Doe niet zo achterlijk ..daar maak jij je druk over blijkbaar.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:11 schreef Igen het volgende:
[..]
Wat nou onzin!?
Hier in ZO zijn schietpartijen aan de orde van de dag. En waar maken de politici en media zich druk om? Om "hoofddoekjes die het landschap vervuilen".
Ja, dat maakt zeker indruk. Daarnaast loopt hij ook nog elke dag geladen met zijn pim-pam-pet, dus ook nog eens een gevaarlijk type.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:09 schreef tisauch het volgende:
Een UBER kwade negert met een kabouter-plop-muts.
Ik ben het met je eens dat de omgeving waarin je geboren wordt behoorlijk wat invloed op je heeft, en dat het leven in zo'n wijk niet makkelijk is. Maar anderzijds, zo moeilijk is het ook niet om jezelf te helpen hoor. Dit is niet Amerika. Al zijn de scholen niet allemaal even goed, je kunt er wel naartoe als je wilt. En als je een beetje je best doet, kun je via een MBO- of HBO-opleiding een diploma halen waarmee je een behoorlijk salaris kunt verdienen, voldoende om een aardig huisje te kopen/huren en jezelf goed te onderhouden. Dat vergt in NL echt geen bijzondere connecties of veel eigen geld, het vergt vooral doorzettingsvermogen en bereidheid je eigen weg te gaan.quote:Op woensdag 23 september 2009 22:41 schreef aychelle het volgende:
[..]
[..]
Daar heb je ook weer factoren die tegenliggen: zwarte scholen/witte scholen. Vaak zijn totaal zwarte scholen zoals in de bijlmer gewoon niet goed genoeg. En sommige ouders kunnen nou eenmaal niet veel betalen. Ikzelf heb op goede scholen gezeten (gemengd) maar sommigen scholen zijn gewoon slecht, en is seriues leren gewoon moeilijk als de rest in de klas de drugsbaas ald held heeft.
Nova was allang voorbij en daar was het ook geen item. Bedoel je misschien Pauw & Witteman?quote:Op woensdag 23 september 2009 23:11 schreef qonmann het volgende:
Op Nova nu aandacht dus.
Die neger ...![]()
![]()
![]()
Dat die stadsdeelbestuurster er nu komt voor een mooi praatje voor de tv maar dat ze er normaal gesproken nooit is en waarschijnlijk weer helemaal niks gaat uitvoeren.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:32 schreef Halve_Maen het volgende:
Alle mensen die het eens zijn met de woeste neger... Wat de fuck zegt ie nou eigenlijk? Dat het veiliger moet op straat....eh duh?
Het feit dat hij het uitschreeuwt zorgt ervoor dat het oprechter is ofzo?
Oeh.quote:
Ja, weer lekker allemaal. De overheid de schuld geven voor een idioot die een rapper neerknalt....quote:Op woensdag 23 september 2009 23:38 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Dat die stadsdeelbestuurster er nu komt voor een mooi praatje voor de tv maar dat ze er normaal gesproken nooit is en waarschijnlijk weer helemaal niks gaat uitvoeren.
Als je geen complete mongool bent kan je dat ook wel verstaan.
P&W inderdaad, Job Cohen zit erquote:Op woensdag 23 september 2009 23:34 schreef Igen het volgende:
[..]
Nova was allang voorbij en daar was het ook geen item. Bedoel je misschien Pauw & Witteman?
let eens op je taal knulquote:Op woensdag 23 september 2009 23:46 schreef Salsaneck het volgende:
Fucking apen hebben mijn geboorteplaats verneukt. Dat ze elkaar maar mogen afmaken.
Het ging niet over die rapper alleen.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:44 schreef Halve_Maen het volgende:
[..]
Ja, weer lekker allemaal. De overheid de schuld geven voor een idioot die een rapper neerknalt....
Als je kranten gelezen hebt weet je dat in het algemeen de Bijlmer inwoners zich veiliger voelen dan vroeger en dat er een stijgende lijn aanwezig is ondanks dit incident.
Maar goed hij moet aan zn rapcarrière denken natuurlijk
Nou vertel, waar gaat het over. Over het feit dat de overheid als een slijmjurk aankomt rennen om weer wat populariteit te vergaren? Alsof dat iets nieuws is.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:48 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Het ging niet over die rapper alleen.
Het is ook niks nieuws dat China de Tibetanen onderdrukt, mag je daar ook niks over zeggen?quote:Op woensdag 23 september 2009 23:54 schreef Halve_Maen het volgende:
[..]
Nou vertel, waar gaat het over. Over het feit dat de overheid als een slijmjurk aankomt rennen om weer wat populariteit te vergaren? Alsof dat iets nieuws is.
Ok.quote:We moeten die knaap op zn woord geloven dat die vrouw niet in de Bijlmer woont... Dat zij een baan heeft lijkt me een goed excuus om niet de hele tijd in de buurt rond te hangen. Wellicht als hij haar voorbeeld zou nemen dat de buurt er een stukje veiliger uit zou zien.
De bijlmer wordt zeker niet onderdrukt, heb je gezien hoe gruwelijk veel er geïnvesteerd wordt...Natuurlijk mag er kritiek komen, wel met een dosis realiteit.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:58 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Het is ook niks nieuws dat China de Tibetanen onderdrukt, mag je daar ook niks over zeggen?
[..]
Ok.
Nee, da's een ander stuk Bijlmer. Volgens mij heeft de politie daar inmiddels wel ingegrepen.quote:Op donderdag 24 september 2009 00:07 schreef Personan het volgende:
De bijlmer aka de hoptillen
HOPPIE BOYS
Dat zeg ik ook niet faalbaas.quote:Op donderdag 24 september 2009 00:03 schreef Halve_Maen het volgende:
[..]
De bijlmer wordt zeker niet onderdrukt, heb je gezien hoe gruwelijk veel er geïnvesteerd wordt...Natuurlijk mag er kritiek komen, wel met een dosis realiteit.
Je vergelijkt het met Tibet malloot. Iets waar je overigens totaal geen verstand van hebt anders zou je wel geweten hebben dat de Tibetanen een dictator willen aanstellen tot leider (die zichzelf ziet als God en weer slaven wilt invoeren), maar dat is een discussie waar ik nu ff geen zin in hebquote:
Ik vergelijk het niet met Tibet.quote:Op donderdag 24 september 2009 00:23 schreef Halve_Maen het volgende:
[..]
Je vergelijkt het met Tibet malloot. Iets waar je overigens totaal geen verstand van hebt anders zou je wel geweten hebben dat de Tibetanen een dictator willen aanstellen tot leider (die zichzelf ziet als God en weer slaven wilt invoeren), maar dat is een discussie waar ik nu ff geen zin in heb
quote:Op donderdag 24 september 2009 00:22 schreef Twin1983 het volgende:
Wat een gelul van die gozer zeg, de gemeente heeft niet voor niets die hele klote buurt gerenoveerd en de flats vervangen voor laagbouw. Allemaal om te zorgen dat er meer sociale controle komt en om de buurt onaantrekkelijk te maken voor nep-gangsters en ander tuig. ( En natuurlijk om de buurt gekleurder te krijgen) Want je bent natuurlijk niet `cool` als je met je `pipa` in een net buurtje met mooie aangeharkte tuintjes en spelende kinderen hangt.
Het enige wat er nu moet gebeuren is 20 jaar gevangenisstraf voor het rondlopen met een `pipa` en het ontplooien van gangactiviteiten. Justitie is nog steeds veel te sufgerukt en te soft voor dit soort figuren.
Aha, staat inmiddels op uitzendinggemist, heb het eventjes gekeken.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:45 schreef qonmann het volgende:
[..]
P&W inderdaad, Job Cohen zit er
Negeriaans is een taal die de meesten niet begrijpen.quote:Op donderdag 24 september 2009 01:00 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ik begrijp de neger niet. Hij praat een beetje raar.
Aye, die kills deporteren ze de laatste jaren masaal naar Ijburg en Almere om ZO "netjes" lees: blank te maken...quote:Op donderdag 24 september 2009 00:22 schreef Twin1983 het volgende:
Wat een gelul van die gozer zeg, de gemeente heeft niet voor niets die hele klote buurt gerenoveerd en de flats vervangen voor laagbouw. Allemaal om te zorgen dat er meer sociale controle komt en om de buurt onaantrekkelijk te maken voor nep-gangsters en ander tuig. ( En natuurlijk om de buurt gekleurder te krijgen) Want je bent natuurlijk niet `cool` als je met je `pipa` in een net buurtje met mooie aangeharkte tuintjes en spelende kinderen hangt.
Het enige wat er nu moet gebeuren is 20 jaar gevangenisstraf voor het rondlopen met een `pipa` en het ontplooien van gangactiviteiten. Justitie is nog steeds veel te sufgerukt en te soft voor dit soort figuren.
quote:Op donderdag 24 september 2009 00:40 schreef Igen het volgende:
[..]
Aha, staat inmiddels op uitzendinggemist, heb het eventjes gekeken.
Goed dat er nu aandacht voor is. Maar precies zoals ik al had verwacht, verzandt de discussie al gauw in de Islam-kwestie, terwijl alle schietpartijen en dooien in Zuidoost niks met de Islam te maken hebben.
Je zou bijna zeggen dat als je het probleem niet op de Islam kan schuiven, dat het dan te moeilijk is om na te denken waar de oorzaak van de problemen ligt, en men dan maar over een ander onderwerp zoals de Diamantbuurt ofzo begint, waar je wél zo lekker kort door de bocht kunt argumenteren.
Ik ben het helemaal eens met Igen (bovenste post) wat slap om dat af te schuiven op islam. Dat is nou wat ik bedoelde Qonman. De media en regering heeft teveel op Marokkanen gelet en slotervaart maar als voorbeeld genomen wat voor erge slechte buurt het wel niet is. Terwijl slotervaart én de Bijlmer voor het grootste deel wel meevallen. Maar nu het probleem dat er in de Bijlmer doden vallen en dat is gewoon links laten liggen. Ik hoorde pas van die 6 doden in de laatstse maan. Als er 6 dod Marokkanen in Slotervaart waren gevallen was het al breed (tot de pvv aan toe) op het nieuws weet ik veel. Die schietpartijen zijn naar voor al voor de ogen van kleintjes. Maar wat de bijlmer nodig heeft is een leider, die daar zélf vandaan komt en niet van tv.quote:
oja, zomaar makkelijk ergens anders? en wat als je er geen geld voor hebt om ergens anders te wonen. Je verhuist niet zomaar om dat soort redenen. Veel zijn er opgegroeid en komen er moeilijk uit, of willen niet.quote:Op woensdag 23 september 2009 23:10 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zoveel sympathie toont voor de mensen in de Bijlmer? Het is daar gewoon een broeinest van criminele activiteiten en mensen die zich er metterwoon vestigen hebben er blijkbaar vrede mee dat buurtbewoners met hun pangpang rondlopen. Ze kunnen ook ergens anders gaan wonen...
inderdaad. En maar druk maken om moslims en die slechte hoofdoekjes. Maar andere problemen zo over het hoofd zien dat er doden vallen, en dan merken ze het op. Dat bedoel ik met die aandacht naar slotervaart waar géén 6 doden zijn gevallen maar toch moet dat allemaal mediaandacht omdat er voor grotendeels marokaanse moslims wonenquote:Op woensdag 23 september 2009 23:11 schreef Igen het volgende:
[..]
Wat nou onzin!?
Hier in ZO zijn schietpartijen aan de orde van de dag. En waar maken de politici en media zich druk om? Om "hoofddoekjes die het landschap vervuilen".
als het goed is heel vlakbij. je zit er niet vervandaan, anders vraag je even zeg je dat je vriendin in de bijlmer woontquote:Op donderdag 24 september 2009 08:20 schreef Kassaa het volgende:
Waar is de Bijlmer precies? Ik studeer in Zuidoost, vrij dicht bij de ArenA, maar dat lijkt een vrij rustige kantooromgeving. Waar zit het tuig dan ergens?
Alsof de bijlmer een kansloze ghetto is of een stukje 3e wereldgebiedquote:Op woensdag 23 september 2009 21:20 schreef aychelle het volgende:
[..]
ze kunnen misschien wel uit de bijlmer, maar de bijlmer niet uit het kind
the game is geen hip hopquote:Op woensdag 23 september 2009 21:39 schreef aychelle het volgende:
[..]
Ja ook de media ja. Je groeit niet op in de bijlmer en het normaal is dat je skipsnot luisterd bijv. Je luisterd wat bij je cultuur hoort, en bij een zwarte meerderheid is dat meesta; (bijna altijd) hiphop, r&b of soms soul. Dan kijk je als jonge jongen naar The Game, die met bloedhonden rondloopt in blote bast met 3 wijfen '' fuck tha police, niggas on top '' etc loopt te roepen. Dat word gewoon cool geworden,e n voor jongeren is het erg belangrijk ergens bij te horen. En dan kies je meestal wat de stoerste ook doen. En jah, de omgeving speelt ook mee, maar hoe kun je als jongen nou een positief toekomst beeld meekrijgen als je vader nergens te bekennen is, je moeder zich kapotwerkt en er nooi is, en je broer drugs dealt. En jij met 3 anderen van de 20 komt opdraven naar een les. (niet verzonnen echt gebeurd) Het ligt niet aan één factor, maar aan meerdere factoren die van invloed zijn op veel jongens. Veel van die jongens (en soms meiden) geven hun goede hoop in de toekomst al op: want ergen weten ze dat ze er nooit uit komen. En dan komt zo'n presentratice opdraven met mooie verhaaltjes van: ik ga ze helpen met dit en dat. Ze begrijpt die jonge gewoon niet, en dan word hij pist.
Nee die mevrouw is een stomme praatjesmaker en die gast een debiel met een iq van nul. Denk je nou echt dat je dingen verandert door hard te gaan schreeuwen?quote:Op woensdag 23 september 2009 21:13 schreef aychelle het volgende:
[..]
ja toch? vond ik ook. Maar het is meestal wel weer zo, dat hij erop aan word gekeken de agresieveling te zijn. En die mevrouw de goedaardige hulpverlener. Terwijl het alleen maar mooie praatjes zijn, en er niks in de bijlmer gaat gebeuren
Het zal vast meer veranderen dan een topic op Fok! openen.quote:Op woensdag 30 september 2009 01:44 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Nee die mevrouw is een stomme praatjesmaker en die gast een debiel met een iq van nul. Denk je nou echt dat je dingen verandert door hard te gaan schreeuwen?
quote:Op donderdag 24 september 2009 08:20 schreef Kassaa het volgende:
Waar is de Bijlmer precies? Ik studeer in Zuidoost, vrij dicht bij de ArenA, maar dat lijkt een vrij rustige kantooromgeving. Waar zit het tuig dan ergens?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |