Of valt dat niet onder scheldenquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Wat een PVV-gedachtengoed heb jij, jouw oordeel gebruik jij als een vraag die jij zo selectief vraagt aan mij,
Hou toch je smoel dicht met je PVV-bullshit
en dat jaquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Moslims mogen satirisch zijn en ik zal dat in vrede aanhoren.
quote:
Niet erg vriendelijk, en nogal "over een kam scheren" niet waar Meki?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Hou toch je smoel dicht met je PVV-bullshit
Jij vindt het provocatie omdat je blijkbaar weinig of geen relativeringsvermogen bezit als het aankomt op de islam. Probeer wat relativeringsvermogen aan te leren en je zult merken dat je jezelf een stuk minder hoeft op te winden over bijv. cartoons in een krantquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:53 schreef Meki het volgende:
[..]
Satire kan nooit grappig zijn, omdat het altijd provocatie is met een verborgen boodschap.
Zoals die cartoon van 2006.
PVV-bullshit, de man zegt enkel vooroordelen over de moslimsquote:
Ik heb het over Mohammed cartoons niet over cartoons van de krant.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:57 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Jij vindt het provocatie omdat je blijkbaar weinig of geen relativeringsvermogen bezit als het aankomt op de islam. Probeer wat relativeringsvermogen aan te leren en je zult merken dat je jezelf een stuk minder hoeft op te winden over bijv. cartoons in een krant.
Neehoor, jij mag sowieso helemaal niks. Had je maar links moeten stemmen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:51 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Nee ik heb het al in Feedback geschreven en ik wacht de goedpraat mods maar eerst af, gaan ze het weer door de vingers zien dan weet ik in ieder geval wat de stand van zaken zijn, en welk taalgebruik ik dan ook mag gebruiken, alleen dan aan het rechtse spectrum.
Precies, satire moet.Het maakt sommige dingen beter te verteren.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:56 schreef motorbloempje het volgende:
Het leuke van een democratie, is dat iedereen kritiek op elkaar mag leveren. Ook de moslims mogen dit
Satire is een vorm van kritiek uiten. Ja, als je het allemaal goed bedoelt, kan kritiek soms hard aankomen, maar het kan ook een hoop relativeren.
Satire is van alle eeuwen en in democratische landen is het gewoon toegestaan.
Wat is er mis met een kritische blik? Er zijn genoeg mensen, geloven en ga zo maar door ooit in een spotprent of satire verschenen. De een kan er wat beter tegen dan de ander, helaas, maar vaak is het wel een terechte uiting van kritiek, omdat niet iedereen hetzelfde denkt en nastreeft.Satire
Kritiek mogen uiten op anderen
en als je er geen boodschap aan hebt, ook prima, maar we leven nu eenmaal in een samenleving waar dat mag, dus dan negeer je het maar lekker
Ik veeg m'n achterste af in het kleinste kamertje met SP pamfletten.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:59 schreef haatbaard het volgende:
[..]
Neehoor, jij mag sowieso helemaal niks. Had je maar links moeten stemmen.
Je wil het gewoon niet zien, wat satire is en dat dat onderdeel is van de cultuur van het vrije Westen. Om nog een keer te proberen om jou iets uit te leggen heb ik hier een casus voor je. Stel: iemand post een mooie spotprent van Meki en de profeet:quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:46 schreef Meki het volgende:
[..]
Jou stukje staat enkel persoonlijke aanvallen.
quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:58 schreef Meki het volgende:
[..]
PVV-bullshit, de man zegt enkel vooroordelen over de moslims
De huidige geopolitieke situatie is te veelzijdig om het te kunnen oplossen met een simpel label plakken van "moslim".quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:56 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Vrede m'n reet, je scheld en kankert op alles wat je moslim-geknuffel in de weg staat, en dat moet de rest dan maar slikken. Kom je in opstand dan komt er wel weer een jank-mod om jullie te beschermen. Schandalig gewoon, stik lekker in "jouw" vrede.
Dat is nou precies je probleem. Jij hoort hier helemaal niet thuis, maar op geenstijl ofzo.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:00 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ik veeg m'n achterste af in het kleinste kamertje met SP pamfletten.
Belediging is een ervaring. Het probleem ligt bij de ontvanger. Ik vind jouw religie uiterst beledigend, verbieden?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:59 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik heb het over Mohammed cartoons niet over cartoons van de krant.
Satire is oke, niet als het beledigend of provocatief is naar een groep toe.
Maak in het vervolg dan deze posts, in plaats van de posts die ik eerder in dit topic gelezen heb, want diezelfde dingen werden bij mij niet geaccepteerd als het ging over oorlogen en moslims.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:02 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
De huidige geopolitieke situatie is te veelzijdig om het te kunnen oplossen met een simpel label plakken van "moslim".
We zitten in Nederland met een degraderende sociale situatie, waarin het leven in de binnensteden steeds gewelddadiger en onacceptabeler wordt. Veel mensen schuiven dit ten onrechte af op "moslims". De werkelijke schuldige is armoede gecombineerd met een falend immigratiebeleid in Nederland na de 2e wereldoorlog. Dat de mensen die crimineel gedrag vertonen over het algemeen moslims zijn, heeft niets met de Islam te maken, en alles met de sociale situaties in de wijken zelf.
Naast dit groeiende sociale probleem zitten we met een westers oorlogsbeleid, wat de Islamitische landen sinds 2003 aan het verkrachten is voor grondstoffen en pijpleidingen. Dit komt de "samenleving" verre van ten goede.
Kortom, ik ben geen moslimknuffelaar, elke individu die haar religie propageert alsof die superieur is, is verwerpelijk bezig.
Ik zeg alleen dat de oplossingen voor onze huidige geopolitieke problemen niet liggen in angst zaaien en het meer verdelen van mensen, integendeel. De oplossingen liggen in vrede en samenleving.
Ik begrijp dat je het specifiek hebt over de Mohammed cartoons daar heb ik het ook over.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:59 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik heb het over Mohammed cartoons niet over cartoons van de krant.
Satire is oke, niet als het beledigend of provocatief is naar een groep toe.
Ik bepaal zelf wel waar ik thuishoor, en GeenStijl is daar geenszins een optie voor. Walgelijke site met lompe poep en plas opmerkingen en humor.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:04 schreef haatbaard het volgende:
[..]
Dat is nou precies je probleem. Jij hoort hier helemaal niet thuis, maar op geenstijl ofzo.
hulde voor deze postquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:05 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik begrijp dat je het specifiek hebt over de Mohammed cartoons daar heb ik het ook over.
Jij vat het op als beledigend en provocerend en wind je daarover op. Je kunt het ook accepteren als de vrijheid van die cartoonist net zoals jij vrij bent in het belijden van je geloof. Je kunt niet een vrijheid claimen maar die een ander misgunnen.
Was dat wederzijds maar ook zo was er geen probleem ontstaanquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:02 schreef Etcetera het volgende:
[..]Dus dat is 'anders'
Kom nou toch zeg, dat de PVV zegt wat ze zeggen betekend niet dat jij op die manier erover te keer hoeft te gaan. An eye for an eye, a tooth for a tooth, leaves the world with a lot of blind, toothless people
Achja, uiteindelijk zitten we allemaal op hetzelfde schip, en dat schip begint momenteel de vorm van de Titanic aan te nemen. Voor welwillende Nederlanders ziet Nederland er steeds onaantrekkelijker uit, maar hetzelfde geldt voor "moslims", die in Nederland niets dan propaganda en oorlogsbeleid over zich heen krijgen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:05 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Maak in het vervolg dan deze posts, in plaats van de posts die ik eerder in dit topic gelezen heb, want diezelfde dingen werden bij mij niet geaccepteerd als het ging over oorlogen en moslims.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |