Dat zou mooi nieuws zijn!quote:Op vrijdag 25 september 2009 19:16 schreef PICHT het volgende:
Ik las net op het forum van tweakers dat er in de volgende plaatsen geen 80Mbit maar gelijk 120Mbit komt:
Amersfoort, Enschede, Meppel, Maastricht, Tilburg en Heerhugowaard. Dit vanwege glasvezelprojecten in die steden om de concurrentie voor te zijn. Eind dit jaar dus.
Geen last van, al anti-spyware tool gedraaid ? Anders ff een tcpdump maken en checken of die replies idd v/d Ziggo DNS komen.quote:Op vrijdag 25 september 2009 23:14 schreef Swetsenegger het volgende:
(...)
Meer ziggo gebruikers dit, want dan is het dus inderdaad in de ziggo dns'en zo geregeld.
Mac.quote:Op vrijdag 25 september 2009 23:37 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Geen last van, al anti-spyware tool gedraaid ? Anders ff een tcpdump maken en checken of die replies idd v/d Ziggo DNS komen.
Ziggo knijpt niets, maar er is wel een probleem met het Ubee EMV 3200 modem en multi-thread downloaden. Zijn diverse fora waar dit besproken wordt. De downloadtesten zoals speedtest.ziggo.nl, speedtest.net en het downloaden van een 1GB file via ftp gaat allemaal prima met 48mbit/s. Maar downloaden van usenet via een payserver met meerdere threads levert problemen op; de Ubee blijft dan rond de 30mbit/s schommelen.quote:Op zaterdag 26 september 2009 18:00 schreef Scorpie het volgende:
Ik haal nu de 50mbit makkelijk dankzij de monteur, wel jammer dat ze het na 8 uur s`avonds knijpen, dat usenet.
Echt? Dat wist ik niet. Wanneer gaan ze dat fixen?quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:43 schreef online_jj het volgende:
[..]
Ziggo knijpt niets, maar er is wel een probleem met het Ubee EMV 3200 modem en multi-thread downloaden. Zijn diverse fora waar dit besproken wordt. De downloadtesten zoals speedtest.ziggo.nl, speedtest.net en het downloaden van een 1GB file via ftp gaat allemaal prima met 48mbit/s. Maar downloaden van usenet via een payserver met meerdere threads levert problemen op; de Ubee blijft dan rond de 30mbit/s schommelen.
Geen idee, hier heb je wat leesvoer...quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Echt? Dat wist ik niet. Wanneer gaan ze dat fixen?
in weet in ieder geval dat er in enschede een glasvezel project loopt. Dus de kans zou daar inderdaad groot zijn.quote:
Ik heb alleen ervarig met de Ubee. Heb ook wcd vervangen. gigabit netwerk aangelegd (cat5e met gigabit router); helemaal gereed om eens flink te downloaden van usenet.... maar helaas. Ben toen eens gaan zoeken op internet en heb gemerkt dat diverse mensen dezelfde problemen ervaren met de Ubee. Hopelijk erkent Ziggo de problemen snel en zal er ook snel een oplossing komen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:52 schreef djkoelkast het volgende:
Ik heb zowel het Ubee als het Arris modem. Arris bevalt mij het best.
Ik haal hier vrijwel altijd de volle bak (48 mbit), met het Ubee modem haal ik de helft, inderdaad ook met usenet, dan is het echt bagger.
Laatst wel een nieuwe wcd + splitter laten plaatsen en zelf een hoge kwaliteit kabel tussen de muur en modem gezet, nu is alles weer top (al zijn ze nu wel bezig met de kasten in de straat hier).
Ga ik toch vanaf 9 november in Tilburg wonenquote:
Waarom zou je 10 x dezelfde snelheid willen? Eén is genoeg imo.quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:05 schreef Boomfluisteraar het volgende:
Nu kan ik hier ook Ziggo nemen. Dit is evenduur (het alles in één pakket, incl tv), alleen heb ik dan wel 10x dezelfde internetsnelheid.
Taalfoutquote:Op dinsdag 29 september 2009 19:39 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Waarom zou je 10 x dezelfde snelheid willen? Eén is genoeg imo.
Ok, thanks.quote:Maar, hier goede ervaringen, eigenlijk zelden uitval of problemen (ik kan alleen over internet via Ziggo praten).
quote:Op woensdag 30 september 2009 18:18 schreef Dirkh het volgende:
Moest het hier toch ff spammen, ik was op zoek naar de eventuele levertijden van modems. Ik wacht al sinds 17 juli. Maar de website gaf me toch een ander antwoord. Zie het weblog
[ afbeelding ]
Ik heb nog een Ubee modem overquote:Op woensdag 30 september 2009 18:18 schreef Dirkh het volgende:
Moest het hier toch ff spammen, ik was op zoek naar de eventuele levertijden van modems. Ik wacht al sinds 17 juli. Maar de website gaf me toch een ander antwoord. Zie het weblog
[ afbeelding ]
Heb je een Linksys router? Die kunnen daar ook niet tegen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:01 schreef Tokus het volgende:
Nou, sinds de upgrade knalt ie er bij mij uit als ik µTorrent aanzet en meer dan 20 connections openzet (default staat op 50 of 100 ofzo?). Het ligt niet aan de firewall, want ook als die uitstaat treedt dit op. Als ik dan op m'n modem kijk zie ik wel verbinding tussen modem en pc, maar niet van modem naar de buitenwereld.
Klopt, ik haal er ook niet meer dan 48Mb meequote:Op woensdag 30 september 2009 19:43 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Daar ga ik vast de 50 Mb niet mee halen
Dat is het gevaarlijke van aannames, ik ging er gewoon vanuit dat het een ouderwets modem was.quote:Op woensdag 30 september 2009 22:28 schreef PICHT het volgende:
[..]
Klopt, ik haal er ook niet meer dan 48Mb mee
Dan heb je nu wat geleerd!quote:Op woensdag 30 september 2009 22:37 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Dat is het gevaarlijke van aannames, ik ging er gewoon vanuit dat het een ouderwets modem was.
quote:Op woensdag 30 september 2009 23:53 schreef Sk00p het volgende:
Bij mij is dus nu sinds 2 dagen de goedkoopste verbinding (Z1) ook verhoogd ( m'n modem werd door hun gewoon van afstand gereset) ben van max 250 kB/s naar 380 kB/s gegaan
Behalve bij nntp, dan haalt ie met geluk 35mbquote:Op woensdag 30 september 2009 22:28 schreef PICHT het volgende:
[..]
Klopt, ik haal er ook niet meer dan 48Mb mee
Voor de upgrade had ik nergens last van.quote:Op woensdag 30 september 2009 20:46 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Heb je een Linksys router? Die kunnen daar ook niet tegen.
Tip: de duurdere D-Link routers zijn echt super.
Alleen de upload van alles in 1 basis vind ik diep triestquote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:46 schreef Ambrosius het volgende:
Wat een verhoging zeg, sommige abonnementen zijn nu 3 x zo snel.
Dunno... Moet nogquote:Op woensdag 7 oktober 2009 18:47 schreef Alessandr0 het volgende:
waarom is mijn z1 abbo dan neit verhoogd naar 5/0,5?? vandaag
Moi aussi, maar na een herstart vh modem nog 'gewoon' de 20mbit. Wacht rustig nog even af...quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:41 schreef Renesite het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)s-in-amersfoort.html
Wieder omhoog![]()
[ afbeelding ]
Alles in 1 extra alleen in Amersfoort zo hoog.
Zelf ga ik náár 30-4!
Ja, dat is de 50Mb. Lijkt nergens op.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:06 schreef Harajuku. het volgende:
Is dat ook 50 dan? Ik zit meestal iets onder de 40, maar als ik 25 zou halen konden ze me de pot op
Zoiets heb ik ook. Soms iets erboven maar meestal net onder de 40.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:26 schreef Dirkh het volgende:
Ik lieg met de wired connection, die is toch sneller. Grmbl, ookal is het niet super, wired is acceptabel (vind ik nu nog tenminste)
[ link | afbeelding ]
De wireless connection zou beter moeten. Veel beter
D-Link is het toverwoord, en dan wel de duurdere seriesquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:45 schreef -_Tommy_- het volgende:ben wel over de zeik dat je router de boel zo kan vertragen... Heb nu een Belkin N+ router en dan raak ik gewoon 10mbs kwijt
direct in netwerk kaart 48, met router er tussen bedraad 39mbs
Hmmm net even de interne firewall uitgezet en dat scheel het dus ook, dan zit ik op 47...quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:46 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
D-Link is het toverwoord, en dan wel de duurdere series
De router in de WL-582 is de WL-341 en die haalt wireless snelheden tot 140Mbps echte throughput. WAN - WLAN haalt ie 90Mbps.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:59 schreef Dirkh het volgende:
Vanmorgen kreeg ik eindelijk na 3 maanden wachten het nieuwe modem. Natuurlijk moest ik een nieuwe router kopen, ik had namelijk de WL-153 en in dat pokke dorp waar ik woon hadden ze de WL-351 niet op voorraad. Ik heb dus de WL-582 gekocht.
Wired haal ik niet eens zo gek veel meer dan wireless. Maar toch vind ik het flink tegen vallen. ONdanks dat ik een Atheros AR9285 wireless kaart in de laptop heb zitten, kom ik niet veel verder dan dit:
[ link | afbeelding ]
Met de stick die bij de router zat, haal ik wat meer, maar het is zo instabiel als de pest.
[ link | afbeelding ]
Ik vind het zwaar kut dat ik nu met een stick moet gaan werken, terwijl in de laptop gewoon een goede kaart zou moeten zitten.
Dus wired en wireless geven een veel te lage snelheid en ik kan dan net zo goed terug naar de 20 Mb, dat kost me de helft minder.
Even voor de leek, dat zou inhouden dat ik eigenlijk geen extreem snelheidsverlies zou mogen hebben met de wireless verbinding? Dat zou dus een instelling moeten zijn die bij mij niet goed staat, of is dat te kort door de bocht?quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De router in de WL-582 is de WL-341 en die haalt wireless snelheden tot 140Mbps echte throughput. WAN - WLAN haalt ie 90Mbps.
Probeer voor de gein de stick eens uit de wl-582 doos. Ik vrees namelijk dat die atheros client niet zo lekker met de Ralink router omgaat. Kijk daarnaast ook zoals hier boven gezegd naar firewall settings en dergelijk. Ow EN zorg ervoor dat je WPA2 security hebt ingesteld en zeker geen WPA1 security.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:00 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Even voor de leek, dat zou inhouden dat ik eigenlijk geen extreem snelheidsverlies zou mogen hebben met de wireless verbinding? Dat zou dus een instelling moeten zijn die bij mij niet goed staat, of is dat te kort door de bocht?
Kijk, daar heb ik wat aan. Ik had de stick uit de doos er al bij, daar komen bovenstaande metingen ook van. Maar de beveiliging stond dus niet goed, ik had wel de firewall uitgeschakeld, maar de verkeerde WPA.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:04 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Probeer voor de gein de stick eens uit de wl-582 doos. Ik vrees namelijk dat die atheros client niet zo lekker met de Ralink router omgaat. Kijk daarnaast ook zoals hier boven gezegd naar firewall settings en dergelijk. Ow EN zorg ervoor dat je WPA2 security hebt ingesteld en zeker geen WPA1 security.
Maar die router kan draadloos ruim meer aan dan 50Mbps, en ook de snelheid vanaf internet is geen probleem.
Je zit bij mij in de buurt!quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:56 schreef Swetsenegger het volgende:
Overigens zuigen die servers van speednet ook nogal:
a:
[ link | afbeelding ]
direct erachteraan op een andere server
b:
[ link | afbeelding ]
En die nieuwe test is ook wel aardig, de pingtest. Daar komt je MOS waarde uit (Mean Opinion Score) op een schaal van 0 t/m 5. Daarin kan je thuis apperatuur heel bepalend zijn en routers met automatische QoS en packetshaping zullen er waarschijnlijk beter uit komen.
[ link | afbeelding ]
Test eens op een andere server, want dit is nog steeds niet fantastischquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:28 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Kijk, daar heb ik wat aan. Ik had de stick uit de doos er al bij, daar komen bovenstaande metingen ook van. Maar de beveiliging stond dus niet goed, ik had wel de firewall uitgeschakeld, maar de verkeerde WPA.
Nu kom ik dus zo uit met de stick van Sitecom:
[ link | afbeelding ]
en wat ik nog veel beter vind, zo kom ik met de interne wirelesskaart.
[ link | afbeelding ]
Bedankt, heb je weer een leek gelukkig gemaakt.
Deze kwaliteit is uitgedrukt in een waarde die wordt aangeduid als MOS (Mean Opion Score) en is ingedeeld op een schaal van 1 tot 5.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:45 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]
Maar wat betekent het
Ik heb er tot nog toe geen spijt van! Kwam ook bij Xs4all vandaan, echt nog nul storingen en stabiele snelheidquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:16 schreef Woodpecker het volgende:
Zo, ook maar eens overgestapt op Ziggo Alles-in-1 Plus. Ik heb jarenlang enorm plezier beleefd aan Xs4all, met hun service en betrouwbaarheid, maar de ADSL kan bij mij (postcode 3812) niet hoger dan 8 Mbps. Dus de sprong maar gewaagd, en maar hopen dat ik er geen spijt van ga krijgen...
Nou, dit is zo'n beetje wel de snelste test die ik gedaan heb.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:00 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Test eens op een andere server, want dit is nog steeds niet fantastisch
Heb je een verschil als je je computer rechtstreeks verbind met het modem? en zo ja, welk IP krijg je PC in dat geval en welk ip heeft je router.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 18:53 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Nou, dit is zo'n beetje wel de snelste test die ik gedaan heb.
Wireless: 192.168.0.102quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 19:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Heb je een verschil als je je computer rechtstreeks verbind met het modem? en zo ja, welk IP krijg je PC in dat geval en welk ip heeft je router.
Wireless: 94.214.48.188quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 20:01 schreef Swetsenegger het volgende:
Nou ja, het is duidelijk dat de router de bottleneck niet is. Wifi kan op dat moment veroorzaakt worden door een externe storingsbron.
Maar bekabeld haal je zowel met als zonder router een kutresultaat
Als het modem er tussen staat en je gaat naar 192.168.0.1 en logt in, wat staat er dan voor IP bij je internet connectie?
Lijkt mij een goed idee, want het is niet echt een goedkoop pakketje waarbij je dit grote verlies voor lief moet nemen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 20:11 schreef Swetsenegger het volgende:
Hmz zelfs 2 compleet verschillende IP's beroerde verbinding. Ik zou maar eens met ziggo bellen als ik jou was.
Yep, sinds gistermorgen zo`n beetje.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Heb je de laatste 2 dagen ook het probleem dat af en toe de verbinding weg valt?
Haha, nou ik zou het wel relaxed vindenquote:Op zondag 11 oktober 2009 11:12 schreef vosss het volgende:
Ik ben die 50Mbit kotsmoe, wanneer gooien ze hem naar 80?
Dat zou toch in het najaar zijn? Als ik hier naar buiten kijk is het najaar en ook mijn kalender zegt dat het oktober is, dus najaar
Na aansluiten nieuwe apparaten moet je de modem ook even de stroom halen!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 14:09 schreef Syrena het volgende:
Modem en router gereset, jaaa, hogere snelheid![]()
Dat heeft drie uur prima gewerkt en sindsdien is mijn internet dood.
Met kabel aan 't modem heb ik wel verbinding.
Ik kan wel inloggen op de router (Netgear 614), heb deze ook al gereset, maar hij krijgt gewoon geen verbinding meer met 't modem (krijgt geen IP-adres)![]()
Iemand anders nog een goed idee voordat ik de heldesk moet bellen?
Ik heb geen nieuwe apparaten aangesloten.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 14:29 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Na aansluiten nieuwe apparaten moet je de modem ook even de stroom halen!
1: stroom van je modemquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 14:32 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb geen nieuwe apparaten aangesloten.
Ik heb alle combinaties al gehad, stroom van modem eraf en stroom van router eraf. Eerst modem online laten komen, dan router weer inpluggen etc. Niks
Ik heb 't geprint, ga het straks proberenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 14:43 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
1: stroom van je modem
2: F-kabel losdraaien
3: F-kabel vastdraaien
4: stroom op je modem
5: minimaal 10 seconden met een pennetje/paperclip resetknop ingedrukt houden
Router kan de hele tijd aanblijven, krijg je dan nog geen IP?
In je router:
Release DNS / Renew DNS
Als dit het probleem oplost en het komt terug en je lost het weer zo op dan is je wandcontactdoos rot, dan moet je echt een nieuwe nemen. Ik had nooit problemen met mijn wcd toen het nog 22mbit was, toen het 48 werd constant offline, door die wcd die niet goed was. Nieuwe + nieuwe splitter en totaal geen problemen meer gehad.
1. TIJDENS het powercyclen van het modem wel de router AAN laten staan.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 14:32 schreef Syrena het volgende:
Ik heb geen nieuwe apparaten aangesloten.
Ik heb alle combinaties al gehad, stroom van modem eraf en stroom van router eraf. Eerst modem online laten komen, dan router weer inpluggen etc. Niks
Deze variant heb ik ook al geprobeerd helaas.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:03 schreef r_one het volgende:
[..]
1. TIJDENS het powercyclen van het modem wel de router AAN laten staan.
2. Mocht je dan nog geen connectie hebben, dan NA het powercyclen van het modem (als de modem helemaal 'up' is) de router powercyclen.
3. Dan zou ie het moeten doen. Zonder geklooi met F-stekkertjes en resetknopjes
F-connector los/vast heb ik van de helpdesk en helpt vaak, maar dan is er ook iets mis in 1 van de kabels (ofwel de F-kabel zelf, ofwel in je wcd).quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:03 schreef r_one het volgende:
[..]
1. TIJDENS het powercyclen van het modem wel de router AAN laten staan.
2. Mocht je dan nog geen connectie hebben, dan NA het powercyclen van het modem (als de modem helemaal 'up' is) de router powercyclen.
3. Dan zou ie het moeten doen. Zonder geklooi met F-stekkertjes en resetknopjes
hoe zou het kapot kunnen gaan? meestal door beweging etc, en aangezien het gewoon netjes hangt/ligt, kan er weinig gebeuren.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 07:46 schreef vosss het volgende:
Ow dus kabels kunnen niet stuk gaan wil je zeggen of wat?
Jouw auto hoeft zeker ook nooit naar de garage, want hey, je rijdt er alleen maar in
Bij mij was dat een probleem met mijn router... Daar was de DNS van verneukt!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:37 schreef Incolumis het volgende:
nog meer mensen met problemen met internet? ik kan bijvoorbeeld wel gewoon downloaden via nieuwsgroepen, bittorrent, etc, maar webpagina's laden zeer regelmatig niet. en nee ik heb dan de downloads niet aan staan. ik moet dan 2 minuten lang refreshen totdat er weer een pagina opent, en zo in 20 secs kan de verbinding weer plat liggen. lijkt wel of er ergens een poortje ligt te klooien.
router is zeer vaak al gereboot, modem ook, windows is al een paar keer reinstalled, het gebeurt zelfs op meerdere pc's hier.
ziggo gebeld vandaag en die sturen een verhuiskitje op met nieuwe kabels
het heeft jaren goed gewerkt, er is niks met de kabels gebeurd en toch krijg ik nieuwe kabels
hmm fijn dat ik daar niet de login van heb, heb alles al geprobeerd maar kan daar niet inloggenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:23 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Bij mij was dat een probleem met mijn router... Daar was de DNS van verneukt!
Even een masterreset van je router?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:01 schreef Incolumis het volgende:
[..]
hmm fijn dat ik daar niet de login van heb, heb alles al geprobeerd maar kan daar niet inloggen
zit nergens een gaatje met een reset knopquote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:35 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Even een masterreset van je router?
Weet niet welk merk dat het is? Kijk je even op de site van de fabrikant hoe je dat kan doen?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:36 schreef Incolumis het volgende:
[..]
zit nergens een gaatje met een reset knop
Ik heb weinig tot geen klachten, maar sinds ze hier die kasten overhoop hebben gegooid eind vorige maand heb ik ook regelmatig dat sites traag/niet laden. Niet alleen op mijn Windows 7 pc maar ook op mijn Vista laptop en mijn vriendin haar Mac. Ongeacht welke browser en ongeacht of ik aan het downloaden ben.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:37 schreef Incolumis het volgende:
nog meer mensen met problemen met internet? ik kan bijvoorbeeld wel gewoon downloaden via nieuwsgroepen, bittorrent, etc, maar webpagina's laden zeer regelmatig niet. en nee ik heb dan de downloads niet aan staan. ik moet dan 2 minuten lang refreshen totdat er weer een pagina opent, en zo in 20 secs kan de verbinding weer plat liggen. lijkt wel of er ergens een poortje ligt te klooien.
router is zeer vaak al gereboot, modem ook, windows is al een paar keer reinstalled, het gebeurt zelfs op meerdere pc's hier.
ziggo gebeld vandaag en die sturen een verhuiskitje op met nieuwe kabels
het heeft jaren goed gewerkt, er is niks met de kabels gebeurd en toch krijg ik nieuwe kabels
hmm lijkt dus geen kabel probleem maar een Ziggo probleemquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:41 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik heb weinig tot geen klachten, maar sinds ze hier die kasten overhoop hebben gegooid eind vorige maand heb ik ook regelmatig dat sites traag/niet laden. Niet alleen op mijn Windows 7 pc maar ook op mijn Vista laptop en mijn vriendin haar Mac. Ongeacht welke browser en ongeacht of ik aan het downloaden ben.
Even refreshen en het werkt weer, of dat je www.google.com intypt en dat dan google komt (omdat hij de site even niet kon vinden) die zoekt naar www.google.com
En ook dit is weer browseronafhankelijk.
Usenet/torrents gaan als een malle, gewoon 6MB/s dus de volle mep 48 mbit en op zich gaat via de browser downloaden ook prima, Nvidia drivers zijn bijvoorbeeld ook zo binnen.
Ik heb al nieuwe kabels overal en ook mijn router is dik in orde (D-Link gigabit router, dus kom maar op met je 120mbitquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:44 schreef Incolumis het volgende:
[..]
hmm lijkt dus geen kabel probleem maar een Ziggo probleem
ja ik heb het exact ook zoquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:56 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik heb al nieuwe kabels overal en ook mijn router is dik in orde (D-Link gigabit router, dus kom maar op met je 120mbit)
Het is bij mij pas sinds ze die kasten hebben omgegooid en dat is sinds vorige maand volgens mij aan de gang in veel gebieden.
Gelukje wil dat ik een monteur ken, die zou mijn modem eens uit kunnen lezen, vaak heeft dit te maken met T3 errors (het nèt niet offline gaan van het modem), maar dat verklaart dan weer niet waarom usenet als een trein loopt.
Bij mij duurt het overigens geen 20 seconden maar ik moet wel af en toe opnieuw refreshen. Het gebeurt zeg maar elke paar uur wel een keer, zeker niet elke keer.
Maar dat komt doordat die server van Poortugaal brak is.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:51 schreef Dirkh het volgende:
grmbl, dit is echt geen 50 mb
[ link | afbeelding ]
En net m'n Ziggo aansluiting gekregenquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:42 schreef Ceased2Be het volgende:
hmmm grappig; dit zijn mijn uitslagen op het moment bij tele2 (20Mbit)
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Heb nu nog die Arias ofzo iets, de nieuw was die Eurodocsis 3.0 en die werkte dus niet!quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 17:57 schreef Ceased2Be het volgende:
En welk type modem heb jij? Heb het hier afgelopen week opgeleverd gekregen en heb nog een gewone motorola. M'n zusje heeft het eergisteren gekregen en die heeft een heel ander merk (naam ff kwijt).
Niemand die hier iets zinnigs over kan zeggen? Ik heb er niks meer van gehoord en oktober is ook alweer over de helft, dus wel degelijk najaar dunkt me.quote:Op zondag 11 oktober 2009 11:12 schreef vosss het volgende:
Ik ben die 50Mbit kotsmoe, wanneer gooien ze hem naar 80?
Dat zou toch in het najaar zijn? Als ik hier naar buiten kijk is het najaar en ook mijn kalender zegt dat het oktober is, dus najaar
Nee, in het eerste kwartaal van 2010 zou dit pas doorgevoerd wordenquote:Op maandag 19 oktober 2009 20:20 schreef vosss het volgende:
[..]
Niemand die hier iets zinnigs over kan zeggen? Ik heb er niks meer van gehoord en oktober is ook alweer over de helft, dus wel degelijk najaar dunkt me.
Waar blijft die 30Mbit extra godnondeju!!!
Najaar kan dus ook rond december / januari zijnquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:59 schreef vosss het volgende:
Nee in het najaar zouden ze naar 80 gaan en in het voorjaar naar 100 of 120 en daar maakte ze zelf reclame voor.
Ik wist dat ie ging komen, maar das wel Q1 2010quote:
quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:20 schreef vosss het volgende:
[..]
Niemand die hier iets zinnigs over kan zeggen? Ik heb er niks meer van gehoord en oktober is ook alweer over de helft, dus wel degelijk najaar dunkt me.
Waar blijft die 30Mbit extra godnondeju!!!
Dit is goed meneer, u vermenigvuldigd de 6.43 met 8 en dan komt u op 51 Mb.quote:Your current bandwidth reading is: 6.43 Mbps which means you can download at 822.74 KB/sec. from our servers.
Is toch niet zo moeilijk? Die sukkel van Ziggo denkt dat jij 6,43 MB/sec haalt in plaats van 6,43 mbit (wat jij dus haalt). Je haalt dus inderdaad gewoon grofweg een factor 8 te laag.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:31 schreef Dirkh het volgende:
Ik wordt nu helemaal gestoord van deze gasten. Ik heb een slechte downloadsnelheid, maar meneer u begrijpt het gewoon niet (jawel, dat meldt hij me doodleuk)
Bij de test van BBned die ik moest doen kreeg ik deze uitslag:
[..]
Dit is goed meneer, u vermenigvuldigd de 6.43 met 8 en dan komt u op 51 Mb.
U heeft dus de snelheid die bij uw pakket hoort, 50 Mb.
Wie is hier nu gek? Ik of hij?
Ik zit toch echt tussen de 4 en 8 Mb in op de test.
4096 kbps ADSL 4Mbps
6581.9 kbps YOU
8192 kbps ADSL 8Mbps
Nou, ik heb hem zelfs uitgelegd vanaf de 512, 1024 etc.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:30 schreef MacorgaZ het volgende:
Je moet dan ook echt "megabit" zeggen, niet "m-b", misschien dat daardoor verwarring ontstaat.
Je hebt dan ook net het probleem dat je snelheid 8x zo laag is als gemoeten, daardoor denkt die medewerker dat jij het verkeerd afleest of de abo-snelheid verkeerd hebt begrepen.
Hier nog niet en bovendien spoort de boel niet, bij speedtest.net krijg ik 571 MB/s te zien af en toequote:Op dinsdag 1 december 2009 17:09 schreef PICHT het volgende:
Niet slecht, de 120Mb verhoging is erdoor.
[ link | afbeelding ]
Ik heb 'n WRT320N. Op speedtest.ziggo.nl pakt ie 'n hogere upload trouwens.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:13 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Hier nog niet en bovendien spoort de boel niet, bij speedtest.net krijg ik 571 MB/s te zien af en toe![]()
Wat voor router heb jij? Want er zijn wel gigabit routers maar slechts weinig met een gigabit WAN poort.
quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:09 schreef PICHT het volgende:
Niet slecht, de 120Mb verhoging is erdoor.
[ link | afbeelding ]
Er staan 2 regels op de Ziggo site, een zegt "eind van het jaar" ander zegt "dit najaar".quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:14 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
ergens info te vinden wanneer wat omhoog gaat?
Linksys begin ik niet meer aan, ik heb nu een D-Link DGL-3100, maar die heeft geen gigabit WAN. Ben nu aan het rondkijken voor een Netgear WNR3500. Helaas ook weer met wireless, ik wil heul geen wireless.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:14 schreef PICHT het volgende:
[..]
Ik heb 'n WRT320N. Op speedtest.ziggo.nl pakt ie 'n hogere upload trouwens.
Ik heb er nog geen problemen mee gehad en ik heb 'm nu al 'n maand of drie. Geen vastlopers, resets of wat dan ook. En wireless kan je ook uitzetten. Ik zet 'm alleen aan voor m'n wii, verder niet. Werkt prachtig! Die nieuwe snelheid is wel geilquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:17 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Linksys begin ik niet meer aan, ik heb nu een D-Link DGL-3100, maar die heeft geen gigabit WAN. Ben nu aan het rondkijken voor een Netgear WNR3500. Helaas ook weer met wireless, ik wil heul geen wireless.
Er zit 'n knop op het ding dat ie ook daadwerkelijk uitgaat. En als dat niet voldoende is dan trap je 't gewoon uit op de webinterface. En een Wii kan geen 2 USB aansluitingen tegelijk gebruiken dus ik moet wel. Ik heb namelijk ook zo'n LAN adapter voor erbij.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:34 schreef djkoelkast het volgende:
Mijn Wii heeft gewoon bedraad internet, ik hoef die straling niet 24/7 door mijn huis heen te hebben![]()
Alles is hier bekabeld.
Mijn Wii gebruikt toch echt beide USB aansluitingen tegelijkertijd, wat heb jij er aan de andere kant aan hangen dan?quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:36 schreef PICHT het volgende:
[..]
Er zit 'n knop op het ding dat ie ook daadwerkelijk uitgaat. En als dat niet voldoende is dan trap je 't gewoon uit op de webinterface. En een Wii kan geen 2 USB aansluitingen tegelijk gebruiken dus ik moet wel. Ik heb namelijk ook zo'n LAN adapter voor erbij.
Joh, je komt erachterquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:43 schreef vosss het volgende:
En inmiddels december en nog altijd geen 80mbit.
Stomme homo's, ze hebben het gewoon gebruikt om mensen te paaien
Harde schijf.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:50 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Mijn Wii gebruikt toch echt beide USB aansluitingen tegelijkertijd, wat heb jij er aan de andere kant aan hangen dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |