Oh ik heb hem twee keer gezien ( ik heb m op dvd geloof ik ) , hijs afgrijselijk, de wanhoop spat van het scherm af, maar hijs wel heel mooi.quote:Op vrijdag 18 september 2009 13:51 schreef nokwanda het volgende:
Beloved, die film wil ik nog steeds zien.
Jezelf verwennen moet zo af en toe gewoon!quote:Op vrijdag 18 september 2009 13:50 schreef oh-oh het volgende:
Oh ik heb net zo fucking decadent gelunched, bakje garnalen in saus van de markt met turks brood, die garnalen waren zo duur![]()
Maar ik had t ff nodig![]()
En ik ben ook al over de helft van een fles hele duur versgeperst appelsap.
Een hele liter.
En voor vanavond heb ik nog Turks brood met olijfjes en van alles
Doen we na de afterafteraftermeetmeet een Blijdorp meet?quote:Op vrijdag 18 september 2009 13:50 schreef nokwanda het volgende:
owwwww, vergat gister te vertellen dat we weer eens naar Blijdorp zijn gegaan. geweldige foto's gemaakt van de prairiehondjes. Zal er zo een paar posten. Het wrattenzwijn komt al aanrennen als we er zijn om achter zijn oren gekroeld te worden. Heel leuk en zoetjes allemaal, maar wat trok ik verder toch allemaal aan gister? De heer Tijger bleef me volgen met zijn ogen. Zo'n heel doordringende blik, welke kant ik ook opliep. Ik besloot het te testen om te zien of i nou gek was, of dat hij dat echt deed, maar dat was dus echt. En daarna, toen we zaten te kijken bij de baardapen zat er zo'n apenvent heel strak naar me te kijken en begon ie met zijn piel te spelen
Ik dacht echt.. nou ja, heb ik dat?
Misschien viel hij wel op Janquote:
Dat is pure disciminaaaaasiequote:Op vrijdag 18 september 2009 14:06 schreef oh-oh het volgende:In Blijdorp mogen niet eens blindegeleidenhonden mee zie ik, dus fuck Blijdorp maar
![]()
Ja!quote:
Weet je hoe streng de training van een blinde geleidehond is?quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dat vind ik nou niet zo heel raar van een DIERENTUIN... anders word het wss wel erg bont en weten die honden ook niet wat ze overkomt...
Nee, ik had het dan ook over de algemene hond, qua blindengeleidenhond vind ik het ook wel beetje raar, die zijn toch wat gehoorzamer dan de gemiddelde hond en dienen echt een doel.quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:09 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Weet je hoe streng de training van een blinde geleidehond is?
Ja psies. Ik snap dat echt nietquote:Op vrijdag 18 september 2009 14:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee, ik had het dan ook over de algemene hond, qua blindengeleidenhond vind ik het ook wel beetje raar, die zijn toch wat gehoorzamer dan de gemiddelde hond en dienen echt een doel.
Er zijn veel dierentuinen waar het wel mag hoor, de dieren vinden de honden meestal veel leuker dan de mensen om naar te kijkenquote:Op vrijdag 18 september 2009 14:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dat vind ik nou niet zo heel raar van een DIERENTUIN... anders word het wss wel erg bont en weten die honden ook niet wat ze overkomt...
Hmm ok, maar kan me bij de 'gewone' hond wel wat voorstellen dat ze dat liever niet hebben. Zeker in Blijdorp waar je ook heel dat water-gedeelte hebt enzo. Je word niet happy als er ineens een hond bij de pinguins ligt.quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Er zijn veel dierentuinen waar het wel mag hoor, de dieren vinden de honden meestal veel leuker dan de mensen om naar te kijken
Waarvoor denken ze dat een geleidehond isquote:Een aantal paden in het park zijn moeilijker begaanbaar. Houdt hier rekening mee.
Ik kan dr ook niet wakker van liggen, ik ga wel weer naar Ouwehands of zo, daar mag het wel en dat is ook een hele fijne dierentuinquote:Op vrijdag 18 september 2009 14:13 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Hmm ok, maar kan me bij de 'gewone' hond wel wat voorstellen dat ze dat liever niet hebben. Zeker in Blijdorp waar je ook heel dat water-gedeelte hebt enzo. Je word niet happy als er ineens een hond bij de pinguins ligt.
Maar dat staat er waarschijnlijk ook voor onze medemensen op vier wielen.quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:15 schreef Muis006 het volgende:
Dit ook echt op die site:
[..]
Waarvoor denken ze dat een geleidehond is
Dan moeten die er maar terreinbanden onder schroeven.quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:17 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Maar dat staat er waarschijnlijk ook voor onze medemensen op vier wielen.
Of off-road gaan.quote:Op vrijdag 18 september 2009 14:18 schreef JJH het volgende:
[..]
Dan moeten die er maar terreinbanden onder schroeven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |