Omdat iedereen anders is en iedereen andere behoeften heeft.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:08 schreef mike_hunt het volgende:
Ik maak ook natte poezen, dikke tieten opmerkingen and shit. Beetje ordi, maar wel leuk!!
Dan moeten ze verder ook niet zeiken, want dan doet ze (SOMMIGEN!!!!!!! ik generaliseer niet) dan weer vaak wel. Als je zo nodig je eigen wereld wil oprichten moet je dat vooral doen.........quote:Op donderdag 24 september 2009 17:10 schreef Xiance het volgende:
[..]
die mening deel ik, maar lang niet iedereen!
sommige mensen mengen zich liever met "hun eigen soort" dan dat ze de grote wijde wereld (ik zie wijde) in trekken als een soort jeane 'd arc
bedoel je cream-pie?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef Xiance het volgende:
[..]
jij laat je natte poes ook regelmatig droog vegen he
Kreeg vandaag bericht van de hyves daarvan.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:12 schreef TheaterMaMa het volgende:
http://www.lowlandsmagazine.nl/
ik heb hiervoor een hele vreemde fotosessie ondergaan, zou het er in staan?
wat een onzin nou weer ik bedoel de opmerking wel serieus hoorquote:
ik denk dat er net zoveel motiven zijn om ergens heen te gaan, als dat er mensen zijnquote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Tuurljk, da's altijd zo.
[..]
Nee, ik dus ook niet. Vind het vreemd.
[..]
En ik vraag me dus af waarom. Want als dat zoals TMM zegt voor het vinden van een partner is, dan ednk ik: dan gata het je dus niet om de sport/activiteit.
Ik vraag het me af. Ben nieuwsgierig ernaar. Maar dan generaliseer ik blijkbaar meteen en beschuldig ik ze ervan dat ik nageroepen wordt.
[..]
Is dat zo? Ik heb het gevoel dat het juist steeds MEER wordt. Dat er steeds meer gay-dit, gay-dit roze-zus en roze-zo dingen komen.
My sentiments exactlyquote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef mike_hunt het volgende:
Voor beide kanten is wat te zeggen.
Vroeger was er toen zo'n gayzwemclub in het nieuws op AT5 (Amsterdam). Toen dacht ik al, waarom een speciale aftakking? is er een gangbang na afloop? wat?
Hetero's gaan ook naar groepjes om nieuwe mensen en misschien een partner te ontmoeten, hoor. Is dat nu echt zo vreemd? Je gaat niet ALLEEN voor het koken of het volleyballen, je gaat ook voor het sociale aspect, mensen leren kennen, je vriendenkring uit te breiden en als je single bent, misschien kom je die ene leuke partner wel tegen die dan OOK nog eens je hobby deelt.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:11 schreef Ang3l het volgende:
En ik vraag me dus af waarom. Want als dat zoals TMM zegt voor het vinden van een partner is, dan ednk ik: dan gata het je dus niet om de sport/activiteit.
Ik vraag het me af. Ben nieuwsgierig ernaar. Maar dan generaliseer ik blijkbaar meteen en beschuldig ik ze ervan dat ik nageroepen wordt.
ik ontken ook niet dat dat voor mij de reden is.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?
Een soort partnerzoeken? Daarvoor ga ik eerlik gezegd niet volleyballen hoor.
Dat een bar daarom een gaybar is dat snap ik, maar breinen en volleyballen.
Dan kom je dus om een andere reden daar dan voor dat breinen en de sport
je baseerd mijn schijnbaar rechtse leefwijze op 2 (!!) opmerkingen uit deze hele topic reeks?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:14 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
wat een onzin nou weer ik bedoel de opmerking wel serieus hoor
ja, das waar maar ik zag voorbij komen dat iemand zei van dat degene helemaal geen binding met die gasten had want het ging alleen maar over natte poezen o.i.d.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:12 schreef wonderer het volgende:
[..]
Omdat iedereen anders is en iedereen andere behoeften heeft.
Ah, maar zijn degenen die zeiken wel dezelfde mensen die zich "afzonderen"? (alsof een zo'n groepje meteen betekent dat je de overige uren van de week niet integreert...)quote:Op donderdag 24 september 2009 17:12 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dan moeten ze verder ook niet zeiken, want dan doet ze (SOMMIGEN!!!!!!! ik generaliseer niet) dan weer vaak wel. Als je zo nodig je eigen wereld wil oprichten moet je dat vooral doen.........
dat is de andere kant van het vcerhaal die ik ook snapquote:Op donderdag 24 september 2009 17:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
Hetero's gaan ook naar groepjes om nieuwe mensen en misschien een partner te ontmoeten, hoor. Is dat nu echt zo vreemd? Je gaat niet ALLEEN voor het koken of het volleyballen, je gaat ook voor het sociale aspect, mensen leren kennen, je vriendenkring uit te breiden en als je single bent, misschien kom je die ene leuke partner wel tegen die dan OOK nog eens je hobby deelt.
Ik ging saltijd voor mijn tenenkaas naar karate.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:14 schreef Xiance het volgende:
[..]
ik denk dat er net zoveel motiven zijn om ergens heen te gaan, als dat er mensen zijn
de een gaat voor de sex, de ander voor zn tenenkaas, en nummer drie doet een psychologische studie en zoekt dus een object
Ik hoor gewoon steeds vaker in het nieuws, of lees steeds vaker, dat er roze varianten van alles en nog wat komen. OF het wordt door de media vaker aangestipt, OF het worden er echt steeds meer.quote:IK merk dat de homo's die ik ken althans, steeds vaker "straight" gaan zeg maar, natuurlijk hebben we nog wel onze roze dingetjes, maar het is niet allemaal meer zo exclusief als voorheen, toen ik net de kast uit was
En dat kan niet in een gemengde groep?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
Hetero's gaan ook naar groepjes om nieuwe mensen en misschien een partner te ontmoeten, hoor. Is dat nu echt zo vreemd? Je gaat niet ALLEEN voor het koken of het volleyballen, je gaat ook voor het sociale aspect, mensen leren kennen, je vriendenkring uit te breiden en als je single bent, misschien kom je die ene leuke partner wel tegen die dan OOK nog eens je hobby deelt.
een ander soort avond?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Zoals ik al zei, dan gaat het je dus blijkbaar niet om dat koken, de film, het spel of het tyoneel, maar om het flirten en het vinden van een partner. Ga dan naar een ander soort avond. En speel gewoon toneel om het toneelspelen ipv het te gebruiken als verkapte dating-service.
Weet ik niet. Misschien niet voor iedereen. Dan heb je weer het gedoe dat je eerst uit moet zoeken of die leuke jongen wel homo is, je hebt minder keus, omdat er waarschijnlijk hooguit een of twee andere homo's zijn, als je mazzel hebt, je hebt kans dat de rest van de groepsleden niet zitten te wachten op homoseksueel geflirt dus dan moet je het allemaal stiekem doen etc enz.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En dat kan niet in een gemengde groep?
ik ging voor mijn tenenkaas altijd naar de kaasboer, die had een voetfetishquote:Op donderdag 24 september 2009 17:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ging saltijd voor mijn tenenkaas naar karate.
Gemengd karategeen gay-karate
[..]
Ik hoor gewoon steeds vaker in het nieuws, of lees steeds vaker, dat er roze varianten van alles en nog wat komen. OF het wordt door de media vaker aangestipt, OF het worden er echt steeds meer.
wil je nog meer integreren dan, die clubjes zijn moeilijk te vinden, er zijn nauwelijks nog gaykroegen, wat wil je nog meer, en wat schieten we er nou uiteindelijk mee op, met integratie.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ten eerste: ik generaliseer niet, ikvraag em dingen af. Ik heb nergens gezegd dat dit en dat de reden is van zo'n groep.
Ten tweede: ik geef niemand de schuld. Nergens zeg ik dat dit de schuld is van homo-haat. Ik zeg alleen dat het integratie niet zal bevorderen in mijn ogen.
Nou, dit vind ik nou eindelijk eens een goede redenquote:Op donderdag 24 september 2009 17:20 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
een ander soort avond?
daarbij een homo toneelgroep daar kan ik me wel weer meer bij voorstellen aangezien GAY PLAYS regulier niet vaak door toneelverenigingen op het reportoire gezet worden, allereerst, spreekt het de reguliere spelers niet per se aan en ook het publiek zoekt het niet specifiek
Gewoon Target group marketing, niets meer niets minder nothing specialquote:Op donderdag 24 september 2009 17:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ging saltijd voor mijn tenenkaas naar karate.
Gemengd karategeen gay-karate
[..]
Ik hoor gewoon steeds vaker in het nieuws, of lees steeds vaker, dat er roze varianten van alles en nog wat komen. OF het wordt door de media vaker aangestipt, OF het worden er echt steeds meer.
Ja, precies. Als er genoeg mensen zijn die er behoefte aan hebben, of als mensen denken dat hun initiatief genoeg mensen oplevert, dan komt het er, klaar.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:23 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Gewoon Target group marketing, niets meer niets minder nothing special
het enige waar al dat geintegreer toe leid is dat straks niemand meer zichzelf durft te zijn, want val vooral niet buiten de massa want dan weet men niet hoe ze met je om moeten gaan.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:22 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
wil je nog meer integreren dan, die clubjes zijn moeilijk te vinden, er zijn nauwelijks nog gaykroegen, wat wil je nog meer, en wat schieten we er nou uiteindelijk mee op, met integratie.
Op sommige vlakken zal segregratie veel beter werken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |