Tja kan je doen. Maar aangezien weinig mensen een .22 hebben liggen thuis kom je niet verder dan je puddingbuks.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:39 schreef rulerofdeath het volgende:
OT: die kat moet je gewoon bij je houden.
En laten mensen dan voortaan hun kutkinderen ook even binnen? Die tegenwoordig schreeuwen, vernielen, rommel maken en een grote bek hebben?quote:
Welja joh, ga ff lekker de politie lastig vallenquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:42 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nou daar moet ik inderdaad niet aan denken, maar hij zou wel de eerste zijn die er dan van verdenk. En je hebt gelijk dan heb ik het maast vast een keer gemeld!
quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:26 schreef BroesWillems het volgende:
Als een kat op mijn auto liep, had ik hem er ook afgeslagen... Hou dat beest in je eigen tuin/huis!
voor de rest is je buurman natuurlijk wel een zeikerd.
Sterker nog, de schade die kinderen aanbrengen vs. huisdieren.... kinderen hebben toch een negatief saldo op dat punt en het enige dat ooit door een kat in mijn tuin is vernield is 1 plantje..quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:44 schreef Netsplitter het volgende:
Voor diegene die vinden dat katten thuis horen, ik neem aan dat jullie er dan ook voor zorgen dat jullie kinderen niet buiten komen?
Ook die kunnen dingen slopen van anderen mensen.
En die kunnen veel meer takkeherrie maken dan een kat of poes.
Dus een kind zou ik dus ook mogen doodslaan?quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:49 schreef RichardDawkins het volgende:
Ik weet niet of het wettelijk mag, grote kans niet, maar t zou wel moeten mogen.
Ieder huisdier dat overlast veroorzaakt voor iemand anders terwijl het dier niet op het terrein van de verantwoordelijk eigenaar is, zou je in principe moeten mogen behandelen als ieder ander dier dat je overlast veroorzaakt. Van slaan tot doden, afhankelijk van de overlast.
Een eigenaar die zijn kat niet bij zich houdt moet niet zeiken als de kat een klap krijgt wanneer ie andermans goederen beschadigd.
Daarbij is het eigenlijk niet eens de kat die er van langs zou moeten krijgen maar de eigenaar die er verantwoordelijkheid over heeft. Die kat is gewoon een kat maar de eigenaar behoort beter te weten.
Vooral katten eigenaars zijn onder de illusie dat hun kat heilig is en hun er niet op aangesproken kunnen worden als ie overlast geeft.
In principe is het hetzelfde als met kinderen, jij neemt ze dus draag jij de verantwoordelijkheid voor hun daden. Misdraagt je kind/huisdier zich? Dan behoor jij de klappen te vangen als die vallen.
Jajoh, anders ga je ff katten met kinderen vergelijkenquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:44 schreef Netsplitter het volgende:
Voor diegene die vinden dat katten thuis horen, ik neem aan dat jullie er dan ook voor zorgen dat jullie kinderen niet buiten komen?
Ook die kunnen dingen slopen van anderen mensen.
En die kunnen veel meer takkeherrie maken dan een kat of poes.
Lekker makkelijk tochquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:52 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Jajoh, anders ga je ff katten met kinderen vergelijken
Idd, katten geven over het algemeen toch een stuk minder overlast.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:52 schreef ShevaJB het volgende:
Jajoh, anders ga je ff katten met kinderen vergelijken
Ja, want een kind staat gelijk aan een huisdier.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:51 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dus een kind zou ik dus ook mogen doodslaan?
Nou ik al aantal keer netjes getracht een gesprek aan te knopen met hem over zijn algehele gedrag maar dat heeft weinig succes.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:49 schreef Armageddon het volgende:
Bij ons in Den Haag hebben we daar een hele effectieve maatregel voor.
Aanbellen en even op z'n hart drukken dat als ie dat nog een keer flikt dat dan zijn auto in de brand staat.
Een kat kan lak slopen een kind ook.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:52 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Jajoh, anders ga je ff katten met kinderen vergelijken
Lekker kort door de bocht he.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:56 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Een kat kan lak slopen een kind ook.
Ik zie het wezenlijke verschil niet.
Je lak is dan nog steeds aan gort en beide hebben een persoon die daar voor aansprekelijk is.
Goed lezen aub. Het "van slaan tot doden" deel slaat op een huisdier.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:51 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dus een kind zou ik dus ook mogen doodslaan?
Want?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |