Mja ik dacht dat het eerst door Fallout kwam, zo een game staat er bekend om dat ie wel eens vast kan lopen, net als Oblivion en zijn voorgangers. Maar het komt steeds meer voorquote:Op vrijdag 18 september 2009 15:15 schreef Pheno het volgende:
Ik heb nergens last van? gewoon een upgrade gedaan en daarnet al een paar uur NGS2 gedaan. Verdomd lastig spel op de moeilijkere niveaus btw, maar damn, het blijft zo tof
puur uit interesse: maak je de airvents van je PS3 wel eens schoon?quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:13 schreef Chaos-Zero het volgende:
Ik ben het echt zat! Mijn PS3 loopt steeds vast. Ik dacht eerst dat dit door firmware 3.0 kwam, want sinds dien is het maar met de 3.01 update is het niet veel beter geworden. Fallout 3 is al 6 keer vastgelopen, Worms 1 keer en Fuel al 2 keer. Dit allemaal sinds de 3.0 update, twee weken terug, daarvoor is m'n ps3 misschien een paar keer vastgelopen!
Die stond ook al in het vorig topic. Maar damn, deze game is goed. En lastig. Op easy is het een gevalletje buttonsmashen, maar op de derde graad is ie toch al een stuk pittiger. En moet je nog eens gaan nadenken. Ik vind het tof, zeker als je thuiskomt van een dagje werken is dit een game om al je frustraties in weg te werken. De teamplay optie kun je ook vrij spelen, maar wat me nog niet duidelijk is, is of dit ook een online teammodus kan zijn.quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:44 schreef Strolie75 het volgende:
OMG...Ninja Gaiden 2 van wishlist schrapt. Hier wil ik niet mee geassocieerd worden.![]()
http://www.dumpert.nl/med(...)este_game_evarr.html
Wat een baard Gijs! Je kan de borsten zelfs aanraken in het spel! Triestquote:Op vrijdag 18 september 2009 15:44 schreef Strolie75 het volgende:
OMG...Ninja Gaiden 2 van wishlist schrapt. Hier wil ik niet mee geassocieerd worden.![]()
http://www.dumpert.nl/med(...)este_game_evarr.html
Oei,.... daar zat ik niet op te wachten!quote:Op vrijdag 18 september 2009 16:09 schreef Nebo het volgende:
Goed ik heb de demo van Brtal Legend gespeeld en het valt me eerlijk gezegd tegen. De setting is pure awesomeheid, maar het vechten voelt statisch aan en op de muziek en voices na is het geluid echt van baggerkwaliteit (hoe dat kan weet ik echt niet)
Oblivion is een game waar het voor kan komen, net als in Fallout en in Morrowind onthoud Oblivion alles, als jij ergens een deur open zet die dicht was en iets mee neemt en later weer op de grond gooit. Door dat soort dingen *schijnt* het spel wel eens vast te lopen.quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:36 schreef Pheno het volgende:
Ook Oblivion hangt bij mij nooit?
De enige console die ik aan het hangen heb kunnen krijgen is de Wii, die vond het niet tof dat ik in die grot met 50+ verdiepingen op de laatste verdieping eens met bommen ging gooien geloof ik
Rotknights daar.
Toevallig gister gedaan, jaquote:Op vrijdag 18 september 2009 15:44 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
puur uit interesse: maak je de airvents van je PS3 wel eens schoon?
Duurt allemaal veelste langquote:Op vrijdag 18 september 2009 17:55 schreef Chocobo het volgende:
Bioshock 2 op 9 februari!
http://kotaku.com/5362439/bioshock-2-hits-in-february
Nog STEEDS camera issues? En dat zouden ze aanpassen?quote:Op vrijdag 18 september 2009 19:50 schreef Griebus het volgende:
Ninja Gaiden Sigma 2 demo is wel geinig maar niet meer dan dat. Camera is ronduit kut.
En die tieten zijn echt zwaar overrated
ik vind de camera zwabberig, focussen is lastig. Je ziet je char soms niet omdat er wat voor/tussen staat.quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:07 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Nog STEEDS camera issues? En dat zouden ze aanpassen?
Likewise...quote:Op vrijdag 18 september 2009 21:52 schreef Griebus het volgende:
Als iemand nog een key/login heeft voor de demo van Brtal Legend, ik hou me aanbevolen!
Wat vond je van het vechtsysteem? En had jij ook niet het idee dat alle geluidseffecten met belabberde opname-apparatuur waren opgenomen??quote:Op vrijdag 18 september 2009 21:40 schreef SocialDisorder het volgende:
Brtal Legend Demo uitgespeeld, bij deze mijn bevindingen:
FUCKING AWESOME
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |