quote:BrandX [ 6 notes ] [ Moderator / Donateur Asielactie 2009 ] maandag 28 september 2009 @ 18:46
whehehequote:
quote:
quote:BrandX
Boks-Chick-Coffee-addict [ 5 notes ] [ Moderator / Donateur Asielactie 2009 ] maandag 28 september 2009 @ 18:52
Verpest het maar weerquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 15 augustus 2009 23:05 schreef eer-ik het volgende:
Ik vind je sig nogal denigrerend.
quote:Op maandag 28 september 2009 18:57 schreef OA het volgende:
[..]
Verpest het maar weer![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lolwut
quote:Op maandag 28 september 2009 18:58 schreef BrandX het volgende:
[..]Tuig!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 15 augustus 2009 23:05 schreef eer-ik het volgende:
Ik vind je sig nogal denigrerend.
hihihiquote:Op maandag 28 september 2009 18:46 schreef BrandX het volgende:
gaan die gekken hier de hele dag als een speer in dit topic, is er nu geen fles in een met pinquins volzittend sexhotel, waar je alleen maar empegeesla kan eten wat in een lab is geweest, toch nog wel ok is maar o.a. niet bij nijsjes past te vinden hier
quote:Op maandag 28 september 2009 18:58 schreef BrandX het volgende:
[..]sinds wanneer doe je datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het gaat er niet om wat mensen over je zeggen,
Maar hoe je ermee omgaat !
Een geschreven woord komt anders over dan een gesproken woord.
een verborgen boodschap voor flesquote:
zat er weer iemand je te stangenquote:Op maandag 28 september 2009 19:11 schreef BrandX het volgende:
[..]
ahhh, never mind
moest mijn ei ff kwijt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |