Zie Tori-topic in MUZquote:Op donderdag 24 september 2009 16:54 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
o fuck echt waar!!?? Waarom schold ze de security uit?![]()
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:51 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
dat is nou de zoveelste keer dat ik je betrap op rassistische uitlatingen, laatst had je ook al iets tegen turken, ben je ook een rechtse stemmer?
Ik heb er eigenlijk wel moeite mee hoor, ben erg voor diversiteit
Dat zeg ik niet. Maar als je jezelf maar altijd afzondert moet je het ook niet vreemd vinden dat mensen je als anders gaan zien en dus ook anders gaan behandelen.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:51 schreef wonderer het volgende:
Ja, waarom wil je intergreren? Alsof je geen recht hebt op respect en gelijke behandeling als je een groepje vormt
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?quote:Op donderdag 24 september 2009 16:52 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik integreer me suf, probleem is alleen dat ik op deze manier niet aan de man kom
Nou, ga daar dan eens lekker tegenin, tegen die don't ask don't tell.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:51 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Met de nuancering dat het te vaak nog is "je mag best homo zijn, als je het maar niet laat merken".
Het enige nut is dat er blijkbaar genoeg mensen zijn die zo'n groepje willen, voor welke reden dan ook, dat ze ontstaan. Blijkbaar is er behoefte aan, anders zouden ze er niet zijn. Dus vraag het aan de mensen die in groepjes zitten in plaats van te generaliseren en anderen de schuld geven dat jij wordt nageroepen op straat, bij wijze van spreken.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Maar als je jezelf maar altijd afzondert moet je het ook niet vreemd vinden dat mensen je als anders gaan zien en dus ook anders gaan behandelen.
Wat is het nut van Gay-zwemmen? Gay-volleybal? Gay-breien?
Waarom zou je daar gay-afsplitsingen van willen of moeten hebben?
ok ok.. het zwemmen was een slecht voorbeeld, maar wellicht sdnap je wat ik bedoel.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik denk dat die afsplitsing zich ook wel richt op een ander soort zwemmen. 65 plussers gaan nou eenmaal wat trager dan de 20 minners en dat stoort elkaar bij de beoefenign van datgene waarvoor ze daar zijn: het zwemmen. Geaardheid staat daar volledig los van vind ik. Als ik verhalen over natte kutjes hoor dan ga ik daar niet ineens slechter van zwemmen Hooguit dat ik even overgeef, maar daarna haal ik 't wel weer in.
Ze gaan allemala om zwemmen.... dan zou dat betekenen dat er ook geen gehandicaptenzwemmen zou moeten zijn, want die komen ook om te zwemmen. Ik vind dat een ander soort groep-afsplitsing dan homo-zwemmen.
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?
Een soort partnerzoeken? Daarvoor ga ik eerlik gezegd niet volleyballen hoor.
Dat een bar daarom een gaybar is dat snap ik, maar breinen en volleyballen.
Dan kom je dus om een andere reden daar dan voor dat breinen en de sport
Zoals ik al zei, dan gaat het je dus blijkbaar niet om dat koken, de film, het spel of het tyoneel, maar om het flirten en het vinden van een partner. Ga dan naar een ander soort avond. En speel gewoon toneel om het toneelspelen ipv het te gebruiken als verkapte dating-service.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:48 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik zou een roze kookclubje, filmclubje, spelvereniging of een homotoneelclub toch wel fijn vinden.
Sommige mensen hebben de flirt nu eenmaal niet aan hun kont hangen.
Zo zou ik op een andere informele manier jongens/mannen kunnen leren kennen
Jij niet nee. Anderen wel, anderen gaan misschien niet uit omdat ze het niet prettig vinden.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?
Een soort partnerzoeken? Daarvoor ga ik eerlik gezegd niet volleyballen hoor.
Dat een bar daarom een gaybar is dat snap ik, maar breinen en volleyballen.
Dan kom je dus om een andere reden daar dan voor dat breinen en de sport
Ten eerste: ik generaliseer niet, ikvraag em dingen af. Ik heb nergens gezegd dat dit en dat de reden is van zo'n groep.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:01 schreef wonderer het volgende:
[..]
Het enige nut is dat er blijkbaar genoeg mensen zijn die zo'n groepje willen, voor welke reden dan ook, dat ze ontstaan. Blijkbaar is er behoefte aan, anders zouden ze er niet zijn. Dus vraag het aan de mensen die in groepjes zitten in plaats van te generaliseren en anderen de schuld geven dat jij wordt nageroepen op straat, bij wijze van spreken.
nou sorry.. dat vind ik WEL raar..quote:Op donderdag 24 september 2009 16:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Maar als je jezelf maar altijd afzondert moet je het ook niet vreemd vinden dat mensen je als anders gaan zien en dus ook anders gaan behandelen.
Wat is het nut van Gay-zwemmen? Gay-volleybal? Gay-breien?
Waarom zou je daar gay-afsplitsingen van willen of moeten hebben?
Of je combineert gewoon beide. Je gaat niet naar een kookclub voro homo's omdat je een partner wil vinden en niet van koken houdt, lijkt me.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Zoals ik al zei, dan gaat het je dus blijkbaar niet om dat koken, de film, het spel of het tyoneel, maar om het flirten en het vinden van een partner. Ga dan naar een ander soort avond. En speel gewoon toneel om het toneelspelen ipv het te gebruiken als verkapte dating-service.
Het zal dan wel aan mij liggen dat ik het vreemd vind dat mensen niet voor volleyballen naar de volleybalclub gaan. Never mind.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:02 schreef wonderer het volgende:
[..]
Jij niet nee. Anderen wel, anderen gaan misschien niet uit omdat ze het niet prettig vinden.
HAHAHAHAHAHA heb het gelezen! ge-wel-dig!quote:
Ja, en die conclusie trek jij (dat mensen niet voor het volleyballen gaan), en dat slaat nergens op. Alsof er maar een reden is om ergens naar toe te gaan.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het zal dan wel aan mij liggen dat ik het vreemd vind dat mensen niet voor volleyballen naar de volleybalclub gaan. Never mind.
dat bedoelde ik ook al te zeggen jaquote:Op donderdag 24 september 2009 17:03 schreef Great_Expectations het volgende:
(En het is wel eens fijn om niet in de minderheid te zijn, dat is ook een reden voor kliekjes)
En toch blijf ik het keihard terugzeggen en ik heb er nog nooit een klap of knal voor gekregen.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:01 schreef Xiance het volgende:
maar nee, dat mag je vooral niet zeggen, want dat vinden ze (de hetero's - red.) eng.
er valt voor beide kanten wat te zeggenquote:Op donderdag 24 september 2009 17:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het zal dan wel aan mij liggen dat ik het vreemd vind dat mensen niet voor volleyballen naar de volleybalclub gaan. Never mind.
We hebben zout voor de slakjes.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:06 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, en die conclusie trek jij (dat mensen niet voor het volleyballen gaan), en dat slaat nergens op. Alsof er maar een reden is om ergens naar toe te gaan.
die mening deel ik, maar lang niet iedereen!quote:Op donderdag 24 september 2009 17:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En toch blijf ik het keihard terugzeggen en ik heb er nog nooit een klap of knal voor gekregen.
Als zij natte kut roepe, roep ik harde paal.
Op dansles ook. EN ja, dan doen ze ffen dan zeg ik: eey dan stop je je oren maar dicht, doe ik bij die natte poezen van jullie ook.
Is even wat vechten, maar inmiddels ben ik er geaccepteerd en kunnen we er als normale mensen over praten. Tuurlijk.. als ze vragen wat ik in 't weekend heb gedaan en ik zeg dat ik iemand anaal uiteengereten heb, dan fronzen ze nog wel ffMaar ze respecteren 't. Zo niet, dan hebben zij het probleem. Ik besta, ben deel van de maatschappij, dus je komt me tegen, like it or not.
jij laat je natte poes ook regelmatig droog vegen hequote:Op donderdag 24 september 2009 17:08 schreef mike_hunt het volgende:
Ik maak ook natte poezen, dikke tieten opmerkingen and shit. Beetje ordi, maar wel leuk!!
Tuurljk, da's altijd zo.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:08 schreef Xiance het volgende:
[..]
er valt voor beide kanten wat te zeggen
Nee, ik dus ook niet. Vind het vreemd.quote:ik ga ook niet specifiek homoclubjes bezoeken voor een of andere activiteit hoor,
En ik vraag me dus af waarom. Want als dat zoals TMM zegt voor het vinden van een partner is, dan ednk ik: dan gata het je dus niet om de sport/activiteit.quote:maar ik kan me wel voorstellen dat mensen dat (nog steeds) wel doen.
Is dat zo? Ik heb het gevoel dat het juist steeds MEER wordt. Dat er steeds meer gay-dit, gay-dit roze-zus en roze-zo dingen komen.quote:al word het natuurlijk wel steeds minder tegenwoordig
Omdat iedereen anders is en iedereen andere behoeften heeft.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:08 schreef mike_hunt het volgende:
Ik maak ook natte poezen, dikke tieten opmerkingen and shit. Beetje ordi, maar wel leuk!!
Dan moeten ze verder ook niet zeiken, want dan doet ze (SOMMIGEN!!!!!!! ik generaliseer niet) dan weer vaak wel. Als je zo nodig je eigen wereld wil oprichten moet je dat vooral doen.........quote:Op donderdag 24 september 2009 17:10 schreef Xiance het volgende:
[..]
die mening deel ik, maar lang niet iedereen!
sommige mensen mengen zich liever met "hun eigen soort" dan dat ze de grote wijde wereld (ik zie wijde) in trekken als een soort jeane 'd arc
bedoel je cream-pie?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef Xiance het volgende:
[..]
jij laat je natte poes ook regelmatig droog vegen he
Kreeg vandaag bericht van de hyves daarvan.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:12 schreef TheaterMaMa het volgende:
http://www.lowlandsmagazine.nl/
ik heb hiervoor een hele vreemde fotosessie ondergaan, zou het er in staan?
wat een onzin nou weer ik bedoel de opmerking wel serieus hoorquote:
ik denk dat er net zoveel motiven zijn om ergens heen te gaan, als dat er mensen zijnquote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Tuurljk, da's altijd zo.
[..]
Nee, ik dus ook niet. Vind het vreemd.
[..]
En ik vraag me dus af waarom. Want als dat zoals TMM zegt voor het vinden van een partner is, dan ednk ik: dan gata het je dus niet om de sport/activiteit.
Ik vraag het me af. Ben nieuwsgierig ernaar. Maar dan generaliseer ik blijkbaar meteen en beschuldig ik ze ervan dat ik nageroepen wordt.
[..]
Is dat zo? Ik heb het gevoel dat het juist steeds MEER wordt. Dat er steeds meer gay-dit, gay-dit roze-zus en roze-zo dingen komen.
My sentiments exactlyquote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef mike_hunt het volgende:
Voor beide kanten is wat te zeggen.
Vroeger was er toen zo'n gayzwemclub in het nieuws op AT5 (Amsterdam). Toen dacht ik al, waarom een speciale aftakking? is er een gangbang na afloop? wat?
Hetero's gaan ook naar groepjes om nieuwe mensen en misschien een partner te ontmoeten, hoor. Is dat nu echt zo vreemd? Je gaat niet ALLEEN voor het koken of het volleyballen, je gaat ook voor het sociale aspect, mensen leren kennen, je vriendenkring uit te breiden en als je single bent, misschien kom je die ene leuke partner wel tegen die dan OOK nog eens je hobby deelt.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef Ang3l het volgende:
En ik vraag me dus af waarom. Want als dat zoals TMM zegt voor het vinden van een partner is, dan ednk ik: dan gata het je dus niet om de sport/activiteit.
Ik vraag het me af. Ben nieuwsgierig ernaar. Maar dan generaliseer ik blijkbaar meteen en beschuldig ik ze ervan dat ik nageroepen wordt.
ik ontken ook niet dat dat voor mij de reden is.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?
Een soort partnerzoeken? Daarvoor ga ik eerlik gezegd niet volleyballen hoor.
Dat een bar daarom een gaybar is dat snap ik, maar breinen en volleyballen.
Dan kom je dus om een andere reden daar dan voor dat breinen en de sport
je baseerd mijn schijnbaar rechtse leefwijze op 2 (!!) opmerkingen uit deze hele topic reeks?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:14 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
wat een onzin nou weer ik bedoel de opmerking wel serieus hoor
ja, das waar maar ik zag voorbij komen dat iemand zei van dat degene helemaal geen binding met die gasten had want het ging alleen maar over natte poezen o.i.d.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:12 schreef wonderer het volgende:
[..]
Omdat iedereen anders is en iedereen andere behoeften heeft.
Ah, maar zijn degenen die zeiken wel dezelfde mensen die zich "afzonderen"? (alsof een zo'n groepje meteen betekent dat je de overige uren van de week niet integreert...)quote:Op donderdag 24 september 2009 17:12 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dan moeten ze verder ook niet zeiken, want dan doet ze (SOMMIGEN!!!!!!! ik generaliseer niet) dan weer vaak wel. Als je zo nodig je eigen wereld wil oprichten moet je dat vooral doen.........
dat is de andere kant van het vcerhaal die ik ook snapquote:Op donderdag 24 september 2009 17:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
Hetero's gaan ook naar groepjes om nieuwe mensen en misschien een partner te ontmoeten, hoor. Is dat nu echt zo vreemd? Je gaat niet ALLEEN voor het koken of het volleyballen, je gaat ook voor het sociale aspect, mensen leren kennen, je vriendenkring uit te breiden en als je single bent, misschien kom je die ene leuke partner wel tegen die dan OOK nog eens je hobby deelt.
Ik ging saltijd voor mijn tenenkaas naar karate.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:14 schreef Xiance het volgende:
[..]
ik denk dat er net zoveel motiven zijn om ergens heen te gaan, als dat er mensen zijn
de een gaat voor de sex, de ander voor zn tenenkaas, en nummer drie doet een psychologische studie en zoekt dus een object
Ik hoor gewoon steeds vaker in het nieuws, of lees steeds vaker, dat er roze varianten van alles en nog wat komen. OF het wordt door de media vaker aangestipt, OF het worden er echt steeds meer.quote:IK merk dat de homo's die ik ken althans, steeds vaker "straight" gaan zeg maar, natuurlijk hebben we nog wel onze roze dingetjes, maar het is niet allemaal meer zo exclusief als voorheen, toen ik net de kast uit was
En dat kan niet in een gemengde groep?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
Hetero's gaan ook naar groepjes om nieuwe mensen en misschien een partner te ontmoeten, hoor. Is dat nu echt zo vreemd? Je gaat niet ALLEEN voor het koken of het volleyballen, je gaat ook voor het sociale aspect, mensen leren kennen, je vriendenkring uit te breiden en als je single bent, misschien kom je die ene leuke partner wel tegen die dan OOK nog eens je hobby deelt.
een ander soort avond?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Zoals ik al zei, dan gaat het je dus blijkbaar niet om dat koken, de film, het spel of het tyoneel, maar om het flirten en het vinden van een partner. Ga dan naar een ander soort avond. En speel gewoon toneel om het toneelspelen ipv het te gebruiken als verkapte dating-service.
Weet ik niet. Misschien niet voor iedereen. Dan heb je weer het gedoe dat je eerst uit moet zoeken of die leuke jongen wel homo is, je hebt minder keus, omdat er waarschijnlijk hooguit een of twee andere homo's zijn, als je mazzel hebt, je hebt kans dat de rest van de groepsleden niet zitten te wachten op homoseksueel geflirt dus dan moet je het allemaal stiekem doen etc enz.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En dat kan niet in een gemengde groep?
ik ging voor mijn tenenkaas altijd naar de kaasboer, die had een voetfetishquote:Op donderdag 24 september 2009 17:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ging saltijd voor mijn tenenkaas naar karate.
Gemengd karategeen gay-karate
[..]
Ik hoor gewoon steeds vaker in het nieuws, of lees steeds vaker, dat er roze varianten van alles en nog wat komen. OF het wordt door de media vaker aangestipt, OF het worden er echt steeds meer.
wil je nog meer integreren dan, die clubjes zijn moeilijk te vinden, er zijn nauwelijks nog gaykroegen, wat wil je nog meer, en wat schieten we er nou uiteindelijk mee op, met integratie.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ten eerste: ik generaliseer niet, ikvraag em dingen af. Ik heb nergens gezegd dat dit en dat de reden is van zo'n groep.
Ten tweede: ik geef niemand de schuld. Nergens zeg ik dat dit de schuld is van homo-haat. Ik zeg alleen dat het integratie niet zal bevorderen in mijn ogen.
Nou, dit vind ik nou eindelijk eens een goede redenquote:Op donderdag 24 september 2009 17:20 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
een ander soort avond?
daarbij een homo toneelgroep daar kan ik me wel weer meer bij voorstellen aangezien GAY PLAYS regulier niet vaak door toneelverenigingen op het reportoire gezet worden, allereerst, spreekt het de reguliere spelers niet per se aan en ook het publiek zoekt het niet specifiek
Gewoon Target group marketing, niets meer niets minder nothing specialquote:Op donderdag 24 september 2009 17:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ging saltijd voor mijn tenenkaas naar karate.
Gemengd karategeen gay-karate
[..]
Ik hoor gewoon steeds vaker in het nieuws, of lees steeds vaker, dat er roze varianten van alles en nog wat komen. OF het wordt door de media vaker aangestipt, OF het worden er echt steeds meer.
Ja, precies. Als er genoeg mensen zijn die er behoefte aan hebben, of als mensen denken dat hun initiatief genoeg mensen oplevert, dan komt het er, klaar.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:23 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Gewoon Target group marketing, niets meer niets minder nothing special
het enige waar al dat geintegreer toe leid is dat straks niemand meer zichzelf durft te zijn, want val vooral niet buiten de massa want dan weet men niet hoe ze met je om moeten gaan.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:22 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
wil je nog meer integreren dan, die clubjes zijn moeilijk te vinden, er zijn nauwelijks nog gaykroegen, wat wil je nog meer, en wat schieten we er nou uiteindelijk mee op, met integratie.
Op sommige vlakken zal segregratie veel beter werken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |