Hij misschien niet, maar het Internationaal Gerechtshof wel en dat is waar Israel eindigt als ze de VS niet kunnen overtuigen om alweer een veto uit te spreken.quote:Op zaterdag 19 september 2009 13:11 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Jij hecht waarde aan dat woord?
a) Antisemitisme is een term die puur en alleen ziet op jodenhaat.quote:Op zaterdag 19 september 2009 16:13 schreef voyeur het volgende:
Zoals ik in dit topic zei is er zelfs mogelijk sprake van misdaden tegen de mensheid gepleegd door Israel. Het catch-all artikel dat ooit bedacht is om de Nazi's te kunnen veroordelen voor de Holocaust. Ironisch niet?
En het is al gezegd, maar a) anti-semiet is een nonsensicaal begrip in dit conflict omdat beide partijen semieten zijn en b) Goldstein niet alleen een zeer gerespecteerd jurist is op dit gebied, maar ook joods.
Dat was gisteren al, ik sluit mij hier bij aan.quote:Op zaterdag 19 september 2009 11:46 schreef bluespice het volgende:
Oja, iedereen een prettig joods jaar 5770 toegewenst, sjaloom!!
Salaam!
Vrede zij met u allen.
quote:Op zaterdag 19 september 2009 16:13 schreef voyeur het volgende:
Zoals ik in dit topic zei is er zelfs mogelijk sprake van misdaden tegen de mensheid gepleegd door Israel. Het catch-all artikel dat ooit bedacht is om de Nazi's te kunnen veroordelen voor de Holocaust. Ironisch niet?
En het is al gezegd, maar a) anti-semiet is een nonsensicaal begrip in dit conflict omdat beide partijen semieten zijn en b) Goldstein niet alleen een zeer gerespecteerd jurist is op dit gebied, maar ook joods.
quote:De drastische inperking van de vrijheid van de bevolking kan ‘een daartoe bevoegde rechtbank doen besluiten dat een misdaad van vervolging, een misdaad tegen de menselijkheid, is begaan’.
ik lees heel veel mogelijk, eventueel, misschien etc etc. waar jij al de Nazi vergelijkingquote:Tijdens de 22-daagse Gaza-oorlog heeft zowel Israël als Hamas begin dit jaar oorlogsmisdaden begaan, die mogelijk zelfs misdaden tegen de menselijkheid behelzen.
quote:Het zijn niet de juridische gevolgen waar Israël zich in eerste instantie zorgen over maakt. Het Gazadossier kan niet zo makkelijk door het Strafhof in behandeling worden genomen, omdat noch Israël, noch de statenloze Palestijnen erbij zijn aangesloten.
Onzin uit de Volkskrant dus?quote:Op zaterdag 19 september 2009 20:13 schreef voyeur het volgende:
Het zijn niet de juridische gevolgen waar Israël zich in eerste instantie zorgen over maakt. Het Gazadossier kan niet zo makkelijk door het Strafhof in behandeling worden genomen, omdat noch Israël, noch de statenloze Palestijnen erbij zijn aangesloten.
Dat is natuurlijk aperte nonsens. Daar maakt Israel zich helemaal niet 'zorgen over'. Dat is nu juist de reden dat ze zich niet bij het strafhof aangesloten hebben. Verder zijn ze zeer druk om het verzoek van de Palestijnse Autoriteit om lid te worden te verhinderen. Daar hebben ze een flink legertje advocaten op gezet.
Gezien de samenstelling van de landen in de VN die voor gestemd hebbenquote:Op zaterdag 19 september 2009 20:13 schreef voyeur het volgende:
. Vandaar hun pressie op de VS om er weer eens een vetootje tegen aan te gooien.
Direct uitzetten naar eigen land dat tuig.quote:Op zaterdag 19 september 2009 20:51 schreef thefreakje het volgende:
Snap niet dat mensen zo goor kunnen praten over palestina.
Israel heeft zich neergegooid op een stuk land van het mandaat palestina!!!!!! en zijn daarna gaan moorden
Maar die landen zijn toch puur begaan met het internationale recht? Daar spelen heus geen andere motieven.quote:Op zaterdag 19 september 2009 20:34 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Gezien de samenstelling van de landen in de VN die voor gestemd hebben
lijkt me dat niet alleen wenselijk maar ook terecht.
Laat het nou mijn expertise zijn en die komt niet overeen met de stageaire van de Volkskrantquote:Op zaterdag 19 september 2009 20:28 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Onzin uit de Volkskrant dus?![]()
![]()
http://www.volkskrant.nl/(...)ampagne_tegen_Israel
De Volkskrant heeft een redelijk objectief dossier liggen in deze waar ik meer
waarde aan hecht dan aan jouw vooringenomen mening. nofi.
Dat je er kennis van hebt is mij duidelijk, geen punt van discussie.quote:Op zaterdag 19 september 2009 22:19 schreef voyeur het volgende:
[..]
Laat het nou mijn expertise zijn en die komt niet overeen met de stageaire van de Volkskrant
Je hebt in elk Israel gerelateerd topic je bagger achter kunnen laten,quote:Op zaterdag 19 september 2009 22:45 schreef thefreakje het volgende:
Is het nog steeds mogelijk om van oost Jeruzalem rechtstreeks te rijden naar de westelijke Jordaanoever, of ligt er nu een stuk Israël tussen dankzij de moord praktijken?
Dat is een aangelegenheid voor de staat israel. De arabieren hebben er niks te zoeken. Andersom geldt dat ook, het hele gebied MO is voor israeliers afgesloten door de racistische islamquote:Op zaterdag 19 september 2009 22:45 schreef thefreakje het volgende:
Is het nog steeds mogelijk om van oost Jeruzalem rechtstreeks te rijden naar de westelijke Jordaanoever, of ligt er nu een stuk Israël tussen dankzij de moord praktijken?
Je moet die voyeur niet al teveel eer geven, het enige dat er uit zijn/haar pen komt is wat eenzijdige negatieve praat over israel. Volgens mij net als van Agt ook zo'n ex-katholiek die een flinke klap van een molenwiek heeft gehad.quote:Op zaterdag 19 september 2009 22:41 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Je opmerking over de "stagiaire" van de Volkskrant is cheap te noemen en jouw
niveau niet waardig, zet het dan iig zonder typo neer.
Oehquote:Op zaterdag 19 september 2009 22:55 schreef bluespice het volgende:
[..]
Je moet die voyeur niet al teveel eer geven, het enige dat er uit zijn/haar pen komt is wat eenzijdige negatieve praat over israel. Volgens mij net als van Agt ook zo'n ex-katholiek die een flinke klap van een molenwiek heeft gehad.
Zulke personen denken wat af te weten van int. recht maar ze begrijpen niet dat ze slechts haat zaaien door de israeliers "bezetters" te noemen.![]()
Het is een serieuze vraag, In mijn vakantie in onder meer israel(twee dagen) wil ik ook de palestijnen bezoeken.quote:Op zaterdag 19 september 2009 22:47 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Je hebt in elk Israel gerelateerd topic je bagger achter kunnen laten,
tijd om naar bedje te gaan knul.
Haha sukkel, als je de palestijnen wilt bezoeken dan kom je israel niet meer in. groeten aan je tante anja meulenbeltquote:Op zaterdag 19 september 2009 22:59 schreef thefreakje het volgende:
Het is een serieuze vraag, In mijn vakantie in onder meer israel(twee dagen) wil ik ook de palestijnen bezoeken.
als ik twee dagen in isreal willen blijven, en vervolgens oversteek naar de Palestijnen dan kan ik vanaf daar verder.quote:Op zaterdag 19 september 2009 23:03 schreef bluespice het volgende:
[..]
Haha sukkel, als je de palestijnen wilt bezoeken dan kom je israel niet meer in. groeten aan je tante anja meulenbelt![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |