Die is nu heel zuurstokroze inderdaadquote:Op woensdag 23 september 2009 14:23 schreef RockabeIIa het volgende:
sindell, van harte met je goeie uitslagen en met je meisje <3
Lekker op die extra roze wolk blijven zitten hoor!
Zó herkenbaar. Dat werk verschuift zo naar de achtergrond!quote:Op woensdag 23 september 2009 14:57 schreef Poppejans het volgende:
Hier weer aan het werk na de 3 weken vakantie, nu gaan echt de allerlaatste weekjes werken in, nog maar 3,5 week te gaan! (en ik heb er zoveel zin in, het boeit me gewoon allemaal wat minder en ben er soms met mn hoofd niet helemaal bij, vindt mezelf even het allerbelangrijkst)
Ja, volgens mij hebben wel meer dat he? En ik vind ook dat ik best eventjes egoistisch mag zijn deze periode hahaquote:Op woensdag 23 september 2009 14:59 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Zó herkenbaar. Dat werk verschuift zo naar de achtergrond!
Dat herken ik nu al!quote:Op woensdag 23 september 2009 14:59 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Zó herkenbaar. Dat werk verschuift zo naar de achtergrond!
Nou, ik ook! Incl. foto's he?quote:Op woensdag 23 september 2009 14:55 schreef Sorbootje het volgende:
Ik vind het eigenlijk belachelijk dat Ssserpente niet even live verslag doet vanuit haar kraambed/bad![]()
![]()
Jawel hoor.quote:Op dinsdag 22 september 2009 21:37 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
maar die krijgen geen kindjes tussen de 6 en 10 pond
Ja, Troel hou daar eens mee op met dat enge gedoe!!quote:Op woensdag 23 september 2009 14:57 schreef Poppejans het volgende:
Troel verlof!Doe niet zo eng man, zo lijkt dat van mij ook al wel heeeel dichtbij!
MET DE HAND!!!!!quote:Op woensdag 23 september 2009 16:08 schreef martine1984 het volgende:
Heb net mn gordijnen project afgerond... heb mn woonkamer gordijnen opnieuw omgezoomd met de hand
hahahaha heb je al zoveel???quote:Op woensdag 23 september 2009 16:18 schreef ymme het volgende:
Ik heb zojuist alle spullen eens bij elkaar gepakt, en opgeschreven wat ik allemaal heb.Ik hoef echt niets meer te kopen tot aan de bevalling
Maar of ik dit ook doe.
15 monddoekjesquote:
Ik nog 15 dagen werken! Hahha we gaan wel heeeel erg gelijk op!quote:Op woensdag 23 september 2009 16:15 schreef Incantrix het volgende:
Oh Poppejans, wat is dát herkenbaar.. Ik heb zó vreselijk geen zin meer in werken, ik tel echt de dagen af tot ik niet meer hoef (nog precies 16 dagen werken, da's precies 4 weken).. Jij succes met je laatste 3,5 week hoor!
Hiero weer lekker gewalvist, geluncht met mijn twee mede-zwangere vriendinnetjes (echt erg, we zijn naar de bakker gegaan en hebben allemaal héél nare dingen gekocht en opgegeten als lunch.. Maar jemig wat heeft die bakker lekkere chocolade op zijn moorkoppen zitten!![]()
) en daarna ook nog even een tukje gedaan op de bank, heel fijn. Next stop: Prénatal, waar ik rijk ga doen en een boel spullies ga kopen
Jeuj!
Hier is het net andersom; mijn collega's zeggen af en toe: jij hebt straks lekker lang vakantie. Hoezo vakantie?quote:Op woensdag 23 september 2009 15:43 schreef Lijnloos het volgende:
Zeg ik net tegen een collegaatje bij het afstrepen van de dag (hou ik bij op zo'n afstreepkalender) dat ik nog maar 30 daagjes hoef, zegt ie "Ja, dat heeft een reden hoor... doet heel erg pijn!"
Daar wordt je nog es blij van (gelukkig bedoelde hij het puur als grapje en wist ik dat wel...)
![]()
je hebt pmquote:Op woensdag 23 september 2009 16:30 schreef ymme het volgende:
[..]
15 monddoekjes![]()
Qua kleertjes valt het nog mee. Heb pas 7 rompers in maat 50/56. Daar wil ik er nog wat bij hebben.
Maar qua kleding maat 50/56 ook al aardig wat. Geloof iets van 7 broeken en 9 truitjes. Nog wat leuke vesten en alles maat 50/56. Maar ach, hier zal vast en zeker nog wat bij komen, als ik wat leuks zie (via de mail bijvoorbeeld hihi) of in de winkel.
Ach ja, voor onze zoon iets niets te gek
ben je zo weer vergeten hoor! Als ik onbeperkt geld en ruimte in mijn huis zou hebben zou ik er zo nog 5 op de wereld zetten, maar dan wel met nannyquote:Op woensdag 23 september 2009 16:52 schreef ymme het volgende:
Inderdaad, een kind baren kan ik nu bepaald geen vakantie noemen.
(het er nog geen ervaring mee maar toch het idee).
Nou, volgens mij moet jij toch echt harder werken tijdens je bevalling en herstelperiode dan je collega's! Die 10 weken verlof na de geboorte kun je echt geen vakantie noemen denk ik, en de 4 of 6 weken verlof voor de bevalling ook niet.quote:Op woensdag 23 september 2009 16:45 schreef lily het volgende:
Hier is het net andersom; mijn collega's zeggen af en toe: jij hebt straks lekker lang vakantie. Hoezo vakantie?
kan je de email wel even sturen als je je mail adres pm'tquote:Op woensdag 23 september 2009 16:58 schreef Asyniur het volgende:
Hoe vaak zijn die prenatal actie avonden?
Hydrofiel kan je nooit genoeg hebben hahaha ik gebruik ze ook als spuugdoek en zo, in hun bedje in de wagen en voor het badderen... IDEAAL!!!quote:Op woensdag 23 september 2009 16:58 schreef ymme het volgende:
(volgens mij heb ik dit al eens gevraagt maar goed).
Hoe veel rompertjes hebben/hadden jullie voor je baby.
En hoeveel hydrofiele luiers? Ik heb er gewoon 18. Beter te veel dan te weinig.
Maar ik ben nogal een persoon, die graag teveel heeft, om bang te zijn, te weinig te hebben
Ja op alles 20% en dan woensdagavond 25% korting op positiekleding donderdag een campingbedje in de aanbieding vrijdag 25% korting op boxen en zaterdag 25% korting op alle wagens en kinderkamersquote:Op woensdag 23 september 2009 17:14 schreef mama_papa het volgende:
Is er nu ook een actie van prenatal van 20% korting op alles? Is dat overdag gewoon in de winkels? Snap de site niet zo goed![]()
Nee, je zwangerschapsverlof is doorgaans geen vakantie te noemen. Vind ik ook niet.quote:Op woensdag 23 september 2009 16:52 schreef ymme het volgende:
Inderdaad, een kind baren kan ik nu bepaald geen vakantie noemen.
(het er nog geen ervaring mee maar toch het idee).
Ik ben dus ook van plan om alleen in de weekende te wassen.quote:Op woensdag 23 september 2009 17:13 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Hydrofiel kan je nooit genoeg hebben hahaha ik gebruik ze ook als spuugdoek en zo, in hun bedje in de wagen en voor het badderen... IDEAAL!!!
Rompers, ja ik was alles altijd in het weekend dus dan kan je er wel nodig hebben als er nog een keer wat mis gaat of als ze een keer zo spugen dat ze helemaal nat zijn.
Wat een opluchting voor jullie. Gelukkig is alles goed dus.quote:Op woensdag 23 september 2009 17:49 schreef Webkim het volgende:
Ik had het hier een beetje stilgehouden, vanwege meelezers enzo. Maar de combinatietest van een paar weken geleden pakte niet zo gunstig uit, dus hebben we een vruchtwaterpunctie laten doen. Wat een spanning en emotie en stress de afgelopen tijd! Maar! De uitslag kwam vandaag!
Thomas krijgt een gezond broertje!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |