Hoe oud was dat meisje dan?quote:
Of drie of vier.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:06 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is natuurlijk niet normaal. Maar waar er twee neuken, hebben er twee een probleem.
Ja gut gelukkig wist BX ook niet gewoon dat hij getrouwd was.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:11 schreef Dragorius het volgende:
Leuk voor al die vrouwen die hier de dupe van zijn geworden en die jullie nu er nog maar weer eens mee confronteren...![]()
Momentquote:Op woensdag 16 september 2009 11:11 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Lees de topics even dan. Of hierboven staat korte uitleg met Yvonne die dus alle shit heeft gezien en bevestigd dat t eigenlijk gewoon allemaal wáár is...
Oh het pedo verhaal raakt eigenlijk kant noch wal, BrandX en die Kyna waren beide >25, naar het schijnt heeft hij wel wat jongere chicks via FoBo/MSN/PM/Mail zitten opwarmen maar verder niks mee gedaan.quote:
Hebben krentenbol en brandx ook...? De slet!quote:Op woensdag 16 september 2009 11:14 schreef Repeat het volgende:
Waarom is dit ineens wel een probleem en bij krentenbol niet ?
Ja want Krentenbol heeft ook echt heel veel verkeerd gedaan tov dit geval.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:14 schreef Repeat het volgende:
Waarom is dit ineens wel een probleem en bij krentenbol niet ?
Treurig inderdaad, maar wij moeten maar netjes onze mond houden omdat zij met iemand naar bed gingen? Eigen keuze lijkt mij. Het gaat ook niet zozeer om met wie het_hupt het bed heeft gedeeld (wat al wel bekend is), maar ook wat die gast allemaal nog meer heeft gedaan. En wat loveless zegt.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:11 schreef Dragorius het volgende:
Leuk voor al die vrouwen die hier de dupe van zijn geworden en die jullie nu er nog maar weer eens mee confronteren...![]()
Oh oke. Nou nee, dan ben je inderdaad geen held. Zeker niet als je thuis 5 kids hebt en je vrouw met alle shit thuis zit.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Oh het pedo verhaal raakt eigenlijk kant noch wal, BrandX en die Kyna waren beide >25, naar het schijnt heeft hij wel wat jongere chicks via FoBo/MSN/PM/Mail zitten opwarmen maar verder niks mee gedaan.
Al denk ik niet als er iemand is die hem heeft gedaan dat die dat nu even vrolijk hier komt melden
quote:Op woensdag 16 september 2009 11:11 schreef Dragorius het volgende:
Leuk voor al die vrouwen die hier de dupe van zijn geworden en die jullie nu er nog maar weer eens mee confronteren...![]()
Hij toch ook niet. Allebei een nepidentiteit. Ik zie het verschil niet zo.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:16 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Ja want Krentenbol heeft ook echt heel veel verkeerd gedaan tov dit geval.
Want? Om dat ene postje 2 jaar geleden?quote:Op woensdag 16 september 2009 11:20 schreef antonwachter het volgende:
Die mutsen hadden in zijn posthistorie toch ook kunnen zien dat hij getrouwd was en kinderen had. Sowieso zwanger worden dat is tegenwoordig echt geen ongelukje meer.
Met hoeveel fokstertjes heeft hij het nou gedaan en wie van de # is er zwanger geworden?quote:Op woensdag 16 september 2009 11:20 schreef antonwachter het volgende:
Die mutsen hadden in zijn posthistorie toch ook kunnen zien dat hij getrouwd was en kinderen had. Sowieso zwanger worden dat is tegenwoordig echt geen ongelukje meer.
Terwijl HH nog ligt 2 neuken met 2 Fok!ers terwijl zijn vrouw thuis 4 (of 5) kinderen moet verzorgen. Op dat na heb je wel gelijk.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:19 schreef Repeat het volgende:
[..]
Hij toch ook niet. Allebei een nepidentiteit. Ik zie het verschil niet zo.
Iedereen gaat al uit van het bed delen enzo.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:16 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Treurig inderdaad, maar wij moeten maar netjes onze mond houden omdat zij met iemand naar bed gingen? Eigen keuze lijkt mij. Het gaat ook niet zozeer om met wie het_hupt het bed heeft gedeeld (wat al wel bekend is), maar ook wat die gast allemaal nog meer heeft gedaan. En wat loveless zegt.
Misschien heeft hij wel afspraken met zijn vrouw gemaakt.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:23 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Terwijl HH nog ligt 2 neuken met 2 Fok!ers terwijl zijn vrouw thuis 4 (of 5) kinderen moet verzorgen. Op dat na heb je wel gelijk.
Anders léés je je ff in voordat je debiele reacties komt plaatsen...quote:Op woensdag 16 september 2009 11:24 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Iedereen gaat al uit van het bed delen enzo.
Laat de boel lekker de boel zeg.
ja, daarvoor moet je iemand toch IRL zien? Wtf heeft dat met fok te maken.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:23 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Terwijl HH nog ligt 2 neuken met 2 Fok!ers terwijl zijn vrouw thuis 4 (of 5) kinderen moet verzorgen. Op dat na heb je wel gelijk.
In de onzin die hier (grotendeels) staat? Nee dank jequote:Op woensdag 16 september 2009 11:24 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Anders léés je je ff in voordat je debiele reacties komt plaatsen...
Idd, dat is al bevestigd, tenminste in één geval.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:24 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Anders léés je je ff in voordat je debiele reacties komt plaatsen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |