Ja, leuk ookquote:
Laat maar komenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:40 schreef Jor_Dii het volgende:
Limburg is volgens mij wederom de klos vannacht
Lucky bastard, hier is het om 23:30 al gaan hozen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 01:40 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Laat maar komen
Het regent alweer lekker vanaf 00:57 hier in Venlo
Van November tot April ongeveer ligt er een dikke laag sneeuw.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 16:51 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Dat ligt toch ongeveer het hele jaar door in het noorden van Finland ?
In IJsland is twee weken geleden de eerste sneeuw van het seizoen gevallen. Dat was ook vroegquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 08:20 schreef aloa het volgende:
[..]
Van November tot April ongeveer ligt er een dikke laag sneeuw.
Volgens mij is het nu wel vroeg.
De temperaturen zijn er al dik onder nul.
Van mij mag het in Nederland ook vroeg beginnen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 09:14 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
In IJsland is twee weken geleden de eerste sneeuw van het seizoen gevallen. Dat was ook vroeg.
Echt een heel verschil met hier waar het 15.4 graden isquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:27 schreef SpeedyGJ het volgende:
Wat een frisse dag momenteel!
[ afbeelding ]
Max: 8.6gr
Min: 6.8gr
Gem: 7.5gr
Momenteel is de maximale temp gehaald van 8.6 graden vandaag!!
Damn!quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:31 schreef LightLuke het volgende:
[..]
Echt een heel verschil met hier waar het 15.4 graden is
Hier weer 15.1 graden, wind is tussen 2 en 3 bft stoot van 22.9km/h uit NW om 16:10.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:44 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Damn!
Hier max 9.7 graden, actueel 9.6 graden.
De wind 0 tot 1bft uit NW!
Of er echt grootschalig zwaar weer gaat komen weet ik niet. Maar de buien die vanmiddag (vooral over het noorden) overtrekken kunnen goed georganiseerd zijn. En dus is er kans op wat onweer en misschien wat randverschijnselen zoals hagel of een tornado.quote:Op zondag 11 oktober 2009 12:52 schreef MassimO het volgende:
Volgens Estofex: A level 1 was issued for the southern Netherlands and NW Germany mainly for tornadoes.
Heb ik iets gemist? Is er zwaar weer op komst of zitten hun ernaast?
Niet boven je eigen huis inderdaad.quote:Op zondag 11 oktober 2009 14:07 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Ik zou dat wel eens willen zien in het echt , maar dan ergens op onbewoond gebied
Tot nu toe 8.9 mm regengevallen in 15 minuten.quote:
Moet hier dus nog komen (Rotterdam)quote:Op zondag 11 oktober 2009 20:03 schreef viagraap het volgende:
Jezus een kei en keiharde regenbui hier nu, inclusief onweer. Zit nu op mn werk bij station Maassluis.
Nu al?quote:Op zondag 11 oktober 2009 20:19 schreef Drassss het volgende:
Flitsen te zien in Eindhoven. Is ver weg kijkend op het noorden..
Hier neemt hij juist toe.quote:Op zondag 11 oktober 2009 20:37 schreef SpeedyGJ het volgende:
En ook nu nog steeds niks aan de hand, de wind is wel wat minder geworden maar lijkt weer op te pikken
Ja, of iemand heeft een verdomd goede cameraquote:Op zondag 11 oktober 2009 20:33 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Nu al?
Ik heb er niet zo'n goed uitzicht voor, maar het zal straks nog wel over trekken.
Dat onweer hadden we hierquote:Op zondag 11 oktober 2009 21:16 schreef DemonRage het volgende:
En nu zeikt het in Eindhoven.
Volgens de buienradar zou er toch onweer bij moeten zitten, maar ik merk er niets van.
Ik zat er middenin op de A2 en A10 op weg naar huis, vanaf Vinkeveen tot thuis in Slotervaart slagregens en onweer gehadquote:Op zondag 11 oktober 2009 20:14 schreef Fredo55 het volgende:
Toen ik naar huis reed, lichtte het om me heen.
Snel op buienradar gekeken, er komt een klein maar actief lijntje op me af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |