Freecell, ik heb 'm alleen nog maar getest om te zien of hij het wel werkelijk goed deed. Van de electrische kruiken hoef je er maar een in huis te hebben ipv 2 waterkruiken. Dus het is wel fijn dat die het dan in ieder geval doet. In ons geval niet dus, maar ik heb er verder nog geen negatieve verhalen over gehoord, ik denk dat we gewoon pech hebben. Het lijkt mij heel praktisch, ook om later zelf voor m'n koude voeten te gebruiken.quote:Op zaterdag 26 september 2009 10:04 schreef freecell het volgende:
Die elektrische kruiken klonken wel logisch andersMaar ze gaan dus wel makkelijk kapot?
...
Zat de stekker er wel in ??quote:Op zaterdag 26 september 2009 09:56 schreef Rubey het volgende:
*Meldt*
Voor de slecht-slapende-dames![]()
Lijnloos veel plezier vandaag!
Wij gaan vandaag onze electrische kruik ruilen, die doet het niet... Verder lekker een beetje in huis rommelen.
We hebben nog meer dan genoeg te doen de komende weken als we willen
hadden wij gisteren bij mijn schoonouders. 'De printer doet het niet.' Heb je de folie van de nieuwe cartridge gehaaldquote:Op zaterdag 26 september 2009 10:45 schreef amaranta het volgende:
[..]
Zat de stekker er wel in ??
Of oplader of batterij of aanknop of....
* amaranta zat gisteren op school te klagen dat de boxen van de computer het niet deden voor de muziekles. Leerling: juf, misschien moet je deze kabel er nog in steken.![]()
Dat klinkt als een prima ontspannen toestand.quote:Op zaterdag 26 september 2009 10:44 schreef mefke79 het volgende:
Ook goedemorgen!
Ik heb, ondanks de jeuk aan mijn buik, heel goed geslapen. En ik werd supermelig wakker en daar had lief ook last van, dus wij hebben al zeker anderhalf uur liggen lachen om helemaal niets. Wel gezellig zo. En goed voor mijn luchtwegen want ik moest door al dat lachen ook flink hoesten.
Goed, vandaag een drukke dag. Eerst vanmiddag met mijn zussie koffieleuten in de stad en daarna naar mijn ouders om te eten. Vooral dat laatste wordt een uitdaging want dat is drie kwartier rijden. Ach, desnoods maar liggend op de achterbank.
Ja, maar daar krijg ik dus maandag pas de uitslag van. EN ik moet heel eerlijk zeggen dat ik niet goed genoeg opgelet heb bij biologie om te weten waar mijn nieren zittenquote:Op zaterdag 26 september 2009 10:11 schreef Tan het volgende:het lijkt me nog maar zo kort geleden dat ik hier helemaal onderaan de lijst stond en nu hoef ik nog maar 100 dagen
@Troel, wat vervelend die onzekerheid, kan het blaasontsteking zijn? Of een nierbekkenontsteking? Dat kan ook vreselijk pijn (kolieken) opleveren. Ik neem aan dat ze daar nu naar gekeken hebben?
Had je beter moeten kijken, ssserpente heeft zelfs al foto's gepostquote:Op zaterdag 26 september 2009 12:17 schreef ymme het volgende:
Nog geen nieuws van Ssserrpente en de andere eventuele moeders?
Ben nog een beetje moe. En heb maar even snel het vorige en dit topic door genomen.
Het is wel die plek, maar dan meer in mijn zij dan echt in mijn rug. Op de echo konden ze er geen rare dingen over zien in ieder geval. Maarja, we houden het in de gatenquote:Op zaterdag 26 september 2009 12:10 schreef Vlindur het volgende:
Troel![]()
[ afbeelding ]
Als je pijn in je nieren hebt voel je dat op je rug, onder je ribben.![]()
Fijn dat het nog geen echt werk is, maar wat klote dat ze je er niet mee kunnen helpen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |