Guusje ter Horst wil een blaastest invoeren voor voetgangers, Want stel je voor dat er wordt gedronken bij het uitgaan! En dan voornamelijk de zin "Hoewel openbare dronkenschap is verboden, kun je niet altijd zien of iemand dronken is". Nee, dat is toch precies het hele fucking idee van openbare dronkenschap, er last van hebben dat iemand dronken isquote:AMSTERDAM - Om overlast te voorkomen in uitgaansgebieden waar problemen zijn met openbare orde of geweld, wil minister Guusje ter Horst (Binnenlandse Zaken) een blaastest invoeren voor voetgangers in zo'n gebied. Met haar collega Ernst Hirsch Ballin (Justitie) treft ze voorbereidingen om de gemeentewet hiervoor aan te passen.
De bewindsvrouw kondigde de maatregel dinsdag aan in het televisieprogramma Pauw & Witteman. Ter Horst wil zo overlast door agressie en geweld voorkomen, aangezien veel problemen volgens haar worden veroorzaakt door overmatig alcoholgebruik.
Alcohol werkt bij ieder mens anders. Hoewel openbare dronkenschap is verboden, kun je niet altijd zien of iemand dronken is, betoogde ze.
Ter Horst wees erop dat de blaastest niet zomaar zonder wettelijke grondslag kan worden afgenomen. Dat kan nu al wel bij bijvoorbeeld (brom)fietsers, automobilisten en piloten.
Gemeenten krijgen wat haar betreft de mogelijkheid risicogebieden aan te wijzen waar op bepaalde tijdstippen veel overlast of geweld plaatsvindt. Uitgaanspubliek dat te voet in zo'n aangewezen gebied is, kan daar dan aan de blaastest worden onderworpen.
quote:Op woensdag 23 september 2009 09:16 schreef Genius-F het volgende:
Wtf
Als ze dit invoeren kunnen ze net zo goed drank afschaffen
Ja.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:16 schreef Genius-F het volgende:
Wtf
Als ze dit invoeren kunnen ze net zo goed drank afschaffen
Nee niet meer drinken want je wordt op straat aangehouden voor een blaastest als je lopend bent.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:19 schreef Tacobell het volgende:
[..]
Ja.What's next? Thuis ook niet meer mogen roken?
Stom hé, volgende keer gewoon de auto pakken. Boete krijg je toch wel.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:21 schreef Hoofdrubbel het volgende:
[..]
Nee niet meer drinken want je wordt op straat aangehouden voor een blaastest als je lopend bent.
Dat zou ook niet werken. Hoe vaak zoeken er van die figuren ruzie met je? Als je dan 2 klappen teruggeeft dan wordt je ook nog eens gestraft. Gaat hem niet worden.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:22 schreef Cothen het volgende:
Dus stel je gaat naar de kroeg met je maten, dan moet de bob de auto gaan halen en die vervolgens recht voor de ingang van de kroeg zetten om vervolgens zijn zatte maten in te laden.
Bij het uitstappen moet de bob de maten vervolgens bij de voordeur afzetten...
Erg handig.
Als ze nou echt harder op wil treden tegen vechtende zatlappen moeten ze harder gestraft worden. Als in een week op het politiebureau moeten logeren en zelf op maandagmorgen de baas mogen bellen om te vertellen dat-ie niet komt werken omdat-ie zich niet kan beheersen
Volgens mij snap je het niet helemaalquote:Op woensdag 23 september 2009 09:14 schreef TNA het volgende:
[..]
Nee, dat is toch precies het hele fucking idee van openbare dronkenschap, er last van hebben dat iemand dronken is![]()
quote:n Nederland is openbare dronkenschap strafbaar gesteld in artikel 453 van het Wetboek van Strafrecht.
Strafbaar is hij die "zich in kennelijke staat van dronkenschap op de openbare weg bevindt". Deze strafbare gedraging kent de volgende maximumstraf: een hechtenis van ten hoogste twaalf dagen of een geldboete van de eerste categorie. Een geldboete van de eerste categorie kan maximaal 370 euro bedragen.
Parallel naast de strafbepaling van openbare dronkenschap van artikel 453 WvSr staat de strafbepaling van artikel 426 WvSr. Deze bepaling stelt strafbaar hij die "in staat van dronkenschap verkeert, hetzij in het openbaar het verkeer belemmert of de orde verstoort, hetzij eens anders veiligheid bedreigt, hetzij enige handeling verricht waarbij, tot voorkoming van gevaar voor leven of gezondheid van derden, bijzondere omzichtigheid of voorzorgen worden vereist."
De gedachte achter de strafbaarstelling van artikel 453 WvSr is dat dergelijk gedrag aanstootgevend is. De gedachte achter de strafbaarstelling van artikel 426 WvSr is dat dergelijk gedrag overlast/gevaar veroorzaakt.
Meestal wordt niet vervolgd op basis van artikel 453 WvSr, omdat de politie vaak voldoende heeft aan andere delicten die de overlastgever veroorzaakt, zoals vernieling, baldadigheid of mishandeling. En een dronken persoon die geen overlast veroorzaakt zal door de politie zoveel mogelijk met rust gelaten worden. Meestal worden dronkaards pas opgepakt of beboet wanneer ze daadwerkelijk overlast veroorzaken (voldoen aan de delictsomschrijving van artikel 426 Sr). Vaak betreft dit burengerucht, of het op straat hinderen van verkeer of lastigvallen van anderen. De politie kan dan, na een waarschuwing, besluiten de dronkaard in een cel zijn roes te laten uitslapen, of hem, indien hij nog enigszins aanspreekbaar is, een boete opleggen.
En jij denkt dat die het met trots naar buiten gaan brengen?quote:Op woensdag 23 september 2009 09:32 schreef DennisMoore het volgende:
Zijn er nog Fok-users die PvdA stemmen?
Graag bekend maken.
Het erge is dat onze politici, zelfs onze ministers (!) wegkomen met het lanceren van absurditeiten.quote:
Informatie over wat 'openbare dronkenschap' überhaupt inhoudt en wat de reden is om het strafbaar te stellen: het is aanstootgevend.quote:
Alsof je hier trots op moet zijn.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:35 schreef AlligatorNL het volgende:
[..]
En jij denkt dat die het met trots naar buiten gaan brengen?![]()
PVVen nee niet alleen maar vanwege die uitspraken van Wilders, alhoewel "Kopvoddentax" +1
Best welquote:Op woensdag 23 september 2009 09:39 schreef Dastan het volgende:
[..]
Alsof je hier trots op moet zijn.
Dus je stemt op de PVV omdat gozer Wilders charisma heeft... en je vindt dat dat blijkbaar voldoende is om een land te runnen.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:45 schreef AlligatorNL het volgende:
Best weldie gozer heeft in ieder geval charisma. En dat is tegenwoordig al meer dan genoeg om een land mee te runnen blijkt weer
Ja in kennelijke staat van dronkenschap. Als je dronken bent dan zie je dat sowieso aan diegene. Ik vraag me nu alleen af of je al als dronken wordt beschouwd als je meer dan die 0,2 promille alcohol hebt. Anyway, als je dronken bent en je loopt dus over straat, ook al gedraag je je gewoon, ben je dus al strafbaarquote:Op woensdag 23 september 2009 09:38 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Informatie over wat 'openbare dronkenschap' überhaupt inhoudt en wat de reden is om het strafbaar te stellen: het is aanstootgevend.
En Ter Horst misbruikt het nu met het argument dat het voor de veiligheid zou zijn, om geweld te voorkomen. Het valt me eerlijk gezegd nog 100% mee dat ze er niet bij verzinnen dat pedofielen en terroristen vaak dronken zijn... "Want wie is er nou niet tegen pedofielen en terroristen?".
Huidige kabinet heeft 0,0% charisma EN kan het land niet runnen en toch regeren ze nog steedsquote:Op woensdag 23 september 2009 09:47 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Dus je stemt op de PVV omdat gozer Wilders charisma heeft... en je vindt dat dat blijkbaar voldoende is om een land te runnen..
Doen ze in Amerika toch ook.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:47 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Dus je stemt op de PVV omdat gozer Wilders charisma heeft... en je vindt dat dat blijkbaar voldoende is om een land te runnen..
Sukkel die altijd last heeft van een katerquote:Op woensdag 23 september 2009 09:57 schreef Trannellius het volgende:
Al die jankers hier. Je hoeft niet lam te worden tijdens uitgaan, de zaterdagavond zonder een kater te hebben op de zondag is ook leuk.
Alcoholisten
En wie heeft het over 'lam' worden?quote:Op woensdag 23 september 2009 09:57 schreef Trannellius het volgende:
Al die jankers hier. Je hoeft niet lam te worden tijdens uitgaan, de zaterdagavond zonder een kater te hebben op de zondag is ook leuk.
Alcoholisten
Openbare dronkenschap hebben ze ingevoerd zodat ze mensen die bijvoorbeeld in een woonwijk aan het schreeuwen zijn, mee kunnen nemen naar het bureauquote:Op woensdag 23 september 2009 09:28 schreef AlligatorNL het volgende:
[..]
Volgens mij snap je het niet helemaalopenbare dronkenschap betekent dat je je in een dronken staat in het openbaar bevindt. Dat heeft niets te maken met overlast of wat dan ook. Dus je zal waarschijnlijk deze blaastest alleen af moeten nemen als ze aan jou zien dat je een beetje opgefokt bent.
Ze zouden dan openbare dronkenschap niet moeten verbieden, maar gewoon het feit verstoren van openbare orde als argument moeten gebruiken. Dan pak je alleen de "bad-guys" aan en mensen die rustig kunnen blijven na een biertje of wat worden dan niet de dupe van die sukkels die agressief worden van een biertje te veel.quote:Op woensdag 23 september 2009 10:05 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Openbare dronkenschap hebben ze ingevoerd zodat ze mensen die bijvoorbeeld in een woonwijk aan het schreeuwen zijn, mee kunnen nemen naar het bureau
Ik snap niet waarom ze dit doen, het is toch geen probleem als je dronken loopt (je bent dan niet met de auto), mits je geen overlast veroorzaakt uiteraard...
Als je dit wel zou doen, zouden ze je toch alsnog kunnen oppakken voor verstoring van de openbare orde ?
Inderdaad, die Bush. Eén brok charismaquote:Op woensdag 23 september 2009 09:55 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Doen ze in Amerika toch ook._!
Vreemd, toen ik het topic aan klikte dacht ik "Ik moet nog kattevoer halen vandaag", en ik had ook nog gelijk!quote:Op woensdag 23 september 2009 10:40 schreef Otis2.0 het volgende:
Het eerste wat ik dacht bij het lezen van de TT was "zal de PvdA wel zijn".
En ja hoor. Wat een kneuzenkermis is die hele partij toch ook.
En in combinatie met CDA en CU is het net een zooitje josti's aan de geestverruimende middelenquote:Op woensdag 23 september 2009 10:40 schreef Otis2.0 het volgende:
Het eerste wat ik dacht bij het lezen van de TT was "zal de PvdA wel zijn".
En ja hoor. Wat een kneuzenkermis is die hele partij toch ook.
quote:Op woensdag 23 september 2009 10:42 schreef Trannellius het volgende:
[..]
Vreemd, toen ik het topic aan klikte dacht ik "Ik moet nog kattevoer halen vandaag", en ik had ook nog gelijk!
Thuis drinken? Nee dat kan natuurlijk al helemaal niet, was Guusje ook niet diegene die aankwam met het verbieden van roken in de auto "omwille van de kinderen"?quote:Op woensdag 23 september 2009 10:02 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
En wie heeft het over 'lam' worden?
Als Guusje d'r zin krijgt mag je vast niet meer dan 5 biertjes drinken. En het jaar daarop wordt de norm stilletjes aangescherpt en worden het 4 biertjes, en dan 3, enz.
En dan uiteindelijk mag je alleen thuis nog maar drinken.
Idd en dat dan ook alle privacyschendende maatregelen teruggedraaid worden, helaas zitten er alleen mongolen in de politiek die zich druk maken over koopzondagen of kopvoddentaxen.quote:Op woensdag 23 september 2009 10:45 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Thuis drinken? Nee dat kan natuurlijk al helemaal niet, was Guusje ook niet diegene die aankwam met het verbieden van roken in de auto "omwille van de kinderen"?
Dit kabinet is afgelopen, het wordt eens tijd dat de bezem door het kabinet en het parlement gaat.
quote:Op woensdag 23 september 2009 09:57 schreef Trannellius het volgende:
Al die jankers hier. Je hoeft niet lam te worden tijdens uitgaan, de zaterdagavond zonder een kater te hebben op de zondag is ook leuk.
Alcoholisten
Ja, en straks mag dat ook niet meer omdat je kinderen dan passief meedrinkenquote:Op woensdag 23 september 2009 10:02 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
En wie heeft het over 'lam' worden?
Als Guusje d'r zin krijgt mag je vast niet meer dan 5 biertjes drinken. En het jaar daarop wordt de norm stilletjes aangescherpt en worden het 4 biertjes, en dan 3, enz.
En dan uiteindelijk mag je alleen thuis nog maar drinken.
Jij was toch van het CDA altijd?quote:Op woensdag 23 september 2009 12:55 schreef DennisMoore het volgende:
D66 stemmen voor individuele verantwoordelijkheid, ont-trutting, en mensen behandelen als volwassenen ipv als kinderen en potentiële criminelen.
Ja of als in Amerika. Eerst stemmen wie links of rechts vertegenwoordigd (wel heel erg in grote lijnen ik weet het) en vervolgens dan stemmen op links of rechts. Niks coalitie of die bullshit, gewoon OF het één OF het anderquote:Op woensdag 23 september 2009 13:04 schreef Adelante het volgende:
Dat heb ik nou met D66: Pechtold verwoordt de standpunten prima en weet me misschien bijna aan zich te binden, maar als ik dan weer terugdenk aan D66 in de periode Paars
Kunnen ze niet gewoon een twee partijen systeem invoeren als in Engeland.
Mja... partijen blijven niet altijd hetzelfde natuurlijkquote:Op woensdag 23 september 2009 13:04 schreef Adelante het volgende:
Dat heb ik nou met D66: Pechtold verwoordt de standpunten prima en weet me misschien bijna aan zich te binden, maar als ik dan weer terugdenk aan D66 in de periode Paars
Klopt, als ik geen zin in een kater heb drink ik alleen fris. Maar dat hoeft de overheid niet voor mij te bepalen.quote:Op woensdag 23 september 2009 09:57 schreef Trannellius het volgende:
Al die jankers hier. Je hoeft niet lam te worden tijdens uitgaan, de zaterdagavond zonder een kater te hebben op de zondag is ook leuk.
Alcoholisten
Ik vind het meer jammer dat D66 niet voor privacy opkomt en pro europa isquote:Op woensdag 23 september 2009 13:04 schreef Adelante het volgende:
Dat heb ik nou met D66: Pechtold verwoordt de standpunten prima en weet me misschien bijna aan zich te binden, maar als ik dan weer terugdenk aan D66 in de periode Paars
Kunnen ze niet gewoon een twee partijen systeem invoeren als in Engeland.
quote:Op woensdag 23 september 2009 09:45 schreef AlligatorNL het volgende:
[..]
Best weldie gozer heeft in ieder geval charisma. En dat is tegenwoordig al meer dan genoeg om een land mee te runnen blijkt weer
Eh? Welke partij komt nóg meer op voor privacy dan? En als ik het Haags geneuzel van omhooggevallen populistische amateurs zie, dan denk ik niet dat we ons heil hoeven te verwachten van Den Haag. Feit is ook dat nationale overheden (met soms populistische kabinetten) een groter gevaar zijn gebleken, makkelijk onder 't mom van terrorismebestrijding allerlei wetjes doordrukken enzo... Leve Europa wat dat betreft.quote:Op woensdag 23 september 2009 13:39 schreef honda1990 het volgende:
Ik vind het meer jammer dat D66 niet voor privacy opkomt en pro europa is
Neuh, waarom. Zo iemand moet gewoon een bon krijgen wegens het veroorzaken van de overlast, da's genoeg. En of de achterliggende reden nu alcohol is, of een slecht humeur... dat maakt geen ene bal uit. Agenten kunnen de huidige 'in kennelijke staat' toch ook al voldoende gebruiken?quote:Op woensdag 23 september 2009 14:29 schreef bulbjes het volgende:
Als ze dan toch zo'n test willen doorvoeren vind ik dat ze hem ALLEEN af mogen nemen bij iemand die overlast bezorgd of heel hard loopt te schreeuwen en tegen dingen loopt te duwen etc bijv. Als ie dan blaast en hij heeft teveel op krijgt ie dan een bon voor openbare dronkenschap.
quote:
Heldenpartij.quote:Op woensdag 23 september 2009 12:55 schreef DennisMoore het volgende:
D66 stemmen voor individuele verantwoordelijkheid, ont-trutting, en mensen behandelen als volwassenen ipv als kinderen en potentiële criminelen.
quote:Op woensdag 23 september 2009 23:31 schreef beertenderrr het volgende:
gaan ze voor de deur van de kroeg staan met hun meterzie het al gebeuren. Ja je hebt meer dan 2 glaasjes op he? Dat wordt lopen! Ow wacht, dat doe je al, maakt niet uit, alsnog een dikke boete!
quote:Op woensdag 23 september 2009 11:22 schreef Metro2005 het volgende:
Ligt de norm voor beginnende wandelaars lager dan bij gevorderde wandelaars.
Hou toch op man...quote:Op woensdag 23 september 2009 23:39 schreef Thomass het volgende:
en een enkele rechtenstudenten daargelaten.
Volgens mij begrijp je niet echt wat communisme in houdt. Maar leuke poging tot trollen.quote:Op donderdag 24 september 2009 09:19 schreef Hoofdrubbel het volgende:
Nog even en je krijg hier een communistische toestand binnen een kaptalische wereld. Mag je alleen naar je werk en weer naar huis. Mensen worden gechipt en gescreend elk uur van de dag. Pleziertjes zijn dan nog alleen voorbehouden aan de welgestelden en de top van de politiek en de rest wordt de vrijheden verder ontnomen. Het begin is al gemaakt door politiek Den Haag met hun belachelijke regeltjes.![]()
![]()
Maar al te goed. heb zelf aan de lijve ondervonden in Hongarije en Rusland. Was echt geen pretje. Het systeem is wel goed maar die genen die het uitvoeren deden dat in hun eigen belang. Maar daar ging deze topic niet over geloof ik dus wil er verder ook niet op ingaan.quote:Op donderdag 24 september 2009 09:24 schreef Trannellius het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je niet echt wat communisme in houdt. Maar leuke poging tot trollen.
Nee, we maken inderdaad nooit mee dat agenten even een avondje makkelijk willen scorenquote:Op donderdag 24 september 2009 09:27 schreef Trannellius het volgende:
Nee, ze gaan niet om de hoek bij een kroeg staan om zomaar iedereen te laten blazen.
Misschien vinden agenten het ook wel 'makkelijk' om even bij je binnen te mogen lopen zonder huiszoekingsbevel. Ze beloven met de hand op hun hart dat ze het alléén maar zullen doen bij pedofielen en terroristen, okay? Dus jij hebt niéts te vrezen. Het is gewoon makkelijk voor ze. Oh, en telefoons aftappen zonder verdere rompslomp zouden ze ook wel makkelijk vinden.quote:Ze willen een mogelijkheid hebben om orde-verstoorders aan te pakken, en dat is makkelijker als je kunt bewijzen dat diegene bezopen is.
Je vertrouwen in onze waakhond is naïef. En wat mij betreft mag de ketting waaraan de waakhond ligt nog wel wat sterker en korter. En mag ie nodig eens op cursus.quote:Ik weet niet hoe eht met jullie is, maar wanneer ik als de lichten aan gaan naar huis ga en vrolijk praat onderweg met mijn groep vrienden, wij totaal geen last hebben van de politie. Dus als je je normaal gedraagd en niet om 4 uur 's nachts schreeuwend richting huis fietst, zul je hier ook bar weinig van gaan ondervinden.
Daar wordt het toch niet voor gebruikt, het is weer een excuus onder het mom, kijk ons een voor de maatschappij bezig zijn, om meer boetes en dus meer geld in de kas te krijgen.quote:Op donderdag 24 september 2009 09:53 schreef jxbe84 het volgende:
Helemaal mee eens met de maatregel. Half Nederland is zowat alcoholist, echt in alle lagen van de bevolking. Las vanmorgen een geweldig stukje over de Heero Brinkman, hij besloot in de bar van de 2e kamer om maar even gepast geweld te gebruiken om zo alsnog aan zijn drank te komen.
Zo zijn er tal van kamerleden en beleidsbepalers die allemaal vinden dat er wat moet gebeuren, maar ondertussen zuipen ze allemaal letterlijk net zo hard mee. (gezien de declaratie-nota's)
Als je kan drinken ben ik de laatste die je tegen zal houden, maar helaas is het gros van de zuiplappen te dom om nuchter na te denken na een borrel teveel op.
Ik vind dat we Zweedse praktijken moeten hanteren, alle alcohol in handen van de staat. En geen verkoop aan onder de 18 jr zou ook wel enigszins helpen.
Kijk eens hoe stoer ik ben en hoe veel ik kan drinken op 16-jarige leeftijd.... is toch belachelijk om te zien dat jongeren zich op deze manier willen bewijzen. Dit soort is echt levensgevaarlijk bezig.
Amen
Nou voor die paar euro's hoeven ze het echt niet te doen hoor... En het rookbeleid is in half europa al ingevoerd sinds 2004 (14 landen, NL als 15e). Maar goed dat fout parkeren is idd mierenneuken en waarschijnlijk voor de euro's.quote:Op donderdag 24 september 2009 11:04 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Daar wordt het toch niet voor gebruikt, het is weer een excuus onder het mom, kijk ons een voor de maatschappij bezig zijn, om meer boetes en dus meer geld in de kas te krijgen.
Dat is het met het rookverbod, dat is het met fout parkeren, ongeacht de situaties, dat is het met drank of sigaretten verkopen aan mensen onder de 25 zonder om legitimatie te vragen, al weet je dat een 24 jarige geen 15 is, dat is het met al dat soort dingen.
Dan zuipen 16 jarigen zich wel thuis lam in het kamertje van een vriend, nou wat een geslaagde maatregel...
De politie en 't OM kunnen wat mij betreft 't rimbam krijgen met wat ze allemaal wel niet willen.quote:Op donderdag 24 september 2009 11:24 schreef jxbe84 het volgende:
De politie is voorstander van verplichte blaastests. ‘We zijn er niet op uit om massaal mensen te verplichten...
Is het je nooit opgevallen dat wanneer er tegenslagen zijn, er altijd in eerste instantie zoveel mogelijk maatregelen bedacht worden, die zogenaamd ten bate van het volk zijn, maar in praktijk gewoon cashmachines blijken te zijn?quote:Op donderdag 24 september 2009 11:24 schreef jxbe84 het volgende:
Nou voor die paar euro's hoeven ze het echt niet te doen hoor... En het rookbeleid is in half europa al ingevoerd sinds 2004 (14 landen, NL als 15e). Maar goed dat fout parkeren is idd mierenneuken en waarschijnlijk voor de euro's.
Flikker toch op man. Ze willen gewoon zuiplappen aanpakken, iets wat gewoonweg volkomen terecht is.quote:Op donderdag 24 september 2009 11:45 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
De politie en 't OM kunnen wat mij betreft 't rimbam krijgen met wat ze allemaal wel niet willen.
Ze willen ook wel een verbod op het instellen van je routenavigatie tijdens het rijden, een verbod op het wisselen van je radiozender tijdens het rijden en het pakken van een pepermuntje tijdens het rijden.
Geef je ze een vinger (omdat ze braaf zeggen dat ze ergens niet op uit zijn) dan zul je zien dat ze op een dag die hele hand grijpen, omdat ze dat dan wel nuttig lijkt, of omdat ze nog niet aan een prestatiecontract hebben voldaan en wat cijfertjes voor het management willen opkrikken.
Ik typte een n teveel (rechtenstudenten / rechtenstudente), het was een verwijzing naar dat filmpje was op geenstijl stond van die dronken rechtenstudenten. Maar goed om te zien dat je je niet aangevallen voeltquote:
Goedzo jongenquote:
En zuiplappen die overlast veroorzaken kunnen ze nu ook al aanpakken, daar hoeven echt niet méér regeltjes voor verzonnen te worden.quote:Ze willen gewoon zuiplappen aanpakken, iets wat gewoonweg volkomen terecht is.
Blablablaquote:Dat jouw aluminium pet er niet naar staat en er in gedachten een hele politiestaat van maakt slaat gewoonweg nergens op.
Dream on. Kansloze bezopen mensen blijven doorzuipen (en snuiven) en kansloze complotdenkers durven sowieso al hun huis niet uit te komenquote:Op donderdag 24 september 2009 11:51 schreef Trannellius het volgende:
Overigens twee voordelen hieraan. Kansloze bezopen mensen blijven thuis, en kansloze complotdenkers ook.
Jij hebt echt veel-te-veel vertrouwen in de zogenaamde 'goedheid' van de regering. Ben je nou werkelijk zo blind dat je niet ziet dat dit weer een totaal onnodige maatregel is en dat ze met de huidige wetgeving omtrent ordeverstoring en overlast ook prima uit de voeten kunnen?quote:Op donderdag 24 september 2009 11:49 schreef Trannellius het volgende:
[..]
Flikker toch op man. Ze willen gewoon zuiplappen aanpakken, iets wat gewoonweg volkomen terecht is.
Dat jouw aluminium pet er niet naar staat en er in gedachten een hele politiestaat van maakt slaat gewoonweg nergens op.
Gast, kap eens met trollen.quote:Op donderdag 24 september 2009 11:51 schreef Trannellius het volgende:
Overigens twee voordelen hieraan. Kansloze bezopen mensen blijven thuis, en kansloze complotdenkers ook.
Precies, en in het begin zal het nog niet zo'n vaart lopen allemaal. Het protest moet eerst inslapen. Maar op een gegeven moment gaan ze verder, beetje bij beetje. Totdat het ineens normaal is dat ze buiten de kroeg staan te wachten en dit meer een soort van avondje-uit-belasting is geworden dan een maatregel om mensen die de openbare orde verstoren aan te pakken.quote:Op donderdag 24 september 2009 12:38 schreef T3rr0r het volgende:
[..]
Jij hebt echt veel-te-veel vertrouwen in de zogenaamde 'goedheid' van de regering. Ben je nou werkelijk zo blind dat je niet ziet dat dit weer een totaal onnodige maatregel is en dat ze met de huidige wetgeving omtrent ordeverstoring en overlast ook prima uit de voeten kunnen?
Het probleem is dat sowieso een te groot deel van de bevolking denkt zoals jij. 'Ach, het zal allemaal wel goed zijn voor de samenleving', 'ik heb toch niets te vrezen want ik gedraag me altijd'. Daardoor kan de regering wegkomen met steeds meer van dit soort achterlijke regeltjes en wetten. Beetje jammer dat jij je vrijheid en privacy zo makkelijk te grabbel gooit..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |