Ik heb me hier in mogen schrijven ja. Ik vermoed alleen dat daar dit adres uit komt, gezien hij hier regelmatig post krijgt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 05:20 schreef botterfly het volgende:
Bij kadaster eigendomsbewijs opvragen (ik geloof dat het zo heet) Daar staat zijn adres in waar hij woont cq zijn overige post laat bezorgen. Tenzij hij dus ook ingeschreven is op jullie adres.
Heb jij je eigenlijk in mogen laten schrijven?
En idd wat LaStrange zegt. Zo heeft onze dochter ook een probleem met haar huisbaas opgelost.
Ik weet dat bij mijn dochter haar huisbaas ook post op het studentenhuis ontving. Maar niet alles! Zoals belasting en kieskaarten die dan weer niet. Dat betekende dus dat hij een ander adres had. En via het kadaster hebben we dat kunnen achterhalen. Onnodig te melden dat de huisbaas daar niet blij mee wasquote:Op vrijdag 11 september 2009 10:04 schreef Mss het volgende:
[..]
Ik heb me hier in mogen schrijven ja. Ik vermoed alleen dat daar dit adres uit komt, gezien hij hier regelmatig post krijgt.
En het is inderdaad wel een optie om eind oktober te vertrekken, alleen moet ik dan wel een andere kamer hebben
Ja, het punt is dus dat ik niet weet wanneer ik een nieuwe kamer heb, en dus ook niet weet wanneer mijn laatste maand huur is. Voor hetzelfde geld kan ik per oktober ergens intrekken en dan heb ik mn borg nog niet terug.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:50 schreef Duur het volgende:
Het borg probleem is redelijk simpel op te lossen... de laaste maand(en) huur niet betalen, en een eind afrekening vragen met alles verrekend.
Niet de nette methode, wel een goed werkende...
Voor de rest... welkom in de wereld van huisjesmelkers.
Daar moeten huizen vooral geld op brengen, en iedere cent aan kosten is teveel....
Jij zult je rechten moeten uitzoeken, je plichten niet vergeten... en zorgen dat je je rechten krijgt.
Het adres dat jebij het kadaster krijgt is het adres van de eigenaar, de persoon die jij spreekt kan best alleen maar een beheerder zijn.
Maar vooral laat je niet intimteren. Voor personen zoals jij het beschrijft, werkt hun hele verhaal alleen als jij je bang laat maken.
Sterker: ik begrijp dat verhuurder te pas en te onpas bij jullie thuis komt, ook als niemand van jullie thuis is? Welnu, hij mag zonder jouw/jullie toestemming het gehuurde niet eens betreden! Dat is je reinste huisvredebreuk, kun je aangifte van doen.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:55 schreef Mss het volgende:
Mag hij trouwens mijn spullen (bijv. een laptop) meenemen als onderpand als ik zeg dat ik de huur nu niet kan betalen?
Uiteraard mag dit niet, maar ik heb er niet zoveel vertrouwen in dat hem dat wat zal kunnen schelen ..quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:55 schreef Mss het volgende:
Mag hij trouwens mijn spullen (bijv. een laptop) meenemen als onderpand als ik zeg dat ik de huur nu niet kan betalen?
Volgens mij is dit in studentenhuizen heel normaal hoor. En het is dus wel zijn huis. Ik kan hem dus wel verbieden om op mijn kamer te komen als ik er niet ben, maar dat is moeilijk te controleren.quote:Op zondag 13 september 2009 22:53 schreef r_one het volgende:
[..]
Sterker: ik begrijp dat verhuurder te pas en te onpas bij jullie thuis komt, ook als niemand van jullie thuis is? Welnu, hij mag zonder jouw/jullie toestemming het gehuurde niet eens betreden! Dat is je reinste huisvredebreuk, kun je aangifte van doen.
Waar lees je dat als ik vragen mag?quote:Die borg verreken je gewoon met je laatste huur. Het is namelijk een onwettige illegale bepaling die niet mag, maar je krijgt het beslist niet van hem terug.
Ok, maar je hebt natuurlijk wel een opzegtermijn. Dus in principe moet je wel weten wanneer je laatste maand is.quote:Op maandag 14 september 2009 12:31 schreef Mss het volgende:
Het grote probleem met die borg is gewoon dat ik niet weet wanneer mijn laatste maand huur is. Ik ben op zoek naar een nieuwe kamer. Ik kan er volgende week een hebben, maar het kan ook nog een half jaar duren. Dus het kan best zijn dat ik al huur betaald heb, en dan een nieuwe kamer vind. Dan heb ik die borg nog niet terug.
Het gaat niet om ¤100, maar om ¤400. Dat is veel geld, en zeker voor een student. Ik wil dat geld echt niet beschouwen als leergeld, zeker niet omdat ik er gewoon recht op heb als mijn kamer in goede staat is. Ik zal vanwege mijn opzegtermijn wel een maand dubbele lasten hebben, en dan kan ik daar dus dat geld voor gebruiken. Ik kan wel opzeggen, en dan voor mijn laatste maand geen huur betalen, maar ik ben bang dat ik dan een aantal van mijn spullen kwijt ben. Ik weet gewoon niet wat de beste manier is om dit aan te pakken...quote:Op maandag 14 september 2009 13:03 schreef mgerben het volgende:
[..]
Ok, maar je hebt natuurlijk wel een opzegtermijn. Dus in principe moet je wel weten wanneer je laatste maand is.
Het komt een klein beetje van twee kanten: Die huisbaas wordt natuurlijk extra achterdochtig tegen de volgende huurder als jij ineens met de noorderzon vertrokken bent.
Betaal wat je moet, maar wel zo laat mogelijk, zodat je zoveel mogelijk armslag hebt.
Antwoord op post hierboven: Die ¤100,- krijg je niet spontaan terug, omdat:
- de huisbaas denkt of vindt dat hij er recht op heeft (staat in het contract)
- de huisbaas niet te vinden is
- de huisbaas al laks is met onderhoud, liegt over de wasmachine en zit héél dicht op zijn geld - dat zegt veel over hoe hij omgaat met ¤100,- waarvan hij vindt dat hij er recht op heeft.
Dat je ergens woont wil niet zeggen dat je er ook huur betaalt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:26 schreef botterfly het volgende:
Als je bent ingeschreven daar dan kan het, volgens mij tenminste, niet zwart geregeld zijn!
Hoezo dubbele lasten? Stel je zegt de huur nu op, dan telt de maand opzegtermijn vanaf eind deze maand, dus dan zou je die nieuwe kamer op 1 november kunnen aanvaardden. Kan je toch in 1x over, zonder overlap?quote:Op maandag 14 september 2009 14:15 schreef Mss het volgende:
[..]
Het gaat niet om ¤100, maar om ¤400. Dat is veel geld, en zeker voor een student. Ik wil dat geld echt niet beschouwen als leergeld, zeker niet omdat ik er gewoon recht op heb als mijn kamer in goede staat is. Ik zal vanwege mijn opzegtermijn wel een maand dubbele lasten hebben, en dan kan ik daar dus dat geld voor gebruiken. Ik kan wel opzeggen, en dan voor mijn laatste maand geen huur betalen, maar ik ben bang dat ik dan een aantal van mijn spullen kwijt ben. Ik weet gewoon niet wat de beste manier is om dit aan te pakken...
Nee idd. Maar wss staat het huis dan wel bij de gemeente bekend als een studentenhuis.quote:Op maandag 14 september 2009 14:25 schreef Roy_T het volgende:
[..]
Dat je ergens woont wil niet zeggen dat je er ook huur betaalt.
Als iedere student dit op deze wijze afhandelt onder het mom van leergeld, zal er nooit iets veranderen in de wereld van de huisjesmelkers.quote:Op maandag 14 september 2009 12:44 schreef mrPanerai het volgende:
Dus dat kost je hooguit 400 euro, noem het leergeld.
Ja, maar meestal geen studentenkamers op kortere termijn, bijvoorbeeld per oktober al.quote:Op maandag 14 september 2009 14:44 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Hoezo dubbele lasten? Stel je zegt de huur nu op, dan telt de maand opzegtermijn vanaf eind deze maand, dus dan zou je die nieuwe kamer op 1 november kunnen aanvaardden. Kan je toch in 1x over, zonder overlap?
Nou, als het hier nou eens bij zou blijven, dan had ik er nog mee kunnen leven. Maar hier gaat of is alles kapot, waar ik pas achter kwam toen het contract al getekend was. Ik weet gewoon dat bij het volgende probleem het gezeik weer opnieuw begint.quote:Op maandag 14 september 2009 15:58 schreef Kreator het volgende:
Je bent wel een beetje een zeikerd. omdat er 1 conflictje is, ga jij meteen weer verhuizen?.
En dat contract heb je met je domme kop zelf getekend, dus waarom je er nu ineens onderuit wil is me een raadsel.
Ik begrijp nog steeds niet waarom de huisbaas dus ook ingeschreven staat op dit adres.quote:Op maandag 14 september 2009 15:31 schreef Mss het volgende:
[..]
Ja, maar meestal geen studentenkamers op kortere termijn, bijvoorbeeld per oktober al.
En ik sta gewoon ingeschreven, en ik neem aan de andere 3 ook. En de huisbaas zelf dus ook. Maar hier zouden best 5 mensen kunnen wonen, gezien dit gewoon een appartement is.
En ik ben een zij
Nee, dat is niet normaal. Heeft hij het hele pand verhuurd als studentenhuis, dan heeft hij er weg te blijven. Kan hij 1000x eigenaar zijn van het huis, dan nog. Een woningbouwvereniging kan ook niet te pas en te onpas even hun huurhuizen (waar ze dus wel eigenaar van is) bezoeken zoals het maar uitkomt. Een huurbaas kan dat evenmin.quote:Op maandag 14 september 2009 11:25 schreef Mss het volgende:
Volgens mij is dit in studentenhuizen heel normaal hoor. En het is dus wel zijn huis. Ik kan hem dus wel verbieden om op mijn kamer te komen als ik er niet ben, maar dat is moeilijk te controleren.
Natuurlijk is dat mogelijk, waarom zou het niet mogelijk zijn?quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:11 schreef Mss het volgende:
Ik ga ook eens informeren of het mogelijk is dat ik een nieuw slot op deze deur ga zetten.
Dat heb ik destijds (ruim 20 jaar geleden) ook gedaan toen ik op kamers woonde en de huisbaas net als jou alles verwaarloosde en ik kom hem alleen moeizaam telefonisch via zijn secrateresse op zijn bedrijf bereiken. Een huisadres of prive nummer had ik destijds ook niet. Ben toen ook vertrokken met achterhouden van de laatste maand huur.quote:Op vrijdag 11 september 2009 02:53 schreef LaStrange het volgende:
Praktische oplossing: Een maand je huur (t.w.v. de borg) niet betalen en daarna wegwezen.
Wel even opletten, dan kun je het voortaan zelf. Het is niet moeilijker dan een schroef losdraaien en vastdraaien.quote:Op woensdag 23 september 2009 21:56 schreef Mss het volgende:
Ja dat moet mijn vader binnenkort een keer komen doenDat kan ik niet zelf
Makkelijk typen hier op internet, maar als je van zo iemand afhankelijk bent is het een stuk lastiger hoor. Principes zijn mooi, maar als je opeens met je principes op straat staat dan had je je liever gedeisd gehouden.quote:Op dinsdag 29 september 2009 01:39 schreef Omnifacer het volgende:
Ts je bent een scheiterd
Waarom open je dit topic uberhaupt? Je bent toch te laf om actie te ondernemen
Wat voor actie valt er te ondernemen? Hem bedreigen? Mijn borg terugeisen terwijl ik er nog woon? Of hem gewoon de huid volschelden omdat het een huisjesmelker is? Schiet je ook niks mee op he.quote:Op dinsdag 29 september 2009 01:39 schreef Omnifacer het volgende:
Ts je bent een scheiterd
Waarom open je dit topic uberhaupt? Je bent toch te laf om actie te ondernemen
quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 12:21 schreef Mss het volgende:
Hij wilt niet tekenen voor het ontvangen van de huur, en als me dat niet bevalt ga ik maar weg.
Inderdaad. Vaak gaat het zonder kwitantie, op goed vertrouwen, maar dat lijkt me in jouw geval een beetje onlogisch. Niet betalen dus, want hij naait je waar je bij staat.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 12:46 schreef r_one het volgende:
[..]
![]()
Als hij niet wil tekenen voor ontvangst van de huur, dan ontvangt hij geen huur
Kijk, dit bedoel ik nou als ik zeg dat je een slapjanus bent. Zo'n patatboer loopt een beetje te dreigen, en wat doe jij? Hup, linea recta die huur betalen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:53 schreef Mss het volgende:
Nou, als ik niet betaal kan ik vertrekken
Zo kut is het gewoon, dan kan hij die huurovereenkomst gewoon opzeggen en moet ik er over 3 maanden uit.
Volgens hem zouden er pas problemen zijn als de huur niet betaald gaat worden.
Die huur is nog niet betaald, dat voorop gesteld. En hij kan dus wel gewoon de huurovereenkomst opzeggen onder het motto van 'ik heb de ruimte zelf nodig'. En ik weet niet of je het topic gelezen hebt, maar het hele punt van die aangetekende brief is niet mogelijk omdat ik geen adres heb.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:15 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Kijk, dit bedoel ik nou als ik zeg dat je een slapjanus bent. Zo'n patatboer loopt een beetje te dreigen, en wat doe jij? Hup, linea recta die huur betalen.
Hij kan helemaal de huurovereenkomst niet opzeggen als jij gewoon je huur wil betalen maar alleen om een kwitantie vraagt. Stuur hem een aangetekende brief waarin staat dat dat jouw plan is, dan kun je altijd aantonen dat je de juiste intenties had.
Verder: vroeg of laat eindigt jouw huurperiode daar toch heel vervelend, dus kun je maar beter hem voor zijn en de eerste stap zetten. Wat ik zou doen: de huur overmaken, je spullen pakken en hem pleiten daar, en vervolgens dat geld laten storneren zijnde de borg die je terugkrijgt.
ga terug naar geenstijl.quote:Op maandag 14 september 2009 15:58 schreef Kreator het volgende:
Je bent wel een beetje een zeikerd. omdat er 1 conflictje is, ga jij meteen weer verhuizen?.
En dat contract heb je met je domme kop zelf getekend, dus waarom je er nu ineens onderuit wil is me een raadsel.
Je kunt alleen incasso's laten storneren, dit is heel vaak gezegd in wgr en toch blijft het terugkomen...quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:15 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Wat ik zou doen: de huur overmaken, je spullen pakken en hem pleiten daar, en vervolgens dat geld laten storneren zijnde de borg die je terugkrijgt.
Er is al een aantal keer gemeld hoe je aan het adres van de eigenaar van het pand kan komenquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:18 schreef Mss het volgende:
[..]
Die huur is nog niet betaald, dat voorop gesteld. En hij kan dus wel gewoon de huurovereenkomst opzeggen onder het motto van 'ik heb de ruimte zelf nodig'. En ik weet niet of je het topic gelezen hebt, maar het hele punt van die aangetekende brief is niet mogelijk omdat ik geen adres heb.
En ik kan niet weg, want ik heb geen andere woonruimte, en ik zal hier toch moeten wonen ivm mijn studie. Huur overmaken gaat niet, want ik heb dus ook geen bankrekeningnummer, en er valt dus niks te storneren. Ik wil wél die borg terug.
Sorry, dat was ik vergeten te melden; daar is ook ons huidige adres uitgekomen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 22:47 schreef botterfly het volgende:
[..]
Er is al een aantal keer gemeld hoe je aan het adres van de eigenaar van het pand kan komen.
Ik hoorde donderdag bij radio 538 zo'n item waarbij je iets opbiecht. Hier biechtte iemand op dat hij na een conflict met zijn huisbaas een andere woning had gezocht en gevonden. Om zijn huisbaas nog even een hak te zetten had hij de kakkerlakken(?) die in zijn nieuwe woning verbleven gevangen en in zijn oude woning losgelaten. Moest meteen aan dit topic denken.
Oh, wist ik niet. En nu je het zegt: de dingen die ik heb laten storneren waren idd allemaal incasso's!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:49 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Je kunt alleen incasso's laten storneren, dit is heel vaak gezegd in wgr en toch blijft het terugkomen...
Als je wel betaalt maar geen bewijs van betaling hebt, kan die huisjesmelker later alsnog roepen dat je niet betaald hebt en je eruit (proberen te) schoppen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:53 schreef Mss het volgende:
Nou, als ik niet betaal kan ik vertrekken
Zo kut is het gewoon, dan kan hij die huurovereenkomst gewoon opzeggen en moet ik er over 3 maanden uit.
Volgens hem zouden er pas problemen zijn als de huur niet betaald gaat worden.
Ja, dat is dus juist mijn probleem. Dat wil ik voorkomen. Zijn tegenargument is dat ik hier zelf mee akkoord ben gegaan en dat ik de eerste maanden ook geen betalingsbewijs wilde.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 00:12 schreef Light het volgende:
[..]
Als je wel betaalt maar geen bewijs van betaling hebt, kan die huisjesmelker later alsnog roepen dat je niet betaald hebt en je eruit (proberen te) schoppen.
quote:Op zondag 4 oktober 2009 23:22 schreef Mss het volgende:
Nou, er zit een nieuw slot in de deur. Gelukkig.
Goeiemorrugehquote:Op maandag 5 oktober 2009 08:20 schreef terror623 het volgende:
Slot vervangen is absoluut een verstandig iets, zou ik nog vanmiddag (laten) doen,
Bedankt voor je uitgebreide reactie!quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:20 schreef terror623 het volgende:
Als jij op je strepen gaat staan dan kan je dus echt niet binnen 3 maanden eruit gezet worden.
Dit is een gevecht wat de huisbaas juridisch kei en kei hard gaat verliezen.
Als hij zegt dat hij jou eruit wilt hebben dan zeg je dat hij maar naar het kantongerecht moet stappen, een andere degelijke woning moet aanbieden en verhuispremie. Ik ken mensen die op die manier meer dan 10000 euro aan premies kregen van hun huisbaas.
Je hebt minimum inkomen lijkt me (student toch?) stap is naar een goede advocaat (in Amsterdam zijn er zowieso een aantal kantoren gespecialiseerd in woonrecht, ik ken in ieder geval Charlotte Koopmans daar) het kost je rond de 90 euro (afhankelijk van je inkomen) de rest wordt door de staat betaald en dan kan je samen met je advocaat een strijdplan maken.
Slot vervangen is absoluut een verstandig iets, zou ik nog vanmiddag (laten) doen, het is inderdaad een kwestie van 1 schroef (borg schroef, zit op de zijkant van het slotwerk) de sleutel een kwartslag draaien en dan de cylinder de uit trekken, nieuwe erin, schroef erin en klaar. Een cylinder kost je rond de 20 euro. Hoef je niks over tegen je huisbaas te zeggen, hij heeft namelijk toch niet het recht onaangekondigd in je kamer te komen.
Zoals al eerder is gezegd, stuur aangetekende brieven voor iedere grote reparatie die moet gebeuren, wil je hem goed pakken, kijk dan ff of je stopcontacten geaard zijn, dit is tegenwoordig volgens mij verplicht in studentenhuizen, en erg fijn voor je electrische apparatuur en je gezondheid, ik kan me goed voorstellen dat die beunhaas dat nooit heeft laten doen.
Gaat hij niet in binnen de wettelijke periode (of binnen een door jouw gestelde redelijke termijn, zeg 2 weken voor relatief simpele dingen en 1 maand voor echt grote dingen) dan laat je het doen en houdt je het in op de huur.
Ik zou ook naar de kamerkommisie stappen en huurverlaging laten eisen, staat waarschijnlijk in je contract dat dit niet mag dat is dus ook tegen de wet, waarschijnlijk betalen jullie ook allemaal veel te veel.
Ik zou een blok vormen met mijn huisgenoten (heb ik in het verleden ook gewoon meerdere keren gedaan) en net zo lang door gaan totdat de huisbaas op zijn knieen komt smeken om te stoppen, dit soort melkers zijn heel goed aan te pakken, als je een blok vormt en je niet laat intimideren (hij kan jouw juridisch niets maar dan ook niets maken, en hij moet wel heel erg gestoord zijn wil hij jou fysiek iets proberen te doen).
quote:Studenten pikken veel van huisbaas
AMSTERDAM - 'Vast wel.' 'Ongetwijfeld.' 'Haha. 6000 euro.' Bij de UvA aan de Oudezijds Achterburgwal, waar studentenunie Asva de nieuwe website checkjekamer.nl promoot, hebben studenten hun antwoord klaar op de vraag of ze te veel betalen. Aan acties ertegen ontbreekt het nog.
Op checkjekamer.nl kunnen studenten aan de hand van een test bepalen of hun huur hoger of lager uitvalt dan het wettelijke maximum. Bij het Atrium heeft de Asva een klein hoekje ingericht waar geïnteresseerden op laptops de test alvast kunnen invullen. De resultaten zijn op zijn zachtst gezegd wisselend.
''Ik denk eigenlijk dat ik te weinig betaal,'' laat de 22-jarige Jennifer voor het maken van de test weten. En inderdaad, ze zit met haar ruime kamer met twee balkons in de Transvaalbuurt, à 150 euro, 122 euro onder de adviesprijs. ''Ik woon in bij een collega die het huis heeft gekocht. Ik besef dat ik een uitzondering ben.'' Grijnzend: ''Misschien moet ik het er eens met haar over hebben.''
Anna (21) betaalt wel te veel: vierhonderd in plaats van de maximale 343. Maar ze vindt het niet de moeite om er ook echt iets aan te doen. ''Ik ben blij met m'n kamer en heb geen zin in een slechte verstandhouding met m'n huisbaas.''
Mathijs Voordenberg van de Asva: ''Heel veel studenten zijn blij dat een kamer hebben. We willen ook niet dat iedereen nu naar de rechter stapt en zo de huisbaas op de kast jaagt. Maar het is goed je rechten te kennen, al is het maar om bij een volgende huurverhoging voet bij stuk te houden.''
De pas naar Haarlem verhuisde Esmee (19), die zelf 420 euro betaalt: ''Mijn buurjongen werd opgebeld dat voor hem vanaf nu hetzelfde bedrag zou gelden, maar hij zei resoluut nee. De huisbaas zei 'dat ze het er in januari nog wel even over zouden hebben' en hing beduusd op.'' Na de check blijkt die 420 euro al 200 te veel.
Er is ook lekkage en soms vallen familieleden van de huisbaas onaangekondigd binnen. ''Dan komen er opeens vrouwen door het huis gelopen, die plukken wat kruiden en laten hun rotzooi slingeren. Zelfs de wc werd ondergepoept.'' Actie? ''Als ik daar straks niet meer terecht kan, kan ik nergens heen.'' (JESSE HEIJNIS)
Dit soort huisbazen lossen dit dan ook niet juridisch op.quote:Op maandag 5 oktober 2009 08:20 schreef terror623 het volgende:
Als jij op je strepen gaat staan dan kan je dus echt niet binnen 3 maanden eruit gezet worden.
Dit is een gevecht wat de huisbaas juridisch kei en kei hard gaat verliezen.
Ehm, waarom dat?quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:21 schreef Mss het volgende:
neem ik het meubilair mee wat eigenlijk in de kamer hoort.
Ja, de brutaliteitquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:49 schreef Mss het volgende:
hij vroeg zich af hoe ik het lef had om eigen regels te gaan maken
Dat doet ie dan maar als jij verhuisd bentquote:Op donderdag 8 oktober 2009 17:26 schreef Mss het volgende:
Inderdaad. Hij belde vandaag dat hij toch akkoord gaat met deze regeling. We hebben daar beiden voor getekend.
Nu wil hij dus wel de kamer laten zien aan eventuele nieuwe huurders, ook als ik er niet ben. Maar dat gaat dus niet gebeuren
Hoezo? Ik heb mn zin toch? Mijn borg terug en een nieuwe kamer. Ik update alleen omdat het topic toch gekicked was.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 23:03 schreef Troeta het volgende:
Jeetje meid....jij gaat het echt nog zwaar krijgen in het grote boze Amsterdam....
Oh boo-hoo. Dit was toch echt de overtreffende trap van vervelende huisbaas, hoor.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 23:03 schreef Troeta het volgende:
Jeetje meid....jij gaat het echt nog zwaar krijgen in het grote boze Amsterdam....
Wees blij dat er eens iemand wél haar waffel open durft te trekken tegen een huisjesmelker.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 23:03 schreef Troeta het volgende:
Jeetje meid....jij gaat het echt nog zwaar krijgen in het grote boze Amsterdam....
Heb je je nieuwe medebewoners al kunnen spreken hoe je nieuwe huisbaas is?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 22:58 schreef Mss het volgende:
Ik heb een nieuwe kamer!
Intussen wel weer heel veel gedoe om deze. Ik had met hem de afspraak gemaakt dat hij het me zou laten weten als er mensen komen, en dat ze dan konden kijken als ik er was.
Staan er maandag ineens een hele rits mensen voor de deur die voor mijn kamer komen kijken. Ik bel meneer de huisjesmelker op en hij vertelt een heel verhaal over een sms die hij vrijdag had gestuurd en waar ik niet op gereageerd had. Ik vertel hem dus dat ik geen sms heb gekregen, dat ik geen toestemming heb gegeven voor bezichtiging. Hij valt me (verrassend) in de rede en zeg dat ik niet zo moet zeuren. Omdat hij me ook had 'gematst' met de borg.
Normaal had ik ook niet zo moeilijk gedaan, ware het niet dat hij zich wéér niet aan de afspraak hield en ik hartstikke ziek was. Ik heb dus gezegd dat er niemand mijn kamer in kwam. Toen hing hij op.
Ik heb hem wel de rondleiding door de rest van het appartement horen geven. Inclusief liegen over koelkast en wasmachines, en uiteraard was ik de boosdoener die alles dwarsboomde.
Dinsdag kreeg ik een sms dat ik 's avonds mensen zouden komen kijken. Ik geef aan dat dit oke is. Dinsdag kwamen er géén mensen kijken.
Ik heb hem dus vanmorgen maar eens gesmst met de vraag of hij het de volgende keer even zou willen doorgeven als een bezichtiging niet meer door ging. Zijn reactie daarop was dat ik me niet met zijn zaken moest bemoeien.![]()
Vanaf nu ga ik dus niet meer meewerken aan bezichtigingen. Dus ik heb zo'n vermoeden dat hij er een dezer dagen wel achter gaat komen dat het slot veranderd is.
Overigens heb ik de advertentie op kamernet zien staan, en die hele advertentie is bij elkaar gelogen. Het formaat klopt niet, de huurprijs klopt niet, het aantal bewoners klopt niet, en de afstanden tot bijvoorbeeld CS en Leidseplein kloppen ook niet. Die hele advertentie hangt dus aan elkaar van leugens. Hij is overigens alweer verwijderd. Dus ik ben bang dat er iemand heeft aanbetaald voor een kamer die helemaal geen 18m2 is, maar 11.
Ik ben hier inmiddels aan het aftellen. Nog 10 dagen....
Ik denk dat Yoewie je nieuwe huis bedoeltquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 00:27 schreef Mss het volgende:
In deze woning? Daar is nog geen nieuwe bewoner voor, en gezien ik niet ga meewerken aan een kamerbezoek zal die ook wel niet te zien krijgen.
De overige bewoners vinden hem ook geen fijn persoon, maar hebben minder moeite met hem. Ik steek meer mijn hakken in het zand, en ik ben ook iedere keer diegene die het gezeik heeft.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:46 schreef Mss het volgende:
Ah ik las halfnacht een beetje verkeerd.
Nee, die heb ik nog niet gesproken, mn nieuwe verhuurster kwam wel heel oke over, en het contract is ook fatsoenlijk!
Dat zal een hele opluchting zijn.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |