3 E92
2002 BMW Motorsport M3-GTR
2009 BMW Motorsport M5 E60
2009 BMW Motorsport X5 xDrive48i
2008 BMW Motorsport Z4 M Coupe
2009 Bugatti Veyron 16.4
2008 Cadillac #8 Remington Shaving CTS-V
2009 Cadillac CTS-V
2004 Chevrolet #3 Corvette Racing C5.R
2005 Chevrolet #31 Whelen Engineering Corvette Z06
2006 Chevrolet #4 Corvette Racing C6.R
2007 Chevrolet #4 Corvette Racing C6.R
2003 Chevrolet #50 Corvette Racing C5.R
2003 Chevrolet #73 3R-Racing Corvette Z06
2005 Chevrolet #99 Tiger Racing Corvette Z06
2009 Chevrolet Aveo5 LT
2002 Chevrolet Camaro 35th Anniversary SS
1990 Chevrolet Camaro IROC-Z
2010 Chevrolet Camaro SS
1969 Chevrolet Camaro SS Coupe
1969 Chevrolet Camaro Z28
1979 Chevrolet Camaro Z28
1970 Chevrolet Chevelle SS-454
2005 Chevrolet Cobalt SS Coupe
2002 Chevrolet Corvette Z06
2006 Chevrolet Corvette Z06
2008 Chevrolet Monte Carlo SS Stock Car
2008 Chrysler 300C SRT-8
2006 Chrysler Crossfire SRT6
2009 Citroen C4 VTS
2002 Dodge #1 Team Zakspeed Viper GTS-R
2008 Dodge #11 Primetime Racing Group Viper Competition Coupe
2008 Dodge #2 Mopar Viper Competition Coupe
2004 Dodge #22 3R-Racing Viper Competition Coupe
2003 Dodge #23 Magellan Financial Viper Competition Coupe
1970 Dodge Challenger R/T Hemi
2009 Dodge Challenger SRT-8
1969 Dodge Charger R/T
2006 Dodge Charger SRT8
2008 Dodge Charger Stock Car
2006 Dodge Ram SRT-10
2003 Dodge Viper Competition Coupe
2003 Dodge Viper SRT10
2008 Dodge Viper SRT10 ACR
2005 Ferrari #11 Larbre Competition 550 Maranello GTS
1964 Ferrari 250 GTO
1998 Ferrari #30 MOMO Doran Racing F333 SP
1967 Ferrari 330 P4
1994 Ferrari F355 Berlinetta
1995 Ferrari F355 Challenge
1999 Ferrari 360 Modena
2003 Ferrari Challenge Stradale
1991 Ferrari 512 TR
2002 Ferrari 575M Maranello
2006 Ferrari 599 GTB Fiorano
2004 Ferrari 612 Scaglietti
2006 Ferrari #62 Risi Competizione F430GT
2008 Ferrari #71 Tafel Racing F430GT
2003 Ferrari #88 Veloqx / Prodrive Racing 550 Maranello
2008 Ferrari #90 Farnbacher Racing F430GT
2009 Ferrari California
1969 Ferrari Dino 246 GT
2002 Ferrari Enzo Ferrari
1987 Ferrari F40
1989 Ferrari F40 Competizione
2004 Ferrari F430
1995 Ferrari F50
1996 Ferrari F50 GT
2005 Ferrari FXX
1984 Ferrari GTO
2010 Fiat 500 Abarth SS
2009 Ford #1 TeamVodafone FG Falcon
2004 Ford #10 Tiger Racing Mustang
2009 Ford #25 Britek Motorsport FG Falcon
2009 Ford #5 Ford Performance Racing FG Falcon
2009 Ford #9 Stone Brothers Racing FG Falcon
2009 Ford Fiesta Zetec S
2009 Ford Focus RS
2006 Ford Focus ST
2003 Ford Focus SVT
2008 Ford Fusion Stock Car
2005 Ford Ford GT
1970 Ford Mustang Boss 429
2000 Ford Mustang Cobra R
1993 Ford Mustang SVT Cobra R
1985 Ford RS200 Evolution
2009 Holden #2 Toll Holden Racing Team Commodore VE
2009 Holden #33 Garry Rogers Team Commodore VE
2009 Holden #39 Supercheap Auto Racing Commodore VE
2009 Holden #51 Sprint Gas Racing Commodore VE
2005 Honda #18 TAKATA DOME NSX
2005 Honda #8 ARTA NSX
2004 Honda Mugen Civic Type-R
2006 Honda Civic Si Coupe
2007 Honda Civic Type-R
1991 Honda CR-X SiR
2009 Honda Fit Sport
2002 Honda Mugen Integra Type-R
2000 Honda Integra Type-R
2002 Honda Integra Type-R
1992 Honda NSX-R
2005 Honda NSX-R GT
2003 Honda S2000
2010 Hyundai Genesis Coupe
2003 Hyundai Tuscani Elisa
2008 Infiniti G37 Coupe Sport
2009 Jaguar XKR-S
2008 Koenigsegg CCGT
1988 Lamborghini Countach LP5000 QV
1999 Lamborghini Diablo GTR
1997 Lamborghini Diablo SV
2005 Lamborghini Gallardo
2006 Lamborghini Miura Concept
2005 Lamborghini Murcielago
2007 Lamborghini Murcielago LP640
2008 Lamborghini Reventon
2003 Lexus IS300
2006 Lexus IS350
2009 Lexus IS F
2002 Lexus SC430
2005 Lotus Elise 111S
2009 Lotus Evora
2006 Lotus Exige Cup 240
2008 Land Rover Range Rover Supercharged
2005 Maserati #15 JMB Racing MC12
2008 Maserati GranTurismo
2004 Maserati MC12
2009 Mazda #16 Dyson Racing B09/86
2009 Mazda Mazdaspeed 3
1994 Mazda Miata
2007 Mazda MX-5 Roadster Coupe
2001 Mazda Mazdaspeed Roadster
1997 Mazda RX-7
2002 Mazda RX-7 Spirit R Type-A
2004 Mazda RX-8 Mazdaspeed
1997 McLaren #43 Team BMW Motorsport McLaren F1 GTR
1997 McLaren F1 GT
2009 Mercedes A200 Turbo Coupe
2004 Mercedes C32 AMG
2009 Mercedes C-Class Touring Car
2009 Mercedes ML 63 AMG
2009 Mercedes SL 65 AMG Black Series
2005 Mercedes SLR
2003 MINI Cooper S
2009 MINI John Cooper Works
2006 Mitsubishi Eclipse GT
2006 Mitsubishi HKS Time Attack Evolution
2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
1999 Mitsubishi Lancer Evolution VI GSR
2004 Mitsubishi Lancer Evolution VIII MR
2008 Mitsubishi Lancer Evolution X GSR
2008 Nissan #12 CALSONIC IMPUL GT-R
2003 Nissan #12 CALSONIC SKYLINE
2008 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R
2008 Nissan #24 WOODONE ADVAN Clarion GT-R
2008 Nissan #3 YellowHat YMS TOMICA GT-R
2010 Nissan 370Z
1970 Nissan Datsun 510
2003 Nissan Fairlady Z
1994 Nissan Fairlady Z Version S Twin Turbo
2007 Nissan Sentra SE-R Spec V
1992 Nissan Silvia CLUB K's
1994 Nissan Silvia K's
2000 Nissan Silvia Spec-R
1993 Nissan Skyline GT-R V-Spec
1997 Nissan Skyline GT-R V-Spec
2002 Nissan Skyline GT-R V-Spec II
2002 Nissan MINE'S R34 Skyline GT-R
2000 Nissan Top Secret D1-Spec S15
2009 Nissan Versa SL
2004 Opel Speedster Turbo
2003 Pagani #17 Carsport America Zonda GR
1999 Pagani Zonda C12
2002 Panoz #50 Panoz Motor Sports LMP-01
2005 Panoz #51 Panoz Esperante GTLM
2005 Panoz Esperante GTLM
2004 Peugeot 206 RC
2007 Peugeot 207 RC
2007 Peugeot 207 Super 2000
2007 Peugeot #8 Peugeot Sport 908
2009 Peugeot #9 Peugeot Sport Total 908
1968 Chrysler Plymouth Barracuda Formula-S
2009 Pontiac G8 GXP
2006 Pontiac Solstice
2002 Pontiac Firebird Trans Am Ram Air
1973 Pontiac Firebird Trans Am SD-455
1987 Pontiac Firebird Trans Am GTA
2008 Porsche #16 Dyson Racing RS Spyder Evo
1987 Porsche #17 Racing Porsche AG 962c
2008 Porsche #2 Gruppe Orange Racing 911 GT3 Cup
1998 Porsche #26 Porsche AG 911 GT1-98
2005 Porsche #31 Peterson-White Lightning 911 GT3-RSR
2008 Porsche #45 Flying Lizard 911 GT3-RSR
2005 Porsche #5 XBOX 360 911 GT3-RSR
2005 Porsche #55 Applied Materials 911 GT3 Cup
2005 Porsche #66 AXA Racing 911 GT3 Cup
2008 Porsche #7 Penske Racing RS Spyder Evo
2007 Porsche #80 Flying Lizard 911 GT3-RSR
2006 Porsche #82 Red Bull 911 GT3 Cup
1995 Porsche 911 GT2
1982 Porsche 911 Turbo 3.3
1970 Porsche 914/6
1989 Porsche 944 Turbo
1987 Porsche 959
1998 Porsche 911 GT1
2004 Porsche 911 GT3 (996)
2008 Porsche 911 GT2 (997)
2007 Porsche 911 GT3 (997)
2007 Porsche 911 Turbo (997)
2003 Porsche Boxster S
2003 Porsche Carrera GT
1973 Porsche 911 Carrera RS
2009 Porsche Cayenne Turbo S
2006 Porsche Cayman S
1980 Renault 5 Turbo
2003 Renault Sport Clio V6 RS
2007 Renault Clio Renaultsport 197
2009 Renault Twingo Renault Sport Cup
2008 Saab 9-3 Turbo X
2002 Saleen #11 Graham Nash Motorsport S7R
2003 Saleen #2 Konrad Motorsports S7R
2006 Saleen S281 E
2008 Saleen S331 Supercab
2004 Saleen S7
2006 Saturn ION Red Line
2007 Saturn Sky Red Line
2005 Scion tC
2009 Scion xD
2009 SEAT Ibiza Cupra
2007 SEAT Leon Cupra
2007 SEAT Leon Supercup
2007 Ford Shelby GT500
1968 Shelby Mustang GT-500KR
2003 Subaru #77 CUSCO SUBARU ADVAN IMPREZA
2006 Subaru Impreza S204
2004 Subaru Impreza WRX STi
2005 Subaru Impreza WRX STI
2008 Subaru Impreza WRX STi
2008 Lexus #25 ECLIPSE ADVAN SC430
2008 Lexus #36 PETRONAS TOM'S SC430
2008 Lexus #6 ENEOS SC430
2004 Toyota Altezza RS200
2003 Toyota Celica SS-I
1994 Toyota Celica GT-Four ST205
1984 Toyota Celica Supra
2002 Toyota MR-S
1985 Toyota Sprinter Trueno GT Apex
1998 Toyota Supra RZ
2008 Toyota Yaris S
2005 TVR Sagaris
2006 Vauxhall Astra VXR
2009 Vauxhall Corsa VXR
2004 Vauxhall VX220 Turbo
2009 Volvo C30 R-Design
2004 Volvo S60 R
2003 Volkswagen Bora VR6
1995 Volkswagen Corrado VR6
2006 Volkswagen Golf GTi
2010 Volkswagen Golf GTI Mk6
1992 Volkswagen Golf Gti 16v Mk2
2003 Volkswagen Golf R32
1984 Volkswagen Rabbit GTI
2008 Volkswagen Scirocco GT
2008 Volkswagen Touareg R50
The Cars of Disc 2:
2003 Honda #16 G'ZOX NSX
2004 Honda Civic Type-R
1999 Honda Civic Si Coupe
1994 Honda Civic 1.5 VTi
1995 Honda CR-X Del Sol SiR
2005 Honda NSX-R
2000 Honda Prelude SiR
2005 Mazda Axela Sport 23S
2001 Mazda Mazdaspeed Familia
1990 Mazda Savanna RX-7
1995 Mitsubishi Eclipse GSX
2003 Mitsubishi Eclipse GTS
1998 Mitsubishi FTO GP Version R
1997 Mitsubishi GTO
2003 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R
1997 Nissan #23 Nissan Motorsports R390
2003 Nissan #3 HASEMISPORT ENDLESS Z
1998 Nissan #32 NISSAN R390 GT1
2005 Nissan #46 Dream Cube's ADVAN Z
1969 Nissan Fairlady Z 432
1998 Nissan R390
2003 Nissan Skyline Coupe 350GT
1993 Nissan MINE'S R32 Skyline GT-R
1998 Subaru Impreza 22B STi
2005 Subaru Legacy B4 2.0 GT
1969 Toyota 2000GT
2006 Toyota #25 ECLIPSE ADVAN SUPRA
1999 Toyota #3 Toyota Motorsports GT-ONE TS020
2004 Toyota #35 Yellow Hat YMS Supra
2005 Toyota #36 OPEN INTERFACE TOM'S SUPRA
2005 Toyota #6 EXXON Superflo Supra
1995 Toyota MR2 GT
1995 Toyota Tom's T020 MR2
2002 Toyota Tom's W123 MR-S
2002 Toyota Soarer 430SCV
1992 Toyota Supra 2.0 GT Twin Turbo
1998 Toyota Top Secret 0-300 Supra
2001 Aston Martin V12 Vanquish
2002 Audi #1 Champion S4 Competition
2001 Audi #4 Johansson Motorsport R8
2004 Audi #5 Audi Sport Japan Team Goh R8
2004 Audi #8 Audi ABT TT-R
2008 Audi R8
2003 Bentley #7 Team Bentley Speed 8
1999 BMW Motorsport #15 BMW Motorsport V12 LMR
2005 BMW Motorsport #2 BMW Motorsport M3-GTR
1998 Ferrari #12 Risi Competizione F333 SP
2003 Ferrari #72 Team Alphand Aventures 550 Maranello GTS
1961 Jaguar E-type S1
1993 Jaguar XJ220
2002 Koenigsegg CC8S
1992 Lancia Delta Integrale EVO
1974 Lancia Stratos HF Stradale
1989 Lotus Carlton
1972 Lotus Elan Sprint
2002 Lotus Esprit V8
2005 Maserati #35 Risi Competizione MC12
2005 Maserati #9 Vitaphone Racing Team MC12
2006 Maserati GranSport
1997 McLaren #41 Team McLaren F1 GTR
1998 McLaren #41 Gulf Team Davidoff McLaren F1 GTR
1954 Mercedes 300SL Gullwing Coupe
2003 Mercedes CLK55 AMG Coupe
1998 Mercedes AMG Mercedes CLK GTR
2003 Opel #5 OPC Team Phoenix Astra V8
2007 Peugeot #1 Peugeot 207 Super 2000
1993 Peugeot #3 Peugeot Talbot Sport 905 EVO 1C
2005 Porsche #3 Lechner Racing School Team 1 911 GT3 Cup
1998 Porsche #5 Zakspeed Racing 911 GT1-98
2002 Saab 9-3 Aero
2003 SEAT Leon Cupra R
1998 TVR Cerbera Speed 12
2001 TVR Tuscan S
2005 Vauxhall Monaro VXR
2004 Volvo #24 At-Speed S60 R
2004 Volkswagen Beetle
2001 Acura Integra Type-R
1997 Acura NSX
1987 Buick Regal GNX
2004 Cadillac #16 Team Cadillac CTS-V
2002 Cadillac #6 Team Cadillac Northstar LMP-02
2004 Cadillac CTS-V
1996 Chevrolet Corvette Grand Sport
1967 Chevrolet Corvette Stingray 427
1970 Chevrolet Corvette ZR-1
2004 Chrysler PT Cruiser GT
2003 Dodge #126 Team Zakspeed Viper GTS-R
2000 Dodge #57 Carsport Holland Viper GTS-R
2000 Dodge #91 Viper Team Oreca GTS-R
2003 Dodge SRT4
1996 Dodge Stealth R/T Turbo
1999 Dodge Viper GTS ACR
1998 Chrysler Eagle Talon TSi Turbo
1966 Ford GT40 MkII
2005 Ford Mustang GT
2003 Infiniti G35 Coupe
2003 Panoz #11 JML Team Panoz LMP-01
2006 Panoz #81 Team LNT Panoz Esperante GTLM
2004 Pontiac GTO
1968 Pontiac GTO Hardtop
2001 Saleen #26 Konrad Motorsports S7R
2000 Saleen S281
1965 Shelby Cobra 427 S/C
1999 Shelby Series 1
Exclusive Cars Limited Collector’s Edition Cars:
2005 Acura Forza Motorsport NSX
2005 Aston Martin Forza Motorsport DB9 Coupe
2010 Audi Forza Motorsport R8 5.2 FSI quattro
2008 Dodge Xbox 360 Charger Stock Car
2003 Nissan Forza Motorsport Fairlady Z
Forza Motorsport VIP Membership Car pack:
2008 Aston Martin DBS
2009 Chevrolet Corvette ZR1
2007 Ferrari 430 Scuderia
2007 Lamborghini Gallardo Superleggera
2007 Porsche 911 GT3 RS (997)
Exclusive Preorder Cars:
2009 BMW Motorsport Walmart M5 E60
2009 BMW Motorsport GameStop M5 E60
2009 BMW Motorsport GAME M3 E92
2009 BMW Motorsport MicroMania M5 E60
2008 Mitsubishi GameStation Lancer Evolution X GSR
2010 Audi R8 5.2 Community Edition
Je nederlands al een stukje verbeterd inmiddels?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 20:26 schreef Magneet het volgende:
ja hoi zijn we weer. Heerlijk gehad in Eurodisney
Zie je.. ik wist het gewoon!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 23:17 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Je nederlands al een stukje verbeterd inmiddels?
Nee ik jou ook nietquote:Op donderdag 8 oktober 2009 08:57 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Ik zie je dus nooit lopen in het dorp
(wist je wat?)
Wanneer mag je los?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 08:30 schreef Bastard het volgende:
Zo ik heb gefap weer gestart vandaag.. NeoGaf Forza topic staat op springen, Forzamotorsport forum is niet meer bij te houden![]()
Geweldig!![]()
2 weken en 1 dag.. mits de post er dan is natuurlijk. Maar sinds afgelopen nacht mogen de reviews naar buiten komen.quote:
Ik heb de Top Gear aflevering gezien.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:15 schreef Bastard het volgende:
Ok.. als je Ken Block niet kent samen met airfield strip dan mis je wat sensatie in je leven natuurlijk.
Ja, ben ook verhuisd 3 jaar geleden… paar straten verderquote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:05 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nee ik jou ook nietDacht dat je al verhuisd was.. woon je nog in K&Z dan?
Ik denk dat ik te vroeg in het dorp ben voor jou.. zaterdagsochtends meestal... woon nu zelf ook in het dorp bij de julianabrug.
Hij was stoer hequote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik heb de Top Gear aflevering gezien.
*wat zal ik eens gaan zeggen…*quote:
Oh dan woon je echt in de buurt nogquote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:45 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Ja, ben ook verhuisd 3 jaar geleden… paar straten verder
Jij dus ook![]()
En ja, zaterochtend lig ik nog meestal te slapen
Ik ben getrouwd.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:46 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
*wat zal ik eens gaan zeggen…*
Heb Vagrant Stroy uitgespeeld
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:47 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik ben getrouwd.
En naar Japan geweest.
www.devliegeropreis.nl ben ff zn naam kwijt, maar die Gijs zit er nu ookquote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:15 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Getrouwd…wat heb je gedaan?
Japan…staat ook nog op me lijstjeIn juni heb ik een maand ge-back-packed(?) in Thailand
Wereldreis staat al in de planning
Nee,... krijg hem vandaag pasquote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:26 schreef Strolie75 het volgende:
Cho, Left4Dead al binnen/gespeeld? Zo ja, wat vindt je ervan!
Wilde Maarten zeggenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:37 schreef Magneet het volgende:
Kepler B.
Iets Mexicaans? Pretparken worden in oktober afgeradenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:47 schreef Magneet het volgende:
1 dag terug en al meteen een ziek en kotsend kind
Lego Batman is beter dan Lego Indy,... als ik zo de reviews lees, maar ik heb ze zelf niet. Zelf vond ik Lego Batman ook leuker om te spelen als demo! Kleine Sjo ookquote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sjo? Heb jij LEGO Batman? En heb je andere LEGO games gespeeld?
Ik heb LEGO Indy gespeeld en vond die erg leuk en Batman lijkt me ook wel tof. LEGO StarWars vond ik niets overigens.
Check, op de budgetlijst erbij dusquote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:56 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Lego Batman is beter dan Lego Indy,... als ik zo de reviews lees, maar ik heb ze zelf niet. Zelf vond ik Lego Batman ook leuker om te spelen als demo! Kleine Sjo ook
Ik ben dat soort games in m'n lijstje aan het zetten voor als er weer eens een droogte komtquote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:01 schreef Chocobo het volgende:
Ik heb overigens alleen Lego Star Wars gespeeld en die vond ik achteraf wat tegenvallen. Batman leek me veel cooler,... heerlijke sfeer ook, maar ik heb hem nooit gekocht.
Zomer 2010 kan geen dip worden,.... dan ben ik avonden lang tot zwetelijk toe op de warme avonden druk met FFXIII bezig! Maar Q1 en Q2 zijn het sterkst tot nu toe. Zoveel games krijgen we straks,... daar ben je het hele jaar zoet mee.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:05 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik ben dat soort games in m'n lijstje aan het zetten voor als er weer eens een droogte komt![]()
Xmen Origines: Wolverine
Tales of Vesperia
LEGO Batman
Brutal Legend
etc
Mocht 2010 eenzelfde dip krijgen als 2009 dan heb ik iig games die ik kan kopen en hoef ik niet in 'paniek' games als Oblivion te kopen
Q1 en Q2 gamen?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:10 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zomer 2010 kan geen dip worden,.... dan ben ik avonden lang tot zwetelijk toe op de warme avonden druk met FFXIII bezig! Maar Q1 en Q2 zijn het sterkst tot nu toe. Zoveel games krijgen we straks,... daar ben je het hele jaar zoet mee.
Wat coolquote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:15 schreef Chocobo het volgende:
OMG
http://www.break.com/movi(...)ctivity-trailer.html
http://www.paranormalmovie.com/
neuh gewoon iets verkeerds gegetend enk ik./quote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:51 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Iets Mexicaans? Pretparken worden in oktober afgeraden
Party Pooperquote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:39 schreef Quinny het volgende:
[ Bericht 100% gewijzigd door Quinny op 08-10-2009 11:53 (Sjo maakt misbruik van mijn moederschap ) ]quote:
Jij was trouwens ook snel klaar met lief zijn met je piepie uhhh... douchenquote:
Wat is er engquote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:15 schreef Chocobo het volgende:
OMG
http://www.break.com/movi(...)ctivity-trailer.html
http://www.paranormalmovie.com/
Ja iddquote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:46 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh dan woon je echt in de buurt nog![]()
Ik ga altijd met de meiden even de markt over, of ff kijken bij de MM enzo.
Sport nu tegenwoordig bij gewoonfitness op de hooftstraat.
Maar dacht je toch wel tegen het lijf te lopen op de oldtimerdag
Meiden ja.. inmiddels heb ik 2 dochters die met me meelopenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:22 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Ja idd
Meiden?
Ja, loop ook regelmatig bij de MM… weet vaak niet waarom maar ach
Oldtimerdag heb ik wel gezien… sowieso ben ik alphen een beetje zat![]()
Twee alquote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:25 schreef Bastard het volgende:
[..]
Meiden ja.. inmiddels heb ik 2 dochters die met me meelopen
Die MM .. ja even kijken wat ze hebben.. zag dat ze nu een hele wand aan de andere kant ook hadden gebouwd met LCD's PLASMA's en zag zelfs LED's !
Alphen is wel aardig aan het bijtrekken vergeleken met 10 jaar terug, leuk die rijnboulevard enzo. Laatst nog wezen eten bij de gelaarsde kat vind ik een erg goeie en leuke tent ook.
Niet in Alphen hoop ik? Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.quote:
En jij bent inmiddels ook vader?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:44 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Niet in Alphen hoop ik? Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.
Wat weet jij nou van Alphenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:44 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Niet in Alphen hoop ik? Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.
Zat even in je fotoboek te kijken...moest weer even lachen om jequote:
nog steeds zelfde foto geloof ikquote:Op donderdag 8 oktober 2009 14:32 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Zat even in je fotoboek te kijken...moest weer even lachen om je
Nee Gijs, voorlopig nog even niet.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:51 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
En jij bent inmiddels ook vader?
Geef je groot gelijkquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:07 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nee Gijs, voorlopig nog even niet.
sssssssssssssssssssst...quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:30 schreef Ker_Plunk het volgende:
Geef je groot gelijkZit je nog bij je oude werkgever ofzo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Strolie75 op 08-10-2009 15:44:14 ]"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:37 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
sssssssssssssssssssst...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ga je niet dood daarzo?
Niet dat mijn carriere de afgelopen jaren van een leien dakje is gegaan
α & Ω
Yaaaaaamaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa
Nog niet. Als ik tot mijn 67e moet doorwerken waarschijnlijk wel.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:40 schreef Ker_Plunk het volgende:Ga je niet dood daarzo?
Niet dat mijn carriere de afgelopen jaren van een leien dakje is gegaan
Wat een slechte photoshops zeg.quote:
Ik heb bij de gemeente gewerkt, kreeg na 1 uur werken al zware pfeifer aanvallenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nog niet. Als ik tot mijn 67e moet doorwerken waarschijnlijk wel.
Mijn huidige werkgever is een tweesnijnend zwaard. Suf en bureaucratisch maar het verdiend wel ontzettend goed. En nu zit ik wel in een leuk project, dus dat hou ik wel vol.
Ow, vertel eens over je werk? Hoe gaat het met je carriere in de DTP?
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 18:32 schreef Magneet het volgende:
[ afbeelding ]
En daarmee waren meteen alle 4 de dagen geslaagd voor Merlijn. Alle ritjes waren leuk, show mooi en muziek gaaf maar op de foto met Mickey was het belangrijkste. Hij durfde maar net en stond echt super zenuwachtig daar bij mickey
en de andere 2 opdonders!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 19:01 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Hoe gaat het met je vrouw en Daantje?
Heerlijk Gijs,... en jij,.. nog steeds psycho?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 19:01 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Hoe gaat het met je vrouw en Daantje?
Psycho? Hahahaquote:Op donderdag 8 oktober 2009 19:55 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Heerlijk Gijs,... en jij,.. nog steeds psycho?
......................quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:09 schreef Strolie75 het volgende:
Heb Brutal Legend (weer) gecanceled.
Geniet teveel van Demons Souls en Left4Dead. Volgende week Uncharted 2. Het is wel even een klaar voor deze maand.
Sorry Tim.
Ja Gijs,... ik ookquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:09 schreef Strolie75 het volgende:
Heb Brutal Legend (weer) gecanceled.
Geniet teveel van Demons Souls en Left4Dead. Volgende week Uncharted 2. Het is wel even een klaar voor deze maand.
Sorry Tim.
Moest aan je denken op Koninginnedag,... dacht dat jij in die auto zatquote:
Klootzakquote:Op donderdag 8 oktober 2009 22:04 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Moest aan je denken op Koninginnedag,... dacht dat jij in die auto zat
Altijd al gedacht dat ik jouw hoofd ooit in de krant zou zienquote:
Zei ik toch!quote:
OMG!! Dan speel je maandag of dinsdag alquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 07:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Zei ik toch!
VGP heeft mijn Uncharted 2 geshipped!
Gijs, jij gaat volgende week gillen bij Demon's Souls!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:06 schreef Chocobo het volgende:
OMG!! Dan speel je maandag of dinsdag al
Ik bij game.co.uk dus ik moet opzekers nog twee weken wachten!
Ik zag de setting al,... een heerlijk bos,... een boerderij,.... een vliegveld,... pfff die lijken me leuker dan de eerste in de grote stad. Al met al ziek hoor soms,.... alhoewel ik nog niet alles door heb. Die heks bv,.. en hunters,... lichten ineens uit! Maar dit is inderdaad geen Sjotime loop spel,... dit is rennen voor je leven. En alhoewel er geen kaart is kom je er toch elke keer weer uit. Toch,... er is toch geen kaart Gijsquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:17 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Gijs, jij gaat volgende week gillen bij Demon's Souls!
En we gaan een keer samen zombies schieten.
Wacht maar totdat je de andere campaigns ziet.
quote:
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 08:01 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh ik lig al lekker onder een 'wollie' hoor.. dubbel dekbed zeg maar... mmmmm
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 08:25 schreef gijsje79 het volgende:
Heb anders ook nog wel een wolle deken nog van dienst, warm zat lijkt me.
Nee, er is geen kaart. Het is vrij lineair, maar er zijn shortcuts. Na een paar keer spelen ken je de levels wel uit je hoofd.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:43 schreef Chocobo het volgende:
Ik zag de setting al,... een heerlijk bos,... een boerderij,.... een vliegveld,... pfff die lijken me leuker dan de eerste in de grote stad. Al met al ziek hoor soms,.... alhoewel ik nog niet alles door heb. Die heks bv,.. en hunters,... lichten ineens uit! Maar dit is inderdaad geen Sjotime loop spel,... dit is rennen voor je leven. En alhoewel er geen kaart is kom je er toch elke keer weer uit. Toch,... er is toch geen kaart Gijs?
Ja,.... tweequote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:46 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nee, er is geen kaart. Het is vrij lineair, maar er zijn shortcuts. Na een paar keer spelen ken je de levels wel uit je hoofd.
Die A.I. director is echt een bitch. Maar daardoor is wel elk potje anders waardoor het spel leuk blijft!
Al een Tank tegengekomen?
Molotovs zijn je vriend.quote:
Ik las de hype al op NeoGAF! Schijnt nog leuker te zijn als Shaun of the Dead.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:02 schreef Chocobo het volgende:
Must see!
http://www.imdb.com/title/tt1156398/
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:11 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik las de hype al op NeoGAF! Schijnt nog leuker te zijn als Shaun of the Dead.
Sowiezo een mooie filmmaand tot nu toe!
District 9
Red Cliff I & II
En allemaal op goede kwaliteit te downloaden.Ik ga ze wel op Blu-Ray kopen als ze een beetje goedkoper zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |