je bent te laatquote:
Fietsenhok?quote:
Apple is echt kut manquote:
Nee gewoon een fijn grasveldje met wat struiken eromheen waar we ongestoorde buitenluchtseks kunnen hebbenquote:
daar werkt Nijns, ik sta gewoon op straatquote:
Ideaaaaaaaaalquote:Op maandag 21 september 2009 12:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee gewoon een fijn grasveldje met wat struiken eromheen waar we ongestoorde buitenluchtseks kunnen hebben
Struiken is voor mensen die wat te verbergen hebbenquote:Op maandag 21 september 2009 12:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee gewoon een fijn grasveldje met wat struiken eromheen waar we ongestoorde buitenluchtseks kunnen hebben
Maar mensen zoals ik, leken, weten dat verschil nieteens...quote:Op maandag 21 september 2009 12:37 schreef Pheno het volgende:
Als je nooit wat anders gebruikt dan Windows kan ik het me voorstellen. Maar ik vind bv Mac OS of een Ubuntu fijner werken dan Windows. Meteen patches, niet hoeven wachten op een te dure versie waar iets wel mogelijk is, je kunt kiezen of je "cutting edge" of stable wilt draaien. Vrijheid, blijheid. En dat heb ik bij Windows niet.
Ja, daar had ik al antwoord op gegeven.quote:Op maandag 21 september 2009 12:38 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Maar mensen zoals ik, leken, weten dat verschil nieteens...
trouwens had jij mij al antwoord gegeven op mn vraag, wat de negatieve kanten van Google chrome zijn?
(aangezien ik alleen merk dat het sneller is en dat dus een positief ding is)
Hihiquote:
Kut, kan ik alsnog teruglezenquote:Op maandag 21 september 2009 12:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ja, daar had ik al antwoord op gegeven.
quote:Op maandag 21 september 2009 12:38 schreef Pheno het volgende:
Ik moest opeens weer lachen om die mensen die ik tegenkwam in een recreatieplas
Die dachten ook even ongestoord bezig te kunnen zijn
Kom ik opeens van 20 meter diepte omhoog met buddie. Whehehehehehehe.
thanxquote:Op maandag 21 september 2009 12:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
[KSC#1472]Koffie of thee bij het scrabbelen
Echt, gillen die meidquote:Op maandag 21 september 2009 12:40 schreef Ladylike het volgende:
[..]
kodak momentje?
Oepsmeer multiquoten LL
quote:Op maandag 21 september 2009 12:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Echt, gillen die meid
Wat zullen die gedacht hebben, eerst een zooi bellen op een plek in het water, (ze waren in ondiep water, duh). En dan opeens: surprise !!!!
PH: TETTEN!!!
Als ik een camera bij de hand had, priceless momentjequote:Op maandag 21 september 2009 12:43 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Jammer dat je er geen filmpje van hebt
Dat kan ik me echt wel voorstellenquote:Op maandag 21 september 2009 12:44 schreef Pheno het volgende:
[..]
Als ik een camera bij de hand had, priceless momentje
Buddie en ik lagen ook dubbel.
quote:Op maandag 21 september 2009 12:42 schreef Pheno het volgende:
[..]
Echt, gillen die meid
Wat zullen die gedacht hebben, eerst een zooi bellen op een plek in het water, (ze waren in ondiep water, duh). En dan opeens: surprise !!!!
PH: TETTEN!!!
Vooral als Ph echt TETTEN heeft geroepenquote:Op maandag 21 september 2009 12:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]Jullie helemaal in een deuk natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |