Ik zit ook te twijfelen, het concert zou in dit geval beter een dag voor de verkoop kunnnen zijn, ipv ernaquote:Op maandag 2 november 2009 23:59 schreef Toad het volgende:
HMH sla ik over. Of het Melkwegconcert moet echt heel goed zijn.
Mooiquote:Op woensdag 4 november 2009 12:08 schreef Haunter het volgende:
De hele StuBru akoestische sessie staat nu op de site btw, dus niet alleen Papillon zoals eerst. Daarnaast hebben ze "You Don't Know Love" en "Eat Raw Meat = Blood Drool" van de nieuwe plaat gespeeld.
http://www.setlist.fm/setlists/editors-1bd6bdb8.htmlquote:Op woensdag 4 november 2009 14:17 schreef bloodymary het volgende:
Heb zin in zaterdag! Zijn er al setlisten ergens van concerten van de afgelopen week?
Dat was een festivalset.quote:Op woensdag 4 november 2009 15:05 schreef bloodymary het volgende:
Bedankt! Gave site, kende ik niet.
Geen echte verrassingen dus, maar wel lekker. Alleen Dortmund is een beetje kort, zal wel niet compleet zijn.
quote:Op woensdag 4 november 2009 16:50 schreef Leonos het volgende:
[..]
En waarom kom ik jou trouwens in elk MUZ topic tegen waar ik post?
Mac Pro vertoont kuren (videokaart probleem?)quote:Op woensdag 4 november 2009 16:52 schreef Aisumasen het volgende:
De vraag moet zijn: Waarom kom jij mij in geen enkel topic buiten MUZ tegen?
Precies dezelfde als die in Amsterdam bij 3voortwaalf. Maar die heb ik effe gedownload, goede kwaliteit. Enige is dat daar publiek bij zat.quote:Op woensdag 4 november 2009 12:08 schreef Haunter het volgende:
De hele StuBru akoestische sessie staat nu op de site btw, dus niet alleen Papillon zoals eerst. Daarnaast hebben ze "You Don't Know Love" en "Eat Raw Meat = Blood Drool" van de nieuwe plaat gespeeld.
hoe gedownload?quote:Op woensdag 4 november 2009 20:31 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Precies dezelfde als die in Amsterdam bij 3voortwaalf. Maar die heb ik effe gedownload, goede kwaliteit. Enige is dat daar publiek bij zat.
Ja, het was tof om daar bij te zitten, samen met zo'n 29 andere mensen.quote:Op woensdag 4 november 2009 20:31 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Precies dezelfde als die in Amsterdam bij 3voortwaalf. Maar die heb ik effe gedownload, goede kwaliteit. Enige is dat daar publiek bij zat.
Welke nummers zijn het?quote:Op woensdag 4 november 2009 22:41 schreef _Flea_ het volgende:
Net de cuttings aan het luisteren van The Back Room. Zijn wel iets minder dan op het album zelf, maar luisteren goed weg!
Vond het mooi. Jammer dat ze maar 1 nummer speelden.quote:
Want dan mag de PM naar superjojoquote:Op vrijdag 6 november 2009 01:39 schreef huilend_komeetje het volgende:
Iemand nog een kaartje over voor de Oosterpoort in Groningen??
Of naar mij, huilend_komeetje dus....quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:25 schreef superjojo het volgende:
[..]
Want dan mag de PM naar superjojo
http://www.delaatsteshow.be/0911/index.php?page=video&txtZoek=&offset=0&index=84quote:Op donderdag 5 november 2009 22:02 schreef Aisumasen het volgende:
Straks op België 1: Editors akoestisch in "De Laatste Show".
Is niet uitverkocht. kan er nog wat bestellen.quote:Op zaterdag 7 november 2009 10:54 schreef KneiterS het volgende:
Het is nu uitverkocht.
Veel zwarthandelaren aangemoedigd door de hoge verkoopprijzen van de concerten van aankomende week op marktplaats. Denk dat ze aardig gaan miskleunen nu en te veel hebben ingeslagen.quote:Op zaterdag 7 november 2009 12:54 schreef Q. het volgende:
Snel!
Nu niet meer geloof ikquote:Op zaterdag 7 november 2009 13:00 schreef Bayswater het volgende:
Overigens kan je nog steeds een kaartje kopen, blijven drukken op F5.
Hoe doe je dat dan? De verkopers herken je op zich wel, maar ga je nog onderhandelen over de prijs? En hoe weet je of de kaartjes wel oké zijn?quote:Op zaterdag 7 november 2009 13:00 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Veel zwarthandelaren aangemoedigd door de hoge verkoopprijzen van de concerten van aankomende week op marktplaats. Denk dat ze aardig gaan miskleunen nu en te veel hebben ingeslagen.
Ik kijk misschien op 1 mei zelf wel, zat die dan niet gaan na de kater van koninginnedag.
Overigens kan je nog steeds een kaartje kopen, blijven drukken op F5.
Omdat dat normaal de afsluiter zou zijn geweest maar dit keer niet, nu was het Papillon (die vlammen daar bij waren heel cool!)quote:Op zondag 8 november 2009 09:34 schreef bloodymary het volgende:
Het was gaaf! Qua setlist geen verrassingen, alle nummers van de nieuw cd gespeeld behalve like treasure, de hoogtepunten van de vorige twee cd,s, en You are Fading. Het was superstrak, geweldig geluid en Tom blijft grappig met zijn spastische bewegingen.
Waarom verontschuldigde hij zich nu op het laatst voor Fingers in the Factory?
Ik ook, het zal een stuk intiemer zijnquote:Op zaterdag 7 november 2009 20:49 schreef RedGuy het volgende:
Ben ik toch maar blij dat ik ze morgen in de Melkweg ga zien ipv HMH.
http://www.setlist.fm/set(...)elgium-23d73cdf.htmlquote:Op zondag 8 november 2009 14:31 schreef Leonos het volgende:
Vanavond Melkweg![]()
Wat was de setlist van gisteravond ?
Doe je goedquote:Op zondag 8 november 2009 19:28 schreef huilend_komeetje het volgende:
Onverwacht nog een kaartje kunnen overnemen voor het concert in Grunn morgen!!!
Apart, ik vond gisteren in Brussel juist de nieuwe nummers zo goed uit de verf komen. Ook met de hele sfeer en de belichting en super geluid. Vond ze echt beter dan de oude. En het publiek deed er al best op mee, vooral bij Brigs and Mortar was de zaal erg enthousiast (en bij Papillon natuurlijk).quote:Op maandag 9 november 2009 00:24 schreef Toad het volgende:
Het viel helaas tegen bij mij.
Het openingsnummer, In this light, vind ik het mooiste nummer van het album. Maar de liveversie ervan viel zo tegen. De nieuwe nummers kwamen sowieso niet goed uit de verf vond ik. Die nummers zijn zo ééntoning. En ook live wordt het er niet echt spannender op.
De oude nummers worden vrijwel precies hetzelfde uitgevoerd als twee jaar terug. Ik heb me bij die nummers wel enigszins vermaakt, maar artistiek is het niet van een hoog niveau als je er niet de diversiteit in weet te brengen.
Tom Smith deed weer zoals gewoonlijk zijn trucjes. Erg spontaan kwam het ook niet meer over.
Wat wel grappig was: er stond een meisje op de linkertrap (vanaf Tom gezien) uit volle borst mee te zingen met de oude nummers. Ze was zo enthousiast; mooi om te zien.
Voorlopig ga ik niet meer naar een concert van hun. Het is te veel hetzelfde. Kom eerst maar weer eens met een goed album.
[TV-TIP] Editors en Dinosaur JR. Op WDR zondagnachtquote:Op maandag 9 november 2009 00:30 schreef Aisumasen het volgende:
NU op WDR: Editors live op het Reeperbahn Festival afgelopen september.
Meestal is het andersom dat een band live beter is dan op de plaat. Bij The Editors is het denk ik andersom.quote:Op maandag 9 november 2009 01:03 schreef Ziewoarut het volgende:
Vind de nieuwe sound eigenlijk ook beter. Hiervoor was het gewoon een goede energieke band met goede melodieuze nummers maar niet echt iets speciaals of spannends. Dat is met het nieuwe album anders; het klinkt dreigender, rauwer en vooral ECHTER.
Ik heb helemaal niets gezegd over hun live kwaliteiten.quote:Op maandag 9 november 2009 01:29 schreef tong80 het volgende:
[..]
Meestal is het andersom dat een band live beter is dan op de plaat. Bij The Editors is het denk ik andersom.
Helemaal niet, live zijn ze steengoed!quote:Op maandag 9 november 2009 01:29 schreef tong80 het volgende:
[..]
Meestal is het andersom dat een band live beter is dan op de plaat. Bij The Editors is het denk ik andersom.
Gewoon kostprijs: 33euro... van iemand met een ernstig ziek familielid. Erg sneu voor haar, maar ze maakt er mij dus echt enorm blij mee... Beetje dubbel wel.quote:Op zondag 8 november 2009 23:06 schreef superjojo het volgende:
[..]
Doe je goed
Heb vandaag wel een beetje passief op marktplaats gekeken, maar heb er eigenlijk op 't moment ook helemaal geen geld voor (iig geen veertig/vijftig euro). Die Kayleigh biedt wel een kaartje aan voor vijftien euro, maar even googlen op 'kayleigh, marktplaats, zoetermeer', en ik vertrouw het al niet meer zo. Ach ja, hopen dat de Editors volgend jaar wat festivals aan doen.
Meningen verschillen natuurlijk... maar ik vind het nieuwe album echt goed! Vind echter juist in this light een van de minder interessante nummers... dus wellicht verschillen onze smaken enorm!quote:Op maandag 9 november 2009 00:24 schreef Toad het volgende:
Het viel helaas tegen bij mij.
Het openingsnummer, In this light, vind ik het mooiste nummer van het album. Maar de liveversie ervan viel zo tegen. De nieuwe nummers kwamen sowieso niet goed uit de verf vond ik. Die nummers zijn zo ééntoning. En ook live wordt het er niet echt spannender op.
De oude nummers worden vrijwel precies hetzelfde uitgevoerd als twee jaar terug. Ik heb me bij die nummers wel enigszins vermaakt, maar artistiek is het niet van een hoog niveau als je er niet de diversiteit in weet te brengen.
Tom Smith deed weer zoals gewoonlijk zijn trucjes. Erg spontaan kwam het ook niet meer over.
Wat wel grappig was: er stond een meisje op de linkertrap (vanaf Tom gezien) uit volle borst mee te zingen met de oude nummers. Ze was zo enthousiast; mooi om te zien.
Voorlopig ga ik niet meer naar een concert van hun. Het is te veel hetzelfde. Kom eerst maar weer eens met een goed album.
Publiek gaat nooit los bij Editorsquote:Op maandag 9 november 2009 02:11 schreef RedGuy het volgende:
Goed concert, lekker gespeeld, had ze nog niet eerder live gezien dus was nieuw voor me.
Enige minpunt: Publiek ging pas los bij Papillon terwijl ik het het zwakste nummer van de avond vond.
hetzelfde dat sportuitslagen nieuwswaardig worden genoemd.quote:Op maandag 9 november 2009 02:04 schreef tong80 het volgende:
Zag gisteren een item in het Belgische journaal over The Editors omdat ze in Brussel speelden.
Vroeg me toen af waarom dat in het journaal moest vermeld worden. Jullie vinden het natuurlijk terecht.
idd, wat een lekker nummer (Racing Rats), en heel goed gebracht.quote:Op maandag 9 november 2009 00:18 schreef Felixa het volgende:
Hoogetpunten voor mij waren Papillon en The Racing Rats.
In Belgie wel! Afgelopen zaterdag zeker. En ik herinner me nog dat ik twee jaar geleden bij Interpol was in 013 waarbij iedereen de hele avond duf naar de band stond te staren. Drie dagen later was ik in Brussel bij hetzelfde concert en iedereen stond lekker wat mee te dansen en te zingen. Zeggen ze hier allemaal dat dat not done is bij een introverte band als Interpol, maar deze veranderde op het podium ineens wel van een introverte naar een extroverte band en stond zichtbaar te genieten.quote:
quote:Op maandag 9 november 2009 09:04 schreef Xlarge het volgende:
[..]
idd, wat een lekker nummer (Racing Rats), en heel goed gebracht.
Ik vond het een goed concert gisteren
Volgens mij Chris. Kijk zelf maar. Zo gaaf dit! Moest ook steeds lachen als Tom synthesizer ging spelen met zijn neus op het toetsenbord.quote:Op maandag 9 november 2009 09:37 schreef RedGuy het volgende:
Wie speelde de synths eigenlijk bij het begin van Papillon?
Dat stoorde mij gisteren ook enorm. Vooral bij de nieuwe nummers werd er veel gekletst onderling. Vrij storend voor als je het concert wel wilt volgen. Het optreden zelf vond ik erg goed met een goede balans tussen oude en nieuwe nummers.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:07 schreef Hulkio het volgende:
Helaas vonden enkele personen het wel leuk om hard door de rustige nummers heen te praten....
Ja, twee bands in het voorprogramma in Groningen. Even kwijt welke dat ook alweer warenquote:Op dinsdag 10 november 2009 10:32 schreef peedy82 het volgende:
Was er eigenlijk ook een voorprogramma in Amsterdam en Groningen? Heb zin in woensdag!
Van pratende mensen geen last gehad, blijkbaar stond ik op een goede plekquote:Op dinsdag 10 november 2009 10:15 schreef user_friendly het volgende:
[..]
Dat stoorde mij gisteren ook enorm. Vooral bij de nieuwe nummers werd er veel gekletst onderling. Vrij storend voor als je het concert wel wilt volgen. Het optreden zelf vond ik erg goed met een goede balans tussen oude en nieuwe nummers.
In het Paard van Troje een tijd terug wel. Morgenavond in 013, leukquote:
Eigenlijk zijn voorprogramma's altijd kut, vooral bij concerten van de wat grotere bands. Zaterdag wil ik Muse zien, niet Biffy Clyro. Morgen wil ik Editors zien en niet die twee voorprogramma's. Ik heb daar geen trek in!quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:37 schreef Snuf. het volgende:
Zo, dat was tof gisteren. Kom net pas thuis, want heb wel 3 uur moeten rijden terug
Maar er was wel een voorprogramma. Wintersleep en The Maccabees. Maar eerlijkgezegd vond ik dat nogal kut.
Idd, ik kom meestal ook wat later, maar ik vind het altijd lastig in te schatten omdat ik weer bang ben te laat te komen en het begin van de hoofdact te missenquote:Op dinsdag 10 november 2009 10:38 schreef Stofje het volgende:
Eigenlijk zijn voorprogramma's altijd kut, vooral bij concerten van de wat grotere bands. Zaterdag wil ik Muse zien, niet Biffy Clyro. Morgen wil ik Editors zien en niet die twee voorprogramma's. Ik heb daar geen trek in!
Toch kan het soms wel interessant zijn. Ik weet nog dat ik in 1999 helemaal werd gegrepen door een bandje in het voorprogramma van LIve en deze toen direct ben gaan volgen in toen nog kleine zaaltjes. Dat bandje was Muse!quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:38 schreef Stofje het volgende:
[..]
In het Paard van Troje een tijd terug wel. Morgenavond in 013, leuk.
[..]
Eigenlijk zijn voorprogramma's altijd kut, vooral bij concerten van de wat grotere bands. Zaterdag wil ik Muse zien, niet Biffy Clyro. Morgen wil ik Editors zien en niet die twee voorprogramma's. Ik heb daar geen trek in!
Echtquote:Op dinsdag 10 november 2009 15:24 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Toch kan het soms wel interessant zijn. Ik weet nog dat ik in 1999 helemaal werd gegrepen door een bandje in het voorprogramma van LIve en deze toen direct ben gaan volgen in toen nog kleine zaaltjes. Dat bandje was Muse!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |