Nee. Het is een plek waar binnenlandse toeristen (en Nederlandse Marokkanen) vooral naartoe gaan.quote:Op dinsdag 15 september 2009 09:52 schreef TitusPullo het volgende:
Volgens mij ben ik daar geweest, hebben ze daar een moskee met een Arena-dak?
Ik kan ook niet veel meer met PS dan wat batch scriptjes maken hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2009 09:49 schreef Mutant01 het volgende:
:|
Dan kan het ook niet Rabat zijn.quote:Op dinsdag 15 september 2009 09:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee. Het is een plek waar binnenlandse toeristen (en Nederlandse Marokkanen) vooral naartoe gaan.
M'diq.quote:Op dinsdag 15 september 2009 09:56 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Dan kan het ook niet Rabat zijn.
Volgens Reya is Ilja Leonard Pfeijffer hier debet aan.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:44 schreef kLowJow het volgende:
Vanmorgen op radio 1, Elco Brinkman...
[..]
Ik heb even geen tijd om na te gaan wie dit is en te doen alsof ik dat altijd al wist.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:46 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Volgens Reya is Ilja Leonard Pfeijffer hier debet aan.
Langharige dichter.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:59 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik heb even geen tijd om na te gaan wie dit is en te doen alsof ik dat altijd al wist.
quote:maar wat u puzzelt is de natuur van mijn spel
Oh, ik zie dat mijn afkeurende PI ontbrak.quote:
...daarom zetten we 20 commissies in om tot de volgende zomer niks voor te stellen.quote:Met vastberadenheid en met de bereidheid tot verandering kunnen wij de kansen benutten voor een economisch en sociaal krachtig Nederland. De regering doet daartoe een beroep op alle Nederlanders en een ieder die in Nederland woont. Er rust een verantwoordelijkheid op ons allen, jong en oud, burgers en bestuurders, werknemers en werkgevers. De regering spreekt de hoop uit dat iedereen zich daarvan bewust is en ernaar wil handelen.
Na de zomer zullen ze alle aanbevelingen afzwakken totdat er een halfslachtige oplossing over blijft.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:50 schreef Autodidact het volgende:
[..]
...daarom zetten we 20 commissies in om tot de volgende zomer niks voor te stellen.
Eerst de discussies uitstellen vanwege nieuwe inzichten, daarna over de verkiezingen heen tillen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:22 schreef Autodidact het volgende:
Niet te vergeten, doorschuiven tot na de verkiezingen.
Het was dan ook een Pfeijffercitaat, o evolutionair unicum.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Oh, ik zie dat mijn afkeurende PI ontbrak.
quote:Sweder van Wijnbergen, hoogleraar aan de Universiteit van Amsterdam, schrijft vandaag in deze krant: „Deze Miljoenennota is een testimonium paupertatis van het kabinet. Het heeft in paniek geen idee wat te doen, en koopt tijd door te schuilen achter commissies en grote verhalen over 2015.”
Volgens Van Wijnbergen is sprake van „ongespecificeerde doemverhalen en onrealistische bezuinigingsdoelstellingen”.
quote:Verbon vermoedt een calvinistische invloed op de agenda van het kabinet om te versoberen. „Deze crisis wordt gebruikt om de calvinistische arbeidsethos door te drukken”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |