Zie Tori-topic in MUZquote:Op donderdag 24 september 2009 16:54 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
o fuck echt waar!!?? Waarom schold ze de security uit?![]()
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:51 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
dat is nou de zoveelste keer dat ik je betrap op rassistische uitlatingen, laatst had je ook al iets tegen turken, ben je ook een rechtse stemmer?
Ik heb er eigenlijk wel moeite mee hoor, ben erg voor diversiteit
Dat zeg ik niet. Maar als je jezelf maar altijd afzondert moet je het ook niet vreemd vinden dat mensen je als anders gaan zien en dus ook anders gaan behandelen.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:51 schreef wonderer het volgende:
Ja, waarom wil je intergreren? Alsof je geen recht hebt op respect en gelijke behandeling als je een groepje vormt
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?quote:Op donderdag 24 september 2009 16:52 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik integreer me suf, probleem is alleen dat ik op deze manier niet aan de man kom
Nou, ga daar dan eens lekker tegenin, tegen die don't ask don't tell.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:51 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Met de nuancering dat het te vaak nog is "je mag best homo zijn, als je het maar niet laat merken".
Het enige nut is dat er blijkbaar genoeg mensen zijn die zo'n groepje willen, voor welke reden dan ook, dat ze ontstaan. Blijkbaar is er behoefte aan, anders zouden ze er niet zijn. Dus vraag het aan de mensen die in groepjes zitten in plaats van te generaliseren en anderen de schuld geven dat jij wordt nageroepen op straat, bij wijze van spreken.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Maar als je jezelf maar altijd afzondert moet je het ook niet vreemd vinden dat mensen je als anders gaan zien en dus ook anders gaan behandelen.
Wat is het nut van Gay-zwemmen? Gay-volleybal? Gay-breien?
Waarom zou je daar gay-afsplitsingen van willen of moeten hebben?
ok ok.. het zwemmen was een slecht voorbeeld, maar wellicht sdnap je wat ik bedoel.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik denk dat die afsplitsing zich ook wel richt op een ander soort zwemmen. 65 plussers gaan nou eenmaal wat trager dan de 20 minners en dat stoort elkaar bij de beoefenign van datgene waarvoor ze daar zijn: het zwemmen. Geaardheid staat daar volledig los van vind ik. Als ik verhalen over natte kutjes hoor dan ga ik daar niet ineens slechter van zwemmen Hooguit dat ik even overgeef, maar daarna haal ik 't wel weer in.
Ze gaan allemala om zwemmen.... dan zou dat betekenen dat er ook geen gehandicaptenzwemmen zou moeten zijn, want die komen ook om te zwemmen. Ik vind dat een ander soort groep-afsplitsing dan homo-zwemmen.
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?
Een soort partnerzoeken? Daarvoor ga ik eerlik gezegd niet volleyballen hoor.
Dat een bar daarom een gaybar is dat snap ik, maar breinen en volleyballen.
Dan kom je dus om een andere reden daar dan voor dat breinen en de sport
Zoals ik al zei, dan gaat het je dus blijkbaar niet om dat koken, de film, het spel of het tyoneel, maar om het flirten en het vinden van een partner. Ga dan naar een ander soort avond. En speel gewoon toneel om het toneelspelen ipv het te gebruiken als verkapte dating-service.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:48 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik zou een roze kookclubje, filmclubje, spelvereniging of een homotoneelclub toch wel fijn vinden.
Sommige mensen hebben de flirt nu eenmaal niet aan hun kont hangen.
Zo zou ik op een andere informele manier jongens/mannen kunnen leren kennen
Jij niet nee. Anderen wel, anderen gaan misschien niet uit omdat ze het niet prettig vinden.quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is DAT dan de verkapte reden voor gay-volleybal etc?
Een soort partnerzoeken? Daarvoor ga ik eerlik gezegd niet volleyballen hoor.
Dat een bar daarom een gaybar is dat snap ik, maar breinen en volleyballen.
Dan kom je dus om een andere reden daar dan voor dat breinen en de sport
Ten eerste: ik generaliseer niet, ikvraag em dingen af. Ik heb nergens gezegd dat dit en dat de reden is van zo'n groep.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:01 schreef wonderer het volgende:
[..]
Het enige nut is dat er blijkbaar genoeg mensen zijn die zo'n groepje willen, voor welke reden dan ook, dat ze ontstaan. Blijkbaar is er behoefte aan, anders zouden ze er niet zijn. Dus vraag het aan de mensen die in groepjes zitten in plaats van te generaliseren en anderen de schuld geven dat jij wordt nageroepen op straat, bij wijze van spreken.
nou sorry.. dat vind ik WEL raar..quote:Op donderdag 24 september 2009 16:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Maar als je jezelf maar altijd afzondert moet je het ook niet vreemd vinden dat mensen je als anders gaan zien en dus ook anders gaan behandelen.
Wat is het nut van Gay-zwemmen? Gay-volleybal? Gay-breien?
Waarom zou je daar gay-afsplitsingen van willen of moeten hebben?
Of je combineert gewoon beide. Je gaat niet naar een kookclub voro homo's omdat je een partner wil vinden en niet van koken houdt, lijkt me.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Zoals ik al zei, dan gaat het je dus blijkbaar niet om dat koken, de film, het spel of het tyoneel, maar om het flirten en het vinden van een partner. Ga dan naar een ander soort avond. En speel gewoon toneel om het toneelspelen ipv het te gebruiken als verkapte dating-service.
Het zal dan wel aan mij liggen dat ik het vreemd vind dat mensen niet voor volleyballen naar de volleybalclub gaan. Never mind.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:02 schreef wonderer het volgende:
[..]
Jij niet nee. Anderen wel, anderen gaan misschien niet uit omdat ze het niet prettig vinden.
HAHAHAHAHAHA heb het gelezen! ge-wel-dig!quote:
Ja, en die conclusie trek jij (dat mensen niet voor het volleyballen gaan), en dat slaat nergens op. Alsof er maar een reden is om ergens naar toe te gaan.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het zal dan wel aan mij liggen dat ik het vreemd vind dat mensen niet voor volleyballen naar de volleybalclub gaan. Never mind.
dat bedoelde ik ook al te zeggen jaquote:Op donderdag 24 september 2009 17:03 schreef Great_Expectations het volgende:
(En het is wel eens fijn om niet in de minderheid te zijn, dat is ook een reden voor kliekjes)
En toch blijf ik het keihard terugzeggen en ik heb er nog nooit een klap of knal voor gekregen.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:01 schreef Xiance het volgende:
maar nee, dat mag je vooral niet zeggen, want dat vinden ze (de hetero's - red.) eng.
er valt voor beide kanten wat te zeggenquote:Op donderdag 24 september 2009 17:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Het zal dan wel aan mij liggen dat ik het vreemd vind dat mensen niet voor volleyballen naar de volleybalclub gaan. Never mind.
We hebben zout voor de slakjes.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:06 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, en die conclusie trek jij (dat mensen niet voor het volleyballen gaan), en dat slaat nergens op. Alsof er maar een reden is om ergens naar toe te gaan.
die mening deel ik, maar lang niet iedereen!quote:Op donderdag 24 september 2009 17:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En toch blijf ik het keihard terugzeggen en ik heb er nog nooit een klap of knal voor gekregen.
Als zij natte kut roepe, roep ik harde paal.
Op dansles ook. EN ja, dan doen ze ffen dan zeg ik: eey dan stop je je oren maar dicht, doe ik bij die natte poezen van jullie ook.
Is even wat vechten, maar inmiddels ben ik er geaccepteerd en kunnen we er als normale mensen over praten. Tuurlijk.. als ze vragen wat ik in 't weekend heb gedaan en ik zeg dat ik iemand anaal uiteengereten heb, dan fronzen ze nog wel ffMaar ze respecteren 't. Zo niet, dan hebben zij het probleem. Ik besta, ben deel van de maatschappij, dus je komt me tegen, like it or not.
jij laat je natte poes ook regelmatig droog vegen hequote:Op donderdag 24 september 2009 17:08 schreef mike_hunt het volgende:
Ik maak ook natte poezen, dikke tieten opmerkingen and shit. Beetje ordi, maar wel leuk!!
Tuurljk, da's altijd zo.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:08 schreef Xiance het volgende:
[..]
er valt voor beide kanten wat te zeggen
Nee, ik dus ook niet. Vind het vreemd.quote:ik ga ook niet specifiek homoclubjes bezoeken voor een of andere activiteit hoor,
En ik vraag me dus af waarom. Want als dat zoals TMM zegt voor het vinden van een partner is, dan ednk ik: dan gata het je dus niet om de sport/activiteit.quote:maar ik kan me wel voorstellen dat mensen dat (nog steeds) wel doen.
Is dat zo? Ik heb het gevoel dat het juist steeds MEER wordt. Dat er steeds meer gay-dit, gay-dit roze-zus en roze-zo dingen komen.quote:al word het natuurlijk wel steeds minder tegenwoordig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |