Ik moet een beetje wennen aan Sjir-Raf hoor.quote:Op zondag 11 oktober 2009 19:54 schreef Groofsken het volgende:
Zeg zeg, let een beetje op jullie woorden.
Mijn zoons zeer waarschijnlijke naamwordt genoemd
.
Met Franse uitspraak bedoel je, itt het Hollandse Ooli4 etc?quote:Op zondag 11 oktober 2009 13:44 schreef oh-oh het volgende:
Bèr komt van Bertus![]()
Maar hier is er een soort van vies versje mee in het Maastrichts, dus die naam zou hier echt een no go zijn...
Lou is ook echt Limburgs.
Hier in Maastricht zijn van die franse namen op zn Limburgs uitgesproken heel erg in.
Servé, Didier, Olivier en zo.
Oh, je hebt het weer veranderd?quote:Op zondag 11 oktober 2009 19:54 schreef Groofsken het volgende:
Zeg zeg, let een beetje op jullie woorden.
Mijn zoons zeer waarschijnlijke naamwordt genoemd
.
Nee hoor, ben weer terug bij die enequote:
Ja ik ook, maar het ging om een meisje dat zo heet, ik reageerde daarop dat ik dat niks vond.quote:Op zondag 11 oktober 2009 17:39 schreef oh-oh het volgende:
Oh ik vind Leevie hier veel mooier dan Lievaaaai, zelfde met Eli.
ik ook! vele malen!quote:Op zondag 11 oktober 2009 17:39 schreef oh-oh het volgende:
Oh ik vind Leevie hier veel mooier dan Lievaaaai, zelfde met Eli.
haha inderdaad. en Adam zal 't ook wel niet worden dan.quote:Op zondag 11 oktober 2009 21:23 schreef amaranta het volgende:
Abel is inderdaad leuk.
Mocht Sjors een jongen zijn, dan valt Abel wel af. Abel is namelijk de zoon van Eva. En dat is wel raar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |