Da's fijn, dat het toch goed zit. Gefeliciteerd! En weer zo'n mannetje als Thomasquote:Op woensdag 23 september 2009 17:49 schreef Webkim het volgende:
Ik had het hier een beetje stilgehouden, vanwege meelezers enzo. Maar de combinatietest van een paar weken geleden pakte niet zo gunstig uit, dus hebben we een vruchtwaterpunctie laten doen. Wat een spanning en emotie en stress de afgelopen tijd! Maar! De uitslag kwam vandaag!
Thomas krijgt een gezond broertje!![]()
:^quote:Op woensdag 23 september 2009 20:38 schreef DJRandall het volgende:
Ben blut, kom net van de Prenatal,
Wij hebben ineens ook een groot deel van de uitzet. Grappig, want gisteren hadden we alleen nog maar een kinderwagen. Nu hebben we alle beddengoed, badje, luieremmer en hydrofiel spul. Wat ze bij Prenatal niet hadden, heb ik net nog bijbesteld bij de Hema.quote:Op woensdag 23 september 2009 21:14 schreef Incantrix het volgende:
En grappig (en volkomen logisch ook wel) dat er meer mensen de Prenatal zijn gaan plunderen.
Maar verder wel flink geslaagd en een boel $$ bespaardBijna de uitzet compleet nu, daar ben ik echt heel blij mee. Heb trouwens ook nog wat kleine dingetjes op de hema-site besteld, dank voor de tip, Rocka!
Haha, precies zoals ik het had gedaan. Ik had eigenlijk het beddengoed voor de wieg al wel grotendeels compleet, maar je moet uiteindelijk natuurlijk ook nog beddengoed voor in de kinderwagen hebben, kwam ik achter. Dus maar een dekentje bijgekocht en de lakentjes erbij besteld bij de Hemaquote:Op woensdag 23 september 2009 21:24 schreef DJRandall het volgende:
[..]
Wij hebben ineens ook een groot deel van de uitzet. Grappig, want gisteren hadden we alleen nog maar een kinderwagen. Nu hebben we alle beddengoed, badje, luieremmer en hydrofiel spul. Wat ze bij Prenatal niet hadden, heb ik net nog bijbesteld bij de Hema.
Klein detail, we moeten nog een kamertje hebben!
Hoera voor Webkim
Ik denk dat ik weet wat dat betekent!quote:Op woensdag 23 september 2009 17:42 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik heb trouwens tot vervelends aan toe de ene na de andere harde buik.En ik doe niks!
En Rubey is toch ook al meldplichtig?quote:Op woensdag 23 september 2009 22:19 schreef amaranta het volgende:
Van Takkembah weten we ook niets meer sinds vanmorgen toch?
Nee. We hebben veel gekeken, maar wat we mooi vinden is echt veel te duur. Naast hier F5-en, houd ik dus ook Marktplaats erg goed in de gaten. Vorige week een super mooi kamertje net voor ons neus weg, dat is wel frustrerend. Maar ik ben er van overtuigd dat we nog wel iets tegen komen...quote:Op woensdag 23 september 2009 21:27 schreef Incantrix het volgende:
[..]
(En dat kamertje komt wel, toch? Ga je dat nieuw aanschaffen?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |